Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2016., 01:29   #1801
Quote:
Bušman1 kaže: Pogledaj post
Obrana s Milovićem je bolja, sredina je tu negdje, ali ove godine izgledamo dosta propusnije nego u ovo doba prošle godine...
Zar nije po procjeni forum struke Milovic nepravedno uzima mjesto puno boljem Nizicu?
illyrians is offline  
Old 24.07.2016., 01:38   #1802
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
Nego šta bi klub triba ako se već nije slaga s time??? Pas mater i ovakvon razmišljanju Svaki, al svaki put ukazivat i na najmanju sitnicu, neregularnost, nepravdu!
Biće si čoviku ka i većini normalnih na ignor listi pa eto...
Iskreno, i meni je ta tema promakla jer sam još pod dojmom cetvrtka ali stvarmo si upravu. Uprava mora biti mrvicu bahatija, npr ideja da igramo u 17:00 i amen
Ili u 18:00
Sve se to moze
Jebe mi se za Arenusport, maxtv... Svi na Poljud!

Upravo, pokaži zube

Poslano sa mog LT26i koristeći Tapatalk
ljepesticvr is offline  
Old 24.07.2016., 01:42   #1803
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
a vidit ćemo papundek, nadam da će ispast da si bija u krivu. To bi bilo dobro za hajduk. Ja neznam još šta bi reka oko njega.
Meni samo ne ide u glavu ono njegovo hvaljenje sa partijama u sahu u mladim danima, kad na teren postavi momcad kao sto bih ja postavio. Amaterski, nepovezane linije, guraj naprijed uz sto gresaka. Spasio nas je Zolja, "kvalitet" za kojeg Puskin kaze da ga nema. Ne znam koliko se razumijete u sah, ali ljudi koji igraju sah na ozbiljnoj razini su mozgovi samo takvi i jednostavno ne mogu razumjet da smo se u tri utakmice protiv realno puno slabijih protivnika postavili tako glupo.

Evo playlista pa gledajte: https://www.youtube.com/watch?v=DuRl...KXDk-tCcjKTYEm

I kad cujem od Puskina "nemoj vise nazad guraj naprijed" (po cijenu pogreske i otvaranja kontre protivniku), meni to ne izgleda ozbiljno niti sahovski. Nadam se da grijesim i da ce Puskin ispast kralj i spasitelj.
illyrians is offline  
Old 24.07.2016., 01:48   #1804
3. pretkolo i 3 boda, lijep pozdrav
__________________
Naš Hajduk
LordHeskey is offline  
Old 24.07.2016., 02:21   #1805
Trenutno smo 9. ispod crte za nositeljstvo u playoffu. Ako prođemo Ukrajince.

Od 28 parova u 3. pretkolu EL nam je 7 nevažno jer oba protivnika imaju koeficjent lošiji od nas, a u preostalih 21 navijamo da favorit ispadne.
Od 15 parova u 3. pretkolu CL nam je 9 nevažno jer oba protivnika imaju bolji koeficjent od nas, a u preostalih 6 nam odgovara da favorit prođe.



Boldani navijamo da ispadnu
Ludogorec - Crvena zvezda
Trenčín - Legia
Olympiacos - Hapoel Be'er Sheva
BATE Borisov - Dundalk
Partizani Tirana - Salzburg

Teoretski i
Dinamo Zagreb - Dinamo Tbilisi

AZ Alkmaar - Giannina
Genk - Cork City
Lille - Qäbälä
Saint-Étienne - AEK Athens
Gent - Viitorul Constanţa
Birkirkara - Krasnodar
Torpedo-Belaz Zhodino - Rapid Wien
Admira Wacker Mödling - Slovan Liberec
Aberdeen - Maribor
Pandurii Târgu Jiu - Maccabi Tel-Aviv
AEK Larnaca - Spartak Moskva
Austria Wien - Spartak Trnava
Domžale - West Ham United
Hertha Berlin - Brøndby
AIK Solna - Panathinaikos
Videoton - Midtjylland
İstanbul Başakşehir - Rijeka
Luzern - Sassuolo
Slavia Praha - Rio Ave
IFK Göteborg - HJK Helsinki

Teoretski i
Lokomotiva Zagreb - Vorskla Poltava
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Old 24.07.2016., 04:35   #1806
zasto memola ne dobija priliku ?
Georgi Kakalov is offline  
Old 24.07.2016., 04:39   #1807
Quote:
diko kaže: Pogledaj post
Nema podcjenjivanja, ali mentalni sklop navijača nam je srozan ispod razine kvalitete igračkog kadra. Sve se gleda negativno pa je legitiman zaključak da bi dinamo i nama zabia 5 golova. Da su dali 10, onda bi valjda i nama dali 10. Možda bi nam stvarno zabili 5, ali meni je ova utak više istavila dojam ka sraz agregata i Istre. Utakmica bez nekog posebnog tempa i ritma, a u takvoj mi ne bi bili prigaženi.

