Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2011., 03:03   #61
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
Penisvanilijo: Jebemu mater kako si moga u cilome monologu izostavit ledine i ko ima bolju obleku
Za obleku su uvjek najjači bili šmekeri sa juga,talijani i oni šta se furaju na njih,DG,Versace,Armani i te spike...A ledina neznam šta je,može na hrvatskom?
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 03:14   #62
Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
Za obleku su uvjek najjači bili šmekeri sa juga,talijani i oni šta se furaju na njih,DG,Versace,Armani i te spike...A ledina neznam šta je,može na hrvatskom?
Livada

Sad če me dica ukorit
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 03:28   #63
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
Livada

Sad če me dica ukorit
Ma ko jebe livade...
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 03:49   #64
Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
Ma ko jebe livade...
Livada je sasvim nešto novo za mene ,prije bi se pošaketali kvalitetno ,a ovu modernu "pop" kulturu ne kužin nikako blažene 80-te ,jebalo mater to je bila ono pravo ,a ovi gledaju koje če kopačke obuč prije "fajta" ,doduše sklopilo me 100 bolesti do sada ,ali da je potriba opet bi usta iz mrtvih i prinija najmanje 2-3 lekcije najmlađima iz vrtića "Suncokret" ,Šalim se zajebana je ova današnja mlađarija REka bi moj prika sa Baća: Od kada se izmislija barut ,nema više heroja
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 08:03   #65
Quote:
Riječani kaže: Pogledaj post
Evo,ako želite tu stavljajte navijačke slike,videe,izvještaje iz svijeta koji nemaju temu na forumu kao npr :
http://www.youtube.com/watch?v=WBTPxDq8FTM

kolko god ljudi mislili da su ovi kreteni ovo je vrh..
video mi je predobar.

možda zato jer mi je pjesma koju su odradili predobra

https://www.forum.hr/newreply.php?do=newreply&p=37344756

tema odlična
__________________
Prije upotrebe pažljivo pročitati upute o lijeku. Za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama upitajte svog liječnika ili ljekarnika
Hando is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 09:22   #66
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
jesi bio tamo pa znaš, jesi pričao s nekim, doživio pa možeš tako nešto napisati?

ne branim nikoga, ali zašto prosuđujete ljude prema slikama i youtubu...

jel misliš i da bi sa svih 5000-10 000 marseillovih imao šta pričati ili ipak je i kod njih broj ljudi koji "nešto kuže" ograničen...

čak i u grupi iz koje dolaziš(ako si iz te) je jako teško naći ljude koji "shvaćaju" cijeli taj navijački pokret i život(koliko ljudi slaže koreografije, stavlja plahte, radi poruke), ne samo u tvojoj/našoj grupi nego u svim grupama...čak bih rekao da nam je po tome brojka tek malo veća od ovih egipćana ili oko koga već pričate

bez uvrede naravno
ljepo si mu napiso..u tome je i problem zato smo i ovako jadna država i glupi ljudi kad sude jedni druge preko slika i videa i ostalih sranja što čuju na televiziji i pročitaju u novinama..
Riječani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 09:27   #67
http://www.youtube.com/watch?v=MaS1h...eature=related

