Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2009., 09:49   #21
Quote:
łvek kaže: Pogledaj post
Ako ovo pali onda sam i ja sam nevin... majke mi

Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Ovo ti zvuci pomalo kao Konzumova reklama
A šta ću, još ću postat i šiptar.

Ajmo cure, još malo pa nestalo!!!
lupus_est is offline  
Old 05.09.2009., 09:51   #22
Kak ne znate, ne kužim?
Kaj vi niste ko klinci lizali postere iz erotike, dizali haljinice na susjedinoj lutki?
Diraš, ližeš, mjesiš, guraš, malo pljuneš i onda kad te počne molit da joj ga staviš znaš da joj ga ne smiješ stavit barem još malo.
A kad joj se oči preokrenu .......
nemoralan is offline  
Old 05.09.2009., 10:00   #23
Da sam još uvijek nevin? Da stidio bih se svog neiskustva. Kad muško dođe u određene godine (recimo 25) od njega se već očekuje da ima nekog seksualnog iskustva. Nitko se nije rodio naučen, no neka očekivanja ipak postoje htjeli mi to priznati ili ne. Kao što se iz gornjih postova može vidjeti nemaju sve iskusnije žene strpljenja za neiskusne muškarce (čak mislim da su u manjem postotku one koje imaju strpljenja) , a i imam osjećaj da kad se susretnu sa takvim počnu se pitati što je to s njim da je još uvijek nevin kao da je pokvarena roba? Možda griješim? Večina muških (25+) je toga svjesna i iz tog razloga sa svakom godinom na leđima sve su više frustrirani i u kurcu, te se neki kasnije prešutno pomire sa sudbinom. Išao sam u mušku srednju i na muški fakultet, sve što mogu reči je da te to na određeni način socijalno sjebe, neke više neke manje. Zbog toga sam uvijek zavidio prijatelju koji je išao u medicinsku. Jednostavno bolje zna sa ženama, imao je cijelu srednju da se ispraksira.
Bega is offline  
Old 05.09.2009., 10:21   #24
Quote:
? boner ? kaže: Pogledaj post
prvi sex...gubljenje nevinosti..?...nije mala zajebancija


nadji iskusnog da ne zalis citav zivot zbogtoga


. (full stop)
Zato mi nisu jasni muski kojima je neugodno rec da su bili s npr.30 picaka,pa to je samo plus,a ne govorit ti si mi prva,druga,zene kad im reces veliku brojku podsvjesno imaju u glavi da si vrhunski jebac i automatski podsvjest zeli ti isprobat.
maple leaf rag is offline  
Old 05.09.2009., 10:27   #25
Quote:
Bega kaže: Pogledaj post
Da sam još uvijek nevin? Da stidio bih se svog neiskustva. Kad muško dođe u određene godine (recimo 25) od njega se već očekuje da ima nekog seksualnog iskustva. Nitko se nije rodio naučen, no neka očekivanja ipak postoje htjeli mi to priznati ili ne. Kao što se iz gornjih postova može vidjeti nemaju sve iskusnije žene strpljenja za neiskusne muškarce (čak mislim da su u manjem postotku one koje imaju strpljenja) , a i imam osjećaj da kad se susretnu sa takvim počnu se pitati što je to s njim da je još uvijek nevin kao da je pokvarena roba? Možda griješim? Večina muških (25+) je toga svjesna i iz tog razloga sa svakom godinom na leđima sve su više frustrirani i u kurcu, te se neki kasnije prešutno pomire sa sudbinom. Išao sam u mušku srednju i na muški fakultet, sve što mogu reči je da te to na određeni način socijalno sjebe, neke više neke manje. Zbog toga sam uvijek zavidio prijatelju koji je išao u medicinsku. Jednostavno bolje zna sa ženama, imao je cijelu srednju da se ispraksira.

Otprilike si ovo dobro napisao al ne jebe se samo po fakultetima i školama!
Jebe se i izvan njih, pogotovo ako si s 13 počeo izlaziti!
A uostalome, uvijek ima žena koje če htjeti "mladoj piletini" davati iskustva!
No, neke u određenim godinama žele gotov proizvod!
jednojaja is offline  
Old 05.09.2009., 10:29   #26
Quote:
Soncarica kaže: Pogledaj post
Zamislimo situaciju u kojoj iskusna djevojka stupa u sexualne odnose sa nevinim muskarcem a kojemu pritome treba objasnjavati(najvjerojatnije)sta,kako,zbog cega...ili djevojku koja je nevina a koja ocekuje da njen prvi sex bude ,,magican,,,a onda muskarac koji je na istom nivou kao ona(barem sto se tice sexa)razbije njena mastanja odnosno ne ispuni njena ocekivanja. Da li biste se vi muskarci stidili svog neiskustva?
Stid nastaje kad se netko nekom ruga...Djevojke često očekuju previše, pogotovo ove neiskusne, pa stoga svoje vršnjake često nazovu nesposobnim luzerima jer očekuju magičan seks...
freeze is offline  
Old 05.09.2009., 10:53   #27
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
A tebi nikad nije bilo prvi put? Jesi li mozda rodjena iskusna?

