Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2010., 18:27   #61
Nije loše ni ovo pogledati.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=564959&page=2
__________________
Nije Cika Strile.
RedHat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 18:38   #62
Kad uđem u kafić očekujem:
- da mi konobar kaže dobar dan nakon što ja njemu kažem dobar dan
- kad sjednem gdje želim da se pojavi u roku 2-3 minute i kaže: Izvolite a ne: Štaš? ili Kaj ćeš? pa da mogu fino reći Molim Vas to i to... Jer ni ja njemu ne kažem: Donesi mi kavu s mlijekom
- kad mi donese što sam naručila da čaše budu kristalno čiste, šalice bez ostatka ruža za usne a žličica sa ostacima prošle kave
- kad mi ostavi naručeno da mi da i račun za isto

U lokalnom kafiću gdje već protekle tri godine pijemo kavu svaku subotu u većem društvu i gdje je ceh između 150-200 kn, rade dva konobara, jedan ljubazni i dobar a drugog zovemo Ubojica - taj nikad ne kaže dobar dan i nikad se ne zasmije
Ubojici naravno nikad ne ostavimo tringelt

Evo nekoliko "lijepih" iskustava sa mora prošle godine - bili smo u udarnoj sezoni
- Lošinj - kafić na rivi, krcat. Dobili smo čak: Izvolite Muž naruči točeno pivo a konobar će: E sorry stari (sa tipičnim zagrebačkim naglaskom) riknul nam je aparat. Jel može 0,33?

- Omiš - kafić na plaži, nas četvero došli na cugu, naručujemo ono što je na cjeniku
Moj muž naruči Heiniken. Nema. Stella? Nema. Šta ima? Ožujsko. Dajte Ožujsko.
Moja sestra naruči Coca colu. Nema. Nemate Coca cole usred dana usred sezone? Nema, ima Pepsi. Dajte Pepsi.
Ja naručim borovnicu. Nema. Brusnica? Nema. Šta ima crveno? Višnja

Šogi je na svu sreću naručio kavu. Toga je bilo.


Kada uđem u restoran (ne ćevapđinicu ili pizzeriju) očekujem:
- da mi se obrati konobar koji je u tom trenu najbliži ulazu
- nakon što si kažemo dobar dan, i kažem za koliko osoba trebam stol ako nekog još očekujemo a nismo napravili rezervaciju, on daje svoje prijedloge koje ja prihvatim ukoliko mi odgovaraju (ako želim tiši stol, ili neki sa boljim pogledom, ili dalje od kuhinje) ili ga zamolim da predloži još nešto ukoliko prijedlogom nisam zadovoljna
- da pribor za jelo bude vrhunski očišćen jednako kao i posuđe - i u boljim restoranima se desilo da sam vraćala beštek ili čašu - to mi je poseban užas
- da mi predloži jelo ukoliko ga to zamolim, ako ga ne tražim pomoć znači da ću se snaći sama ili da imam na umu što mi se jede tog dana
- da mi tijekom jela dođe i upita me da li je u redu, ali jednom, ne svakih pet minuta, ukoliko vidi da sam ostavila dosta hrane na tanjuru, da me upita što nije bilo u redu s jelom (e ovo još nisam doživjela iako sam to napravila nekoliko puta)

U restoranu uvijek ostavim napojnicu, čak i ako sam srednje zadovoljna, e sad o usluzi ovisi kolika će ona biti.
Ako je usluga bila besprijekorna, kao i hrana, jednostavno me sramota ne ostaviti dobru napojnicu ( cca 10% od računa)
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 18:38   #63
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
ok, pišem dalje

