Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2007., 20:46   #81
šta se dereš
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 21:42   #82
da je ljeto rekla bih ti, kamilica u zadnju vodu i susenje kose na sunce.. ovakoo. nemam pojma..sorry
HipPiE... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 23:43   #83
da, dobra ideja. operi ti nju s jajima.
Barbi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 00:09   #84
Quote:
Barbi:) kaže: Pogledaj post
da, dobra ideja. operi ti nju s jajima.
i dodaj malo limuna i ricinusovog ulja kao i sitno naseckanih 6 cenova belog luka i drzi to na glavi celu noc. iznenadices se kakva ce ti kosa biti posle
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:19   #85
ili neka ti zadnje pranje bude s coca colom... izvor: 24 sata
petruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:38   #86
Ogladnila sam od ove teme.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 02:06   #87
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 10:17   #88
Smile Posvijetliti kosu? Kako vi rješavate?

Evo jedno tzv beauty pitanje za ženski spol..
Unazad dvije godine farbam kosu u crno, a prirodna boja mi je smeđa. Htjela bih sad vratiti tu smeđu boju, a ne znam kako i koji mi je najlakši način. Eventualno poblajhati kosu pa nakon toga smeđu? Ili koje je najbolje rješenje?
Kako ste vi to riješile, ako ste posvijetljivale kosu?
Jer imam dugu kosu i ne bih željela skratiti je, pa čekati da ponovo raste, a i to ružno izgleda s dvije boje na glavi, prirodnom i pofarbanom...
Hvala
little_blacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 11:15   #89
nemoj blajhati, vec nadji onu smedju boju koja najbolje odgovara tvojoj prirodnoj...ako je se jos sjecas , prekrij to crnilo i...cekaj. vidjet ce se razlika u ofarbanoj kosi i izrastu, ali ne tolika kao kad bi blajhala pa isla na smedje. malo se strpi i to je to. eto, to je moje misljenje.

ja sam imala jako crvenu boju kose i zeljela sam se vratiti na prirodnu smedju i isto sam tako ucinila. sad...valjda to vrijedi i za crnu, frizerka nisam
optical208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 11:42   #90
Da, to sam i ja mislila u početku. Samo je smeđa ipak svijetlija od crne, pa imam feeling da se onda ne bi ni vidjelo da to samo stavim na crnu.. al tko zna.. budem probala, pa.. u svakom slučaju, tnx..
little_blacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 12:07   #91
Ma ne vrijedi imala sam isti problem. Koliko sam god kupila što svijetlije smeđu uvijek sam ispala crna. Znala sam se godinu dana farbati u svijetlo smeđu i svaki put bi ispala crna. Ni frizerka nije mogla dobiti svijetliju boju bez blajhanja. Onda sam stavila pramenove pa se pofarbala na smeđu i tako par puta i evo me konačno na smeđoj nakon godine mučenja s bojom. Sretno!
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 13:58   #92
ne isrpobavat kombincijae. ulozi radije pare u dobrog firzera koji ce te potupno dovoest do boje koju zelis.
mene sora da bih od plavuse postala brineta, ali kad se odlucim - idem k profesionalcu kolko god kosta da kosta.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 15:13   #93
A što fali crnoj kosi?
Barbi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 15:21   #94
Izlaskom na sunce
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 15:27   #95
Kod frizerke na pramenove..
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 16:45   #96
imam ful crnu kosu , ne bi ju farbala u svijetliju nikad
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:13   #97
crna boja isto kao i blajh unishtava prirodan pigment kose tako da je moguce da ti je kosa promijenila boju,prirodnu.
ja se blajham vec skoro 5 godina ,prije mi je prirodna kosa bila tamno plava, vishe je vukla na sivkasto a sada kad si vidim izrast izgleda majke mi moje crveno
tako da osloni se na to koju boju bi htjela dobiti a ne na to koja ti je prirodna boja jer ona prirodna boja koju si imala prije bit ce da vishe nije ista
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:24   #98
Quote:
little_blacky kaže: Pogledaj post
Kako ste vi to riješile, ako ste posvijetljivale kosu?
odeš kod frizerke, dogovorite se za boju i to je to zašto da sama nešto mućkaš i brineš se kakav ćeš ispast, i sigurno nećeš ispast kakav biš željela vjerojatno će ti trebat posvjetlilt za 2 nijanse, pa to nije ništa strašno..
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:26   #99
ja se 1,5 godinu nisam farbala,izrasla je i sad imam prirodnu boju.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:35   #100
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
ja se 1,5 godinu nisam farbala,izrasla je i sad imam prirodnu boju.
a to je?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.