Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2013., 18:58   #41
http://www.hskzrinjski.ba/index.php/...njski-hrvatska
__________________
Solo forte barabe iz geta
UM94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 19:32   #42
nevjerovatna ova reprezentacija je poligon za malverzacije i mazanje ociju. ( nije da se to nije znalo i prije, ali krivo ti kad te uviejk iznova opali samar od necega cemu se toliko nadas ) ..sad ko fol svima krivo sto se ne igra utakmica...a oba nogometna saveza u tihoj komunikacji izlobirali i nafilovali fifu da je mostar ratna zona za utakmicu...jebote kao da se u siriji igra..fuj...boli njih kurac sto bi napravili dogadjaj godine ...razveselili narod koji zeljno iscekuje reprezentaciju i bilo sta hrvatsko na ovim prsootrima..jok....oni su odradili svoje...ns bih..zato sto zeli da pokaze Hrvatima u BiH da nemogu nista organizivoat ako oni to ne blagoslove..a HNS iz razloga da vjerovatno stimcu pokazu misice i nauce ga gdje mu je mjesto ( sama utakmica je velikim dijelom ideja Stimca kao i pripreme u Medjugorju)..
i tako dok se oni prave pametnjakovicima...tisuce i tisuce ljdui koji su ocekivali spketkal. ..a da ne spominjem koliko djece je ocekivalo da ce vidjeti svoje ljubimce..sve su to rasplinili u vjetar obicni hostapleri i kokosari..koji nemaju nikakvog sluha za bilo hrvatskog naroda...
west_HB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 19:44   #43
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
i tako dok se oni prave pametnjakovicima...tisuce i tisuce ljdui koji su ocekivali spketkal. ..a da ne spominjem koliko djece je ocekivalo da ce vidjeti svoje ljubimce..sve su to rasplinili u vjetar obicni hostapleri i kokosari..koji nemaju nikakvog sluha za bilo hrvatskog naroda...
17 godina tako onda ćeš i ti vikat jebeš tekmu jebeš repku samo zrinjski
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 19:47   #44
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
17 godina tako onda ćeš i ti vikat jebeš tekmu jebeš repku samo zrinjski
NIKAD!!
HRVATSKA & ZRINJSKI ZAUVIJEK!

jer poistovjetiti HRVATSKU i ono sto ona predstavlja malom covjeku ..sa hrpom bezlicnih likovia koji je trenutno vode i prave lakrdiju od nje...meni se to nece dogoditi.....do nekih novih boljih ljudi na celu saveza ...koji ce biti posteniiji pravicniji nacionalno svjesni i koji ce osluskivati bilo naroda.....dovoditi reprezetnatciju u sve dijelove gdje Hrvati zive....cekacu to..ali dotada..moja Hrvatska nece ostati bez podrske.... ( moja podrska Hrvatskoj ne znaci podrsak HNS ili bilo kojem liku koji se kiti perjem da je on HRVATSKA reprezentacija ..bio to suker, srebric, stimac ili bilo ko drugi...za mene su oni samo ljudi na privremenom radu i sa svim dobrim ili losim odlukama meni mogu biti simpaticni ili antipaticni..nisam ih birao niti ih mogu postaviti niti otjerati sa te funkcije..jamogu samo ponijeti hrvatsku zastavu i otici na utakmicu kad god sam to u prilici)...
jer za mene sama bit reprezentacije i najdrazi dio reprezentacije smo bas mi navijaci ..koji sa istim idejama istim mislima se nadjemo tisucama kilometara negdje daleko ..nadjemo se skupa sa samo jednim ciljem i radi jedne stavri..ljubavi prema Hrvatskoj..

Zadnje uređivanje west_HB : 27.05.2013. at 19:56.
west_HB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 20:03   #45
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
17 godina tako onda ćeš i ti vikat jebeš tekmu jebeš repku samo zrinjski
Nece, jer nisu debili kao dosta likova u nasim redovima. Najlakse je nesto odjebati, najlakse je ne boriti se. A to HNS i hoce, da reprezentaciju ne prate glave, koje razmisljaju, vec gastarbajteri i ostali puk. A pitao bi vas, dali bi Hajduka odjebali...
Pozdrav Herceg braci
ProPatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 20:11   #46
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
NIKAD!!
HRVATSKA & ZRINJSKI ZAUVIJEK!