Blago tebi, ja nisam. Kod prvog sexa nisam jos ni znala kako trebam noge rasiriti. Srecom je on bio iskusan i pazljiv

Naravno, poslije sam i ja prenijela "znanje" pokojem neiskusnom decku. Zna biti jako zanimljivo
ne pričam ja ovdje o prvi put, onda mi nije bilo važno dal sam mu prva ili deseta...nego da sad nakon x godina sexanja, a mogu reći i nekakvog iskustva nema šanse da pristanem na sex sa nevinim muškarcem...
Glupsacha is offline  
Old 05.09.2009., 10:57   #28
Quote:
Glupsacha kaže: Pogledaj post
ne pričam ja ovdje o prvi put, onda mi nije bilo važno dal sam mu prva ili deseta...nego da sad nakon x godina sexanja, a mogu reći i nekakvog iskustva nema šanse da pristanem na sex sa nevinim muškarcem...
Mozda grijesis. Svi nevini muskarci su prvi put trapavi i nikakvi. Ali nikad ne znas u kojem se krije potencijal da izraste u vrhunskog jebaca. Neki i vrlo brzo

Ali tebi na volju
tea83 is offline  
Old 05.09.2009., 11:00   #29
Quote:
Soncarica kaže: Pogledaj post
Zamislimo situaciju u kojoj iskusna djevojka stupa u sexualne odnose sa nevinim muskarcem a kojemu pritome treba objasnjavati(najvjerojatnije)sta,kako,zbog cega...ili djevojku koja je nevina a koja ocekuje da njen prvi sex bude ,,magican,,,a onda muskarac koji je na istom nivou kao ona(barem sto se tice sexa)razbije njena mastanja odnosno ne ispuni njena ocekivanja. Da li biste se vi muskarci stidili svog neiskustva?
otkad sam prvi put pročitala za tu kakti klasičnu žensku zabludu o prvom seksu nemrem si prestat vrtjet film u glavi kak smo mi jedna doista glupa vrsta.
kaj bi to trebalo značit magičan seks? - iskre frcaju, pimpek je ružičasti i u zrak ispaljuje dimne poruke 'volim te', kod svršavanja lik ne ispušta spermu već karamelu!
aa i još mu je pravo ime i prezime Princna Bijelomekonju
coolinesay is offline  
Old 05.09.2009., 11:01   #30
Quote:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Zato mi nisu jasni muski kojima je neugodno rec da su bili s npr.30 picaka,pa to je samo plus,a ne govorit ti si mi prva,druga,zene kad im reces veliku brojku podsvjesno imaju u glavi da si vrhunski jebac i automatski podsvjest zeli ti isprobat.


good thinking....spot on.............that's a holy truth !!


dobra logiga ! vrhunski jebac ili pravi majstor je uvijek cjenjen u bilo kojem poslu (ukljucujuci sex).


thatsit
♥ boner ♥ is offline  
Old 05.09.2009., 11:18   #31
svaki seks u kojem je jedna od strana aktivna ko svinjska polovica koju, sa sindikalne prodaje, doma voziš u gepeku je fijasko... totalni...

po meni bi dvoje mladih i neiskusnih, ustvari, moralo i trebalo uživati u istraživanju i otkrivanju čari cijelog tog odnosa, a ne jedno od drugog očekivat čaroliju, ko da je ono drugo bilo na akademiji za seksualne čarobnjake...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 05.09.2009., 11:27   #32
Quote:
♥ boner ♥ kaže: Pogledaj post
:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Zato mi nisu jasni muski kojima je neugodno rec da su bili s npr.30 picaka,pa to je samo plus,a ne govorit ti si mi prva,druga,zene kad im reces veliku brojku podsvjesno imaju u glavi da si vrhunski jebac i automatski podsvjest zeli ti isprobat.
Kako Rambo kaže ako ženi kažeš da si spavao sa 30 žena neće ti dat jer će mislit kako će joj nakon sexa izrast neke pečurke dole, ako kažeš da si spavao sa jednom onda ti neće dat jer šta ti imaš vježbat na njoj. Rambo car.
nemoralan is offline  
Old 05.09.2009., 11:58   #33
To da bi se pojebala s nekim kom je prvi put, a meni nije, je moglo proći do određenih godina. Dalje ne.
Ako se neko nije pojeb'o do recimo 25, ili je presmotan za jebanje ili mu kurac pati od raznijeh pisho-fizičkih problema ili se odlučio ne jebat do braka. Nemam volje gnjaviti se s niti jednom od te 3 kategorije.
Da ni ne pričam o posesivnosti koju takve osobe razviju, jer nisu prošli neke stvari na vrijeme. Svi koje poznajem od tih koji su se počeli jebati "malo" kasnije-odmah su vidjeli boga u svom partneru i nakon tjedan-dva veze, već smišljali kako bi im se djeca trebala zvati.

