Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2009., 00:52   #2001
ja bih ove proizvode htjela probat:http://http://www.mydevacurl.com/pro...DevaCurl_NoPoo
ali ima samo za naručit preko neta a poštarina je skupa.
Jel netko imao prilike to probati?
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 07:54   #2002
Quote:
Nora & Medo kaže: Pogledaj post
Naravno..


lijevi je šampon... u sredini regen- koji mi je super.. tak se lijepo raščešljava kosa, i ovo malo je serum..
tenk ju morat ću po ovo
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 14:23   #2003
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
tenk ju morat ću po ovo
Ju velkam!! bila danas kod frizerke.. ima nekaj od Schwarzkopfa, eh nešto... fino miriši, i lijepo me nakovrčala.. pitam jel ima za kupiti u dućanu.. veli ne, samo za naručiti.. e sad je pravi test za Baleine proizvode.. javim rezultate.. friško sam ošiškana
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 17:55   #2004
Quote:
marushka kaže: Pogledaj post
dakle...

1. NEMOJTE me raščešljavati na suho mamicu Vam mazohističku u polje ambrozije poslala! Postoji, o da, postoji! serum za raščešljavanje!!
2. NEMOJTE mi kosu prati ko da perete tvora zmazanog!
3. NEMOJTE štediti na prokletom regeneratoru ko da je suho zlato, potreban mi je!
4. NEMOJTE trljati mi divljački kosu fucking ručnikom!!
5. NEMOJTE ju opet pokušavati raščešljavati, ovaj put na mokro, mamicu Vam mazohističku u ličko selo usred jebene zime poslala! Bez pećice!
6. NEĆU motherfucking stepenastu frizuru, N-E-Ć-U!! Gosponko frizerušo moje je lice duguljasto, stepenasto ošišana izgledam ko palma, kaktus, živina!
6.a. NEĆU da me peglate saboteri prokleti!!! I'm curly and I'm proud!!!
7. NEMOJTE mi stanjivati kosu trimerom!
8. DA!!! Ja svjesno želim ravan rez do brade! DA!!! Ja svjesno želim trokutastu široku frizuru! DA!!! Luda sam i totalno OFF!
9. NEMOJTE kritizirati moje kratke šiške, pizdohrani jedni bezobrazni!! To je jedini način da Vas vidim!!!
10. Nemojte mi pržiti kosu s fenom na centimetar, nemojte koristiti difuzor jer Vam je to baš kul i jedina prilika da skinete prašinu s njega!
11. DA! Ja svjesno želim sama sebi, glavom prema dolje, osušiti kosu jebenim običnim fenom bez difuzora!! Dopustite milostivi znalci kose...
12. Proizvodi za kosu koji Vam stoje po salonu izloženi zaista se mogu KORISTITI!
13. NE jebite me u zdrav mozak kako ste VI uspjeli dobiti tako lijepe kovrče nakon što ih fizički, kemijski, termički, ma jebeno psihološki isterorizirate! To što su same jake duhom ne čini Vas odgovornima...
14. NEMOJTE MISLITI DA SE NEĆE SKUŽITI KADA SFUŠATE!!!

.........

Jedna od onih koja kad se vraća iz frizeraja, radi to navečer, sporednim ulicama, moli sve bogove da nikog ne sretne, ulazi u stan i stavlja glavu pod vodu.....
kraljice

__________________
Blog is back :)
Plavooka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 17:55   #2005
Quote:
Nora & Medo kaže: Pogledaj post
Bila sam danas u DM i skoro opala u nesvjest... našla sam nešto za kovrčavu kosu!!!!!
Linija Balea Professional- šampon za kovrčavu kosu - 14,90
- regenerator za k.k.- 14,90
- intenrivni serum za valovitu kosu- 21,90
i ima još nešto kao "sprej" za kosu.. isto 21,90
javim rezultate kad operem kosu.. napokon nešto za k.k. od sreće sam porušila proizvode.. ispričavam se tetama u DM-u!!
Napokon se netko sjetio da postoji i kovrčava kosa
napokon nešto
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 23:13   #2006
joj Nora legendo , jesi me nasmijala
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 22:07   #2007
Meni je najljepše kad mogu nekog nasmijati... drago mi je da sam te nasmijala..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 22:59   #2008
Thumbs up Imam rješenje za Tebe

Quote:
Plavooka25 kaže: Pogledaj post
kraljice


Apsolutno najveća kraljica za njegu,šišanje i koja je zaljubljena u kovrčavu kosu je
frizerka : Iva Vrdoljak,FS.Tempora na Vrbiku 098375038

Iznesi joj svoje loše iskustvo i reci:imam kovrčavu kosu,molim Te pokaži mi da je voliš!

Pozdrav
banje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 12:52   #2009
Vrbik? to mi je kraj faksa... a kolko naplaćuje cijene šišanja? pramenovi?
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 17:39   #2010
kupila i ja dans u dm.u proizvode za kovrčavu kosu, i ostao nakon mene jedan šampon i dva balzama
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 22:04   #2011
http://www.babyliss.co.uk/stylers_2285u.html

da li je tko probao?
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 12:59   #2012
Quote:
Nora & Medo kaže: Pogledaj post
Naravno..


lijevi je šampon... u sredini regen- koji mi je super.. tak se lijepo raščešljava kosa, i ovo malo je serum..

probala sam kolekciju ovu, i nije mi dobra, naravno ne znači da nekom neće odgovarati ali, jednostavno mi ne odgovara šampon
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 21:10   #2013
privlace me ovi baleini proizvodi

nego, ja kupila nivea gel kremu, u plavoj kutijici. nije lose u petak sam prala kosu, mozda sam stavila malo vise kreme, pa je ispalo skoro kao "morki izlged" (sto ne volim. ali veceras cu staviti manje kreme, pa se nadam boljem ucinku
inace, prelijepo mirisi
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 23:40   #2014
e ovakoo..treba mi hitno jedan savjet....imam kovrcavu kosuu i onak...htjela bih isprobati onaj asia straight ili tako nesto- sampon, da li ce djelovati? ima li ko iskustva s tim?
Selena:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 08:10   #2015
ja sam ga imala, ništa posebno, mastio mi je kosu dosta, sutradan je već bila masna
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 15:42   #2016
hitro se javljam...onaj tko se sjeća od welle vosak u pjeni, stigaoooooo ponovno u našu zemljicu, trilab u city-u, kupila, sada završila sušenje..jesss...106, kn...pozzz
dvorac.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:56   #2017
Ja sam danas stavila kuru žutu od gliss kura za 7,90 kn na svoju super suhu dreadlocks kosu, i baš mi s vidi razlika, lijepe nahranjene kovrče, normalnan na dodir, a bila je horor!!!
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:35   #2018
Thumbs up

cure, najbolji proizvod za kovrčavu kosu koji sam isprobala je got2be smooth&chic anti-frizz lotion
Ultraviolet2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:46   #2019
Quote:
Ultraviolet2 kaže: Pogledaj post
cure, najbolji proizvod za kovrčavu kosu koji sam isprobala je got2be smooth&chic anti-frizz lotion
daj ga opisi malo
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:58   #2020
kosa je mekana i sjajna i nije neukrotiva i suha kao inače...
Ultraviolet2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.