Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2010., 16:04   #1
Unhappy Cijepivo protiv svinjske gripe se vratilo (podmuklo)

Htjeo bih obratiti pozornost na to da se opet se vratilo cijepivo protiv svinjske gripe i to jako podmuklo, spojili su ga sa regularnim cijepivom protiv obične gripe. WHO je ove godine odlučio da SVAKO cijepivo protiv sezonske gripe na svijetu mora distibutirati u tom obliku.
Outspaacer96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 16:12   #2
i sta je tu lose?
__________________
The internet is place where religions come to die.
Human90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 16:20   #3
Svinjska gripa ne postoji obična varka WHO i svjetske elite. Sjećam se kad se tek počelo o tome pričati o nekoj svinjskoj gripi u Mexicu tad sam počeo pratiti dokumentarce o Novom Svjetskom Poretku i rekao sam ovo je sve jedna obična varka i tako se ispostavilo. A ovo da se mora koristiti nisam znao sve je to u planu redukcije svjetskog stanovništva sreća pa se ne cijepim protiv idiotske gripe pa mi i ne treba. Gripa je gripa topli čaj,vitamin C i za 3 dana si ko nov
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:44   #4
Quote:
FoxMulder kaže: Pogledaj post
Svinjska gripa ne postoji obična varka WHO i svjetske elite. Sjećam se kad se tek počelo o tome pričati o nekoj svinjskoj gripi u Mexicu tad sam počeo pratiti dokumentarce o Novom Svjetskom Poretku i rekao sam ovo je sve jedna obična varka i tako se ispostavilo.
Kako mislliš da ne postoji?
Pošto imam u obitelji nekoga tko je to prebolio, pa da mu kažem da je samo umislilo?
A i mi skupa s tom osobom dok smo se tresli svi kakav će biti ishod.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:43   #5
i ja sam isto imao..i nije bilo ništa strašnije od normalne gripe...ugl. nemojte gledat vijesti i čitat novine i nema problema..vidili ste kako se preko noći prestalo pričat o prošloj pandemiji..tako će i o ovoj..
indijanac22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:57   #6
Quote:
indijanac22 kaže: Pogledaj post
i ja sam isto imao..i nije bilo ništa strašnije od normalne gripe...ugl. nemojte gledat vijesti i čitat novine i nema problema..vidili ste kako se preko noći prestalo pričat o prošloj pandemiji..tako će i o ovoj..
Na sreću da je na kraju ispala jednako tako opasna.

Iako su prvi udari bili opasni i to za populaciju za koju je netipično da podlegne gripi. I umjesto da smo sretni što je većim širenjem bivala slabija, sad se svi prave hrabri iza bitke
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:17   #7
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Kako mislliš da ne postoji?
Pošto imam u obitelji nekoga tko je to prebolio, pa da mu kažem da je samo umislilo?
A i mi skupa s tom osobom dok smo se tresli svi kakav će biti ishod.

Da i kakvi su simptomi svinjske gripe ?
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 15:56   #8
Quote:
FoxMulder kaže: Pogledaj post
Da i kakvi su simptomi svinjske gripe ?
Na pitanje odgovaraš pitanjem
Daj pliz, odi na neku temu teorija urote, pa se razglabajte na taj način do mile volje
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 16:21   #9
Quote:
Outspaacer96 kaže: Pogledaj post
Htjeo bih obratiti pozornost na to da se opet se vratilo cijepivo protiv svinjske gripe i to jako podmuklo, spojili su ga sa regularnim cijepivom protiv obične gripe. WHO je ove godine odlučio da SVAKO cijepivo protiv sezonske gripe na svijetu mora distibutirati u tom obliku.
Da, vidio sam to. Naravno, ni pok koju cijenu uzimati to cjepivo. Vidjeli smo što se dogodilo sa svinjskom gripom koja to nije niti bila. Prevara, mislim, od sezonske se više umire nego od "svinjske gripe" i oni stvorili oko toga cijelu epidemiju, sramota!. Svatko ko je bio otvoren, uvidio bi to. Kolko možeš biti glup i povjerovati da je "svinjska gripa" opasna, a od sezonske se 10 puta više umire. Zašto nisu onda od sezonske stvorili takvu strku, naravno da nisu. Ne uzimati
Duhpravde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 17:59   #10
Quote:
Outspaacer96 kaže: Pogledaj post
Htjeo bih obratiti pozornost na to da se opet se vratilo cijepivo protiv svinjske gripe i to jako podmuklo, spojili su ga sa regularnim cijepivom protiv obične gripe. WHO je ove godine odlučio da SVAKO cijepivo protiv sezonske gripe na svijetu mora distibutirati u tom obliku.
ja se ionak ne cjepim, tak da....
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 18:14   #11
Ne nasjedajte Oprez! Spremaju nam novu lažnu pandemiju
http://danas.net.hr/svijet/page/2010/11/25/0516006.html

