Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2009., 23:15   #621
zato sto su vam takve postavke... mozete staviti da vam vide samo frendovi ili recimo bilotko... samo odlucujete o razini privatnosti...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 00:04   #622
raja mozel neko meni pomoc oko problema?ako neko zna...pozz
Bokser22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 12:40   #623
Quote:
obichna kaže: Pogledaj post
mogu vidjeti i drugi, znam po sebi, kad sa strane na naslovnoj strani je neka umanjena sličica i piše npr. osoba ivan ivić je komentirao ovu sliku (ili na profilu ivana ivića piše ivan je komentirao sliku tu i tu i link je u tome) i onda kliknem na to i mogu vidjeti tu sliku osobe koja nije moj prijatelj na fejsu.
Da, ali imaš opciju kad stavljaš fotke da vide SAMO PRIJATELJI.
I ako to odabereš, onda fakat nitko osim frendova to ne bi smio vidjet.
Je li netko probao tako?
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 00:13   #624
Mili i dragi Facebook mi je netko par puta hackirao, s pokera mi je netko uzeo cca 7 milijuna chipova sveukupno, a jucer cak i lozinku promjenio -.-
Sad imam novi face profil
lg-viewty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 02:33   #625
Quote:
lg-viewty kaže: Pogledaj post
Mili i dragi Facebook mi je netko par puta hackirao, s pokera mi je netko uzeo cca 7 milijuna chipova sveukupno, a jucer cak i lozinku promjenio -.-
Sad imam novi face profil
Jesi se probao bar nakratko ulogirat, pa promijenit password?
Ili prije logiranja, resetiras lozinku, pa ti na mail s kojim si se registrirao dodje link sa aktivacijskim kodom.
Tada se logiras s tim kodom, i onda si u psotavkama promijenis password tj. stavis koji zelis.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 20:03   #626
ja imam problem s fejsom,kad god refreshiram,sve mi nestane s naslovnice,samo imam ono gore,"odjava,profil..." i to...tako da se svaki put moram odjavit kad refreshiram...kako da to popravim ?
faca_ronaldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 00:08   #627
Za sve one koji ne znaju Facebook emocije - smajle kodove, ima dobar sajt gdje možete vidjeti kodove. Te facebook emocije možete koristiti u facebook chatu kada sa nekim pričate.

http://www.facebokemoticons.com/ i dobar sajt sa smajlima http://www.faceboksmileys.com/

Ima dosta toga, sjene, simboli i drugo.
nikofc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 02:17   #628
Helpajte

kad nekog dodam u friendse... znaci, odem na njegov/njezin profil, add as a friend i pise mi 'Awaiting friend confirmation' - da li to znaci, da taj friend request jos uvijek stoji kod te osobe - i kako mogu znati da ta osoba nije ignorirala moj request?

ako ga je ignorirala, znaci li to da ce mi ponovno kad dodem na profil te osobe pisati ''add as a friend'' ili ce stajati ono gore kao da jos ceka potvrdu?
mystic's dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 19:03   #629
Quote:
mystic's dream kaže: Pogledaj post
Helpajte

kad nekog dodam u friendse... znaci, odem na njegov/njezin profil, add as a friend i pise mi 'Awaiting friend confirmation' - da li to znaci, da taj friend request jos uvijek stoji kod te osobe - i kako mogu znati da ta osoba nije ignorirala moj request?

ako ga je ignorirala, znaci li to da ce mi ponovno kad dodem na profil te osobe pisati ''add as a friend'' ili ce stajati ono gore kao da jos ceka potvrdu?
da, stoji dok ga ne potvrdi, ako ga ignorira možeš opet addat, jedino ako te nije blokirala..
chivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 13:40   #630
Quote:
chivu kaže: Pogledaj post
da, stoji dok ga ne potvrdi, ako ga ignorira možeš opet addat, jedino ako te nije blokirala..
hvala! nisam bila sigurna jer sam jednu osobu dodala pa sam nakon par dana mogla opet, a kod druge stoji jos uvijek za potvrdu pa me zanimalo! zahvaljujem
mystic's dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 21:49   #631
Zna li mozda ko kako promjeniti sifru na facebooku ako sam se logirao preko mobilnog telefona,zato jer ne mogu nikako uci na profil?thx unaprijed
google_m@use is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 22:10   #632
Quote:
google_m@use kaže: Pogledaj post
Zna li mozda ko kako promjeniti sifru na facebooku ako sam se logirao preko mobilnog telefona,zato jer ne mogu nikako uci na profil?thx unaprijed
Jesi li probao resetirati lozinku?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 22:18   #633
jesam ali umjesto e-maila za login koristim broj mobitela,,,nema mi di poslat..zna tko?
google_m@use is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 22:33   #634
Quote:
google_m@use kaže: Pogledaj post
jesam ali umjesto e-maila za login koristim broj mobitela,,,nema mi di poslat..zna tko?
FB-u pristupaš sa mobitela? Svejedno, trebao bi imati neku e-mail adresu registriranu uz FB svoj account.

Probaj na Facebook Mobile, klikni na Edit Settings, pa se ulogiraj sa e-mail adresom kojom si se registrirao prvi put na FB-u.
Zatim promijeni postavke da se možeš ubuduće možeš uobičajeno ulogirati na FB s e-mail adresom.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 19:24   #635
aj nek mi neko kaže šta ima zanimljivo na tom faceu? odem tamo vidim šta ima novo i budem gotov za minutu dvije i onda mi dopizdi.. a neki budu tamo po nekoliko sati.. pa kako jbt? šta rade? nije mi jasno..
chivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 19:55   #636
ja znam nesto duze igrati poker... drugo sam bacim oko, koja porukica i nis vise..
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 22:10   #637
Meni je u početku sve bilo interesantno, pa sam se navukao na skupljanje slikica ŽC, pa mi je i to dopi....., a ni interface se nije drastično izmijenio otkad sam na Fejsu, puno toga se još ne da fino podesiti (npr. Suggestions, Sponsored, itd.)
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 14:20   #638
Facebook u 2 rečenice je :

Quote:
bomesar kaže: Pogledaj post
Meni je OK, na stranu napaljena teen generacija, al evo recimo ja sam na Facebooku ponovno uspostavio kontakt s velikim brojem prijatelja s kojima sam izgubio kontakt kad sam se seljakao vamo-tamo za vrijeme rata. Mislim Facebook nije ništa posebno ni revolucionarno ali zna zablistati u nekim trenutcima.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
black_dragon is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 15.11.2009., 10:31   #639
Facebook login problem

..pozdrav raja! :P


imam jedan problem..

danas ujutro idem da pogledam na facebook.. upišem korisničko ime i lozinku... i ništa.. piše da imam krivi e-mail ili lozinku..

.. ja zatražim novu zaporku..dođe na e-mail i upišem.. i opet ista greška se javlja..

ima ko kakvu ideju?!.. već sam polako živčan!
adidas_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:26   #640
u kojem browseru ti se to dogada?
__________________
.*_helper_*. Pomoc za sva pitanja
cro_slavonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.