Ako nemate dovoljno novaca ili ne volite trošiti, ne ulazite u restoran. Kupite u dućanu kruha i salame i dvolitrenu pivu i najedete se i napijete za malo novaca. Restorani su mjesta za gospodu. Kad mi dođu ljudi koji nemaju baš novaca, neugodno je i njima i meni.
Imajte na umu da konobari najviše vole gotovinu, i ako vam je prvo pitanje: "Primate kartice?" možda nećete biti najbolje posluženi. To kod mene nije slučaj, ali znam da kod mnogih konobara jest.
a kad ti na kraju izvadi platinasti American,sigurno ti je mučno i dobivaš valunge


ono što mene najviše iritira je kad konobari koji su me loše poslužili očekuju napojnicu nakon kaj 20 minuta čekam hebeni ness irish,ili 50 minuta jelo s menia koje sam naručila,od mene napojnicu neće dobiti
i ako sam naručila ness irish,hoću ness irish,ako ga nema,dođi i to mi kaži,uzet ću nekaj drugo,ali nemoj mi samovoljno donjet ness vaniliju i onda se pravit englez i pretvarat se da je to ness irish..nisam glupa
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 18:40   #64
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Dakle, 1. lekcija - Ulazak:
Malo si se zajebo, stari, ili nisi pazio u ugostiteljskoj školi ili uopće nisi kvalificiran za konobara. Nisi ti taj koji će gostu dijeliti lekcije.
Quote:
Kod ulaska trebali bi me pitati gdje mogu sjesti, a ne samo sjedati, često i za stol na kojem je oznaka REZERVIRANO. Isto tako me ljuti kad ima puno lijepo postavljenih stolova, a oni baš sjedaju za jedini prljavi stol s kojeg su netom otišli gosti.
Kod odabira stola eventualno imaš pravo glasa ako me dočekaš na ulazu. Ako ja uđem u restoran, a od osoblja nigdje nikog, biram stol koji mi se najviđe sviđa. Ako me i dočekaš na ulazu polupraznog restorana, nemoj očekivati da ću bespogovorno sjesti u neku rupu kaj zahoda, a samo zato jer iz nekog razloga to tebi odgovara.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 18:49   #65
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Dobar konobar će upoznati goste s jelima koje nude, nešto preporučiti...a loš će samo odmah dati jelovnike. Postoji neki redoslijed: od predjela do deserta, od aperitiva do kave, i ne znam zašto, ali me ljuti kad gosti to preokreću. Kad mi prije jela naručuju kavu sa šlagom, gubim volju ih posluživati. Osobito kad se radi o nekoj fešti preko 20 ljudi i kad bi pola njih prije pršuta i sira htjeli kavicu.
Ne znam zašto ljudi moraju jedni druge oponašati kod narudžbe, što ćeš ti? a onda ću i ja to, ali mislio sam ono . Pa naruči što voliš, a ne naručiti nešto zato što će to jesti ili piti netko drugi za stolom.
Slažem se da je beskrajno predomišljanje i zajebavanje kod naručivanja iritantno. I ja kao gost također sam alergičan na to kod svojeg društva, al jebiga, takav ti je posao pa i to moraš istrpiti.

Potpuno suprotno, ne vidim zašto bi tebe trebalo smetati kojim redom konzumiram ponudu tvojeg restorana?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 19:09   #66
A sad sto mi smeta kod gostiju:
- pusenje
- deranje (i pjevanje)
- nestisavanje (neizvodjenje iz restorana) cendravih derista
- pustanje cendravih derista da trckaraju okolo, smetaju drugim ljudima i zaplicu se konobarima pod noge
- zvakanje otvorenih usta
- srkanje
- kihanje, kasljanje, zijevanje bez stavljanja ruke ili maramice na usta
- ono sto jos nisam imala nesrecu vidjeti u restoranu ili kaficu, ali u SAD-u je poprilican problem: dojenje ili prematanje bebe u restoranu (i ne, nemojte mi sad kenjati kako i bebe moraju jesti za stolom, ljudima koji ne znaju pristojno jesti bez pljuckanja i podrigivanja nije mjesto u restoranu!)
- ono sto nazalost cesto vidim: odlazak iz wc-a bez pranja ili dezinficiranja ruku (ali uz obavezno popravljanje frizure i sminke) - i takvi ce dirati jelovnik prije mene

