Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2016., 15:46   #41
Kome je prtljažnik toliko bitan, kupi karavana. Ili O3 pa može nekoliko leševa voziti u prtljažniku.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 16:22   #42
Quote:
Joe Doe kaže: Pogledaj post
Recimo da je piano lak dokaz da je proizvod premium. Kada ga Mercedes stavi nema dalje, svi svršavaju na isti. Kada ga recimo Fiat stavi pljuj to ružna nekvalitetna plastika. Tako to nekako ide.

Ja ne volim baš piano lak u bilo kojem slučaju.
Meni piano lak nije ružan i sviđa mi se kako na Mercedesu tako i na Fiatu. Na primjer u 500-ici baš lijepo izgleda. Ali je osjetljiv i treba ga svaki dan čistiti. Ja samo u slučaju Astre K kažem da mi se sviđa više unutrašnjost Enjoy nivoa opreme gdje nema piano laka jer ova siva boja razbija crnu unutrašnjost.

U svakom slučaju kad stavimo drvo, piano, plastiku, karbon ili bilo koji drugi materijal meni je sve to nula u usporedbi s aluminijem kojeg BMW koristi. Meni je to ipak najljepše. Pogotovo onaj iz E90-ke. To je za mene pravi premium. Drvo mi je uvijek bilo snobovsko seljačko preseravanje i nikako smeđe ne ide uz crno. Pogotovo ne umjetno drvo.

Znači aluminij i nema dalje





Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 21:40   #43
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Meni piano lak nije ružan i sviđa mi se kako na Mercedesu tako i na Fiatu. Na primjer u 500-ici baš lijepo izgleda. Ali je osjetljiv i treba ga svaki dan čistiti. Ja samo u slučaju Astre K kažem da mi se sviđa više unutrašnjost Enjoy nivoa opreme gdje nema piano laka jer ova siva boja razbija crnu unutrašnjost.

U svakom slučaju kad stavimo drvo, piano, plastiku, karbon ili bilo koji drugi materijal meni je sve to nula u usporedbi s aluminijem kojeg BMW koristi. Meni je to ipak najljepše. Pogotovo onaj iz E90-ke. To je za mene pravi premium. Drvo mi je uvijek bilo snobovsko seljačko preseravanje i nikako smeđe ne ide uz crno. Pogotovo ne umjetno drvo.

Znači aluminij i nema dalje





To nema veze s aluminijem. Plastika je to, imitacija aluminija.
Eli Vance is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 04:34   #44
Aluminij je
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 06:46   #45
Mislim da je plastika.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 08:50   #46
@Caeruleus

Ako ti se više sviđa Enjoy to je odlično za tebe, proći ćeš puno jeftinije.
Ako se već odlučiš za kupnju moj dobronamjerni savjet bi bio da razmisliš o AGR kožnim sjedalima jer su ova obična dosta neudobna.
orion692 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 10:57   #47
Ono na slikama u BMW je definitivno aluminij jer sam ga imao sedam godina
hystorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 12:16   #48
ja bih benzinjaru 1.6 turbo sa enjoy opremom
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 17:08   #49
Quote:
orion692 kaže: Pogledaj post
@Caeruleus

Ako ti se više sviđa Enjoy to je odlično za tebe, proći ćeš puno jeftinije.
Ako se već odlučiš za kupnju moj dobronamjerni savjet bi bio da razmisliš o AGR kožnim sjedalima jer su ova obična dosta neudobna.
AGR moš naručit samo u dynamic i innovation opremi a doplata je 25 tisuća kuna,puno previše za takav auto,innovation oprema sama po sebi ima odlična sjedala serijski,to niži paketi imaju po običaju drek sjedala jer sam sjedio u svim paketima opreme i razlika je ogromna
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 18:32   #50
Ne mogu vjwrovat da je tako skupo. U Astri J si mogao/mozes nadoplatit AGR sjedala (ne kozna) vec u Enjoy opremi i bilo je oko 3000kn, sa elektricnom lumbalnom potporom.

G3 via Tapatalk
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 19:50   #51
da na astri j se kao i na insigniji moglo uzet bez kože,a ovo je skupo jer moraš uzet kožu mislim da je oko 10-11 tisuća + agr sjedala još 14 tisuća i eto cifre,čak mislim da je ona najskuplja koža u insigniji uz koju isto idu agr sjedala jeftinija nek ovo na astri
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 21:41   #52
Ma.. Zasto jeftino kad mogu oderat. Ne cudi me uopce...

G3 via Tapatalk
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 22:23   #53
I na astri k se mogu naručiti ARG sjedala koja nisu kožna za 1900 kuna po sjedalu. Pogledajre malo bolje u opcije u cjeniku ili konfiguratoru. Nije naziv ARG ali imaju njihov certifikat. Zovu se ergonomska sjedala vozača i suvozača.
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 19:39   #54
http://www.autobild.de/artikel/bmw-1...t-8993077.html

Kada čitam ovakve testove i kad npr. Englezi prvi pt u povijesti kažu da je Vauxhall Astra "brilliant family hatchback", možda I najbolji u klasi, mora da je Opel ovaj put napravio jako dobar auto.
Eli Vance is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 09:09   #55
Quote:
Eli Vance kaže: Pogledaj post
http://www.autobild.de/artikel/bmw-1...t-8993077.html

Kada čitam ovakve testove i kad npr. Englezi prvi pt u povijesti kažu da je Vauxhall Astra "brilliant family hatchback", možda I najbolji u klasi, mora da je Opel ovaj put napravio jako dobar auto.
Astra za britansko tržište proizvodi se kod njih (Vauxhall) tako da vjerojatno ima i malo patriotizma, ali auto je stvarno vrlo dobar. Stvarno šteta što nisu bili malo hrabriji s vanjskim dizajnom.
orion692 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 09:25   #56
Quote:
orion692 kaže: Pogledaj post
Astra za britansko tržište proizvodi se kod njih (Vauxhall) tako da vjerojatno ima i malo patriotizma, ali auto je stvarno vrlo dobar. Stvarno šteta što nisu bili malo hrabriji s vanjskim dizajnom.
Dizajn im je bas najveca mana, vidio sam jucer novu Astru K karavan, pa meni to izgleda starije nego prosla. I jos k tome ima onu lajsnu koja se proteze preko c stupa u mat crnoj plastici sto izgleda jadno i jeftino.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 10:41   #57
Ma lako za dizajn. Bitno da klipovi i klipnjače ne probijaju van kroz haubu kao kod VW-a... Mat crna lajsna je najmanji problem..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 11:05   #58
Quote:
orion692 kaže: Pogledaj post
Astra za britansko tržište proizvodi se kod njih (Vauxhall) tako da vjerojatno ima i malo patriotizma, ali auto je stvarno vrlo dobar. Stvarno šteta što nisu bili malo hrabriji s vanjskim dizajnom.
Da ne bi. Vauxhall je tradicionalno u UK predmet sprdnje i podcjenjivanja kako među novinarima tako i među ljudima.
Ford je njima ono što je balkanjezima VW.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 12:17   #59
zna se da ni AutoBild dojčland nije naklonjen opelu,ali imam u pdf formatu usporedni test serije 1 118d i astre 1.6 cdti biturbo

astra ga fino pokopala,i po penformansama
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 15:12   #60
Možda u drag racingu, ne znam u čemu drugom.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.