Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2010., 10:05   #61
@HuberRotomat : Sad sam se sjetio da ti podrzavas gay pride pa da te nesto pitam. Jel nisu veca sramota likovi koji polugoli u sarenim tangama i namazani duginim bojama paradiraju ulicom u cast siljenja u dupe nego ljudi koji nisu zaboravili domovinu cak iako zive 5000 km od nje?
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:06   #62
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
Hrvatska zajadnica u Melbournu nema glasnogovrnika, niti ce ga ikad imat, niti ga/je trebamo.

Mi smo ono sto jesmo, nase desnice se ne sramimo. Sto je je.....
Jebi ga žao mi je kaj to čujem...
odoh

@Peterpunk ja ne preuveličavam problem nemoj ga ni ti minorizirat, nisu samo hercegovci krivi ima u političkim elitama ljudi iz svih krajeva zemlje i svaka treća suša je član neke zajednice stranke ili partije pa pola stanovnika države nam živi od strančarenja.....
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:08   #63
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
ima nas preko 70 000 u Melbournu....ali nema veze, vecina AKTIVNI u zajednici su pro-Ustase. I u tome nevidim nista lose...
mi ovdje smo navikli da ljudi(pogotovo iz Hr) zovu nas primitvce i slicno.....
sorry, htio sam napisat preko 150 000 ali ova prva jedinica je ispala u brzom tipkanju.
Jel bi mogao napisat koliko tocno Hrvata zivi u Australiji i koja je zajednica najveca?
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:10   #64
neznam zasto ti zao....ti imas svoje misljenje ja svoje, nemozemo svi biti isti.
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:14   #65
neznam tocno, ali budem ti napisao poslije
sto se tice zajednice, tesko je rec. U melbournu imas Hrvatski Dom(prije par godina zvan Dom Ante Pavelica) imas par Centra koji zu vezani uz Crkve. Ima Stepincev Dom u Geelongu(gradic 70km udaljen od Melb) tamo isto ima Centar koji nije vezan uz crkvu.
Hrvatski Dom je sigurno najbitniji u zajednici a nogometni klub je bio alpha i omega u 80tima i 90tima....
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:18   #66
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
Jebi ga žao mi je kaj to čujem...
odoh

@Peterpunk ja ne preuveličavam problem nemoj ga ni ti minorizirat, nisu samo hercegovci krivi ima u političkim elitama ljudi iz svih krajeva zemlje i svaka treća suša je član neke zajednice stranke ili partije pa pola stanovnika države nam živi od strančarenja.....
to sta je vecina u domovini lijevo orijentirana je zalosno,evo ja na poslu ne mogu suspregnut suze koliko je to lose utjecalo na mene,oduvijek je dijaspora vise disala za Hrvatsku nego ovdje di imamo predsjednika masona kojem smeta kriz
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:23   #67
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
neznam zasto ti zao....ti imas svoje misljenje ja svoje, nemozemo svi biti isti.
Jer sam napisao 50k umjesto 150k , moja greska nikakvo razlicito misljenje.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:25   #68
Quote:
Peterpunk kaže: Pogledaj post
Jer sam napisao 50k umjesto 150k , moja greska nikakvo razlicito misljenje.
mislio je na ovog huber djecaka cvijeca
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:26   #69
da
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:31   #70
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
neznam tocno, ali budem ti napisao poslije
sto se tice zajednice, tesko je rec. U melbournu imas Hrvatski Dom(prije par godina zvan Dom Ante Pavelica) imas par Centra koji zu vezani uz Crkve. Ima Stepincev Dom u Geelongu(gradic 70km udaljen od Melb) tamo isto ima Centar koji nije vezan uz crkvu.
Hrvatski Dom je sigurno najbitniji u zajednici a nogometni klub je bio alpha i omega u 80tima i 90tima....

Istinktivno sa se zaljubio u Australiju
Ima li šta mladih i bogatih Hrvatica da se utrpam
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:38   #71
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
i naši ljudi gdje got da odu budu uspješni predsjednici i direktori međunacionalnih kompanija
Ko kad su predsjednici međunacionalnih kompanija napredni i kulturni

Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
a njihvova djeca se školuju u najprestižnijim fakultetima i postaju buduće moralne vertikale društva.....
a, djeca školovana na TIM fakultetima su moralne vertikale društva

Bola` okani se glupih izraza, popij pivo ili lozu i goni na stadion.

Jebo te Bush moralni II vertikalni
jopaUM`94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 11:49   #72
I treba biti ponosan na svoje.. potuć se sa srbima uvik. Ma mediji su svugdi isti, probemi među mladima = problem navijači, moš mislit. Nemoj misliti da je itko manje ponosan šta je hrvat ako mu ne leži ustaštvo i Pavelić koji je za z proda Dalmaciju, sad bi Vi tamo bili ponosni na Italiju. Vjerovatno i meni bi bilo tako da san neman pojma koliko km od kuće..
Bože sačuvaj nekih komentara...
__________________
rasulo se svud po svitu, to šibensko staro sime
da se negdi u samoći, spomene i tvoje ime
od crnoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 12:03   #73
i opet isto......
zzzzz
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 12:13   #74
Pokušavam te preobratit...aj prije nego zaspeš samo mi odgovori jel istina da vas je tamo 80% dalmatinskih korjena?
__________________
rasulo se svud po svitu, to šibensko staro sime
da se negdi u samoći, spomene i tvoje ime
od crnoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 13:07   #75
nebi rekao.....i da je sta to ima veze? Sori ali ja te regionalne price ne pusim....
ima pun kurac iz Zadra, i puno iz Livna
80% je malo previse....ali stvarno nisam siguran.
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 13:30   #76
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
Oglasila se hrvatska zajednica kojoj nije jasno zašto australski mediji zajednice Hrvata , Bosanaca i Srba smatraju primitivcima.
http://www.index.hr/sport/clanak/hrv...ni/471028.aspx

