Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2014., 23:54   #61
Ima na sport.hrt.hr
__________________
što ga više lome to ga volin jače!
wb-tr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 00:05   #62
"Pred utakmicu Dinama i Hajduka Ostojićeva policija torcidi je zabranila kretanje Zagrebom jer je torcida htjela podražati branitelje koji prosvjeduju u Savskoj pred zgradom Ministarstva branitelja. U nemogućnosti da dođu do braniteljskog šatora, osobno pozdrave stopostotne invalide, zapale svijeću i pomole se pred slikom tragično preminule Nevenke Topalušić, pripadnici torcide su u središtu Zagreba, klečeči, molitvom i pjesmom, uputili podršku braniteljima."

dno dna manipulacije i izvrtanja cinjenica,od koga god bilo
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 00:33   #63
Quote:
Mikhail Bakunin kaže: Pogledaj post
Neki kažu da je Hajduk talac svojih navijača. Ta je teza potpuno apsurdna, jer shvaća navijače kao neki vanjski element, a ne kao sastavni dio kluba - njegovu bit i jedini trajni kapital koji ima, ono što klub zapravo jest.



http://www.jutarnji.hr/pokusaj-puca-...ns-a-/1238778/

Aleksandar Holiga u Jutarnjem, naslov zanemarite...
Odlican tekst, strasan!!!

Evo svim onima koji su pitali sta se tilo postic s onim u italiji. Jel sad vidite da se zakotrljalo.. Daleko je od gotovog al svejedno. Pavasovic mi je uvik bija antipatican lik, al ovo danas i nikidan u otvorenom .
I mislin se koliko bi navijaca dalo guzice da njihov klub napravi ovo sta je hajduk napravija. Sinoc san prikendan pustija suzu na poljudu
Sinoc je bar za mene bila liga prvaka, osvajanje kupa uefa, prvenstvo,kup, sve.
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 00:39   #64
Sinoc je bar za mene bila liga prvaka, osvajanje kupa uefa, prvenstvo,kup, sve.[/QUOTE]
Sad možeš još deset bez titule.
__________________
Dii siii sokole....
Skale L is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 01:42   #65
Quote:
sumanuti kaže: Pogledaj post
Odlican tekst, strasan!!!

Evo svim onima koji su pitali sta se tilo postic s onim u italiji. Jel sad vidite da se zakotrljalo.. Daleko je od gotovog al svejedno. Pavasovic mi je uvik bija antipatican lik, al ovo danas i nikidan u otvorenom .
I mislin se koliko bi navijaca dalo guzice da njihov klub napravi ovo sta je hajduk napravija. Sinoc san prikendan pustija suzu na poljudu
Sinoc je bar za mene bila liga prvaka, osvajanje kupa uefa, prvenstvo,kup, sve.
Meni je jedan momak iz Armade kojeg privatno poznam, medju istaknutijim clanovima je, reka da su oni medju ekipom di se nalazia na povratku iz Zd komentirali kako su Tovari zasluzili naklon do poda... Ako od njih dolaze takve rici, a nema tko nas trenutno vise mrzi na sceni od njih, onda znamo sto u ocima ljudi predstavlja ovaj potez nase uprave i nasih igraca
Firenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 02:33   #66
Quote:
Skale L kaže: Pogledaj post
Sinoc je bar za mene bila liga prvaka, osvajanje kupa uefa, prvenstvo,kup, sve.
Sad možeš još deset bez titule.[/QUOTE]

Nemogu.
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 02:38   #67
Quote:
Firenca kaže: Pogledaj post
Meni je jedan momak iz Armade kojeg privatno poznam, medju istaknutijim clanovima je, reka da su oni medju ekipom di se nalazia na povratku iz Zd komentirali kako su Tovari zasluzili naklon do poda... Ako od njih dolaze takve rici, a nema tko nas trenutno vise mrzi na sceni od njih, onda znamo sto u ocima ljudi predstavlja ovaj potez nase uprave i nasih igraca
Lijepa prica sa kvarnera.
__________________
Dii siii sokole....
Skale L is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:38   #68
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...54513d103c967a

sta je ovo?
nisamjamajkemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:44   #69
Quote:
nisamjamajkemi kaže: Pogledaj post
Ne griješi Bogu
__________________
Respektirajte našu strast!
srednji bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:06   #70
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...5/Default.aspx

Nešto se dobro kuha
frajebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:35   #71
Quote:
frajebo kaže: Pogledaj post
idealna prilika da se i ostale skupine priključe i u svojim gradovima istovremeno održe takav prosvjed
Njapra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:35   #72
Quote:
nisamjamajkemi kaže: Pogledaj post
a ti si?!
Avanti1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:42   #73
Predsjednica NO-a Hajduka Branka Ramljak i njen zamjenik Nikola Koceić Bilan gostovali su programu Radio Dalmacije na temu bojkota subotnjeg derbija u Maksimiru.

