Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2012., 12:23   #1021
Quote:
Golden-Boy kaže: Pogledaj post
Izrael nece biti unisten u fizickom smislu jer je to palestinska zemlja, samo ce biti unisteni temelji na kojima je napravljen danasnji cionisticki izrael, pa ce zemlja da bude vracena pravim vlasnicima. Izrael ti je nesto poput republike srpske, oboje su nastali na genocidu, i oboje ce da nestanu, uskoro!
Hvala na potvrdi svega što sam napisao. Govora mržnje protiv priznate i Hrvatskoj prijateljskoj državi. Pozivam na sankcioniranje te pojave, ili barem da ostane ovo moje upozorenje s čime imamo posla.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Old 24.12.2012., 11:29   #1022
Ok, zanima me (čisto informativno) što je Shady opet skrivio, ili "skrivio"?
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Old 24.12.2012., 14:15   #1023
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Ok, zanima me (čisto informativno) što je Shady opet skrivio, ili "skrivio"?
Na Politici dobio karton za trolanje (+ akumulacija bodova).
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 24.12.2012., 14:41   #1024
Quote:
barmen jitro kaže: Pogledaj post
Koliki je rezultat u omjeru moje/tvoje?
ne postoji tako nešto... ili pak da, u nečijim glavama

kad ljudi mjere, to valjda znači da su nezadovoljni vagom
a ko će samo tako pravedno vagu posložiti... to niko ne zna i lako je krivom mjerom zahvatiti
sad smo vidli da moreš jačom, pa se desi već unaprijed zagarantirano

ko pametan a ko lud... na našem dragom forumu, poželi istjerivat pravicu kojoj je 'pravda' već u početku smutljiva štorija ko neki dan

forumaši smo ko razigrana mala djeca u neprisutnosti odgajatelja, u ovom slučaju moderatora
evo opet novog dana, ajmo se tužakat ko klinci u parku, blago našim moderima s nama, da nema tog nama bi valda smrko dan
Pravi Život is offline  
Old 24.12.2012., 20:47   #1025
Eto, da napišem ovdje kako sam danas bio žrtva krađe identiteta, i to na poprilično jeftin način, i sam sam se nekad služio sličnim stvarima, i napominjem da su, uz moju nesmotrenost, jedan od razloga mojeg (a čitam da ne samo mojeg) nasjedanja na fintu i tehnički problemi koji su vrlo učestali na ovom forumu, pa nisam na vrijeme uočio varku...

Sreća pa napadač nije bio previše neprijateljski nastrojen, a da je bio, napravio bi podosta štete, pa apeliram na odgovorne da porade na tehničkoj strani ovog foruma, koji je mnogim ljudima drag...

Ujedno se ispričavam svima koje je moj nick pod drugim vlasnikom možebitno uvrijedio, nikako mi to nije bila namjera, nikad...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 24.12.2012., 21:10   #1026
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Eto, da napišem ovdje kako sam danas bio žrtva krađe identiteta, i to na poprilično jeftin način, i sam sam se nekad služio sličnim stvarima, i napominjem da su, uz moju nesmotrenost, jedan od razloga mojeg (a čitam da ne samo mojeg) nasjedanja na fintu i tehnički problemi koji su vrlo učestali na ovom forumu, pa nisam na vrijeme uočio varku...

Sreća pa napadač nije bio previše neprijateljski nastrojen, a da je bio, napravio bi podosta štete, pa apeliram na odgovorne da porade na tehničkoj strani ovog foruma, koji je mnogim ljudima drag...

Ujedno se ispričavam svima koje je moj nick pod drugim vlasnikom možebitno uvrijedio, nikako mi to nije bila namjera, nikad...
Ja sam dobio privatnu poruku sa naslovom "pozdrav druže" od LiZelma (banned). Nisam klikao na link jer sam pročitao na forumu šta se je desilo, ali da nisam pročitao definitivno bi kliknuo.

Samo nisam shvatio o kojim tehničkim problemima govoriš?

Moja pitanja:

- Dali je ova privatna poruka poslana svim članovima foruma?

- Dali su svi ukradeni nick-ovi vraćeni na normalu?