Igramo protiv 6. momčadi ukrajinske lige. Momčadi bez natjecateljskog ritma. Momčadi koja u sezonu kreće sa 5 laganih golova. Momčad koja je danas istrčala bez ambicija. Momčadi bez euro iskustva. Momčadi koja ne zna dobit veliku utakmicu. Je li moguće ovako postavit stvari?


I sa time ih ne podcjenjujem, niti sam siguran u prolaz jer sam svjestan naših slabosti.
Sve
Nas je stav košta prolaska protiv Dile gori i Libereca i ništa drugo, koliko god se fame stvaraju oko Libereca. Sami sebi smo najveći protivnici.
Sve je to super,al na čemu gradit optimizam?pa mi smo realno u sve tri utakmice bili debelo nadigrani.mislim imamo obranu za anale,vezni red smisan,krila ne postoje...jedino ohandza.i kad se to sve upakira u nevideno ljudi taktiku ili netaktiku Puškina to nažalost izgleda jako jako ispodprosjecno
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 24.07.2016., 09:53   #1808
Očekujem ulazak u EL i barem drugo mjesto u grupi, te borbu za prvo mjesto u namještenom HNL-u sve do kraja kako bi se stvorio barem pritisak na suce i ostale da kradu što jače za Pajceke... to ovi igrači i ovaj trener mogu napraviti ...
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Old 24.07.2016., 10:10   #1809
Ja očekujen proliće u Europi i ulazak u LP dogodine
DelmatST is offline  
Old 24.07.2016., 10:31   #1810
Quote:
diko kaže: Pogledaj post
Recimo Tušo bez mušica je moga to bit, pogotovo u ovoj fazi kad mu dovode mamlaze. Pušnika je meni rano ocjenjivat, možda ispadne prevara stoljeća, ali pristup nogometu mu je bliži Tudorovom nego Burićevom. Šta će od toga ispast, to tek triba vidit.

tudor i pušnik se ne daju uspoređivat.

tudorov hajduk onih 6-7 miseci je igra najmoderniji nogomet koji smo gledali na poljudu zadnjih 20ak godina. onih 352 s kuasijem ka krilom/bekom, visokim presingom na izgubljeni balun, kombiniranjem po podu nakon desetljeća kendavanja... bilo je tu i boljih i lošijih partija al možda ima 10 klubova u svitu koji imaju neku konstantu. drugi problem je bija šta mu je taktika bila i za jake i slabe protivnike ista. jbga, u nekom trenutku je njega ponilo i završilo je kako je završilo i sve skupa zajdeno s igrom se raspalo.


pušnikova vizija nogometa je otprilike ka mi dica kad smo igrali na školskom. svako na svoju stranu trči.
mi u 270 minuta, kontra užasnih, ali baš užasnih protivnika nismo napravili ama baš ništa di bi ti moga reć "evo ovo je trenerova ideja igre". a koliko smo golova od tih jadnih ekipa tribalo primit bolje i ne komentirat. naravno, on to svoje neznanje pokriva klauniranjem po presicama.

al ovom narodu je ionako važnije šta češ reć a ne šta ćeš napravit (evo sad aktualna vlada je srala u opoziciji sve i svašta za branitelje, da bi im sad zabila čakiju u leđa i nema nikih problema jer lipo pričaju). tako i pušnik, priča on sve i svašta (igrači moraju prije ugovora proć moje testove a onda mu od prinova samo ćosić i kožulj spremni a 5 njih polumrtvo), kad slušan presice pari mi se da se hajduk sprema za neko natjecanje ironmana a ne za nogometne utakmice. al to ekipu pali "nek pičke preplaćene pate, nek ih vataju grčevi, šta oni imaju jebat pičiće iz kaurija kad ja ne mogu..."
ja očekujen da trenerovu ulogu vidin na terenu a ne na zabavljanju masa i novinara u salonu. a kako mu danas ekipa izgleda se ne može uopće opisat riječima. ka da mu se 11 igrača spustilo s 11 planeta i sad tribaju nešto napravit a ne znaju ni oni sami šta