jer poistovjetiti HRVATSKU i ono sto ona predstavlja malom covjeku ..sa hrpom bezlicnih likovia koji je trenutno vode i prave lakrdiju od nje...meni se to nece dogoditi.....do nekih novih boljih ljudi na celu saveza ...koji ce biti posteniiji pravicniji nacionalno svjesni i koji ce osluskivati bilo naroda.....dovoditi reprezetnatciju u sve dijelove gdje Hrvati zive....cekacu to..ali dotada..moja Hrvatska nece ostati bez podrske.... ( moja podrska Hrvatskoj ne znaci podrsak HNS ili bilo kojem liku koji se kiti perjem da je on HRVATSKA reprezentacija ..bio to suker, srebric, stimac ili bilo ko drugi...za mene su oni samo ljudi na privremenom radu i sa svim dobrim ili losim odlukama meni mogu biti simpaticni ili antipaticni..nisam ih birao niti ih mogu postaviti niti otjerati sa te funkcije..jamogu samo ponijeti hrvatsku zastavu i otici na utakmicu kad god sam to u prilici)...
jer za mene sama bit reprezentacije i najdrazi dio reprezentacije smo bas mi navijaci ..koji sa istim idejama istim mislima se nadjemo tisucama kilometara negdje daleko ..nadjemo se skupa sa samo jednim ciljem i radi jedne stavri..ljubavi prema Hrvatskoj..
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 20:15   #47
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
NIKAD!!
HRVATSKA & ZRINJSKI ZAUVIJEK!

jer poistovjetiti HRVATSKU i ono sto ona predstavlja malom covjeku ..sa hrpom bezlicnih likovia koji je trenutno vode i prave lakrdiju od nje...meni se to nece dogoditi.....do nekih novih boljih ljudi na celu saveza ...koji ce biti posteniiji pravicniji nacionalno svjesni i koji ce osluskivati bilo naroda.....dovoditi reprezetnatciju u sve dijelove gdje Hrvati zive....cekacu to..ali dotada..moja Hrvatska nece ostati bez podrske.... ( moja podrska Hrvatskoj ne znaci podrsak HNS ili bilo kojem liku koji se kiti perjem da je on HRVATSKA reprezentacija ..bio to suker, srebric, stimac ili bilo ko drugi...za mene su oni samo ljudi na privremenom radu i sa svim dobrim ili losim odlukama meni mogu biti simpaticni ili antipaticni..nisam ih birao niti ih mogu postaviti niti otjerati sa te funkcije..jamogu samo ponijeti hrvatsku zastavu i otici na utakmicu kad god sam to u prilici)...
jer za mene sama bit reprezentacije i najdrazi dio reprezentacije smo bas mi navijaci ..koji sa istim idejama istim mislima se nadjemo tisucama kilometara negdje daleko ..nadjemo se skupa sa samo jednim ciljem i radi jedne stavri..ljubavi prema Hrvatskoj..
Bravo legendo, to je to!!

Dok je takvih kao ti, to će uvijek biti i naša reprezentacija i naša Hrvatska. Kada ne bude više takvih i kada svi takvi dignu ruke, onda ćemo slobodno moći reći da to nije više naša Hrvatska.
Heinz Guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 21:27   #48
Quote:
Heinz Guderian kaže: Pogledaj post
Bravo legendo, to je to!!

Dok je takvih kao ti, to će uvijek biti i naša reprezentacija i naša Hrvatska. Kada ne bude više takvih i kada svi takvi dignu ruke, onda ćemo slobodno moći reći da to nije više naša Hrvatska.
Nikad neče nestat takvih ljudi,nadživit čemo mi i Markovića i brenda!
Iznad svih HRVATSKA!
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 21:28   #49
Quote:
ProPatria kaže: Pogledaj post
Nece, jer nisu debili kao dosta likova u nasim redovima. Najlakse je nesto odjebati, najlakse je ne boriti se. A to HNS i hoce, da reprezentaciju ne prate glave, koje razmisljaju, vec gastarbajteri i ostali puk. A pitao bi vas, dali bi Hajduka odjebali...
Pozdrav Herceg braci
Pa kad Hajduk nebi 17 godina igra u Splitu, kad bi svaki put dava lažne najave tipa 'idući put', kad bi se izrugiva o ukleton stadionu koji niti osnovne uvjete ne ispunjava dok bi istovremeno igra na ruševini, a kad bi prijateljske utakmice najavljiva ka gostovanja - da.
Samo šta se to sa Hajdukon nikad neće dogodit
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 21:55   #50
"repka" i reprezntacija a da ne govorimo Hrvatska(država) nije isto i suludo je to uspoređivat.
HŽV1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 22:24   #51
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
NIKAD!!
HRVATSKA & ZRINJSKI ZAUVIJEK!

