Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2011., 17:54   #21
ajde ova druga je bila nešto bolja - ok mi je bilo ono kako ih muljaju al ostalo i dalje ništa posebno
i dobra je bila ženska kad pukne i stane psovat ovome da im otvori vrata

I Matt mi je nekako sav ne znam koju riječ upotrijebiti
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 03:16   #22
samo da kratko javim da je ovo svakako zacementirano za gledanje.

u samo se tri epizode to razvilo u onolikoj količini koliko se slične serije razvijaju cijelu sezone. ne znam jel to zbog toga što ih još drže ove početne ideje pa će se uskoro počet ponavljat i gubit, ali zasad je ovo vrlo dobro. Da ju usporedim s drugom najboljom novom hum. serijom, "Outsourcedom", reći ću da "E" nije toliko smiješna kao "O" nego je više nekakav mix priče i usputne komike. Ti likovi su već u 3 epizode fakat dobili nekakvu konturu i baš me zanima gdje ovo dalje vodi.

Treća i nije bila nešto presmiješna, do samog kraja, kad je od smijeha mene bilo sram kao i ženu koja je, eto, činila to što je činila. nije to onaj smijeh da padaš po podu, nego rastegne ti se preko cijelog lica, i onda traje, i ne vjeruješ, i traje, i ne vjeruješ, i traje, i tako pola minute, a kad završi, pustiš sve to što si zadržavao i prasneš. Eto, kao u dobro staro vrijeme "Officea".

to je to od mene.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:45   #23
meni je ok za sada, nista pretenciozno ali ipak gledljivo
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 00:30   #24
koji debilizam od kraja 05. epizode
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 23:30   #25
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
koji debilizam od kraja 05. epizode
Baš to Zašto im je sad to trebalo?

We had a moment, but I chose you Sad bi mu trebala past u zagrljaj ili sto?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 14:21   #26
zato mi je kraj 06. bio zanimljiv
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 13:43   #27
Ovo postaje sapunica, my god.

Predviđam da će Sean u zadnjoj epizodi sezone spavat s Morning
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 23:36   #28
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
zato mi je kraj 06. bio zanimljiv
I meni

Jako jako ne volim varanja pa ni u serijama
Ali onog tipa stvarno ne podnosim
P ami se sviđalo
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 22:28   #29
koja tuča jedino dobro u tome je bilo kad ga je opalio u nos i počeo bježati, a i ono sa kaktusom i parfemom

stupovi koji se odignu da se usisaju

žena mu je slomila srce

a serija je prošla
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 01:23   #30
Fight je bio smiješan i ona scena kad je ovaj povezivao sve (cinnamon, deer, car), al u globalu prva sezona serije je za qrac. Dojam o seriji mlak, isprazan, pobrisao sam odmah sve epizode čim sam odgledao finale.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 16:11   #31
tuča je bila genijalna. i scena kad Merc stavi ruku od one svoje na erm. privatne djelove.

za ostatak se slažem sa Jayom. već izbrisano iz pamćenja.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 17:39   #32
jel to to ili bude druge sezone? prema wiki izgleda ko da je to to

enivej, odgledala sam zadnjih par i ono - u pravilu dvije tri dobre situacije po epki i to je to; niš revolucionarno
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 14:05   #33
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
jel to to ili bude druge sezone? prema wiki izgleda ko da je to to

enivej, odgledala sam zadnjih par i ono - u pravilu dvije tri dobre situacije po epki i to je to; niš revolucionarno
Spoiler tv.com javlja da je serija obnovljena na drugu sezonu, al ja ipak čekam potvrdu od Ausiella.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:22   #34
Evo i Ausiello je potvrdio da je Showtime obnovio seriju za 2. sezonu.

Quote:
You can count on spending more time with the Gallagher family and “Matt LeBlanc,” now that Showtime has renewed both Shameless and Episodes for second seasons.

“The viewer loyalty and critical acclaim that has met both [these shows] since their January debuts makes it clear that these two brash and sophisticated series are burgeoning hits,” Showtime entertainment president David Nevins said in announcing the pick-ups. “[Shameless EP] John Wells is carving out a tone that is truly unique in the television landscape — equal parts drama and comedy. And Episodes marks the universally embraced and hilarious return to television of an inspired comedy triumvirate: Matt LeBlanc, and creators Jeffrey Klarik and David Crane. We are thrilled with the response to both series and eager to start planning for their second seasons.”

Shameless — which with nearly four million weekly viewers across multiple platforms is on pace to be Showtime’s second-highest rated drama series (behind Dexter) — was granted a 12-episode order for Season 2. The episode count for Episodes is at this time “TBD.”

Production on both shows’ sophomore runs will start later this year with an eye on 2012 premieres.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 23:05   #35
Ja osutajem
Tu i tamo nešto zanimljivo, ali uglavnom dosadno, nezanimljivo i jako mlako...
Idem gledat epizodu i uopće se nemrem sjetit što se događalo u prošloj epizodi
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 01:13   #36
Tamsin je odlična, ali ova limunadica (šta očekivat, američko je) joj je pad nakon Green Wing i Black Books... a tema kako su američke obrade engleskih serija uspješne mi je fail... koliko god to pokušali napravit samokritično i samosprdajuće... primjera radi, stari iz engleskog Shamelessa je autentična budaletina kojoj je alkohol poždera mozak, a u američkoj je preglumljena kita... ka šta mi je i Matt sinonim za preglumljavanje za djecu... a o Coupling i ostalim obrađenim serijama neću ni pričat...
uglavnom, da nisu Tamsin i "Guy Secretan" u seriji (više ona, manje on), ne bi se ni trudija dalje od pilota...
__________________
best-buy sound v1: SanDisk Sansa Clip + SoundMAGIC PL30 / Koss KSC75 (Kramer mod)
best-buy sound v2: SanDisk Sansa Fuze + Blox M2C / MEElectronics HT-21 / Superlux HD668B
salonitanicus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 11:24   #37
Episodes

http://www.tv.com/episodes/show/7804...l?tag=;summary

..ali serija je oddlliiććnnaa!!


a Matt LeBlanc je odlićan....

http://youtu.be/z4yH0mI-yJs
__________________
Maggy

Zadnje uređivanje Maggy69 : 23.07.2011. at 12:15.
Maggy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 11:34   #38
Meni je isto odlična, od prve do zadnje epizode i veselim se drugoj sezoni.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 19:20   #39
pogledao sam prve 4 epizode S1, ima dobrih trenutaka samo ovo mi uopće nije sitcom
prijatelji, seinfeld, TBBT su sitcom a ovo je nešto...ne znam koji žarn, pogledat ću do kraja kad sve skupa ima samo 16 epizoda, da ima svaka sezona 22/24 epizode onda nebi ali kad je kratko pogledat ću
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 22:33   #40
ne mogu se nikako natjerat da pogledam drugu sezonu
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.