da se vratimo na vizije... čak je i burić ima viziju - odvratnu, negledljivu, šupačku koja se svodila
a) kontra slabijih protivnika - na to da svi nazad, ne iskači iz linije, ne napadaj, ne ajde u presing.... ša čak i protiv b ekipe mladosti iz prološca
b) kontra jaččih il kad se čuva rezultat (norveška) protivnika - na to da svi nazad, ne iskači iz linije, ne napadaj, ne ajde u presing a ja ću na klupi krunicu u ruke i molit da ne upadne koja rebatajica

onih 10-15 minuta po utakmici protiv raznih "cibalija" kad bi pod burićem hajduk igra presing smo ličili na nešto. nažalost to je bilo premalo u odnosu na ligu i protivnike s kojima igramo


Quote:
illyrians kaže: Pogledaj post
Zar nije po procjeni forum struke Milovic nepravedno uzima mjesto puno boljem Nizicu?
lipo primjećeno. di su sad svi oni koji su nakon 5 minuti nižićeve igre pisali ka o nesti. utišali su se nešto ili su to ovi isti koji su nakon ćisićevih i lorencovih 5 minuta počeli pričat o njima ka o novim nestama.



a sad kako nisan pisa neko vrime, malo i branco.
- ne znan šta se čeka s papirima za mujana, vojkovića, saeda(kakav je ovu probu proša da mi je znat i šta su vidili u njemu ). nisu jedini, ima ih još tipa pejić (e da, po puškinu je ovaj odigra odlično u vinkovcima ), memola (ako je zamjena, zamjene od zamjene kakav je tek on???)
ima i još par koji nisu za nivo hajduka, ali bar su koliko toliko korisni trenutno kad igraju
- di je desni bek?
- oće sletit koji napadač?

- jel kalinić spojia stari godišnji s novim i s olujom i velikom gospom ili?
papundek1981 is offline  
Old 24.07.2016., 11:04   #1811
Stari moj, nije sve baš tako crno, a i da je nisi to sve mogao vidjeti u tri utakmice.
Gost23 is offline  
Old 24.07.2016., 11:10   #1812
Quote:
Gost23 kaže: Pogledaj post
Stari moj, nije sve baš tako crno, a i da je nisi to sve mogao vidjeti u tri utakmice.

crno nije jer nas je u 3 od 3 utakmice posra rezultat. ne protiv dinama, ne protiv libereca, nego protiv iasia i cibalije. a ja bi iskreno volija da je igra bila dobra a rez lošiji pa da se imamo ćemu nadat a da nas je pomazija grahovac i izbijanje baluna sa crte

p.s. imaj na umu da je ovo uigrana ekipa s samo 2-3 promjene u prvih 11 igrača


za godinu dana, tu na forumu pa analizirat

ka šta bi sad mogli ić analizirat ko je šta pisa o buriću lani u osmi misec a šta je pisa prije 3 miseca
papundek1981 is offline  
Old 24.07.2016., 11:16   #1813
Quote:
LordHeskey kaže: Pogledaj post
3. pretkolo i 3 boda, lijep pozdrav
brban1950 is offline  
Old 24.07.2016., 11:22   #1814
Quote:
papundek1981 kaže: Pogledaj post
. a ja bi iskreno volija da je igra bila dobra a rez lošiji pa da se imamo ćemu nadat
A cemu bi se ima nadat da su rezultati bili losiji?

Potpuno si u pravu kad kazes da Pusnik govori o testovima, a samo dva igraca od dovedenih su spremna za igrat.

Ono sto je Buric odabra za igrat je puno lakse uvjezbat nego ovo sta Pusnik oce.
Pa je i Buricu tribalo puno vrimena.

Da izgledamo lose, istina.

Uzmi u obzir da Kalinic ne brani, s njim
ne izgledamo toliko losi.Zasto, mozda i saznamo.

Da bi se tribalo nekoga i potirat, stoji.
Kao i nekoga dovest.