- Šta se može učiniti da se nešto slično u budućnosti ne ponovi?
Povlović is offline  
Old 24.12.2012., 21:13   #1027
ne sekiraj se, dečki i cure iz tehničke sigurno mogu to provjeriti. meni se desilo ovdje pred par godina da mi je lik ušao u nick i isto pisao piz*arije u moje ime, nastala opća konsternacija, da vidiš ovdje tarapane i bezobraštine od onih koji su onda navalili na mene. i kaj je najveći štos, to je napravil s kompa na poslu, radili u istoj firmi, imali isti server, trebalo mi je poprilično dokaza i uvjeravanja dok su skužili kaj je na stvari. još dan-danas mi tu i tamo ovdje neko to nabaci. kao ja kriva za sve. a tek kad su počeli dilati okolo moje pp, pa mi podatke javno iznosili, na kraju je ovdje sve završilo s permabanom, a na drugom mjestu malo ozbiljnije po lika.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Old 24.12.2012., 21:16   #1028
Quote:
maher18 kaže: Pogledaj post
ne sekiraj se, dečki i cure iz tehničke sigurno mogu to provjeriti. meni se desilo ovdje pred par godina da mi je lik ušao u nick i isto pisao piz*arije u moje ime, nastala opća konsternacija, da vidiš ovdje tarapane i bezobraštine od onih koji su onda navalili na mene. i kaj je najveći štos, to je napravil s kompa na poslu, radili u istoj firmi, imali isti server, trebalo mi je poprilično dokaza i uvjeravanja dok su skužili kaj je na stvari. još dan-danas mi tu i tamo ovdje neko to nabaci. kao ja kriva za sve. a tek kad su počeli dilati okolo moje pp, pa mi podatke javno iznosili, na kraju je ovdje sve završilo s permabanom, a na drugom mjestu malo ozbiljnije po lika.
Dali je moguće da se radi o istoj osobi?
Povlović is offline  
Old 24.12.2012., 21:21   #1029
Quote:
Povlović kaže: Pogledaj post
Dali je moguće da se radi o istoj osobi?
nemam pojma, za ovoga znam da su mu banirani mnogi nickovi, a i od njegovog dragog frenda koji se isto bavio time, u dvoje je valjda sigurnije. možeda i pišu ovdje, no ne vjerujem da imaju muda se opet baviti s tim. jedan je završio i na sudu, suspendiran na poslu. sudeći po onome što pišeš, ne bih rekla da se radi o istim pacijentima. no, ovdje ih zasigurno ima poprilično koji nemaju drugog posla nego iz dokolice i čiste zlobe i pokvarenosti činit ljudima neugodnosti i štetu.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Old 24.12.2012., 21:24   #1030
Quote:
Povlović kaže: Pogledaj post
Samo nisam shvatio o kojim tehničkim problemima govoriš?
O problemima 503, 504, pa ne radi nešto, pa se ne učitava, pa čekam pola sata, pa pošaljem post pet puta, pa se sve smrzne, itd, itd...

Ovdje kad nekaj ne radi, ne pitam se zašto to ne radi, nego si mislim: ah, to je forum.hr, a tako je bilo i ovaj put, ono, traži pass, pa kako traži, već sam dao, ah, to je forum.hr, tko zna šta se sad zblesavilo...

Možda mi je to znak da umirovim svoj nick...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 24.12.2012., 21:27   #1031
Ali nije mi jasno zašto moderatorima toliko dugo treba da se izjasne po pitanju ovog incidenta. Niko se ne javlja.

Blue bird, gdje si?

Ako su i njima ukradeni nick-ovi, onda je belaj.
Povlović is offline  
Old 24.12.2012., 21:33   #1032
Koliko vidim moderatori imaju kod nekih članova simpatije......što je naposljetku jako bezobrazno i nije profesionalno

Ja sam dobio kaznene bodove koji se ne temelje ni na čemu samo sam iznio svoje osobno stajalište koje nije bilo vulgarno a tako ni usmjereno da nekoga povrijedim
__________________
Alkohol možda je čovjekov najgori neprijatelj,ali Biblija kaže da volimo svoje neprijatelje.
domexis is offline  
Old 24.12.2012., 21:56   #1033
@Cika Strile otkad se kartonirani postovi brisu? Koliko znam vase pajdose stitite tako sto izbrisete njihove postove ako krse pravila a meni i izbrisete i kartonirate, da ne ulazimo u to da li ima osnova za karton. Je li to i dalje vlada diktatura na forumu?
Golden-Boy is offline  
Old 24.12.2012., 22:05   #1034
Dobili smo Božićne čestitke... Čestitarima zdravlja, sreće i Božjeg blagoslova
dominik01 is offline  
Old 24.12.2012., 22:39   #1035
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Na Politici dobio karton za trolanje (+ akumulacija bodova).
Ok, hvala na informaciji.


