Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2017., 23:44   #41
Hej L U D A, nisi ti ni luda
Znam za Bobu. U top 1 mi je hehe.
Koje su cifre tamo uopce? Vidio sam odlicnu platu koju su slozili Kultu plave kamenice prije koji tjedan.

Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Fine food
Primio na znanje tnx
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 00:18   #42
[QUOTE=Deedy;65136571]Hej L U D A, nisi ti ni luda
Znam za Bobu. U top 1 mi je hehe.
Koje su cifre tamo uopce? Vidio sam odlicnu platu koju su slozili Kultu plave kamenice prije koji tjedan.
[5/QUOTE]

Hmm, nece da mi skine menu sa njihove stranice, nesto steka, ali koliko me sjecanje sluzi, predjela do 100 kn, glavna jela od 120-180 recimo. Nije jeftino al ne osjecas se opljackano nakon vecere, nego zadovoljno sa dobivenim za pare.
L_U_D_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 01:03   #43
Provjerit cu im stranicu tnx
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:39   #44
@DD: restoran Kandela u Jezerima, radi samo navecer... jako dobra hrana, porcije velike, cijene umjerene, konobari odlicni
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:19   #45
Guloz u Vodicama je meni jedan od najboljih restorana na tom podrucju, probala sam skoro sve s menija, preporuka za bruschete i najbolji odresci od tune i sabljarke sta sam pojela u zivotu.

Konoba Vinko, neki dan prvi put bili, odojak je fantastican, bolji nisam jela. Spremamo se za reprizu sad za koji dan
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:41   #46
Quote:
chlo kaže: Pogledaj post
Guloz u Vodicama je meni jedan od najboljih restorana na tom podrucju, probala sam skoro sve s menija, preporuka za bruschete i najbolji odresci od tune i sabljarke sta sam pojela u zivotu.

Konoba Vinko, neki dan prvi put bili, odojak je fantastican, bolji nisam jela. Spremamo se za reprizu sad za koji dan
eto, imamo iste impresije.

Meni je zadnji put u Guloža bila fantastična tuna ukiseljena sa lukom i začinima, tako nešto (preporučio mi vlasnik). I domaći kruh. I desert.

A što se Vinka tiče, ja inače ne jedem odojka sa ražnja ali u njegovom bi se udavila.

Edit: očekujemo Deedyjeve recenzije!
L_U_D_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:22   #47
Bili nekidan u Barbari u Murteru.
Pizza odlicna, tijesto nikad nikad bolje, savršeno. Samo to bi jela do sutra. Ni tanko ni debelo, sa maslinovim, prefino.
Manistra s plodovima mora na crveno isto super.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:23   #48
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2017...f1a3e7b9d7.jpg
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)

Zadnje uređivanje Pringles : 25.08.2017. at 12:04. Reason: img
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:40   #49
Sve biljezim. Hvala svima na iskustvima
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:32   #50
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Sve biljezim. Hvala svima na iskustvima
Za pizzu u Murteru odi u Zameo ih vjetar
__________________
Ne broje se oni koje si imao, nego oni koji ti ostanu.
Sigyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:44   #51
Dobra pizza, mlinac tijesto.
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:08   #52
Hvala oboma... volimo i deblje i tanje.
Tijestnopicni smo svejedi
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:48   #53
u jezerima konoba boris i restoran u aci marini modro oko. obozavam oba mesta. modro oko ima fantasticne deserte.
jela sam jednom u kandeli i vise nisam. jela sam jednom i u bobi, bila neka grdobina i cicvardu, lose sam se osecala posle hrane, bilo previse luka, poriluka... i slatkisi su mi bili bzvz, mislim, to je impresivno izgledalo a u susutini bzvz. osim sto je dalmacija, pa kao aj, bolje i to, nego palacinke.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:20   #54
Moze preporuka za Pasman i Ugljan, da je fina klopa, child-friendly, nista prefensi?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:38   #55
Bija san u Bobi jucer i nisan bas odusevljen spizom. Osim deserta.



U subotu san bija u Jezerima u Berekina, spiza dobra, desert odlican, konobar vrhunski. Jos jedna preporuka.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 18:35   #56
Ne znam... hodao sam malo od jednog do drugog restorana koje ste spominjali po Jezerima, od Kandele Borisa i sto sve ne u blizini. Meni je to sve potpuno neuzbudljivo gastronomski. Dosadno i jednolicno. Dagnje na buzari odrezak i bila riba. Preskupa.
Kolko dobra? Ne znam.
A da jedem neke soagete koji nisu hand made, to mi se ne jede. Mozda ima i onih koji rade svoju tjesteninu, ali po izgledu terase i konobara ove spomenute mi se ne cine takvima.
Modro oko ima plus zbog tog bazena pa mi je to fora kao ambijent pogotovo navecer. Pa smo svratili i pojeli dobre dagnje na buzaru i super cokoladnu tortu. Usluga mlade dame neopisiva, odlicna!
Imam neke fora fotke, za koji dan cu ih staviti na Eat Out Zagreb instagram profil i linkati vam ovdje da vidite.

