Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 23:26   #3841
Evo, samo da javim da mi je pjena baš super. Ona Wellina, što ju svi hvale Nije mi skeljila kosu, a lokne su mi baš slatko ispale. Evo, i 2. dan od pranja i još uvijek su tu, malo zaležane, ali su tu
Btw, ništa od te Macadamie meni nije pasalo Kupila ono ulje, izravnava mi kosu; do pola dužine kose mi doslovno toliko oteža lokne da to sve skupa izgleda kritično. Kupila kremu za kovrče, skameni mi kosu. Kupila šampon, ništa se nije pjenio i teško mi je bilo kosu prati pa bih se više iščupala, nego oprala... Kupila masku i nije mi bila ništa specijalnija od Baleinih kura za kosu u vrećicama, koje koštaju manje od 10 kuna ili Baleine maske, koja je kojih 20-ak kuna... Baš mi je krivo bilo, dala sam šansu više različitih proizvoda, potrošila dosta para i svaki me proizvod razočarao.
E, sad... Maske za kosu... Šta koristite, žene?
MissMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 23:49   #3842
loreal

ali najbolje probaj co wash
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 23:53   #3843
E sad, htjedoh danas co washat po prvi puta, ali sam zaključila da možda bolje ne. naime,idem 4-5x tjedno na fitness i ne moram vam ni pričati koliko je to znoja, nosim naravno rep u teretani, ali kosa i dalje bude sva skeljena od njega, ma užas. a ne mogu je prat svaki dan, već max. 2x tjedno ima li koja isti problem? kako u teretanu s našim gustim frčkama? pokušala sam i punđe, što bi svakako bilo bolje od repa, ali mi niš ne drži dovoljno jako da se ona ne bi raspala dok recimo trčim na traci...

enivej potroših danas 60ak na kosu. 21.90 u mulleru na wellu pjenu za kovrče (bacih taft, bljak) i taj got2be mermaid look za 38kn u dm-u. nakon sušenja ručnikom stavih sprej pa pjenu pa još malo spreja. moram reć da zasad ne vidim ne znam kakvu razliku....isto mi je kao i kad samo wellu ili keune curl activator stavim. doduše, prvi dan friško nakon pranja je ooodlična uvijek, onda dođu teretane i sve... pa hello nestanak volumena i frkanje u šugave špagete i dredove
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 00:12   #3844
Joooj, i meni ti je tako isto bilo, isto sam stalno išla u teretanu prošle godine i isto stalno vezala kosu. Znam kako je... E, probaj pletenicu nekakvu zavezati. Ja sam ti to znala raditi, da mi ne bude kosa sje... skroz nakon treniranja.
Btw, meni ti sea salt sprejevi služe za "osvježenje" kovrča, kad je već spljošteno, a nije još za prati
MissMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 08:10   #3845
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
E sad, htjedoh danas co washat po prvi puta, ali sam zaključila da možda bolje ne. naime,idem 4-5x tjedno na fitness i ne moram vam ni pričati koliko je to znoja, nosim naravno rep u teretani, ali kosa i dalje bude sva skeljena od njega, ma užas. a ne mogu je prat svaki dan, već max. 2x tjedno ...
Svima je tako od znoja ali ja si kosu isperem vodom kad se tuširam, ne šamponiram nego samo vodom isperem i kosa je opet super
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:34   #3846
upravo je co wash najbolje za ljude kojima kosa nije jako prljava a moraju je oprati...
znaci ljudi koji svaki dan plivaju ili ljudi koji se bave sportom...
ja bi riskirala

ja tri puta operem kosu u regeneratoru i jedanput sampon... od regeneratora mi se ne masti kosa vise nego inace co wash i je pokret za kovrcavu kosu
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:36   #3847
Quote:
MissMissy kaže: Pogledaj post
Joooj, i meni ti je tako isto bilo, isto sam stalno išla u teretanu prošle godine i isto stalno vezala kosu. Znam kako je... E, probaj pletenicu nekakvu zavezati. Ja sam ti to znala raditi, da mi ne bude kosa sje... skroz nakon treniranja.
Btw, meni ti sea salt sprejevi služe za "osvježenje" kovrča, kad je već spljošteno, a nije još za prati
ma znala sam i pletenicu imat, ali opet iza bude sve znojavo.... baš fuj
a bojim se da meni taj sea salt i ne bi baš poslužio kad se kosa krene frkat u špagete i dredove
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:33   #3848
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
upravo je co wash najbolje za ljude kojima kosa nije jako prljava a moraju je oprati...
znaci ljudi koji svaki dan plivaju ili ljudi koji se bave sportom...
ja bi riskirala