S gostima imam cesce problema nego s konobarima, ali jos se nisam odvazila zamoliti konobara da ih upristoji...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 19:14   #67
2 su stvari koje su mi osobito iritantne kod konobara, a one se ponavljaju svaki put.
prva se događa kad me dočekaju na vratima i smjeste me. uvijek dobijem neko mjesto koje bih okarakterizirao jadnim. prazan restoran, ne, on će mene kod wc-a smjestit. "oprostite, ne sviđa mi se to mjesto, je li ondje slobodno?" "&?%#$!(%# je, slobodno je" (s pogledom "pljunut ću ti u juhu pa ćeš ti vidjet kak ti se ne sviđa mjesto koje ti ja odredim")
druga stvar je kad me uvijek pitaju "jeste li za desert?" ;"ne bih, hvala, možda kasnije". "imamo čokoladnu tortu, tiramisu bla bla..." čuj, nisam slijep ni glup, vidio sam na meniju što imate (barem se nadam), da hoću, tražio bih te. "a kavicu". "ne, ni kavicu ne bih, hvala"
općenito, sugestije bez da ih tražim su mi jako odbojne jer mi to ide u klasu uvaljivanja gostu onoga što mu zapravo ne treba. kao prodaja osiguranja. dakl,e "mogu li vam pomoći/preporučiti nešto" čini čuda.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 19:27   #68
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
A sad sto mi smeta kod gostiju:


S gostima imam cesce problema nego s konobarima, ali jos se nisam odvazila zamoliti konobara da ih upristoji...
Sve stoji , a tako isto mislim i ja.
Otud dolazim na početak , naime na kontrolu svog osobnog ponašanja u restoranima...
Mislim da je konobar u težoj situaciji jer mu svi gosti imaju bit isti..
To otprilike znači da konkretno "ante" autor topika ugosti upravo nas nekoliko forumaša sa našim različitim stavovima i da mora svima udovoljiti, a gle, mi svi mislimo da smo baš mi idealni gosti...vid čuda...
I vidi sad ovo, sad imamo vreman i malo se zekimo na forumu, a kako li je to u isto vrijeme na istom mjestu? NIje da je lako
Ponavljam , ne opravdavam nepristojno ponašanje ni konobara ni njihovu frustriranost: on ima dužnost , zadatak prezentirati prvenstveno sebe osobno, svoj lokal i grad, zemlju na najbolji mogući način....
Ukoliko sam se ja kaomgost ponijel akorektno, na razini , pristojno, naravno da očekujem i uslugu kakko dolikuje ali ne znači to i da me mora poljubit u gujcu kad izlazim...
Čini mi se da neki gosti imaju visoke standarde a ne znam jesu li isti takvi u suprotnoj situaciji.
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 19:30   #69
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
on ima dužnost , zadatak prezentirati prvenstveno sebe osobno, svoj lokal i grad, zemlju na najbolji mogući način
pa on je konobar, ne ide na Olimpijske igre
konobar treba biti NA USLUZI.
da ga se ne čeka
da nije nametljiv
da ne radi probleme
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 19:38   #70
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Kada uđem u restoran (ne ćevapđinicu ili pizzeriju) očekujem:
- da mi se obrati konobar koji je u tom trenu najbliži ulazu
- nakon što si kažemo dobar dan, i kažem za koliko osoba trebam stol ako nekog još očekujemo a nismo napravili rezervaciju, on daje svoje prijedloge koje ja prihvatim ukoliko mi odgovaraju (ako želim tiši stol, ili neki sa boljim pogledom, ili dalje od kuhinje) ili ga zamolim da predloži još nešto ukoliko prijedlogom nisam zadovoljna
- da pribor za jelo bude vrhunski očišćen jednako kao i posuđe - i u boljim restoranima se desilo da sam vraćala beštek ili čašu - to mi je poseban užas
- da mi predloži jelo ukoliko ga to zamolim, ako ga ne tražim pomoć znači da ću se snaći sama ili da imam na umu što mi se jede tog dana
- da mi tijekom jela dođe i upita me da li je u redu, ali jednom, ne svakih pet minuta, ukoliko vidi da sam ostavila dosta hrane na tanjuru, da me upita što nije bilo u redu s jelom (e ovo još nisam doživjela iako sam to napravila nekoliko puta)

U restoranu uvijek ostavim napojnicu, čak i ako sam srednje zadovoljna, e sad o usluzi ovisi kolika će ona biti.
Ako je usluga bila besprijekorna, kao i hrana, jednostavno me sramota ne ostaviti dobru napojnicu ( cca 10% od računa)
Takvi gosti trebaju biti.
Ako nisi zadovoljna, ne ostavljaj ništa i reci konobaru jasno i glasno: "ne valja vam to i to.."

