Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li zadovoljni reformam ministra školstva da nema zaključivanja ocijena i da se boduje 5. i 6.?
Da 0 0%
Ne 1 100.00%
Glasovatelji: 1. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2012., 16:45   #1
Nema zaključivanja ocijena

1. Znači ovaj ministar je ukinuo zaključivanje ocijena na polugodištu i (drugčiji sustav upisivanja u srednju školu),prvenstveno on je napravio to da se profesori nemoraju mučiti unošenjem podataka u e-maticu što i nije baš lagano ali nije znao kakvu je štetu napravio učenicima jer gledajte sada će se gledati sve ocijene od PRVE do ZADNJE jer nije da svatko ima peticu od 9 mj. do 6 mj. zar nebi bilo bolje da je samo maknuo upisivanje ocijena u e maticu te da je ostavio zaključivanje formalno da bude lakše učenicima ???
2.Gleda se i 5. i 6.razred to gluplja odluka nemože biti !!!! Pa zar nebi bilo bolje da kaže učenicima koji su sad krenuli u peti razred da će njima gledati bodove i 5 i 6 (tad smo učili razlomke do 10 a mislim da mi to neće trebati u srednjoj) a ne nama koji idemo za 6 mjeseci iz osnovnjaka mislim tip je idiot zašto nas nije pitao o tome(zar mi nepostojimo,zar smo mi samo skupina,brojka ? )pa evo recite (učenici) i(starci) vaša mišljenja o tome hoće li to valjati ili neće ili je to tek tako napravio da ispadne da je barem nešta radio (da nije digao sve četiri u zrak) ja sam zbunjen, dokrajčio me s ovime više neznam ništa kako se ovo boduje ništa !!!
__________________
Više mesa u bureku !!!

Zadnje uređivanje Ch3Ls34 : 06.12.2012. at 16:51.
Ch3Ls34 is offline  
Old 06.12.2012., 16:54   #2
Quote:
Ch3Ls34 kaže: Pogledaj post
a ne nama koji idemo za 6 mjeseci iz osnovnjaka
Ne uhvatiš li se ti ozbiljnog posla, ne bih stavio velike novce na tvrdnju da ideš za 6 mjeseci iz osnovnjaka...
Lord Byron is offline  
Old 06.12.2012., 18:24   #3
Par ispravaka. Ocjene na polugodištu se ne upisuju u e-maticu, pišu se izvješašća za roditelje. Drugo, ne radim u osnovnoj školi ali zašto bi se ocjene iz prvog polugodišta otpisale? Gleda se cijela godina.
zoks is offline  
Old 06.12.2012., 19:19   #4
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne uhvatiš li se ti ozbiljnog posla, ne bih stavio velike novce na tvrdnju da ideš za 6 mjeseci iz osnovnjaka...
HAHAHAHAHA Ocijene su sasvim dobre dapače vrlo dobre 4.37 7.razred,ali ja nevidim svrhu da maknu to jer se gleda svaka ocijena sada a prije bi se znači zaključna iz prvog pridodala drugom polugodištu te bi se sve podijelio s tim brojem ocijena tako bi se zaključivala ocijena nekog predmeta prije ...
__________________
Više mesa u bureku !!!
Ch3Ls34 is offline  
Old 06.12.2012., 19:24   #5
Quote:
zoks kaže: Pogledaj post
Par ispravaka. Ocjene na polugodištu se ne upisuju u e-maticu, pišu se izvješašća za roditelje. Drugo, ne radim u osnovnoj školi ali zašto bi se ocjene iz prvog polugodišta otpisale? Gleda se cijela godina.
Profesori upisuju pojedinačno (razrednik) za svoj razred poimenice učenika u e maticu (osobne podatke,ocijene i slične stvari)to znm da se gleda prvo sve oke al kužiš kak to sad ide da se gleda od prve do zadnje ocijene a prije bi se uzela zakjučna iz prvog te bi se pridodala drugom u zbroju i onda bi se podijelilo i tak bi dobio prosjek nekoga predmeta ....
__________________
Više mesa u bureku !!!
Ch3Ls34 is offline  
Old 06.12.2012., 19:42   #6
tema o ukidanju polugodista je ovdje

tema o upisima u srednu skolu po novim pravilima je ovdje

ovu zatvaram.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.