Privlaci me mozda jos Fine food u Murteru i
mooozda Tereža na domacem terenu u Tisnom.
Privlacila mr i Boba dok mi ju niste ovdje popljuvali visekratno lol.
Ne kazem da necu otici negdje od neprivlacnih mi, ali ono... razina napaljenosti je ko u babe. Pokojne
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:06   #57
ja sam jednom bio u Terezi u Tisnom: hrana prosjecna, konobari nezainteresirani, cijene nabrijane, a povrh svega jedes u polumraku
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:51   #58
ah, nisam rekla da sam ja iz beograda, i kad jedem u dalmaciji, meni je blitva gastro dozivljaj e pa u borisa je blitva u jezerima najbolja. pre par godina bila sam u novoj konobi koja je u onom redu gde su denis i juno, zove se dalmatino, dalmacija, tako nesto, imala je karirane stolnjake. znaci, tamo su uspeli cak i blitvu da ujebu.
modro oko je moja najveca ljubav u jezerima.

a u murteru jedem u gostioni jadran kad mora nesto da se pregrize.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 20:12   #59
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ne znam... hodao sam malo od jednog do drugog restorana koje ste spominjali po Jezerima, od Kandele Borisa i sto sve ne u blizini. Meni je to sve potpuno neuzbudljivo gastronomski. Dosadno i jednolicno. Dagnje na buzari odrezak i bila riba. Preskupa.
Kolko dobra? Ne znam.
A da jedem neke soagete koji nisu hand made, to mi se ne jede. Mozda ima i onih koji rade svoju tjesteninu, ali po izgledu terase i konobara ove spomenute mi se ne cine takvima.
Modro oko ima plus zbog tog bazena pa mi je to fora kao ambijent pogotovo navecer. Pa smo svratili i pojeli dobre dagnje na buzaru i super cokoladnu tortu. Usluga mlade dame neopisiva, odlicna!
Imam neke fora fotke, za koji dan cu ih staviti na Eat Out Zagreb instagram profil i linkati vam ovdje da vidite.

Privlaci me mozda jos Fine food u Murteru i
mooozda Tereža na domacem terenu u Tisnom.
Privlacila mr i Boba dok mi ju niste ovdje popljuvali visekratno lol.
Ne kazem da necu otici negdje od neprivlacnih mi, ali ono... razina napaljenosti je ko u babe. Pokojne
Deedy, evo prijedloga za janjetinu - restoran Torcida kraj Šibenika. Meni među naj-janjetinom s ražnja koju sam do sada probao. Kg 280 kn.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:37   #60
Hvala svima na prijedlozima.
German pa naravno da znam za Torcidu i janjetinu, to je abeceda janjeceg znanja
Jeo sam tamo prije 3...4 god. Odlicno.

Pitanje je hocemo li uopce puno uokolo Murtera ovih dana autom. Po Murteru da. I na Kornate brodom (i to vjerojatno opet istog imena Torcida)

Krki ... bili smo sinoc u Tereže. Jeli carpaccio tune i tuna odrezak na zaru. Ovo prvo je bilo ispod ocekivanja buduci sam jeo i ukusnije u svom zivotu... korektno ajde.
Ali odrezak je bio jedan od ukusnjjih u mom zivotu. Odlicno pripremljen. Friski i prokleto ukusan. Mrak. Navodno iz lokalnih voda. Wow!
Usluga izvrsna, oboje konobara.
Vlasnik a la Miso Kovac tamo jedva hoda minutudvije prema kraju rad.vrem. uz gemist se povuka u svoje odaje ta tlane.
Super iskustvo. Cijene pristojne. Za 105 kn ovakav odrezak, odlicno.
Pitka malvazija Prodan.
Terasa fino uredjena uz lijepi raslinje a la palme.
Uzivali!

Fine food Murter mozda pri povratku s Kornata za koji dan...

Ostalo sto nam bog da. Mozda ali samo mooozda se otisnemo ipak i put Sibnika ili Vodica. A onda i vase prijasnje odojak janjetina savjete uzimamo u obzir
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.