Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2010., 21:09   #741
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
jer jos netko na tom istom kompu radi sa fejsom i jel i njemu isto ispada ta poruka?
SCRIPTA !!! svaka ti čast

išao sam bubnut neku fotku za probu i meni ispada tako. imaš li možda i rješenje
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 21:28   #742
Quote:
Lord Master kaže: Pogledaj post
SCRIPTA !!! svaka ti čast

išao sam bubnut neku fotku za probu i meni ispada tako. imaš li možda i rješenje
vjerovatno ste neku gamad pokupili... javis se tu, netko ce ti pomoci kako najbolje skenirati komp i sto nakon toga... a ako komp bude cist, onda ces se morati ic natezati s ovima na fejsu (iako sumnjam..)...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 22:56   #743
Imam jedan jako čudan problem.

Ne mogu se logirati na fejs jer kao ne unosim dobru lozinku, a problem je kaj je ne mogu niti resetirati jer mi je mail adresa s kojom sam prijavljen također nedostupna (isto mi javlja da unosim krivu lozinku).

E, sad, kak da ja rješim taj problem, na koji mail da šaljem pitanje s tim problemom?
__________________
...
Marquee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 08:04   #744
Quote:
Marquee kaže: Pogledaj post
Imam jedan jako čudan problem.

Ne mogu se logirati na fejs jer kao ne unosim dobru lozinku, a problem je kaj je ne mogu niti resetirati jer mi je mail adresa s kojom sam prijavljen također nedostupna (isto mi javlja da unosim krivu lozinku).

E, sad, kak da ja rješim taj problem, na koji mail da šaljem pitanje s tim problemom?

e, ovo je problem i od moje cure.....
i ne znamo ga rjesit....
__________________
[SIZE="1"]
Alkoholom Protiv Droge
KorniKornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 14:42   #745
haknuli su vam racune... pokusajte vratiti pass za mail...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 22:51   #746
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
haknuli su vam racune... pokusajte vratiti pass za mail...
uzalud...pokusavali smo vratit pass za racun na gmail-u, al kad nam postavlja tajno pitanje, pitanje nije uopce ono koje si je zadala....

znaci, ko god da je hakiral, dal si je i truda promjenit pitanje
__________________
[SIZE="1"]
Alkoholom Protiv Droge
KorniKornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:08   #747
Quote:
KorniKornjaca kaže: Pogledaj post
uzalud...pokusavali smo vratit pass za racun na gmail-u, al kad nam postavlja tajno pitanje, pitanje nije uopce ono koje si je zadala....

znaci, ko god da je hakiral, dal si je i truda promjenit pitanje
prijavi da ti je facebook profil hackiran... i admini ce ti promjenit pass i poslat ga na tvoju adressu, a pocinitelja se moze nac preko ip adresee... meni su bili hackirali account al sam ga uspio nac... usao mi je tako da je prvo provalio u moj mail od kud je zatrazio pass i usao.. prijavio sam fejsu ime i prezime tipa i rekli su mi da je sredjeno s policijom.. sta god to znacilo:P
jerdna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 14:19   #748
Quote:
jerdna kaže: Pogledaj post
prijavi da ti je facebook profil hackiran... i admini ce ti promjenit pass i poslat ga na tvoju adressu, a pocinitelja se moze nac preko ip adresee... meni su bili hackirali account al sam ga uspio nac... usao mi je tako da je prvo provalio u moj mail od kud je zatrazio pass i usao.. prijavio sam fejsu ime i prezime tipa i rekli su mi da je sredjeno s policijom.. sta god to znacilo:P
ma sve smo prijavili.....i ove americke seljacine nam pisu da nikako ne mogu ustvrditi da je ona vlasnica tog profila....a kaj je najzalosnije, sve podatke koje je trebala ispunit, ispunila je i poslala....
i ko je onda tu lud??????
__________________
[SIZE="1"]
Alkoholom Protiv Droge
KorniKornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 15:58   #749
Pomozite,molim vas!!