http://danas.net.hr/svijet/page/2010/06/25/0206006.html
http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...7/0581006.html

ako ljudi ne nasjednu, druge godine ce se pojavit kung-fu boginje ili sta vec
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 23:57   #12
Da, slučajnost.
Moja se cijepi svake godine, a možda je dobila jednom u ne znam ni ja koliko puta.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 14:58   #13
Strah je postojao jer su simptomi svinjske gripe podsjećali na simptome španjolske po smrtnosti mladih ljudi sa jakim imunološkim sustavoma koji i prouzroči smrti jer dolazi do presnažne reakcije i pluća se doslovce začepe- Inače virusi gripe brzo mutiraju i zato se svake godine razvijaju nova cjepiva i pitanje je vremena kada će se pojaviti novi soj koji će izazvati epidemiju poput španjolske. Svinjska gripa je imala potencijal biti takva ali eto srećom nije, budimo sretni zbog toga i nemojmo se svi praviti velikm generalima poslije bitke.
frankr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 15:47   #14
Quote:
frankr kaže: Pogledaj post
Svinjska gripa je imala potencijal biti takva ali eto srećom nije, budimo sretni zbog toga i nemojmo se svi praviti velikm generalima poslije bitke.
Baš tako, umjesto da smo sretni što se sve ovako završilo, bavimo se teorijama urote i sl glupostima.
I nadajmo se da ptičja gripa kada se vrati neće mutirati u nešto što će s lakoćom nositi ljudske živote.

Zadnje uređivanje Ruralna : 26.11.2010. at 15:52.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 00:29   #15
Svinjska gripa je nova soj virusa gripe i normalno da je WHO tako reagirao jer nisu znli kakve su karkteristike novog virusa ,nema tu nikakve zavjere.
"Najsmješnije" će biti kad se bude pojavio neki novi virus pa ljudi počnu masovno umirati jer se nisu htjeli cijepiti zbog pizdarija koje su čuli od Davida Ickea i sličnih spodoba.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 17:59   #16
Obično ono što ljudi misle da je svinjska gripa zapravo uopće nije svinjska gripa. Ako i je, slučajevi su bili vrlo rijetki. Prevedeno, debelo su nas prevarili.
Onda nas iz Imunološkog zavoda LAŽU da u ovogodišnjem cjepivu protiv gripe nema komponente svinjske gripe. Nikome ne bih preporučio cijepljenje protiv gripe, pogotovo ove godine. U cjepivu su brojni otrovni sastojci i jako je rizično.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 18:28   #17
I to što tvrdiš možeš potkrijepiti podacima?
__________________
Siniša
sdespoto is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 18:53   #18
Quote:
sdespoto kaže: Pogledaj post
I to što tvrdiš možeš potkrijepiti podacima?
Što od navedenog?
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 19:23   #19
na ovom linku imate korisne informacije o cijepivima

http://www.vakcine.comyr.com/
ranGo01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 20:45   #20
Na stranici s tvog linka su dezinformacije, standardni FUD, crackpot u blještavilu "srpskohrvatskog" izričaja. Jeste li primjetili da večina crackpot siteova sa podrućja bivše juge cvate na istoku. Čini se da je tamo obrazovna struktura stanovništva još jadnija nego u Hr.
I da, "U cjepivu su brojni otrovni sastojci i jako je rizično", otkud ti to Arsene? ThinkTwice i slični znalci?
__________________
Siniša
sdespoto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.