Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2012., 13:10   #1
GASS GUZZLERS - HR naslov

Pozdrav svima, htio bih predstaviti jednu igru koja će ubrzo ugledati svjetlo dana.

Riječ je o proizvodu HR ekipe, a radi se o igri koja vuče na Need - 4 - speed, no uključuje hrpu pucačine

Objavili su nekoliko trailera koje možete vidjeti na youtubeu pod nazivom Gamepires (www.gamepires.com)

na ovom linku možete vidjeti njihov Alpha trailer
http://www.gametrailers.com/video/co...uzzlers/722170

kako se čini po komentarima sa svjetskih portala ova igra bi mogla doživjeti svjetski uspjeh, a idejni tvorci su već dokazali da su za to sposobni sa svojom prvom PC uspješnicom Serious Sam

dajmo im podršku!!
homervangogh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 15:11   #2
Quote:
homervangogh kaže: Pogledaj post
...svojom prvom PC uspješnicom Serious Sam

dajmo im podršku!!
naravno, podrška stoji...ali di si ti to povezao serious sama s ovim ? ...nikakvi gugl rezultati ne povezuju pandora studios i croteam, čak dapače, ima par članaka di se zajedno spominju u pozitivnom svijetlu ali nikakva suradnja, partnerstvo, ništa...ni službena croteam stranica nema apsolutno ništa o ovome...ma pitam samo informativno jer sam veliki fan serious sama ....a da ne bi bilo baš ot skroz, igra ima potencijala, samo što je ideja već izlizana...i nekako mi sve izgleda prekruto malo, ali to je ovako na prvu kad vidim jubito filmek, a tak se baš i ne mogu igre doživit kak spada ...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 16:02   #3
Quote:
Žuribus Šumasti kaže: Pogledaj post
naravno, podrška stoji...ali di si ti to povezao serious sama s ovim ? ...nikakvi gugl rezultati ne povezuju pandora studios i croteam, čak dapače, ima par članaka di se zajedno spominju u pozitivnom svijetlu ali nikakva suradnja, partnerstvo, ništa...ni službena croteam stranica nema apsolutno ništa o ovome...ma pitam samo informativno jer sam veliki fan serious sama ....a da ne bi bilo baš ot skroz, igra ima potencijala, samo što je ideja već izlizana...i nekako mi sve izgleda prekruto malo, ali to je ovako na prvu kad vidim jubito filmek, a tak se baš i ne mogu igre doživit kak spada ...
http://www.jutarnji.hr/izrada-igrica...rafije/946010/


....- Mi smo zapravo krenuli raditi nešto potpuno drukčije od ovoga. Nešto puno jednostavnije. Međutim, kad smo malo sjeli i razmislili, shvatili smo da je to za naš nivo iskustva prenisko i da možemo puno bolje. Onda smo jače zagrizli, da to izgleda puno bolje i da fizika automobila bude puno jača. Sada tu, naravno, treba znati stati i ne raditi igru godinama, što je česta greška i u Hrvatskoj i vani - objašnjava 37-godišnji Pongrac, čovjek koji za ovaj posao u hrvatskim okvirima ne može imati bolji CV nego što ga ima: otpočetka je kao dio CroTeama sudjelovao u izradi legendarne igrice Serious Sam.

I Pongrac i njegov sedam godina mlađi partner Andrej Levenski o svom projektu pričaju rado, s puno strasti i pričaju puno. Jako puno. Nekome izvan njihova svijeta mnoge od rečenica koje u rafalima izgovaraju katkad dođu kao kineski, kao neke tajne šifre koje autsajderi mogu slušati.....


http://www.hcl.hr/interview-gas-guzz...epires-89.html
homervangogh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 17:26   #4
ne izgleda lose al mi se gameplay cini los....i ne vise se ostecenja na autu(veliki minus u danasnje vrijeme)...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 14:32   #5
vraćam temu iz podruma, igrica uskoro izlazi, a dobija jako dobre ocjene po vanjskim portalima

novi trailer možete vidjeti na www.gametrailer.com

više informacija na FB - Gamepires
homervangogh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 16:35   #6
probao igru..ne znam jel to demo bio ili sta...uglavnom...igrivost je katastrofa....vozio sa bmw-om ili ficom je totalno isto,a upravljivost je ko da vozis po ledu...uzas...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 20:18   #7
ovo mi baca na "mashed". meni se čini sasvim okej, tj. dat ću im šansu
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 11:52   #8
preorder je krenuo - poželimo im sreću

http://www.gamefly.com/Download-Gas-...rnage/5003885/
homervangogh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:05   #9
mislim da će ta igra bit dobra. osobno volim takvu kombinaciju utrke i napucavanja
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 19:43   #10
Iskreno ovake igre me više ne privlače
Takav tip igara sam igrao 90-ih dok sam bio mlađi.Sretno dečkima koji rade na igri,pogledao sam na youtube-u par videa novijeg datuma i moram priznati da solidno izgleda.
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 13:54   #11
neki dan su bili treći na Gamespotu što je izvanredan uspjeh za malu firmu iz Hrvatske - čak je jedan megapopularni Game of Thrones iza njih

1. Diablo
2. Tera
3. Gass Guzzlers
4. Game of Thrones
5. etc
6.
homervangogh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.