Netko je napravio lažni profil na facebook-u i na moj zid napisao grozne laži o meni i tagirao me na nekim slikama na kojim nisam ja.Zanima me dali je ikako moguće saznati tko je to napravio(pretpostavljam da su svi podaci lažni) ili se to može samo i CSI-u .Ako se moze i ako netko to zna ili zna nekoga ko zna molim vas da mi se javi,spremna sam platiti.
littlemiss.zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 16:31   #750
citam sve ovo iz razloga sto imama isti i jos gori problem...pa ako neko moze da mi pomogne...
neko mi je takodje usao na facebook i na mail, mislim da me prati cijelo vrijeme, poruke nisam brisala iz mail-a a na facebook-u jesam, sve moje privatne poruke
su objavljene na zidu...kako da saznam ko je...molim vas molim ako mozete pomozite, ocajna sam
walter00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 18:01   #751
Quote:
littlemiss.zg kaže: Pogledaj post
Netko je napravio lažni profil na facebook-u i na moj zid napisao grozne laži o meni i tagirao me na nekim slikama na kojim nisam ja.Zanima me dali je ikako moguće saznati tko je to napravio(pretpostavljam da su svi podaci lažni) ili se to može samo i CSI-u .Ako se moze i ako netko to zna ili zna nekoga ko zna molim vas da mi se javi,spremna sam platiti.

probaj tu potrazit nekaj, pa prijavit....
http://www.facebook.com/help/faq/
__________________
[SIZE="1"]
Alkoholom Protiv Droge
KorniKornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 15:17   #752
Exclamation facebook problem s obavijestima(notifications)

Naime..vec duze mi vrijeme ne dolaze obavijesti kad neko komentira moju sliku i ili neku grupu u koju sam se uclanio..prije je bilo sve uredu..svaki put kad bi dosao na fejs uvijek bi me cekalo po 10-15 obavijesti koje je komentirao statuse slike ili slicno..al sad samo bude po par komada i to je za neke glupe igre, kvizove itd. mislio sam da je problem u postavkama ali i tamo je sve u redu...trazio sam rjesenje u centru za pomoc ali niko ne odg, pa sam se odlucio obratiti vama pa ako itko zna mozda rijesenje bio bi zahvalan
justpaco is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 17.01.2010., 23:57   #753
stavi na see all i sa strane vidi jesi li mozda to odznacio da ti dolazi?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 08:00   #754
Quote:
justpaco kaže: Pogledaj post
trazio sam rjesenje u centru za pomoc ali niko ne odg,
kak mi je ovo poznato....

meni isto dolaze te iritantne obavijesti, al naviknes se s vremena na vrijeme....
a pokusaval sam ih se rijesit s tim postavkama, al nije uspjelo....
pokusaval sam stvarno sve zivo i nezivo, tak da...moj savjet, pusti si mira....

fejsbuk saks....al igrice rulaju...
__________________
[SIZE="1"]
Alkoholom Protiv Droge
KorniKornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 13:18   #755

hmm..
imao sam 167 prijatelja na faceu i sad imam 165, znači neko me obrisao
da li je moguće saznati tko nedostaje? ili zapisati na papir sva imena prijatelja pa drugi put ako ih bude manje uspoređivat tko nedostaje na listi?
 
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 14:22   #756
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
stavi na see all i sa strane vidi jesi li mozda to odznacio da ti dolazi?
ma sve postavke sam prevrnuo, istisko ali i danje nista
justpaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 15:07   #757
Quote:
germma kaže: Pogledaj post

hmm..
imao sam 167 prijatelja na faceu i sad imam 165, znači neko me obrisao
da li je moguće saznati tko nedostaje? ili zapisati na papir sva imena prijatelja pa drugi put ako ih bude manje uspoređivat tko nedostaje na listi?
hahahaha, zapiši na papir
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 15:55   #758
Quote:
germma kaže: Pogledaj post

hmm..
imao sam 167 prijatelja na faceu i sad imam 165, znači neko me obrisao
da li je moguće saznati tko nedostaje? ili zapisati na papir sva imena prijatelja pa drugi put ako ih bude manje uspoređivat tko nedostaje na listi?
meni se zna povisivati broj iako nikog nisam dodala, niti me je itko dodavo...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 01:05   #759
Quote:
Sauron_zg kaže: Pogledaj post
hahahaha, zapiši na papir
a da, neznam drugi način
a baš me zanima ko fali
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 14:24   #760
Quote:
germma kaže: Pogledaj post
a da, neznam drugi način
a baš me zanima ko fali

ne mora znaciti da te je netko izbrisao sa liste prijatelja..mozda je jednostavno "taj" ugasio svoj racun i profil i nema ga vise..tako ga nema vise ni medju tvojim prijateljima..dok mu opet ne bude dosadno i vrati se, a ti vidis da imas jednog prijatelja vise
ryan111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.