Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2016., 11:45   #41
Iako je spora i to dosta, sviđa mi se serija. Vjerojatno jer se ta neka mistika proteže cijelo vrijeme.

Ono što mi se sad u zadnjoj nije svidjelo je to što Kyle nije rekao ženi šta se dogodilo. Mogli su to napraviti, sa istim ishodim na kraju da ona ode i kaže nešto tipa ne vjerujem ti, o čemu ti pričaš i sl. Ali da joj to što bi Kyle ispričao da se dogodilo, ostane negdje u podsvjesti.

Očito je mala kćer i dalje pod utjecajem demona. To sam skužila odmah na početku kad se igrala sa barbikama. Onda je u tom trenu kad ju je mama tjerala u krevet, onak mrtvo hladno rekla, nisi uopće zabavna. Tj to dijete uopće nije mislilo već demon. A i kasnije se vidjelo kad ju je nazvala kučkom kad je Kyle došoa do njih doma da provjeri kako mu je žena.

Al ioako je spora, nije mi dosadna. No polako se neke stvari otkrivaju, iako još ne kužim šta

Nije mi baš jasno šta je ona mala iz koje su otjerai demona mislila kad je rekla da oni svi žele njegovu svjetlost.

I onaj Data? Šta se nekakvo sjedinjenje očekuje među silama zla
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 12:12   #42
Ja sam jedan od onih 175 ljudi na ovoj planeti koji nisu pogledali ni jednu epizodu TWD tako da ne znam ništa o opusu dotičnog Kirkmana ali na ovu seriju sam za zakačio odmah nakon pilota vjerojatno zato jer mi ima neku Twin Peaks vibru.
Jedan detalj , jel tko primjetio poster na zidu u Kyle-ovoj sobi
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 12:17   #43
Da, X-files
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 12:23   #44
yees
Nisam tražio jer možda netko od ekipe koproducenata ili slično sa x-filesa radi na outcastu, to ne može biti slučajnost, prije kao neki easter egg
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 12:34   #45
Quote:
-Crna Mamba- kaže: Pogledaj post
Iako je spora i to dosta, sviđa mi se serija. Vjerojatno jer se ta neka mistika proteže cijelo vrijeme.

Ono što mi se sad u zadnjoj nije svidjelo je to što Kyle nije rekao ženi šta se dogodilo. Mogli su to napraviti, sa istim ishodim na kraju da ona ode i kaže nešto tipa ne vjerujem ti, o čemu ti pričaš i sl. Ali da joj to što bi Kyle ispričao da se dogodilo, ostane negdje u podsvjesti.

Očito je mala kćer i dalje pod utjecajem demona. To sam skužila odmah na početku kad se igrala sa barbikama. Onda je u tom trenu kad ju je mama tjerala u krevet, onak mrtvo hladno rekla, nisi uopće zabavna. Tj to dijete uopće nije mislilo već demon. A i kasnije se vidjelo kad ju je nazvala kučkom kad je Kyle došoa do njih doma da provjeri kako mu je žena.

Al ioako je spora, nije mi dosadna. No polako se neke stvari otkrivaju, iako još ne kužim šta

Nije mi baš jasno šta je ona mala iz koje su otjerai demona mislila kad je rekla da oni svi žele njegovu svjetlost.

I onaj Data? Šta se nekakvo sjedinjenje očekuje među silama zla
Kao otac male klinke ono što je ta klinka radila i govorila nije van karaktera male djece.

Mislim da nije pod utjecajem demona mala, to je samo malo da nas zavaraju.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 23:39   #46
Izgled da je ovaj tjedan pauza, šteta, navukao sam se na seriju...
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 00:22   #47
Quote:
-Crna Mamba- kaže: Pogledaj post
I onaj Data? Šta se nekakvo sjedinjenje očekuje među silama zla
Data je big boss, a veliko sjedinjenje trabalo bi biti između svih demona i ljudi.
Barem tako stoji u stripu.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 19:34   #48
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Kao otac male klinke ono što je ta klinka radila i govorila nije van karaktera male djece.

Mislim da nije pod utjecajem demona mala, to je samo malo da nas zavaraju.
Ma to sam i ja rekla odmah čim sam čula kako je odgovorila, al si mislim kad je mala dotrčala do Kyla, on ju je zagrlio al nije ju taknuo nigdje po koži.

Imala je mala dugu majcu, hlače i kad su se zagrlili on ju nije onako privio uz sebe glava uz glavu, pusa ništa. Pa baš zato si mislim.

A opet sa druge strane, izgleda kao čista navlakuša. Al ja ću ostati pri svom, pa ćemo vidjet baš me zanima.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 10:25   #49
di je zapelo sa novom epizodom?
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 13:26   #50
Quote:
kit-samoubojica kaže: Pogledaj post
di je zapelo sa novom epizodom?
Glavnog producenta je zaposjeo demon.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 17:32   #51
Mislim da je prije otišao tražiti pokemone ja danas prvi put čula uopće šta je to

Jel večeras nova epizoda ili? Kojim danom ide uopće u Americi, četvrtkom, petkom...kad
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 12:51   #52
Mene isto zanima kaj s epizodama, na imdb pise da je dns vec sedma, a nisam naso ni sestu
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 14:48   #53
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima kaj s epizodama, na imdb pise da je dns vec sedma, a nisam naso ni sestu
Prema wikipediji, jucer ne trebala izaci sesta epizoda
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 09:17   #54
Izašla šesta epizoda
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 09:44   #55
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post
Izašla šesta epizoda
Je, i bila je malo spora ali OK. Kraj
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 13:32   #56
Quote:
kit-samoubojica kaže: Pogledaj post
Ja sam jedan od onih 175 ljudi na ovoj planeti koji nisu pogledali ni jednu epizodu TWD tako da ne znam ništa o opusu dotičnog Kirkmana ali na ovu seriju sam za zakačio odmah nakon pilota vjerojatno zato jer mi ima neku Twin Peaks vibru.
Jedan detalj , jel tko primjetio poster na zidu u Kyle-ovoj sobi
nisam ni ja
ali ako je blizu Twin Peaksa bacit cu oko na ovo
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 04:50   #57
Rijetko pratim išta osim SF-a (a kvalitetnih nema ), Outcast mi je zasad vrlo dobar. Pogođen mi je casting jako, od crnca policajca, Date, Kyle.-a, ma svi.
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 12:43   #58
Ova zadnje ep, ja očekivao da je mama se ubila u zadnjoj sceni... ali tko zna što se dogodilo. Nema sreće za Kyla.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:56   #59
Napokon je dotaknuo malu. Ajde da sam ja to riješila. Znam navlakuša al eto. Malo mi je bilo čudno da je onako mami opsovala.

Ništa spec se nije dogodilo, velečasni malo prošviko.

Htijela bi da ipak malo ubrzaju, više info sa svih starana. Data, onaj stari vatrogasac, šta se to kuha u svijetu tame, ona cura šta je prošlu epizodu kao nađena pa se razgovarala sa vatrogascem starim, alison....itd itd. Sada malo previše ima.... ničega. Neznam.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 21:53   #60
Alison skontala da je Kyle spasao malu od nje,zato ju je ostavila njemu.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.