Zamisli da ti se sad neko pojavi ode i kaze 2 pobjede i nerijeseno ( za naziv topica nije lose ) odlican start.
Ne cvate cvijece, ali nije ni katastrofa.
lost in london is offline  
Old 24.07.2016., 11:24   #1815
složija bi se s papundekom oko toga šta zasad ništa ne vidiš u igri hajduka, u biti igre i nema, a to se vidilo kod tudora u superkupu, i burićev prvi derbi isto, zasad u pušnika nema ničeg, šta ja znam, niti me puca euforija niti pesimizam.
bijeli prah is offline  
Old 24.07.2016., 11:25   #1816
@papundek Misliš li da je Pušnik do sada uspio izvući najbolje iz momčadi što može? Još ni jednom nije rekao da je zadovoljan kako su proveli taktiku. I još jedna stvar - da li se slažeš da Pušnik bolje vodi utakmice od Burića?
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 24.07.2016., 11:28   #1817
a to je sigurno da vodi bolje utakmice od burića, što nije teško ni nadmašit, jer je burić bija očajan u tome.
bijeli prah is offline  
Old 24.07.2016., 11:39   #1818
Quote:
papundek1981 kaže: Pogledaj post
tudor i pušnik se ne daju uspoređivat.

tudorov hajduk onih 6-7 miseci je igra najmoderniji nogomet koji smo gledali na poljudu zadnjih 20ak godina. onih 352 s kuasijem ka krilom/bekom, visokim presingom na izgubljeni balun, kombiniranjem po podu nakon desetljeća kendavanja... ili?
dalje te nisan čita,
sićaš se mislin prve naše utaknice pod tudoron,u parku skojevaca protiv pitura,di je igra ovu 352 pa nas pomelo ka nikad do tada,kad smo skoro izgubili europu,kad je invalid erceg izgleda ka ronaldinjo...
i nema veze šta nije išlo,konj tvrdoglevi je i dalje forsira tu 352 pa onda kad ga je dobro izasralo par puta vratija na 4 u liniji...
sidrun is offline  
Old 24.07.2016., 11:47   #1819
[QUOTE=papundek1981;59609407]tudor i pušnik se ne daju uspoređivat.


slazen se. Tudor je u svojoj europremijeri, u kasnijen terminu di je ima vise vrimena za pripreme (+ onih par utakmica u prolice), jos goren protivniku od Rumunja, u 180. minuta zabija tocno jednu veliku 0. Dakle, manje od Saida kojen ti nakon 2 utakmice dajes papire.

Sad bi neko ovaj tvoj upis prepun "argumenata" kontra Pusnika triba uzimat zaozbiljno
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 24.07.2016., 11:47   #1820
Quote:
papundek1981 kaže: Pogledaj post
crno nije jer nas je u 3 od 3 utakmice posra rezultat. ne protiv dinama, ne protiv libereca, nego protiv iasia i cibalije. a ja bi iskreno volija da je igra bila dobra a rez lošiji pa da se imamo ćemu nadat a da nas je pomazija grahovac i izbijanje baluna sa crte

p.s. imaj na umu da je ovo uigrana ekipa s samo 2-3 promjene u prvih 11 igrača


za godinu dana, tu na forumu pa analizirat

ka šta bi sad mogli ić analizirat ko je šta pisa o buriću lani u osmi misec a šta je pisa prije 3 miseca
a kako bi nas posra rezultat da smo igrali kako ti kažeš organizirano,iza baluna?
burić je protiv svih igra organizirano .,iza baluna i kad bi igra sa belupon istron,agregaton ili lijepon pričon,igra bi tako i kad bi ima brojčanu prednost...

ja kod pušnika vidin nogomet,ono šta me privlači na stadion,
ako su mu u prvi 11 milić,juranović,ćosić,vojković,mujan.mastelići slični ne želin da zbog toga igra kako ti kažeš "organizirano",nego neka igra nogomet a tokom vrimena će ispadat ovi šta ne mogu igrat nogomet...
to je za sada vidin u pušniku njegovoj igri i ako bude tako ja san zadovoljan

po pušnikovi zamjenama ja vidin da on kuži nogomet,a kakav je u drugim stvarima,psihičkim,pripremi ekipe,odnosu sa igračima ,vrime će pokazat i rano je za bilo kakve prognoze osim gatanja
sidrun is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.