Jebena pyroo
Riječani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 09:28   #68
Quote:
pickaodcovika kaže: Pogledaj post
@Kmetek koji su ti debil nemogu virovat! Arapima fali duh? Pa sta znaci ultra za tebe? za mene bas ono sto si naveo “ fundamentalizam“! i kojoj ti to grupi pripadas da njih osudjujes, jel si navijac rivera il boce?? ajde momak molim te ovi arapi bi se nasim snimkama i slikama mogli rugat
Nikad se nisam smatrao "ultrasom" i prezirem "mentalita ultra" pizdarije pa s obzirom na to na ovo tvoje pitanje koje si postavio kmeteku "Pa sto znaci ultra za tebe?" cu ti odgovoriti da je nazalost sa globalizacijom svijeta doslo i do globalizacije navijackog pokreta,do prije samo 10ak godina imao si navijacke pokrete u nekim drzavama evrope i nekim drzavama j.amerike koji su utjecali jedni na druge.Najvaznija segmenti tog pokreta(subkulture) po ljudima koji su bili 100% unutra su bili ici na svako gostovanje,neorganizirano bez pratnje policije i poniziti/pobjediti suparnicku grupu na ulici.Neovisno sto u to vrijeme nije bilo interneta ovako je stvar funkcionirala i u argentini i u engleskoj i u nizozemskoj a i u hrvatskoj.Napominjem opet ici na svako gostovanje ,neorganizirano bez pratnje policije i poniziti/pobjediti suparnicku grupu na ulici bilo je vaznije od bilo koje stadionske aktivnosti za ljude koji su bili 100% unutra ali to neznaci da im navijanje ili koreografija nisu bili vazni.To ti je ujedno moj odgovor sta znaci biti navijac ili "ultra" po tvome.Mozda grijesim ali cinimi se da si u tim "mentalita ultra" shemama pa mi objasni kako mozes "spustati" pripadnika torcide ili bbb pred sigurno najvecim placenicima na svijetu riverovim ili bocinim?Osobno su mi koreografije,papirici i baloncici totalno nevazni dio navijacke scenografije a arapi koji kako kazes bi se mogli rugati sa nasim snimkakama i slikama i kojima se usput receno prva "ultra" grupa osnovala 2007 i moto im je "Against Modern Ultras" nemaju nista osim toga.
__________________
protiv anti politicnih na tribinama
strong-survive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 09:31   #69
http://www.youtube.com/watch?v=ok-ET...eature=related
Riječani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 09:36   #70
http://www.youtube.com/watch?v=IBpZF...eature=related
Riječani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 09:37   #71
Quote:
due leggi kaže: Pogledaj post
oni se mogu zvati navijači, oni jesu navijači. nisu simpatizeri, nisu alealeština, navijači su. al 'Ultra?? teško.
ovdje se vidi ljubav, stras, trud, vjerojatno postoji odricanja. nisan niko da im sudim, al smatram ih navijačima. i meni je to dovoljno, svaka im čast. mi ovdje pričamo o drugim kontinentima, različitoj percepciji o pedofiliji (japanci), o alkoholu (arapi), o svemu (ameri) , a vi bi nas i njih stavljali u isti koš. nema to veze s vezom. za mene, ultrasi su u europi i teško da će ikad igdje otić iz nje. svaka čast navijačima s drugih kontinenata, ne smatram ih manje vrijednima, samo nemam s njima dodirnih točaka.
mislim da je tako i u svakom drugom djiru. jednom prilikom sam ima raspravu s prijateljima i ustanovili smo da je jedini djir koji je koliko toliko isti svugdi ; bajkersko-skejterski. al možda smo i tu falili.
to je nešto slično ko ovi kvazi wanaberaperi koji se kurče po evropi i koji nikad neče bit u rangu sa onim original crnjama... to jednostavno nije TO...
__________________
KODEKS!!!
janez1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 09:50   #72
A i ti amerikanci pun mi ih je kufer,rugaju nam se u svemu a sad bi isli malo glumiti ultrase,ako se mi njima u cemu mozemo rugati to je u ultra pokretu
__________________
NEC SINE TE NEC TECUM VIVVERE POSUM
blatnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 10:13   #73
O sveti ivane moj sta sve moran citat, odkad koreografije vise nisu dio navijacke kulture??? mozda odkad vasa grupa nije sposobno ih organizirat(brojnost tribina) jel tako??? I bakljada nisu bile u modi sve do gostovanja u vinkovcima sad je opet u modi. prozirni ste!
pickaodcovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 01:10   #74
Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
Nikad nisam gledo stvari s te strane,al kad malo razmislim,slazem se s tobom da su jedino europljani "ultrasi"........