Koceić je rekao kako imaju podršku ZEŠ-a (zajednice ekipnih športova) i nadodao:

- To nam daje dodatnu snagu u našoj borbi.

Večeras u 18:45 je sastanak ZEŠ-a.
__________________
Paško
tjeskoba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:10   #74
K.Borovec je dao izjavu da nema šanse da je na vašoj crnoj listi bila osoba koja nikada nije imala teži prekršaj..siguran sam da imate bar takvih 10 ..
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:16   #75
Quote:
fsquad kaže: Pogledaj post
K.Borovec je dao izjavu da nema šanse da je na vašoj crnoj listi bila osoba koja nikada nije imala teži prekršaj..siguran sam da imate bar takvih 10 ..
Uzmimo da su te liste legalne, i da ih policija može raditi i postavimo pitanje zašto se na njima ne nalazi onda Zdravko Mamić kad je pravomoćno osuđen radi protupravnog ponašanja na stadionu (slučaj Bego) a i poznato je da se prije protupravno ponašao (napad na SOA-inog zaposlenika, tzv. "Armadaša", na Poljudu je preskako ogradu i boravio u sektoru za koji nema kartu itd.)?!
__________________
Respektirajte našu strast!
srednji bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:19   #76
kad oni rade lakrdiju radimo je i mi. sljedeći derbi hajduk dinamo zabranit ulaz svim igračima i funkcionerima dinama koji su makar jednom uhvaćeni u prekršaju. kad je bal nek je bal
__________________
Alex Jones was right
mrtva pička is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:30   #77
Quote:
mrtva pička kaže: Pogledaj post
kad oni rade lakrdiju radimo je i mi. sljedeći derbi hajduk dinamo zabranit ulaz svim igračima i funkcionerima dinama koji su makar jednom uhvaćeni u prekršaju. kad je bal nek je bal
Na našem popisu ima masa ljudi koji nikad nisu bili ni privedeni a kamoli kažnjavani. Lijepo idući derbi u Splitu, na popis cijeli gnjk, uprava, treneri, igrači i kad dođu na ulazi, molimo vas osobne, hvala, na žalost ne smijemo vas pustiti, imamo saznanja, jebiga, doviđenja.

Kad je bal..
DZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:35   #78
evo gledan na novoj tv da prema policiji ispada da se nad nama vrsi najveca represija, jer najvise navijaca sa zabranom i onih u kategoriji c ima iz toricde, pa onda boysi

ja ne znan sta vodstvo bbb-a ceka da izade sa upitima na temelju cega je 1000 ljudi zavrslio na listi, pogotovo oni koji tvrde da nemaju u zivotu nikakvu prijavu (a borovec sad slusan govori kako nema sanse da se na listi nade neko ko je bez nekog prekrsaja)
__________________
Samo hajdučki!!!
Il pinturicchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:45   #79
http://www.footballtarget.com/2014/1...tch-vs-dinamo/
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:52   #80
Quote:
Il pinturicchio kaže: Pogledaj post
evo gledan na novoj tv da prema policiji ispada da se nad nama vrsi najveca represija, jer najvise navijaca sa zabranom i onih u kategoriji c ima iz toricde, pa onda boysi

ja ne znan sta vodstvo bbb-a ceka da izade sa upitima na temelju cega je 1000 ljudi zavrslio na listi, pogotovo oni koji tvrde da nemaju u zivotu nikakvu prijavu (a borovec sad slusan govori kako nema sanse da se na listi nade neko ko je bez nekog prekrsaja)
Borovec je Nostradamus ili Vera Čudina pa zna kada će netko biti huligan , iako se nije u životu krivo ni parkirao
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.