Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2007., 18:28   #41
Quote:
ivana2009 kaže: Pogledaj post
znači ako ja uspijem dati ovaj idućio tjedan nauku koja mi nosi 14 bodova ukupno ću imati 39 i upišem pracijalu ipak sam redovni student jer imam više od 35 bodova?
Da, u slučaju da nijedan predmet ne upisuješ treći put. Ako nešto upisuješ treći put automatski te prebacuju na izvanredni studij i to je još, kako oni kažu, njihova dobra volja. jer po pravilima igre, koja donosi bolonja ti bi nakon šta 2 puta (godine) upišeš predmet, a ne položiš ga, trebao izgubit pravo školovanja
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:30   #42
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Da, u slučaju da nijedan predmet ne upisuješ treći put. Ako nešto upisuješ treći put automatski te prebacuju na izvanredni studij i to je još, kako oni kažu, njihova dobra volja. jer po pravilima igre, koja donosi bolonja ti bi nakon šta 2 puta (godine) upišeš predmet, a ne položiš ga, trebao izgubit pravo školovanja
a joj ipak me onda prebacuju na izvanredni jer ja sam pala prvu godinu,pa sam prošle upisala pad prve i sad nisam uspjela sve dati i popravilu ova dva predmeta bi upisala trećo put..

a recimo ako uspijem dati i upišem drugu a prebacim predmet onda sam još redovan?
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:31   #43
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Da, u slučaju da nijedan predmet ne upisuješ treći put. Ako nešto upisuješ treći put automatski te prebacuju na izvanredni studij i to je još, kako oni kažu, njihova dobra volja. jer po pravilima igre, koja donosi bolonja ti bi nakon šta 2 puta (godine) upišeš predmet, a ne položiš ga, trebao izgubit pravo školovanja

nije tako.. nego u biti mozes 8 puta izaci na predmet -ako ga svih 8 puta padnes onda gubis pravo skolovanja... ali ako ga nisi pao 8 puta ponovo ga upisujes i ne smijes izgubiti pravo skolovanja
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:34   #44
btw... odluke fakulteta uopce nisu u skladu sa statutom sveucilista tak se mozemo jebati, ne mozes se pozvati ni na sta jer svatko provodi po svome
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:35   #45
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
o bože dragi.... pa ne gubiš zdravstveno i NE MORAŠ SE PRIJAVLJIVATI NA BURZU ZBOG ZDRAVSTVENOG, jedino što gubiš je onaj kartončić - oslobođenje od participacije
dođe ti na isto kad pregled moraš platiti ne 5 ili 10 kn kak je sad nego puno više.
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:35   #46
Quote:
ivana2009 kaže: Pogledaj post
a joj ipak me onda prebacuju na izvanredni jer ja sam pala prvu godinu,pa sam prošle upisala pad prve i sad nisam uspjela sve dati i popravilu ova dva predmeta bi upisala trećo put..

a recimo ako uspijem dati i upišem drugu a prebacim predmet onda sam još redovan?
Gle, stvar je jednostavna...
Ako na tvom faksu nema nikakvih specijalnih uvjeta, tvoje je samo imat više od tih 18 bodova u jednoj godini ili duplo toliko u dvije godine, pod uvjetom da ništa ne upisuješ treći put...
Bar šta se redovnih/vanrednig tiče...

Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
nije tako.. nego u biti mozes 8 puta izaci na predmet -ako ga svih 8 puta padnes onda gubis pravo skolovanja... ali ako ga nisi pao 8 puta ponovo ga upisujes i ne smijes izgubiti pravo skolovanja
Reka bi moj prijatelj: Nije govno, nego se pas posra
Napisala si šta i ja, samo si drugačije to sročila. uglavnon, stvar je provedbe. Na mom faksu si recimo (po bolonji navodno) za svaki ispit automatski prijavljen, tako da ja u 2 godine skupin 8 službenih izlazaka, izašao ja ili ne
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:36   #47
aj! aj! aj! sad ste me zbunili a položiću ovaj jedan ispit i nadfati se ako upišem parcijalu da me neće prebaciti na izvanredni Molim Boga da nije tako
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:37   #48
Quote:
ivana2009 kaže: Pogledaj post

a recimo ako uspijem dati i upišem drugu a prebacim predmet onda sam još redovan?

