Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 21:27   #1
Toyota rav4 1.8 2003 problem sa paljenjem

Toyota je 2003g sistem plina je ˝najskuplji˝ sa više injektora ne znam koja firma neki talijani ugrađen u zg krlić servis

Uglavnom problem je kad auto nor stoji preko noći ili pred firmom pa ga moram verglati bar 5sec onak muški da bi upalio ko dizel golf 2 zimi

I kad upali auto normalno radi kako je i radio ovih 200000km bez trzanja,divljanja gasa ili čudne potrošnje plina ili benzina

Čitam forume i ekipa priča da treba izolirati plin da slučajno nešto ne propušta pa auto prvo izbaciva taj plin iz usisa dok ne povuče smjesu benzina i zraka

Uglavnom plinska boca prazna i imam ventil na boci i on je zatvoren znači to nije

Po zanimanju sam strojar tak da cca kužim što autu treba da radi
Ali zato pitam stručnije ili ljude sa sl problemima koje su riješili

Da li mi polako umire pumpa goriva u rezervaru?
ako DA zašto auto nakon startanja radi normalno???

Filter goriva je isto u rezervaru (ako pumpa mora van i on ide novi)

Da li je moguče da senzor temp. daje krivu info. pa ne radi ˝čok˝?

Na nekakvom australskom forumu pročitao da imam nekakav nepovratni ventil ili regulator tlaka benzina pa da gorivo se vrati u rezervar pa dok pumpa ne nabije tlak auto vergla
Kod mene se ni ne čuje zvuk pumpe u rezervaru izgleda da je dobro izolirana pa ne zuji ali auto upali nakon verglanja znači možda je izgubila snagu ali ipak dovoljno radi da auto funkcionira normalno

Svječice nove,kablovi novi orginalni struja radi ok senzor radilice ok jer onda nebi uopče palio
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:49   #2
Ak nije filter u tanku mjenjan onda bi zbilja mogao pocet s tim...inace je rok na 150000km za neke toyote pa valjda i za rav ide isto tak
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.