Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2012., 11:39   #61
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Kia to radi pametno, ne kao Hyundai, ipak moze 6 jastuka ispod 100 tkn.

Posebno mi se svidja sto dizelskih extra 18 ks kosta samo 2.000 kn.

Ovaj dizel od 90 ks je blaga katastrofa, vozio sam ga u Riu, nimalo me nije odusevio, cak naprotiv, kakav ce tek biti u Ceed-u??
samo kaj tih 18ks nećes osjetit... provjereno... ja imam 115ks kolega ima 128ks... auti DOSLOVNO idu isto
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 14:07   #62
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post

DA li će za vrijeme EU nogometa kao sponzor davati kakave akcijske popuste na neke modele ( do 10000 kn)?

lp
http://www.kia.hr/akcija/
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 14:22   #63
Quote:
Knorac kaže: Pogledaj post
samo kaj tih 18ks nećes osjetit... provjereno... ja imam 115ks kolega ima 128ks... auti DOSLOVNO idu isto
Kad ovaj od 128 KS ima samo 5 Nm momenta više nego verzija od 115 KS, odnosno u prijevodu, taj motor od 128 KS se doslovno i ponaša kao motor od nekih 115 KS. Drugi dizeli snage 130KS imaju već blizu 300 Nm, a ovaj ima 265 ako me pamćenje dobro služi... uglavnom, premalo.
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 14:24   #64
Quote:
Knorac kaže: Pogledaj post
samo kaj tih 18ks nećes osjetit... provjereno... ja imam 115ks kolega ima 128ks... auti DOSLOVNO idu isto
Pogledo sam sad podatke za novi 1.6 diesel 110 ks, bilo bi smješno da ovaj 128 ks ima takve performanse, no tko zna, treba vidjeti na probnoj voznji je li to slučaj, ako je ne treba uzimati jaci motor makar je skuplji samo 2000 kuna...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 15:58   #65
ta razlika u konjaži daje samo veću krajnju za nešto sitno...sasvim normalno.

@ono nije novi pro ceed, bogu hvala!

@hkolar, da li si ti na nekoj drugoj temi spominjao kako stari ceed ima 5 ncap zvijezdica a pro ceed nema?
provjerio sam podatak i novi pro ceed ima također 5, čak ga tako i reklamiraju.
sorry na off!
decimation is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 17:12   #66
NISAM O TOME NIKAD PRIČAO-5 ZVJEZDICA

Quote:
decimation kaže: Pogledaj post
ta razlika u konjaži daje samo veću krajnju za nešto sitno...sasvim normalno.

@ono nije novi pro ceed, bogu hvala!

@hkolar, da li si ti na nekoj drugoj temi spominjao kako stari ceed ima 5 ncap zvijezdica a pro ceed nema?
provjerio sam podatak i novi pro ceed ima također 5, čak ga tako i reklamiraju.
sorry na off!
Ma nisam! Kia je full sigurna! brine me samo ciejna boljih paketa opreme kod dizela , jer sam razmišlajo o njoj!! rata kredita bi mi bila prevelika, pa ću čekati neke korekcije i štediti! Da li mi može netko reći o tome što piše na netu" novi ceed je jako tvrd, i mjenajač je grublji!" . Čitam u prošlom autoklubu da je nova platforma kije CEED-odozada multink! Koliko sam pratio to i prije , prijašnji ceed je imao istu paltformu, te su rekli da je krući od i30! osovinski razmaj je isti! Onda po tomr i i30 ima novu platformu? Da li je to točno i koji se auto udobnije vozi?

pozdrav!
Čekam cijene ceeda i specifikacije opreme na netu!
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 17:24   #67
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Znam da je malo offtopic, ali - stari proceed za 80k kn? To bi trebao biti apsolutni best buy danas.
mrachni hajduk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 17:36   #68
Quote:
mrachni hajduk! kaže: Pogledaj post
Znam da je malo offtopic, ali - stari proceed za 80k kn? To bi trebao biti apsolutni best buy danas.

...definitivno best buy...iako je preporuka R paket, za 89.990
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 17:50   #69
hkolar - ne trebaš u svakome postu pisati naslov, nema nikakve potrebe

niti trebaš pisati pozdrav na kraju svakog posta


btw... nitko ovdje nije imao gdje probati novi ceed tako da ne zna koji je udobniji
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 18:21   #70
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
hkolar - ne trebaš u svakome postu pisati naslov, nema nikakve potrebe

niti trebaš pisati pozdrav na kraju svakog posta


btw... nitko ovdje nije imao gdje probati novi ceed tako da ne zna koji je udobniji
Novi Ceed sutra ima hrvatsku premijeru...i prve probne voznje...po onome vidjenome, auto je fakat cudo...al ce bit kukanja oko cijene...sjeo u najopremljeniji koji kosta 200.000 kuna...
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 19:13   #71
Quote:
M.Lo. kaže: Pogledaj post
Novi Ceed sutra ima hrvatsku premijeru...i prve probne voznje...po onome vidjenome, auto je fakat cudo...al ce bit kukanja oko cijene...sjeo u najopremljeniji koji kosta 200.000 kuna...
Javi kako će proći to! zanima me koji je model na prezentaciji! kaže mi čovjek da preko e-beja za 50 EUR-a se kupe parkirni senzori i ugrade? jel se onda gubi garancija? Kod ans su doplate cca. 2500 kn!
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 20:35   #72
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Neznam jesi li bacio pogled na te cijene na akciji? osnovni Rio košta skoro 94k kn i onda "akcija" na 84k... nebi ulazio u to jel puno il malo... samo bi skrenuo pažnju na to da je ta cijena bila i prije pola godine... tolko o akciji i popustu