al kad i te ultrase tj. nas usporedim s juznoamerikancima,radije bi odabro njihov stil. Navijaci su,nisu simpatizeri,nisu alealeština,ultrasi nisu,navijaci su,al imaju nesto vise od samog navijaca... Sta su oni po tebi,evo npr argentinci? Ja bi prije rec da su oni sve to skupa.
za mene je južna amerika druga galaksija, iskreno. obožavaju nogomet, stadioni su im puni, rade neviđene stvari, nisu umjetni, iskreni su makismalno u svemu šta rade. to je večina, bar po mojim saznanjima. a s druge strane imaš i one kojima su navijači samo maska za organizirani krimina. u pravom smislu te riči. pa se jedino kod njih može istovremeno nać 15-20 pištolja na jednoj tribini. ili independiente medelin kad putuje na gostovanje pa im u autobusu pronađu 2 skračene sačme, 10 pištolja, kalašnjikov, 20 noževa, 10 sikira , pola kila trave i pola kila bilog
oni su svoj svijet. oni su najluđi.
al svejedno nebi minja svoj djir za niti jedan.
__________________
Ostani nerealisticno idealistican!
due leggi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 05:11   #75
Quote:
strong-survive kaže: Pogledaj post
Nikad se nisam smatrao "ultrasom" i prezirem "mentalita ultra" pizdarije pa s obzirom na to na ovo tvoje pitanje koje si postavio kmeteku "Pa sto znaci ultra za tebe?" cu ti odgovoriti da je nazalost sa globalizacijom svijeta doslo i do globalizacije navijackog pokreta,do prije samo 10ak godina imao si navijacke pokrete u nekim drzavama evrope i nekim drzavama j.amerike koji su utjecali jedni na druge.Najvaznija segmenti tog pokreta(subkulture) po ljudima koji su bili 100% unutra su bili ici na svako gostovanje,neorganizirano bez pratnje policije i poniziti/pobjediti suparnicku grupu na ulici.Neovisno sto u to vrijeme nije bilo interneta ovako je stvar funkcionirala i u argentini i u engleskoj i u nizozemskoj a i u hrvatskoj.Napominjem opet ici na svako gostovanje ,neorganizirano bez pratnje policije i poniziti/pobjediti suparnicku grupu na ulici bilo je vaznije od bilo koje stadionske aktivnosti za ljude koji su bili 100% unutra ali to neznaci da im navijanje ili koreografija nisu bili vazni.To ti je ujedno moj odgovor sta znaci biti navijac ili "ultra" po tvome.Mozda grijesim ali cinimi se da si u tim "mentalita ultra" shemama pa mi objasni kako mozes "spustati" pripadnika torcide ili bbb pred sigurno najvecim placenicima na svijetu riverovim ili bocinim?Osobno su mi koreografije,papirici i baloncici totalno nevazni dio navijacke scenografije a arapi koji kako kazes bi se mogli rugati sa nasim snimkakama i slikama i kojima se usput receno prva "ultra" grupa osnovala 2007 i moto im je "Against Modern Ultras" nemaju nista osim toga.
bud spencer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:20   #76
Quote:
pickaodcovika kaže: Pogledaj post
I bakljada nisu bile u modi sve do gostovanja u vinkovcima sad je opet u modi. prozirni ste!
panju..........kolika je tvoja inteligencija? da malo bolje pratiš scenu nebi nikad ovakvu glupost napisao. zna se dobro šta je bilo i u kojim količinama u pojedinim periodima unatrag zadnjih godina i koji su razlozi za slabije i jače epizode


baci oko na galeriju od prekida bojkota pa opet lijepo pročitaj citiranu glupost koju si napisao....

http://www.badblueboys.hr/galerija/sezona-2011-2012/
__________________
STOP ROZIM KOPAČKAMA NA NOGOMETNIM TERENIMA !
milfhunter27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:22   #77
http://www.youtube.com/watch?v=6BaY9WneGaQ ovo je već bolest veća hahaha
__________________
...bez tebe moj je život nesretan!!
živimo_hajduk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:27   #78
Ovo je meni skroz glupo
__________________
NEC SINE TE NEC TECUM VIVVERE POSUM
blatnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:44   #79
Quote:
živimo_hajduk kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=6BaY9WneGaQ ovo je već bolest veća hahaha
To je tek debilana žešća. To su kurac a ne navijaci,likovi se godinama školuju/uvjezbavaju za to sranje,možda su cak i placeni da to rade. A mozda i nisu,vec samo imaju napomenu "Ako sjebes,dozivotni dobrotvorni rad u rudniku Mijaong-Ksu." Bilo gdje bi tako uvjezbali ovo,pa tako i kod nas.
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:51   #80
http://www.youtube.com/watch?v=c7AeupOoYmo
ringo starr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.