da
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:39   #49
Quote:
ivana2009 kaže: Pogledaj post
aj! aj! aj! sad ste me zbunili a položiću ovaj jedan ispit i nadfati se ako upišem parcijalu da me neće prebaciti na izvanredni Molim Boga da nije tako
ovak... je to na mom faksu...

ja pala godinu... znači dvije godine sam studirala na teret države, sad da treći put padnem, prebacuju me na vanredne.
al ako skupim 50 bodova (koliko je uvjet) od 60, ne gubim prava, nego tre predmete koji su mi ostali, upisujem još jednom. dakle treći put
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:40   #50
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Reka bi moj prijatelj: Nije govno, nego se pas posra
Napisala si šta i ja, samo si drugačije to sročila. uglavnon, stvar je provedbe. Na mom faksu si recimo (po bolonji navodno) za svaki ispit automatski prijavljen, tako da ja u 2 godine skupin 8 službenih izlazaka, izašao ja ili ne

kod mene kazu - imao si 8 sansi, nema veze sto ih nisi ispucao
dok je na medicini drugacije, tamo ako nisi 8 puta pao ispit ne gubis pravo studiranja, mozes treci put upisati 1. godinu, ostajes redovni student jedino na iksici nemas para
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:41   #51
kad smo već kod zdravstvenog...

ja sam bila prek starog osigurana... al je stari dobil otkaz i firma mi je uzela zdravstvenu i karticu za oslobađanje od partcipacije.

kak se to rješava?
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:42   #52
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
kad smo već kod zdravstvenog...

ja sam bila prek starog osigurana... al je stari dobil otkaz i firma mi je uzela zdravstvenu i karticu za oslobađanje od partcipacije.

kak se to rješava?
Prijavi se preko matere
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:43   #53
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
ovak... je to na mom faksu...

ja pala godinu... znači dvije godine sam studirala na teret države, sad da treći put padnem, prebacuju me na vanredne.
al ako skupim 50 bodova (koliko je uvjet) od 60, ne gubim prava, nego tre predmete koji su mi ostali, upisujem još jednom. dakle treći put
zasto kod mene nije tako? ja moram dati 60 bodova i ne mogu nista upisivati 3. put i ostati redovni student
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:45   #54
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
kad smo već kod zdravstvenog...

ja sam bila prek starog osigurana... al je stari dobil otkaz i firma mi je uzela zdravstvenu i karticu za oslobađanje od partcipacije.

kak se to rješava?

ak ostajes redovan student ne moras biti prijavljen preko nikoga... sama se prijavi na hzzo s potvrdom redovnog studenta, ali moras imati odjavu (od staroga)
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:45   #55
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Prijavi se preko matere
problem smo rješili. otvorio stari svoju firmu
al, kaj da npr. nemam mater (nedo bog većeg zla, mater, ljubi te ćerce), kaj u tom slučaju?


Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
zasto kod mene nije tako? ja moram dati 60 bodova i ne mogu nista upisivati 3. put i ostati redovni student
moj faks je tolko jadan, da su uopće sretni da mogu kog upisat
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:46   #56
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
ak ostajes redovan student ne moras biti prijavljen preko nikoga... sama se prijavi na hzzo s potvrdom redovnog studenta, ali moras imati odjavu (od staroga)

e to, sam tražila
hvala
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:48   #57
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
problem smo rješili. otvorio stari svoju firmu
al, kaj da npr. nemam mater (nedo bog većeg zla, mater, ljubi te ćerce), kaj u tom slučaju?
Ma može i direktno na hzzo, meni se dogodila ista stvar (otkaz oca), pa san se samo prebacio na mater, najjednostavnije i najlakše rješenje u tom momentu
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:49   #58
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Ma može i direktno na hzzo, meni se dogodila ista stvar (otkaz oca), pa san se samo prebacio na mater, najjednostavnije i najlakše rješenje u tom momentu
samo mi je glupo kaj uzmu iskaznicu
al dobro
nek im bude
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:53   #59
Status studenta prestaje:

- kad u dvije uzastopne akademske godine ne ostvari barem 35 ECTS bodova.



kaj velite na to?
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 18:55   #60
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
Status studenta prestaje:

- kad u dvije uzastopne akademske godine ne ostvari barem 35 ECTS bodova.



kaj velite na to?
vidjela sam to...al kazem ti da svaki faks ide po svome
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.