Inače,
ljudi, shvatite da je Badnjak, nisu ni moderatori 24 sata prikopčani na forumu, ne mogu na sve istu sekundu reagirati.
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Old 25.12.2012., 04:05   #1036
Quote:
Povlović kaže: Pogledaj post
Ali nije mi jasno zašto moderatorima toliko dugo treba da se izjasne po pitanju ovog incidenta. Niko se ne javlja.

Blue bird, gdje si?

Ako su i njima ukradeni nick-ovi, onda je belaj.
Evo me (Badnjak, soping, kolaci, pospremanje, Polnocka), sve je rekao nick koji je to napravio da se radi o redirektu oliti cloakingu trebao bi teh. admin vidjeti kako je kod dosao na server, ocito ima neka skripta koja dopusta ubacivanje kodova, pretpostavljam da treba provjeriti php plaginse i filtere

Ne znam jel se radi o JavaSkripti redirect malware sto je proljetos google upozoravao tojes vlasnici sajtova bi trebali potraziti string
“eval(function(p,a,c,k,e,r)” u HTML, JavaScript ili PHP fajlovima

U svakom slucaju to nije dozvoljeno, nick je baniran, trebalo bi to prijaviti abjuz sluzbi.

To je sve sto ti ja mogu rec. Valjda ce se jos netko javit.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 25.12.2012., 04:58   #1037
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
ne postoji tako nešto... ili pak da, u nečijim glavama
Ma gori su od djece. Zato sam upitao tko vodi i koji je rezultat

pozdrav tebi Pravi Život
__________________
Σύμφωνα με τον Ιησού Χριστό, τον Ηλία
barmen jitro is offline  
Old 25.12.2012., 10:21   #1038
Moze li odgovor na pitanje zasto se moji kartonirani postovi brisu a npr. dominikovi se samo obrisu? Je li dozvoljeno selektivno odredjivati sankcije za iste prekrsaje?
Golden-Boy is offline  
Old 25.12.2012., 12:32   #1039
Quote:
Povlović kaže: Pogledaj post
Ali nije mi jasno zašto moderatorima toliko dugo treba da se izjasne po pitanju ovog incidenta. Niko se ne javlja.

Blue bird, gdje si?

Ako su i njima ukradeni nick-ovi, onda je belaj.
Problem je najvjerojatnije kako je blue rekla, odgovorili ste na poruku pa vam je netko ušao u profil. Ja vam mogu resetirati passworde, ali nisam siguran što tehnička služba može po tom pitanju. To ćemo provjeriti s Ax-Mijem nakon blagdana. Do tad, nemojte odgovararti na poruke ako vam se bilo šta učini sumnjivim.

Quote:
domexis kaže: Pogledaj post
Koliko vidim moderatori imaju kod nekih članova simpatije......što je naposljetku jako bezobrazno i nije profesionalno

Ja sam dobio kaznene bodove koji se ne temelje ni na čemu samo sam iznio svoje osobno stajalište koje nije bilo vulgarno a tako ni usmjereno da nekoga povrijedim
Bezobrazno i neprofesionalno da su moderatori nekim forumašima ok? Karton si dobio za ono što si rekao i za način na koji si rekao.

Quote:
Golden-Boy kaže: Pogledaj post
@Cika Strile otkad se kartonirani postovi brisu? Koliko znam vase pajdose stitite tako sto izbrisete njihove postove ako krse pravila a meni i izbrisete i kartonirate, da ne ulazimo u to da li ima osnova za karton. Je li to i dalje vlada diktatura na forumu?
Postovi se brišu prema osobnom nahođenju i nema veze jesu li kartonirani ili ne.

Quote:
Golden-Boy kaže: Pogledaj post
Moze li odgovor na pitanje zasto se moji kartonirani postovi brisu a npr. dominikovi se samo obrisu? Je li dozvoljeno selektivno odredjivati sankcije za iste prekrsaje?
Ne znam o čemu se točno radi pa ti ne znam odgovoriti.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 25.12.2012., 22:54   #1040
Trazim da se Agica banuje zbog ovog posta, sto je previse previse je, ako sad ne reagujete onda stvarno ste diktatori, nepravedni i diskriminatorski raspolozeni i nemam sta traziti u ovakvom okruzenju
Golden-Boy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.