jer poistovjetiti HRVATSKU i ono sto ona predstavlja malom covjeku ..sa hrpom bezlicnih likovia koji je trenutno vode i prave lakrdiju od nje...meni se to nece dogoditi.....do nekih novih boljih ljudi na celu saveza ...koji ce biti posteniiji pravicniji nacionalno svjesni i koji ce osluskivati bilo naroda.....dovoditi reprezetnatciju u sve dijelove gdje Hrvati zive....cekacu to..ali dotada..moja Hrvatska nece ostati bez podrske.... ( moja podrska Hrvatskoj ne znaci podrsak HNS ili bilo kojem liku koji se kiti perjem da je on HRVATSKA reprezentacija ..bio to suker, srebric, stimac ili bilo ko drugi...za mene su oni samo ljudi na privremenom radu i sa svim dobrim ili losim odlukama meni mogu biti simpaticni ili antipaticni..nisam ih birao niti ih mogu postaviti niti otjerati sa te funkcije..jamogu samo ponijeti hrvatsku zastavu i otici na utakmicu kad god sam to u prilici)...
jer za mene sama bit reprezentacije i najdrazi dio reprezentacije smo bas mi navijaci ..koji sa istim idejama istim mislima se nadjemo tisucama kilometara negdje daleko ..nadjemo se skupa sa samo jednim ciljem i radi jedne stavri..ljubavi prema Hrvatskoj..
sve si reka!
svaka cast!!

koliko god mrzili ovu gubu kerasu i ostale HRVATSKU SE MORA VOLIT!
i dobro je neko reka .. to ne otic na utakmice je bas ono sta bi oni tili

sad je na nama da se skupimo protiv skotske i svi skupa zaorimo kontra hnsa a ZA hrvatsku
organizirat sve skupine, odjebat vise one UV i vratit navijanje navijacima!
antumari1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 22:35   #52
Tko god vise nije skonto da se bojkotom ne postize nista protiv mafije bilo u klubu ili reprezentaciji taj je stvarno tele!!
__________________
Solo forte barabe iz geta
UM94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 00:47   #53
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Pa kad Hajduk nebi 17 godina igra u Splitu, kad bi svaki put dava lažne najave tipa 'idući put', kad bi se izrugiva o ukleton stadionu koji niti osnovne uvjete ne ispunjava dok bi istovremeno igra na ruševini, a kad bi prijateljske utakmice najavljiva ka gostovanja - da.
Samo šta se to sa Hajdukon nikad neće dogodit
Dobro , za tebe postoji jedini normalni naziv "glupan" , jer ovo što ti govoriš pametan čovjek nebi ni pomislio , a kamoli napisao!
__________________
Heroji ne plaču i kad gube pobjeđuju, heroji ne mole zube stisnu i prebole!
Onore agli assenti
jollyroger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 01:46   #54
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Pa kad Hajduk nebi 17 godina igra u Splitu, kad bi svaki put dava lažne najave tipa 'idući put', kad bi se izrugiva o ukleton stadionu koji niti osnovne uvjete ne ispunjava dok bi istovremeno igra na ruševini, a kad bi prijateljske utakmice najavljiva ka gostovanja - da.
Samo šta se to sa Hajdukon nikad neće dogodit
Nemoj samo da se odjavis s foruma, nego se usput i ubij.
ProPatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 02:40   #55
Quote:
west_HB kaže: Pogledaj post
NIKAD!!
HRVATSKA & ZRINJSKI ZAUVIJEK!

jer poistovjetiti HRVATSKU i ono sto ona predstavlja malom covjeku ..sa hrpom bezlicnih likovia koji je trenutno vode i prave lakrdiju od nje...meni se to nece dogoditi.....do nekih novih boljih ljudi na celu saveza ...koji ce biti posteniiji pravicniji nacionalno svjesni i koji ce osluskivati bilo naroda.....dovoditi reprezetnatciju u sve dijelove gdje Hrvati zive....cekacu to..ali dotada..moja Hrvatska nece ostati bez podrske.... ( moja podrska Hrvatskoj ne znaci podrsak HNS ili bilo kojem liku koji se kiti perjem da je on HRVATSKA reprezentacija ..bio to suker, srebric, stimac ili bilo ko drugi...za mene su oni samo ljudi na privremenom radu i sa svim dobrim ili losim odlukama meni mogu biti simpaticni ili antipaticni..nisam ih birao niti ih mogu postaviti niti otjerati sa te funkcije..jamogu samo ponijeti hrvatsku zastavu i otici na utakmicu kad god sam to u prilici)...
jer za mene sama bit reprezentacije i najdrazi dio reprezentacije smo bas mi navijaci ..koji sa istim idejama istim mislima se nadjemo tisucama kilometara negdje daleko ..nadjemo se skupa sa samo jednim ciljem i radi jedne stavri..ljubavi prema Hrvatskoj..
Ma ne možemo mi propast dok je ovakvih likova! Svaka čast

Vulpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 07:47   #56
U nas dole ( hercegovina i bosna ) je puno naglašenija i ta neka ljubav prema Hrvatskoj , ne zato jer smo veći Hrvati ili sl. sranja nam žele ugurati u usta ovi što nas mrze , već čisto zato što mi živimo onako kako ste vi ( u Hrvatskoj ) živili za vrijeme yuge...

