Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2014., 15:22   #21
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
Ništa ne znaš, kad udaraš, bar udari ispod pojasa.


Bože, nisam znala da je sramota bit poljoprivrednik.
Nisam ni ja. dok nisam upoznala sestrinu svekrvu. a potom i svoju


Strah me kliknut, ionako sam u šogorskoj depresiji.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:23   #22
Quote:
LuNa_LOVEGOOD kaže: Pogledaj post
imam i užasan je. baš budaletina od čovjeka
Pričaj!!!!
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:23   #23
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Vi svi kojima šogori ne valjaju, jesu li oduvijek bili takvi ili su pokazali pravo lice nakon nekoliko godina veze ili braka?
Ovo i mene interesira. S tim da ja mislim da nitko ne može fejkati i glumiti toooliko dobro. Osim ako nije Leonardo DiCaprio.
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:23   #24
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Vi svi kojima šogori ne valjaju, jesu li oduvijek bili takvi ili su pokazali pravo lice nakon nekoliko godina veze ili braka?
Oduvijek je bio takav. Vjerojatno se još u vrtiću upiso u HDZ.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:26   #25
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
Ovo i mene interesira. S tim da ja mislim da nitko ne može fejkati i glumiti toooliko dobro. Osim ako nije Leonardo DiCaprio.
Pa da, sigurno ne može glumiti 10 godina. Ono na što sam ciljala je bilo to da su se vaše sestre zaljubile u savršene muškarce koji možda nakon par godina više nisu bili tako savršeni.
Ako vi vidite da su budaletine, vide li to i vaše sestre ili one nose debele roze naočale? I jesu li i one same možda budaletine?
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:26   #26
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja. dok nisam upoznala sestrinu svekrvu. a potom i svoju


Strah me kliknut, ionako sam u šogorskoj depresiji.
Što bi moja mater rekla - jebem ti takve koji nob(e)love glume. Pizda mu materina, da si ne moš priznat da si to što jesi i spustit se na tlo po kojem hodaš. Ja ne razumijem. Eto, da ga jebeš.
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:28   #27
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
Što bi moja mater rekla - jebem ti takve koji nob(e)love glume. Pizda mu materina, da si ne moš priznat da si to što jesi i spustit se na tlo po kojem hodaš. Ja ne razumijem. Eto, da ga jebeš.
ma joj. Imala sam i ja dečka koji nije smio izlazit sa mnom (imao je 18 ) jer sam ja iz "rastavljene obitelji, možda mi je mama i dobra, al je svejedno raspuštenica"
Ti ko da uopće nisi sa sela
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:30   #28
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Pa da, sigurno ne može glumiti 10 godina. Ono na što sam ciljala je bilo to da su se vaše sestre zaljubile u savršene muškarce koji možda nakon par godina više nisu bili tako savršeni.
Ako vi vidite da su budaletine, vide li to i vaše sestre ili one nose debele roze naočale? I jesu li i one same možda budaletine?
Pa, nisu bili savršeni. Na kraju krajeva, sjećam se u šta sam se ja tad zaljubljivala.... Lako za naočale, al meni je neko i uši i nos začepio, a naočale su imale mat neprozirni premaz

A sad vide. Sve sestre. To ti je ko sa Nadanom, i on je svima bio lep ko slika. Pa se pokazalo da se u podrumu imao na čemu vježbat u sliknom stilu
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:32   #29
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
ma joj. Imala sam i ja dečka koji nije smio izlazit sa mnom (imao je 18 ) jer sam ja iz "rastavljene obitelji, možda mi je mama i dobra, al je svejedno raspuštenica"
Ti ko da uopće nisi sa sela
Priča života moje materi. Ćaletovi su starci bili protiv toga da se uda za njega, jer ako joj je stara kuraba babilonska, mora da je i ova. Eno ih, u braku već dvajsedmu godinu.