Što se tiče kartica, napisao sam da je meni svejedno, ali mnogi konobari imaju na kraju dana obračun, i ako su nešto zaradili (hm..tu ne mislim na napojnice) da bi izvukli lovu trebaju u kasi cash.
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 19:56   #71
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
2 su stvari koje su mi osobito iritantne kod konobara, a one se ponavljaju svaki put.
prva se događa kad me dočekaju na vratima i smjeste me. uvijek dobijem neko mjesto koje bih okarakterizirao jadnim. prazan restoran, ne, on će mene kod wc-a smjestit. "oprostite, ne sviđa mi se to mjesto, je li ondje slobodno?" "&?%#$!(%# je, slobodno je" (s pogledom "pljunut ću ti u juhu pa ćeš ti vidjet kak ti se ne sviđa mjesto koje ti ja odredim")
druga stvar je kad me uvijek pitaju "jeste li za desert?" ;"ne bih, hvala, možda kasnije". "imamo čokoladnu tortu, tiramisu bla bla..." čuj, nisam slijep ni glup, vidio sam na meniju što imate (barem se nadam), da hoću, tražio bih te. "a kavicu". "ne, ni kavicu ne bih, hvala"
općenito, sugestije bez da ih tražim su mi jako odbojne jer mi to ide u klasu uvaljivanja gostu onoga što mu zapravo ne treba. kao prodaja osiguranja. dakl,e "mogu li vam pomoći/preporučiti nešto" čini čuda.
Gosta nudim isto kao da mi je došao doma, s najboljim stvarima koje imam u restoranu, i vidim da većina ljudi to voli. Mnoge stvari ne primjete u jelovniku i kad im kažem imamo to vidim da su sretni što brinem da se dobro ugoste.

Ako ima mjesta pokažem nekoliko stolova pa neka izaberu, ali priznajem, dva najbolja stola su stalno rezervirana za vrlo važne goste koji možda neće doći čitav tjedan, ali kad dođu, ne mogu oni sjediti kraj wc-a
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 20:05   #72
Super, sad jos samo reci u kojem restoranu radis.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 20:46   #73
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pa on je konobar, ne ide na Olimpijske igre
konobar treba biti NA USLUZI.
da ga se ne čeka
da nije nametljiv
da ne radi probleme
joj, daj...nije on reprezentativac nego prezentator gastro ponude, ljubaznosti, uslužnosti...Dobro kažeš, treba biti na usluzi ali ne sluga..


Ovo mi se više čini kao autogol... rugamo se sami sebi i svojim kononbarima a sami nismo u stanju kontrolirati svoje vlastito ponašanje ...
Meni dovoljno govori ponašanje naših mladih po kafićima, pizzeriama, ulicama i inim mjestima koje pohode ....Mogu im se pridružiti i obitelji s nepristojnom kreštavom djecom, frajeri s cigaretama i da ne nabrajam...


Ako ima mjesta pokažem nekoliko stolova pa neka izaberu, ali priznajem, dva najbolja stola su stalno rezervirana za vrlo važne goste koji možda neće doći čitav tjedan, ali kad dođu, ne mogu oni sjediti kraj wc-a : ovo mene malo nervira...Ne smije konobar tj restoran imati neke važne goste...svi su gosti važni i nikad ne znaš ko je gost, s kim imaš posla...Zato i imate rezervacije za goste koji se najavljuju...osim ako imate trajnu rezervaciju od kakvog šeika
__________________
sponza u penziji

Zadnje uređivanje chilimama : 25.07.2010. at 20:53.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 20:46   #74
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Što se tiče kartica, napisao sam da je meni svejedno, ali mnogi konobari imaju na kraju dana obračun, i ako su nešto zaradili (hm..tu ne mislim na napojnice) da bi izvukli lovu trebaju u kasi cash.
pa, s obzirom na to da si sam rekao kako su restorani mjesta za gospodu, onda valjda ni te restorane ne drze ljudi koji su gola sirotinja. nemaju konobari tu sta voljet' il' ne voljet'. moze jedino ne voljet' vlasnik, ali i taj svoj ''problem'' nevoljenja bi trebao moci rijesiti. pogotovo ako je gospodin.

Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Imajte na umu da konobari najviše vole gotovinu, i ako vam je prvo pitanje: "Primate kartice?" možda nećete biti najbolje posluženi. To kod mene nije slučaj, ali znam da kod mnogih konobara jest...
tako bi se moglo reci da svi najvise vole gotovinu. ali ne razumijem zasto bi nacin placanja trebao utjecati na kvalitetu usluge?! cesto upravo gospoda koja dodju na, kako kazes, ''mjesto za gospodu'' ne vole vuci za sobom snop novcanica ukoliko ce pojesti i popiti za mnogo novca. takodjer, cesto se upravo gospodi ne da razmisljati o tome kol'ko kesa imaju u novcaniku, i radije neoptereceno odlaze na veceru. a sumnjam da konobare zabavlja i usrecuje brojanje kad im deset ljudi sjedne za stol i onda svaki placa za sebe - kesom. pa se ti raskusuravaj pola sata.

---

ono sto me ekstremno odbija je kad konobar prelazi na ''ti''. ili kad gostu, u nedostatku odredjenog sladoleda, bez pitanja uvaljuje neki ''slican'' okus (kao, neces primijetit' ). nekorigiranje menija (na meniju im, recimo, godinu dana pise limunada, a niti jednom je nisu imali). prljavi ulijepljeni meniji, mrlje na presvlakama na stolicama, lose oprani stolnjaci, mrljav pribor za jelo. manjkavo poznavanje vlastitih usluga. ekstremno znojenje, odjeca skrojena kao da ju je nosio netko potpuno drugacije gradje tijela.

sto se gostiju tice, organski ne podnosim kad ljudi imaju onaj ''de mi'' pristup, kad ne kontroliraju svoju djecu ili ljubimce i kad rade megasvinjariju od stola. nadalje, pijani gosti (jedno je veseliti se, a drugo je ometati druge goste i osoblje, da ne spominjem rusenje stvari oko sebe). smeta mi i pusenje, pogotovo ukoliko netko ignorantno ide zapaliti tamo gdje se ne pusi, ili kad dodju na terasu i glasno komentiraju ''ajooooooj! nemaju pepeljare! ajoooooj, a u p**** materinu, kako cu bez cigare... ma daj, ajde idemo odavde...'' (zapravo, nek' samo odu... ) takodjer, bahate redovne gracije koje misle da cijelo osoblje napamet zna da se njima moraju donijet' novine uz kavu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 21:38   #75
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
ovo mene malo nervira...Ne smije konobar tj restoran imati neke važne goste...svi su gosti važni i nikad ne znaš ko je gost, s kim imaš posla...Zato i imate rezervacije za goste koji se najavljuju...osim ako imate trajnu rezervaciju od kakvog šeika
Nemam problema s ovim da imaju stol-dva za svoj 'VIP'. Zašto gazda ne bi mogao imati stol za svoje društvo ili za ljude koji mu dovoljno znače ili su ga dovoljno zadužili? Osim toga, ja ni ne mogu znati jel to netko rezervirao baš za večeras ili je taj stol vazda rezerviran.

Ono s čim imam problem je kad se od mene očekuje da u polupraznom restoranu sjedam kraj zahoda, iza nekog tegla ili na slična bezvezna mjesta zato što se konobaru valjda ne da napraviti pet koraka više do mene.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 21:49   #76
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Nemam problema s ovim da imaju stol-dva za svoj 'VIP'. Zašto gazda ne bi mogao imati stol za svoje društvo ili za ljude koji mu dovoljno znače ili su ga dovoljno zadužili? Osim toga, ja ni ne mogu znati jel to netko rezervirao baš za večeras ili je taj stol vazda rezerviran.