Domoljubni naboj je itakeko naglašen , i postaje sve veći i jači , pošto nas "ovi periguzani" sve više ali i perfidnije tlače ...

Jedina slamka koja nas drži danas je ova naša reprezentacija a svi vi iz hrvatskih navijačkih grupa, ste uvijek bili potpora po ovome pitanju !

A uz to dolazimo na odgovor, zašto smo sa svima u matici težimo ka dobrim odnosima bila to torca, armada, bbb, funcuti ...



Mi idemo na škotsku i dalje i opet i ponovo ...
Za Hrvatsku se živi za Hrvatsku se diše !
__________________
HB

Zadnje uređivanje ultra_desno : 28.05.2013. at 08:11.
ultra_desno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 09:17   #57
Quote:
ultra_desno kaže: Pogledaj post
U nas dole ( hercegovina i bosna ) je puno naglašenija i ta neka ljubav prema Hrvatskoj , ne zato jer smo veći Hrvati ili sl. sranja nam žele ugurati u usta ovi što nas mrze , već čisto zato što mi živimo onako kako ste vi ( u Hrvatskoj ) živili za vrijeme yuge...

Domoljubni naboj je itakeko naglašen , i postaje sve veći i jači , pošto nas "ovi periguzani" sve više ali i perfidnije tlače ...

Jedina slamka koja nas drži danas je ova naša reprezentacija a svi vi iz hrvatskih navijačkih grupa, ste uvijek bili potpora po ovome pitanju !

A uz to dolazimo na odgovor, zašto smo sa svima u matici težimo ka dobrim odnosima bila to torca, armada, bbb, funcuti ...



Mi idemo na škotsku i dalje i opet i ponovo ...
Za Hrvatsku se živi za Hrvatsku se diše !
djelimicno netocno...
mi istina jesmo malo van dogadjanja u RH i imamo svoje neke probleme, od nerjesenih nacionalnih do kao i svi obicnih egzistencionalnih ..... ali svi mi smo nacionalno svjesni ljudi i iz toga proizilazi ta energija koja pokrece mase..u nasem slucaju ..navijanje za reprezentaciju svoje zemlje......
tako da recimo ja sto se tice pracenja reprezenatcija imam veliki respekt za Vinkovcane , koji su puno ispred nas , i samim time ispada da imaju veci domoljubni naboj??...
mislim da je to samo stvar dobrog rada grupe i ti je ono na cemu bi svi mi iz svih skupina trebali poraditi..organizacija..

pa da nam se ne dogadjaju tipovi " jebo repku ja volim samo hajduk/dinamo/rijeku/zrinjski/itditd"....takve tipove i treba ignorirati jer...ako te ne zanima reprezentacija..sta radis na topicu od reprezentacije??..drzi se samo svog kluba i svi sretni..


a mi kao skupina jesmo u zaista dobrim odnosima sa svima hrvatskim skupina..ali prvenstveno iz razloga..sto nismo u istoj ligi i toga smo ipak svi svjesni...nema idealiziranja ...
ali sam i dalje misljenja ( to se i pokazalo na srbiji) kad se hoce, da semoze ispostovati dogovor svih skupina da na reprezentaciji nema kacenja....
west_HB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 10:45   #58
Nismo se razumijeli ... a isto pričamo

Ja se divim osobno UVC!

Samo sam želio reći da je u nas situacija drugačija, kao primjerice u Hrvatskoj 90 ih kad je svaki oblik šahovnice bio skoro pa zabranjen...


A to nas pumpa i diže nacionalnu svijest ( psihološki fenomen ) još više da budemo svi kolektivno , ne samo ultras-i , iz inata privrženi onom što jesmo . poz .
__________________
HB
ultra_desno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 14:01   #59
Zvučalo je stvarno nevjerovatno kada sam čuo da igramo prijateljsku sa našom Hrvatskom reprezentacijom , nažalost bilo je pre dobro da bi bilo istinito , mi ćemo kao i uvjek čekat neka bolja vremena kada će san postati java , a taj će dan doći vjerujte mi. Ne mogu se oteti dojmu da su čelnici saveza (HNS) htjeli ovu utakmicu igrati da bi se ona igrala , nisu svjesni kakvo su razočarenje priredili cijelom Hrvatskom naradu u BiH , samo se nadam da sutra nakon čitanja presude u Hagu ne doživimo još jedan šamar
Red line is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 22:52   #60
http://hercegovina.info/vijesti/spor...stize-u-mostar Svi u Petak u Mostar!! Napuniti stadion i na trening utakmici u inat svima!!
__________________
Ljubav se mjeri kilometrima!
-041 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.