ja tri puta operem kosu u regeneratoru i jedanput sampon... od regeneratora mi se ne masti kosa vise nego inace co wash i je pokret za kovrcavu kosu
A što je točno taj co wash?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:35   #3849
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
A što je točno taj co wash?
pranje kose samo s regeneratorom, bez šampona
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:36   #3850
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
pranje kose samo s regeneratorom, bez šampona
Ahaa pojma nisam imala da to postoji
A mislite da je to bolje od ispiranja sa običnom vodom?

Nekako pokušavam smanjiti na minimum sve te kemikalije koje mečem po sebi
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 15:37   #3851
pa da... regeneratori sadrze malo sredstava za pranje kose... i voda sama po sebi isusuje kosu... tako da suhu kovrcavu kosu mozes super tako oprati... pogotovo tko cesto pere kosu...
neki dan sam oprala kosu u samponu i bila je presuha vec je navikla na regenerator... nisam smjela 2 puta samponirati kosu

bitno da je neki jeftini regenerator... koji nema silikona... i treba puno trljati i puno regeneratora... i jako dobro isprati i to je to
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:26   #3852
Dobro a što znači često, svaki dan ili...?
Ja ju operem 2-3x tjedno max ali samo jednom šamponiram i to samo uz korjen, vrhove ne jer dovoljno se opere dok curi sapunica po njoj, od kada tako radim definitivno mi je bolje

Također par puta mjesečno stavim neka ulja koja mješaju u ljekarni jednoj od koje bude fakat lijepa
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 18:43   #3853
pa da... ako netko ima potrebu svaki dan prati kosu ovo je stvarno super
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 20:20   #3854
gasolina, ja sam pauzirala sad tjedan dana, a prije tog sam 3 tjedna intenzivno vježbala svaki dan. ista situacija, kosa se slijepi, izgleda užasno, a znoj je slan i mogao bi isušiti kosu. ja sam slijedila savjet frendice iz vremena dok je prakticirala co-wash: isperi dobro toplom vodom, drugi dan regeneratorom, treći suhim šamponom, četvrti pravim šamponom i tako u krug. ja sam samo izbacila suhi šampon i isprala sam opet vodom, probaj iskombinirati nešto
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 20:28   #3855
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
gasolina, ja sam pauzirala sad tjedan dana, a prije tog sam 3 tjedna intenzivno vježbala svaki dan. ista situacija, kosa se slijepi, izgleda užasno, a znoj je slan i mogao bi isušiti kosu. ja sam slijedila savjet frendice iz vremena dok je prakticirala co-wash: isperi dobro toplom vodom, drugi dan regeneratorom, treći suhim šamponom, četvrti pravim šamponom i tako u krug. ja sam samo izbacila suhi šampon i isprala sam opet vodom, probaj iskombinirati nešto
imam toliko kose da nemam snage, volje, vremena prati je i sušit svaki dan. jednostavno nemam i neću, tako da to nažalost nije opcija
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 14:51   #3856
Evo me samo da pohvalim ovu pjenu, koja mi je dosad najbolja koju sam probala, ostala sam ugodno iznenađena kakve mi kovrče napravi i definira sušena na zraku, a kamoli difuzorom, za razliku od drugih pjena koje mi samo slijepe kosu a kovče budu beživotne

platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:40   #3857
vidim da je najjace ucvrsenje... za kakvu je to kosu? nije kovrcavu?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 21:32   #3858
Znači bolja je od one roze taftove?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 05:43   #3859
Ne pise da je namjenjena kovrcavoj kosi. Kupila sam je slucajno i ostala ugodno iznenađena jer mi kovrce znaju trajati i po 5 dana, a s drugim pjenama max. 3 dana.
Mozda nekome pjena nece odgovarati. Ovisi o kosi, vrsti kovrca i sl, i da, meni je daleko bolja od roze taftove kojoj sam dala par prilika ali samo mi je slijepila kosu, a od kovrca nista.
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 08:06   #3860
Ta crna je za običnu kosu, a roza za kovrčavu. Moja mama nju koristi, baš ću se zaletiti posuditi, možda bude bolja od roze. Hvala na info.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.