Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2006., 13:25   #21
4.03 je svakako bila bolja od prethodne ali meni opet nešto fali...
Addicted is offline  
Old 13.10.2006., 16:28   #22
meni fale Brucas u priči
maaarin is offline  
Old 24.10.2006., 19:29   #23
hayley je trudna
liby is offline  
Old 24.10.2006., 23:28   #24
da znamo gledamo
maaarin is offline  
Old 27.10.2006., 03:04   #25
sta je nathan rekao na pres konferenciji? jedva cekam iducu da vidim brook i novog profesora
beautiful_garbage is offline  
Old 27.10.2006., 19:12   #26
a reko je kak mu je drago što je dobio školarinu bla bla, al je sretniji jer je čuo da mu je žena trudna, i da je ovo sada odluka koju će zajedno napravit, pa je tipično , pogledo u kameru i isproljevo se od ljubavi

Ovo je bila zakon epizoda Najgledanija u dugo vrijeme, a i najbolje ocijenjena
maaarin is offline  
Old 15.11.2006., 22:06   #27
kad ce kod nas 3. pocet?
kennethclark is offline  
Old 15.11.2006., 22:33   #28
Ne zna se Trebalo je još davnih dana, pa se mislilo da ide poslije 2. sezone OCa al je pametni HRT otkupio 3. sezonu OCa i sad bog dragi zna kad će to kod nas
maaarin is offline  
Old 23.11.2006., 22:29   #29
4. sezona

4. sezona je odlična, upravo sam odgledao 8. epizodu, i mnoooogo je zanimljivo... Uskoro će završna utakmica državnog prvenstva,a Nathana ucjenjuju... Mnoogo zanimljivo
redguy41 is offline  
Old 23.11.2006., 23:00   #30
jesi vidio promo za novu epizodu?

http://www.youtube.com/watch?v=Sz_UwxmL5S4
maaarin is offline  
Old 25.11.2006., 20:14   #31
promo je obećavajući...treba više takvih epizoda...
i treba se što više ovaj love triangle B-L-P okončat...
spook is offline  
Old 30.11.2006., 07:50   #32
e pa okoncao se je,joooj zavrsetka
beautiful_garbage is offline  
Old 01.12.2006., 11:48   #33
bolesna epizoda 409 ajme
liby is offline  
Old 11.12.2006., 12:43   #34
kako završava treća sezona??
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 11.12.2006., 23:37   #35
Nathan i Haley obnavljaju zavjete, Karen saznaje da je trudna sa Keithom djetetom (a Keitha će ubiti Dan ), zatim Peyton će reći Brooke da još voli Lucasa i posvađat će se, a bome će Lucas i Brooke prekinut... Na kraju se Rachel napije jer Cooper, s kojim je bila par noći, ne želi imati nikakve veze s njom jer mu je lagala oko godina... Ona ulazi u limuzinu od Nathana i Haleya zajedno sa Cooperom, a Haley i Nathan su na putu za medeni mjesec u nekoj krntiji Ugl, kad se počnu vraćati jer je Haley zaboravila torbicu, susretnu Coopera i Rachel taman kad Rachel pošizi, uzme Cooperu volan i limuzina pada u neko jezero... Oni ostaju zatočeni u auto, a kasnije se samo vidi Nathana kako skače u vodu da ih spasi, ali ostaje zatočen pod vodom, i slika Haley kako u vjenčanici vrišti nad mostom plačući za Nathanom

Interesting enough?
maaarin is offline  
Old 12.12.2006., 10:28   #36
Quote:
maaarin kaže:
Nathan i Haley obnavljaju zavjete, Karen saznaje da je trudna sa Keithom djetetom (a Keitha će ubiti Dan ), zatim Peyton će reći Brooke da još voli Lucasa i posvađat će se, a bome će Lucas i Brooke prekinut... Na kraju se Rachel napije jer Cooper, s kojim je bila par noći, ne želi imati nikakve veze s njom jer mu je lagala oko godina... Ona ulazi u limuzinu od Nathana i Haleya zajedno sa Cooperom, a Haley i Nathan su na putu za medeni mjesec u nekoj krntiji Ugl, kad se počnu vraćati jer je Haley zaboravila torbicu, susretnu Coopera i Rachel taman kad Rachel pošizi, uzme Cooperu volan i limuzina pada u neko jezero... Oni ostaju zatočeni u auto, a kasnije se samo vidi Nathana kako skače u vodu da ih spasi, ali ostaje zatočen pod vodom, i slika Haley kako u vjenčanici vrišti nad mostom plačući za Nathanom

Interesting enough?
da!!sinoć sam gledao 2.nastavak 3.sezone...je onaj dan umišlja da ga je lucas pokušao ubit...
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 12.12.2006., 12:26   #37
Quote:
maaarin kaže:
jesi vidio promo za novu epizodu?

http://www.youtube.com/watch?v=Sz_UwxmL5S4
nije mi drago što je izbor pao na Nathana,ali bilo je i vrijeme da umre netko od glavnih likova!najgluplje su serije di su svi likovi isti 10 sezona!
btw.jeli ovo promo za prvi nastavak 4.sezone ili zadnji nastavak 3. sezone??
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 12.12.2006., 13:27   #38
nathan ne umire, to je promo za 9.epizodu 4.sezone
spook is offline  
Old 12.12.2006., 15:09   #39
Quote:
spook kaže:
nathan ne umire, to je promo za 9.epizodu 4.sezone
čekaj,keith umire u trećoj sezoni,ubije ga dan.a ko onda umire u tom famoznom 9. nastavku??nadam se-hailey
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Old 12.12.2006., 15:50   #40
Nitko ne umire

Ma komplicirano je jako - Nathan je bbio meta, a trudna Haley je završila žrtva - pokupio ju je auto... I kad je Lucas to vidio, toliko se uzrujao da ga je njegovo HCM srce izdalo

(jel HCM? )
maaarin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.