Baš se i ja pitam zakaj nas drže za primitivce kad sve pokazuje da smo napredna zemlja s naprednim i iznad prosječno inteligentnim ljudima i naši ljudi gdje got da odu budu uspješni predsjednici i direktori međunacionalnih kompanija a njihvova djeca se školuju u najprestižnijim fakultetima i postaju buduće moralne vertikale društva.....
Daj odi šaraj po gradu svoje parole CRVENA AKCIJA i druge...
__________________
http://www.futsal-dinamo.hr/
TrešnjevkaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 14:16   #77
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
nebi rekao.....i da je sta to ima veze? Sori ali ja te regionalne price ne pusim....
ima pun kurac iz Zadra, i puno iz Livna
80% je malo previse....ali stvarno nisam siguran.
pozz mi muši-a produžnicu tornada down under
__________________
Ajme Meni Nije Mi Dobro!
Stelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 14:30   #78
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
to sta je vecina u domovini lijevo orijentirana je zalosno,evo ja na poslu ne mogu suspregnut suze koliko je to lose utjecalo na mene,oduvijek je dijaspora vise disala za Hrvatsku nego ovdje di imamo predsjednika masona kojem smeta kriz

o meni:ukinuti pravo glasa svima koji žive u Cro i nek nam samo dijaspora glasa. jbga, njima je stalo do Hrvatske, meni koji plačam porez očigledno nije.
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 15:00   #79
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
Oglasila se hrvatska zajednica kojoj nije jasno zašto australski mediji zajednice Hrvata , Bosanaca i Srba smatraju primitivcima.
http://www.index.hr/sport/clanak/hrv...ni/471028.aspx

Baš se i ja pitam zakaj nas drže za primitivce kad sve pokazuje da smo napredna zemlja s naprednim i iznad prosječno inteligentnim ljudima i naši ljudi gdje got da odu budu uspješni predsjednici i direktori međunacionalnih kompanija a njihvova djeca se školuju u najprestižnijim fakultetima i postaju buduće moralne vertikale društva.....
Pa ti bi sa svojin a-nacionalno-ultraliberalnim stavovima moga provat otic do npr Banca, i pitat ga kako bi moga upast na Yale, a prodje li ti to, tamo ces se lako stopit sa Skull&Bonesima, i za par godina, kad se vratis u ovu primitivnu prciju(koju neki smatraju i svojon domovinon), doc nan prosvjetljen sa mesijanskin idejama o antifasizmu, toleranciji, zapadno-balkanskon regionu itd..........
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 18:57   #80
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
znam dobro Ustasu iz Brodarice.... puno puta kad ga pitam o poljudu, torcidi on ugasi temu jel veli da mu je to proslost. on nije dobar primjer za ovo jel nije odrastao uz nas klub.
sve to stoji sto si napisao, ja sam imao 15 godina kad sam poceo biti "aktivan" u vezi Croatije. Vidjeo sam nase slavne dane, pun sjever, pun quarry hill, baklje i tuce. Jednostavno reci cu da su ljudi isli na te utakmice ne zbog kluba nego dokazivanja zato sto nismo imali Hrvatsku, i onda kasnije zato sto smo bili u nacionalnoj ligi. Da se opet vratimo tamo bi se svi ti ljudi vratili? Mozda bi! A onda nebi im smetala klupska politika. Gledam sve te decke koji su bili standardni na Somers St, sada imaju 30 godina neki vise i njima taj klub ne znaci nista, to je meni tuga! Bol! Nemam ja nikome rec da navija za klub, mozda se tako cini ali nije meni do toga.
Mozda smo mi jadnici koji nemamo nista u zivotu pa nam je Croatija nekakvi spas nesta sto nas lijeci, mislim da ima u tome istine. Jest da se fura nekakve marke ali to je zahvaljajuci sta se dogada u europi, ako i malo poznas MCF znas da nama marke i sve te stvari nisu prvi na umu. Nego jednostavno je sto je...drugacije ti nemogu objasnit.

Za Dan Australije igra se prijateljska sa Sydney Croatijom u Sydneyu, vec se ispunijo drugi konbi...bilo bi lijepo vidjet stare face....
pusti prijo ti jozu mučića ne znaš ništa o njemu a ja sam s njim prošao sito i rešeto on je pravi primjer navijača čovik se ne voli hvaliti on vam svima mora biti primjer tu pozdrav od torcide siromašna četvrt split
torca sč is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.