Svejedno, sve je to kurac. Život nam je namijenio neke uloge, pa ajmo se onda ne preseravat.
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:33   #30
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
A sad vide. Sve sestre. To ti je ko sa Nadanom, i on je svima bio lep ko slika. Pa se pokazalo da se u podrumu imao na čemu vježbat u sliknom stilu
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:35   #31
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
Priča života moje materi. Ćaletovi su starci bili protiv toga da se uda za njega, jer ako joj je stara kuraba babilonska, mora da je i ova. Eno ih, u braku već dvajsedmu godinu.

Svejedno, sve je to kurac. Život nam je namijenio neke uloge, pa ajmo se onda ne preseravat.
Ne mogu se pravit da razumijem tu podjelu, al ne mogu baš ni reć da nisam navikla. Dapače, sad već imam i predrasudu, umišljam si da na drugi pogled i prvi razgovor mogu skontat snoba. Nejde mi loše, pravo da ti velim
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:38   #32
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
I ako da, imate li problema s njim?

Par katova iznad SVI imaju problema sa šogorima. Dobro, i šogoricama. Može i šogorice.



(šogor je mužev brat, a šogorica muževa sestra).
Imam šogora, super je. Zabavan, prijatan, pametan, sve pet.
Doduše, i svekići su mi super, divni ljudi, i ne petljaju mi se u život. :neironičnomajkemi:
Za razliku od mojih. Zapravo matere. Ona bi bila svekrva iz pakla. Sreća pa nema sina.
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:41   #33
imam i ja šogora.
ne pričam puno, niti on ne priča i dobro se slažemo
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:41   #34
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post
Imam šogora, super je. Zabavan, prijatan, pametan, sve pet.
Doduše, i svekići su mi super, divni ljudi, i ne petljaju mi se u život. :neironičnomajkemi:
Za razliku od mojih. Zapravo matere. Ona bi bila svekrva iz pakla. Sreća pa nema sina.
dovedi hasbnda da nam opiše punicu
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:49   #35
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Ne mogu se pravit da razumijem tu podjelu, al ne mogu baš ni reć da nisam navikla. Dapače, sad već imam i predrasudu, umišljam si da na drugi pogled i prvi razgovor mogu skontat snoba. Nejde mi loše, pravo da ti velim
Snoba moš prepoznat i na prvi pogled, bez prvog razgovora. Riječi samo pojačaju efekt. Ako znaš gledat.
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:49   #36
Ja sam mislila da je šogor sve, a ne samo muževo, dakle ženin brat (šurjak), mužev brat (djever), sestrin muž (zet), muž ženine sestre (svak also know as pašanac), muž muževe sestre (?)...

I mene malo fascinira ta opsjednutost svojtom i svojtinom svojtom.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:50   #37
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
dovedi hasbnda da nam opiše punicu
Šta ti je, ko bi mu oteo tipkovnicu iz ruku kada bi se jednom počeo žaliti.
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:52   #38
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da je šogor sve, a ne samo muževo, dakle ženin brat (šurjak), mužev brat (djever), sestrin muž (zet), muž ženine sestre (svak also know as pašanac), muž muževe sestre (?)...
E tako i ja. Meni su to sve šogori i šogorice. Isto kao što su mi sve ujne, tetke, strine jednostavno tete i njihovi muževi barbe. I imam jednog strica, ali to samo zato jer su mi od rođenja govorili da je to stric.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:53   #39
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post
Šta ti je, ko bi mu oteo tipkovnicu iz ruku kada bi se jednom počeo žaliti.
pa onda ga za vikend dovedi
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 15:54   #40
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da je šogor sve, a ne samo muževo, dakle ženin brat (šurjak), mužev brat (djever), sestrin muž (zet), muž ženine sestre (svak also know as pašanac), muž muževe sestre (?)...

I mene malo fascinira ta opsjednutost svojtom i svojtinom svojtom.
Provjeravala sam na nekom srpskom forumu, oni imaju to točnije napisano, šogor bi trebao bit mužev brat. al izgleda da je u svakom selu to drugačije - u mom je šogor mužev brat i sestrin muž. ne znam
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.