A što se ovog tiče:
Quote:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Zato mi nisu jasni muski kojima je neugodno rec da su bili s npr.30 picaka,pa to je samo plus,a ne govorit ti si mi prva,druga,zene kad im reces veliku brojku podsvjesno imaju u glavi da si vrhunski jebac i automatski podsvjest zeli ti isprobat.
Quote:
♥ boner ♥ kaže: Pogledaj post
good thinking....spot on.............that's a holy truth !!
dobra logiga ! vrhunski jebac ili pravi majstor je uvijek cjenjen u bilo kojem poslu (ukljucujuci sex).
thatsit
Prijateljski savjet: dečki u zabludi ste. Nakon nekog broja partnera postaješ nepoželjan. Ne zato što te se doživljava k'o kurviša, nego zato što se stiče dojam da niti jednu curu ne možeš pojebati 2x, pa ideš na kvantitetu, nauštrb kvalitete. Tj. stiče se dojam da loše jebeš.
Bolje pos'o rade ljudi koji su ostvarili poneku kvalitetnu i dugotrajnu vezu, nego oni koji prečesto mijenjaju partnere.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 05.09.2009., 12:04   #34
ako je žena normalna a i muškarac onda njoj neće biti bitno s koliko je on spavao žena i neće ona njemu davat ni on njoj već će se skupa pojebat jer im se tako hoće
coolinesay is offline  
Old 05.09.2009., 12:38   #35
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
kaj bi to trebalo značit magičan seks? - iskre frcaju, pimpek je ružičasti i u zrak ispaljuje dimne poruke 'volim te', kod svršavanja lik ne ispušta spermu već karamelu!



Po onome što sam ja probala, nevin muškarac ne znači ujedno i seksualno nevješt muškarac. Bila sam sa jednim nevinim koji je izrastao u pravog jebača, dok drugi nevini jedino što mu je išlo bilo je "unutra-van" i ništa više, neovisno o tome koliko je poduka dobio.

Na pitanje da li seks sa nevinim muškarcem odgovaram ovako - jedno vrijeme mi je to čak i bilo jako zanimljivo (dok sam još bila u dvadesetima). Sada kada sam prešla tridesetu, cijenim partnerana kojem se vidi da je s godinama seksualnog iskustva učio kako ugoditi ženi i nije mislio samo na svoje zadovoljstvo. Nabit kurac u pičku zna svatko, cijene se ostale vještine
ta.ja is offline  
Old 05.09.2009., 13:52   #36
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
da je pametna, skuzila bi da je i ona takva bila, da svi imaju pri put, a uci se u 7-8 osnovne. jebacina sljedi u srednjoj, a magija na fakultetu. nakon toga smo mame i tate.

mislim da ti imas slicnog iskustva jer ti je ovo nova registracija, a vidim dobro ti to baratas forumom. nemoj se stidit, ne poznajemo mi tebe...
A što ako ideš na fakultet, a nikad nisi jeba?
divlja zvjer is offline  
Old 05.09.2009., 14:21   #37
Quote:
divlja zvjer kaže: Pogledaj post
A što ako ideš na fakultet, a nikad nisi jeba?
99% cura će ti se rugat...onda kad završiš i postaneš netko i nešto, naći češ neku kurvu koja će ti bit prva prava cura, onda češ naći super curu i ta tvoja cura će bit sretna s tobom, oženut ćete se i bit će vam super, ona će ti bit vjerna a ti češ ju varat na svakom koraku...ne samo nju kao ženu nego svaku curu koju nađeš...
freeze is offline  
Old 05.09.2009., 14:27   #38
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
99% cura će ti se rugat...onda kad završiš i postaneš netko i nešto, naći češ neku kurvu koja će ti bit prva prava cura, onda češ naći super curu i ta tvoja cura će bit sretna s tobom, oženut ćete se i bit će vam super, ona će ti bit vjerna a ti češ ju varat na svakom koraku...ne samo nju kao ženu nego svaku curu koju nađeš...
Jel ti to iz iskustva ili šta?
Čisto sumnjam da bi ti se otvoreno rugale,posebno ako su oko 25 godine (par godina plus minus) i starije.
Rugat će se jedino nedorasle klinke i poluretardirane drolje.
cimmerian is offline  
Old 05.09.2009., 14:30   #39
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
Jel ti to iz iskustva ili šta?
Čisto sumnjam da bi ti se otvoreno rugale,posebno ako su oko 25 godine (par godina plus minus).
Rugat će se jedino nedorasle klinke i poluretardirane drolje.
i svoje i tuđe iskustvo...bez obzira na godine...one sve "normalne" se rugaju...prave drolje se ne rugaju jer one i priznaju da su drolje...one "normalne" su prikrivene drolje, jer čim se brani toliko da nije drolja i da za sebe govori da je dobra onda je obrnuto...moja bivša je bila takva, free pussy woohooooooo no neda se to sve sročit u dvije rečenice, a meni se neda sad pisat...znaš i sam na kaj mislim...
freeze is offline  
Old 05.09.2009., 14:31   #40
hmmmmm pa ne zvuči tako loše ))
divlja zvjer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger