Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2014., 18:19   #1
Black Box (2014)



Quote:
Catherine Black, a famed neuroscientist with a job at the Center for Neurological Research and Treatment, struggles with mental illness. However, this is just one of the many secrets she hides from her fiancé and her family.
http://www.zap2it.com/blogs/abcs_the...s_head-2014-01

https://www.imdb.com/title/tt2968404/

Nova serija od 13 epizoda, dolazi na ABC umjesto Scandala.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 01:15   #2
Pogledao sam i ne znam šta bih rekao. Pogledat ću sljedeću (ako je bude ), pa odlučiti što mislim
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 16:46   #3
I ja pogledao.. žena je preluda (malo pretjerano al ok), neuro slučajevi su mi bili simpa.. Mislim da cu nastavit pratit.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 22:51   #4
meni se epizoda bas svidila, pratim definitivno i dalje
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 00:36   #5
ja vam moram reć da se meni ova serija baš sviđa. zanimljivo je, glumci su se taman malo opustili, likovi su svi odreda ludi i baš mi je super

Zadnje uređivanje Jobi : 17.05.2014. at 00:43.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 18:06   #6
Sviđa mi se serija, glavna glumica je dobrodošlo osvježenje jer je nepoznata (barem meni) i specifična. A sve skupa podsjeća malo na Housea.

Dobri su mi i ono dvoje stažista, štreber sa fotografskim pamćenjem i mala koja ne zna zucnuti.
Chrisette is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 10:44   #7
Kladim se da je ovoj ženi najomiljenija tv serija Orphan Black.

Way to make a point:
Mozak = black box - ujedno i ime serije
Ona = dr. Black
Dečko = black

Ona čak ima šanse da završi tragično, iako, bolje ne.

Ovo je kao sestrinska serija od Mental, tipa; dr. House neurologinje.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 17:30   #8
fora epizoda Nego, jel mi moze tko objasnit koji je vrag bio ovom njenom decku da ovu vrecicu sta je imala u torbi njima stavi u pice? Nikako ne kuzim tu scenu haha.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 18:38   #9
čeznem za tim da izdaju soundtrack prve sezone. obožavam taj jazz. glazba im je genijalna.
a i zadnja epizoda posvećena glazbi mi je baš bila super.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 03:14   #10
Ma meni se sve svida u toj seriji. Baš mi atmosfera odgovara, zanimljivo, a ležerno

Dosta su se promijenili od prve epizode, nekako mi je opuštenije sve skupa
Recimo kad usporedujem sad prva epizoda s onim njenim bipolarnim je možda bila malo pre'napadna' prema sadašnjima.

A zadnja glazbena epizoda mi je baš bila :music:
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 03:20   #11
ova epizoda definitivno najbolja do sada!! svaka čast.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 21:14   #12
Gotovoooo...

Znam da jedini ja ovdje komentiram sam sa sobom hahah, ali moram jednostavno nesto napisat za kraj jer se ne mogu suzdrzat.

Uglavnom mogu samo rec da mi je ovo duplo finale bilo sa-vr-se-no. Pogotovo prvi dio (prva ep). I to mi je postala ujedno najbolja epizoda u sezoni

Jedino mi se ne svida sta su zavrsili s cliffhangerom i nisu zakljucili pricu kako treba a koliko znam tesko da ce obnovit seriju..
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 23:39   #13
a bogec ti mali
sve mi te je milo kako sam sa sobom pričaš o seriji al mi je super to kaj ipak sam sa sobom komentiraš

dobro, evo, sad ti se i ja pridružim
pobožno sam svaki petak gledala novu epku i navukla sam se totalno nakon pilota (počela sam gledati početkom mjeseca pa sam i minimaraton imala) i ove zadnje popratilia na tjednoj bazi
iskreno, očekivala sam nekako više od serije, ovako nisam ostala ništa impresionirana, sve viđeno i ful šablonizirano, al to me nije spriječilo da jedva čekam svaki novi nastavak

kata mi je svaki put kad je bila u svom elementu bila premoćna, kad je bila "normalna" mi je bila i dosanjikava jer je stalno pretakala iz šupljeg u prazno
i jedva sam čekala da se spetlja s doktorom i odjebe svog onog mr.savršenog - to je bio i jedan od razloga zašto sam progutala prvih par epki

ja bi da bude druge sezone, iako, realno znam da neće biti i još bolje, ali ja svejedno bi da ima
tim više jer je kraj jako otvoren ostao - točno za nastavak u 2.sezoni. ne želim da otkažu, lejm
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 10:41   #14
Lightbulb

malo nas je al nas ima. malo

moram se složiti sa većinom već napisanog, kako i to da je 12. epizoda najbolja u samoj seriji,
tako i da jest sve to šablonizirano, no ipak su toliko dragi i divni, i na kraju se stvarno brinu
jedni o drugima, i stalo im je - iako to ponekad ne žele priznati ni sami sebi [dr. Bickman].

ni sam ne znam zašto su išli otvarati kraj, jer strepim od otkazivanja ovog,
već od samog početka. ljudi su se, izgleda, zasitili ovakvog formata,
(iako meni nikad ne smeta format, sve dok postoje zanimljivi likovi.)

jednostavno ne može biti drugačije, kada se prati posao neke osobe, koja je, eto, i sama bolesna.
bilo bi mi draže da su ukomponirali sve u neku malu mini serijicu i završili što su željeli reći,
no opet, možda se i tog završetka bojim, pošto je iz 12. bilo jasno, a u dijelovima i teško gledati,
kako brzo netko takav može propasti. i sama ta ideja koliko je ta bolest opasna me plaši.
u jednom trenu si naizgled ok, u drugom ti ni lijekovi ne mogu pomoći, niti si sam možeš pomoći,
i podlegneš animalnim porivima.

osobno, meni najdraža scena nije iz te fenomenalne 12. epizode,
nego iz jedne prije, kada se okanila lijekova, prošla kraj one psihijatrice
i zarežala na nju kao mačka. to mi je bilo pre.

Što to ima u nama ljudima što nam se više sviđa
gledati nekog tko se ponaša tako slobodno. ludo i samodesstruktivno
nego tek obično; možda smo i sami pomalo bolesni, ili smo samo "wired that way".
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 20:17   #15
http://tvbythenumbers.zap2it.com/201...season/291396/
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 00:25   #16
neee!

btw. znaci zadnja scena je 'You're fired'. ma divno

ful sam tuzan. sad cu cijeli dan bit u bedu hah.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 00:52   #17
a nemoj tako
bilo je za očekivati
makar sam znala da će otkazat, lejm su
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 03:56   #18
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
lejm su


Quote:
lie kaže: Pogledaj post
bilo je za očekivati
a znam da bilo je ful očito da će otkazat zbog gledanosti.. al kazu, nada umire zadnja.

A ma... će se već naći nešto za gledat..

bye bye dr. Black
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 22:48   #19
Nekako me ne pale ekscentrični i genijalni doktori s kojekakvim poremećajima ! House je čisto dovoljan, ova koka je too much ! Deleting folder !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 23:43   #20
mene je glavna glumica pocela tako zivcirati da se ne mogu niti natjerat da pogledam barem kraj serije
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.