Što se cijena ceeda tiče... mislim da su ok s obzirom da je novi model i da bu to sigurno s vremenom palo... a ipak po svim slikama izgleda kao komad auta...

kad su EURO NCAP zvjezdice u pitanju... vjerujem da svi novi auti zadovoljavaju stroge sigurnosne kriterije... jedino je upitno koliko bi zvjezdica ti auti imali da ih se testira sa 2 zračna jastuka... srećom ljudi u KIJI su pametni i na tržište stavljaju auto sa svom sigurnosnom opremom
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 21:47   #73
Quote:
M.Lo. kaže: Pogledaj post
Novi Ceed sutra ima hrvatsku premijeru...i prve probne voznje...po onome vidjenome, auto je fakat cudo...al ce bit kukanja oko cijene...sjeo u najopremljeniji koji kosta 200.000 kuna...
A koga briga za toga?

1.4 koji košta 99.990 ima više opreme od i30, dizel s drugim paketom opreme košta 125tkn... 1.6 benzin sa trećim paketom je 120tkn. Meni su to prilično ok cijene za auto koji je tek došao na tržište

http://imageshack.us/photo/my-images/641/i30010.jpg/
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 21:54   #74
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
Neznam jesi li bacio pogled na te cijene na akciji? osnovni Rio košta skoro 94k kn i onda "akcija" na 84k... nebi ulazio u to jel puno il malo... samo bi skrenuo pažnju na to da je ta cijena bila i prije pola godine... tolko o akciji i popustu
Jesam, bacio sam... imali smo već temu o tome i tamo sam sve rekao, ne znam zašto sam opet moramo o tome i ovdje? Čovjek je pitao, samo sam mu stavio link.

Što se "toliko o akciji i popustu" tiče... pa svi imaju nekakve akcije i popuste, ne vidim u čemu je problem
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 04:18   #75
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
A koga briga za toga?

1.4 koji košta 99.990 ima više opreme od i30, dizel s drugim paketom opreme košta 125tkn... 1.6 benzin sa trećim paketom je 120tkn. Meni su to prilično ok cijene za auto koji je tek došao na tržište

http://imageshack.us/photo/my-images/641/i30010.jpg/
dobro jel imaju negjde popisi opreme za ceed osim tog malo tu? Jer ipak 99tkn je bez daljinskog... pa necemo valjda u 2012 kupovati auto bez daljinskog zakljucavanja? opet je to neka igra da nas natjera na ovaj jaci model koji isto po meni nije nesto strasno skup (111tkn sa metalikom?) ali onda i cijena se priblizava I30 sa zracnim jastucima.

nije to losa cijena sve skupa, ipak za 110-112tkn se dobije dosta dobro opremljen moderan i lijep auto, samo dosta vise nego sto je vecina i30 vlasnika u HR kupila svoj i30/Ceed.

Ovaj GDI je sigurno dobar motor, nece ni puno trositi a opet sigurno bolje zadovoljava potrebe citave obitalji.

Samo sto za 120kn imas ogromnu konkurenciju koju sa prijasnjim modelom nisi imao... ako je do cijene, onda za 8tkn manje imas puno bolje opremljen C4 Adriatic recimo koji je isto relativno novi model ili nesto starije, jos jeftinije.

znaci sa obzirom koliko su bolja auta nego prije, cijena je sasvim ok.... jel vise daleko najpovoljnije auto na trzistu? ni blizu.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 09:11   #76
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Jesam, bacio sam... imali smo već temu o tome i tamo sam sve rekao, ne znam zašto sam opet moramo o tome i ovdje? Čovjek je pitao, samo sam mu stavio link.

Što se "toliko o akciji i popustu" tiče... pa svi imaju nekakve akcije i popuste, ne vidim u čemu je problem
O tome jel malo il puno smo raspravljali i složili se da se ne slažemo i nema smisla da dalje o tome pričamo... no to sam i gore napisao... "nebi ulazio u raspravu jel malo il puno"... valjda si samo pogrešno shvatio post...

ako je stara cijena bila 85k kn... i sada su za euro stavili poseban popust od 9500 kn... koliko onda košta na akciji? eto to je bila poanta toga "tolko o akciji i popustu"...

no to nije tema i nema smisla dalje nastaviti...
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 12:26   #77
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
dobro jel imaju negjde popisi opreme za ceed osim tog malo tu? Jer ipak 99tkn je bez daljinskog... pa necemo valjda u 2012 kupovati auto bez daljinskog zakljucavanja? opet je to neka igra da nas natjera na ovaj jaci model koji isto po meni nije nesto strasno skup (111tkn sa metalikom?) ali onda i cijena se priblizava I30 sa zracnim jastucima.
Nema još popisa opreme, valjda će uskoro... u onome članku piše da se oprema može doplaćivati. Prvi paket ionako nikad ne bih kupio, al cee'd svejedno ima više opreme od i30
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 22:48   #78
KIA CEE’D: U HRVATSKOJ POČELA PRODAJA DRUGE GENERACIJE KOREJSKOG GOLFA
Benzinac starta cijenom od 13.240 eura, a dizelaš od 16.685 eura – po EURO 2012 nižim promotivnim cijenama

http://www.autoportal.hr/index.php/novostic/4630
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 22:56   #79
Na listi iz linka pise da se 1.6 dizel sa 110 ks dobije samo sa Urban paketom opreme, malo mi je to glupo.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 23:00   #80
I piše da dizel s automatikom je startniji nego sa manualcem...


Mislim da ima netočnih podataka pa ćemo radije pričekati slubženi cjenik
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.