Ono s čim imam problem je kad se od mene očekuje da u polupraznom restoranu sjedam kraj zahoda, iza nekog tegla ili na slična bezvezna mjesta zato što se konobaru valjda ne da napraviti pet koraka više do mene.
OK, s tim VIP stolovima ali da bi neki stol bio VIP očekujem i da je označen kao takav i da na njemu piše rezervirano il što već rade za "svoje ljude "...
Taj slučaj s polupraznim restoranom i stolom do wc isto stoji, ni meni nije jasno zašto se tako radi ako se radi, ali ja nisam imala taj slučaj pa se ne usudim prigovarati "uprazno"...Koliko ja imam iskustva u restoranima su wc u hodnicima pa nije baš da su stolovi blizu zahoda...ali, možda ima, ne znam, nisam imala slučaj
Nekako sam uvjerena da gost svojim ulaskom u restoran ima istu dužnost pozdraviti konobara kao i konobar goste i da je to prva komunikacija, a poslije se događaju druge radnje u nizu koje govore o našoj kulturi ophođenja i hodočašćenju restoranima...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 22:37   #77
Quote:
crveno-crno kaže: Pogledaj post
ljudi koji nemaju novaca iz bilo kojeg razloga, a svejedno izađu u restoran su ljudi koji vole potrošiti to malo što imaju na jelo i ugodan boravak u rest.
po čemu li bi oni trebali biti "manje vrijedan" gost??
Takvi koji vole potrošiti su odlični gosti i darežljivi. Ali problem su oni koji ne vole potrošiti, a ne znam kako su se stvorili u restoranu. Listaju po jelovniku i na kraju naruče samo juhu ili prilog i kad plaćaju vidim im grč na licu,.. još uvijek su gladni, a za tu lovu su mogli kupiti kilu mesa u mesnici.
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 23:27   #78
Ja sam jedna od tih koji narucuju samo prilog. I cesto sam gladna kad odlazim iz restorana. Zato jer u vecini restorana nemaju konkretno vegansko jelo u ponudi.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 23:54   #79
Ja sam u većini restorana do sad imala dobra iskustva, ali u par navrata je zbilja znalo biti lošeg ponašanja i hrane. Međutim, moj 'bumbar' mrzi kad prigovaram osoblju restorana, ili se nedajbože žalim, pa je sve to prošlo manje-više bez mojih pritužbi.

Jedino što u tim trenucima ja inzistiram (a 'bumbar' se ne usudi proturječiti) jest da se ne ostavi napojnica, iako je redovito ostavljamo skoro svugdje... navika izvana jer smo živjeli i u Njemačkoj i u Britaniji. Volimo potrošiti na dobru hranu, plaćamo karticama )))

Zadnje što me totalno raspigalo bilo je kad nas je poviše sjedilo za malim stolićem jer nije bilo većeg mjesta, u stvari smo čekali da se oslobodi neki drugi stol, i dolazi konobar s poslužavnikom nakrcanim naručenih pića, dijeli ljudima cugu i meni zabije tacnu iznad oka u arkadu!!! pored mene je naime posluživao i valjda se zamislio ili što, ali uopće nije ni shvatio da me opalio po tintari )) Ispriku nisam dobila, pa smo se pokupili....

Nego, interesira me što se točno postiže upisivanjem u knjigu žalbe? Tko to provjerava, ima li za restoran sankcija i kakvih?
Ivy_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 00:17   #80
Quote:
Ivy_x kaže: Pogledaj post
Nego, interesira me što se točno postiže upisivanjem u knjigu žalbe? Tko to provjerava, ima li za restoran sankcija i kakvih?
Mislim da svaki upis u knjigu žalbe moraju javiti inspekciji, a ovi imaju valjda sve zabilježeno, tj. stranice su numerirane itd., pa valjda ne mogu prevariti inspekciju.
Ja dosad nikad nisam vidio/čuo da je itko pisao u tu knjigu, i nikad nisam čuo da je bilo ikakvih sankcija. A valjda postoje, kajaznam, možda isto k'o i za pušenje.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.