Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2009., 11:20   #121
Quote:
NikolaBGD kaže: Pogledaj post
Pozdravljam trash modulju Azrielu, mislim da joj je ovakav pobednik bas po njenom ukusu

Sav sladunjav, pickast u faci, kad namesti ono fejk zubalo u osmehu probavni trakt vapi za praznjenjem...

Obucen kao igrac folklora iz Modavije, vuce malo na hispano varijantu sa ciljem da poceska sedo runo gledateljica mexickih sapunica u poznim godinama... i ako je od cika Toncija, mnogo je...

Muzicki pesma je demode totalno, cak iako su pucali na eurosong kicericu promasili su, visoko Ce je nista za ovakvog "ojkaca" iz Sibenske zupanije, doziva on visinom dirki na klaviru koje nedostaju sa desne strane, u jednom trenutku je ozbiljno isfalsirao.

Steta sto sam gledao fudbal pa sam pogledao tek proglasenje pobednika, sigurno je bilo svakakve treserice na ovom meniju...

Hehe...kaže se AVE...ali dobro, nećemo cjepidlačiti...Cukrov je previše i za moj halapljivi odnos prema trešu...nedostaje mi Operacija Trijumf do pakla i nazad, tamo su ga barem mnogi kritizirali.
Na Dori je pak bio jedan od boljih...publika reče najbolji...uh oh

Meni se, doduše, najviše dopao Cukrenkov mariachi stajling, mislim da će se to furati ovog proljeća po špici...a i idealna je kombinacija za nastup pred švapskim i baltičkim turistima na terasama s plastičnim stolcima. Volim te jako nosive stvari, posebne, a opet dovoljno neupadljive da u njima možeš posvuda
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 11:22   #122
al jesmo i mi jadan narod, umjesto da pošaljemo u bijeli svijet 3 komada da nas predstavljaju, mi pošaljemo neki kao duet, bože pomozi
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 11:49   #123
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post


ja se nemrem odlučit.daj zamisli kombinaciju srednje i desne
khmmmm, let me think.... ipak srednja
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 12:33   #124


__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 01.03.2009. at 12:54.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 12:49   #125
A jebemu Luci..trebao si to malo šareno okitit, vako ko da je neko umro..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 12:54   #126
Sada?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 12:57   #127
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Sada?
Sad je već bolje..ali probaj još malo nekih gliter efekata i te fore..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:31   #128
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
A jebemu Luci..trebao si to malo šareno okitit, vako ko da je neko umro..


umrla dobra muzika u hrvata
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 13:09   #129
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ne zanimaju nas galebi koji se karaju.
o božeeee
Kako u poslijednje vrijeme imam žešće napade mazohizma, bacila sam oko i na Doru.
Od svih tih urlatora (kakav je ono užas pobijedio????) nairitantniji mi je Bačva Duško voditelj.


irudamu a što je ovo?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:

Zadnje uređivanje Azriela : 02.03.2009. at 13:51. Reason: kvotanje fotke
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 02.03.2009., 13:20   #130
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
irudamu a što je ovo?
prva izgleda kao mlađa sestra vlatke pokos, druga kao kombinacija ronaldinja i neke starlete, a treća je hrvatska seka aleksić.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 13:23   #131
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
prva izgleda kao mlađa sestra vlatke pokos, druga kao kombinacija ronaldinja i neke starlete, a treća je hrvatska seka aleksić.
treća meni izgleda ko rom sa sisama kojeg je netko prepekao u mikrovalnoj.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:56   #132
Znam da kasnim al evo da i ja kažem nešto...
Gledala ali ko da i nisam, dosadno brate, gdje su oni divni dani kad je Dorom carovao pravi treš...
Ovo sve neke kuknjavice, plačkalice, sentiši neki... bzvz jebate, skoro sam zaspala.

Al kad sam vidjela da kao prateći vokal () nastupa ona mala Andrea Noah sve je odmah bilo jasno, mislim, iz osmog puta mora pobjedit da ga jebeš...
Pjesma...uši para, mozak razara, al to je to - prava evrovizijska patetika, kričanje, kreštanje, svak svoje urla, baba šumom deda drumom i tako...no dobro, imaju tri mjeseca da se nauče pjevat ili ako niš drugo probaju bar malo uštimat jedan s drugim

Meni je najveći treš ipak bio Batifjaka, evo samo sam čekala da usred one plačkave pjesme krene citirat nešt iz knjige Nives Celzijus i vrištat Dino Dino, to me tak pali, to me tak pali....
To bi bio savršen scenarij za jednu tako savršenu večer.
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 19:16   #133
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post

Meni je najveći treš ipak bio Batifjaka, evo samo sam čekala da usred one plačkave pjesme krene citirat nešt iz knjige Nives Celzijus i vrištat Dino Dino, to me tak pali, to me tak pali....
To bi bio savršen scenarij za jednu tako savršenu večer.
Točno..
Nikako ga nisam mogla doživjeti ozbiljno i samo sam čekala da u maniri brzog oblačenja digne zavjesicu oko sebe, a kad ju spusti iskoči Marija Pomija obučena u Simonicu..."pare daj Ante.."
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 20:02   #134
:trlja ruke:

Dakle treš.

Izdvojila bih Letećeg bez odreda.
Sve je tu; jarlaukanje, frulica, bubnjevi, žgabava violina i sponza teta - ma nebrojeno se mnogo malih 'rvata začelo tog sudbonosnog trenutka kad je gospon Denis zaridao svoju opću jadikovku. - Čekajte i vidjeti ćete.

Nadalje...

Ona treba u zlatnom Tutić and co.
Tutić liže dupenca Huljićima; on je imao zlatnu trudnicu sa zlatnim strunama - Tutko je imao zlatnu trebu koja čak niti falš nije izvela kako spada ali je zato imala zlatnu sisu. I grbava koljena.

Gamulin - isuse i majko božja.
Jedino što je u meni izazvao bila je želja da se zaletim na pozornicu, otmem Alki onog međeda i uguram ga njemu u čvalje; što da mu začepim onu rupetinu u ustina što da čoek jednostavno prestane ridati.
Helex, helex i opet samo helex. - Nisi kul kad bečiš u promašenom tonu - napucaj se heličima, obleci nešto spojivo ovako samo ideš na penis.

Oni tipovi uz onu luster Franku.
O - MAJ - GAD!!!
One šuškave trenirke s odsjajem.

Žanko... Dražen Žanko.
I njega bih ispljuskala. - Da sam mu mater.
Jebeš mi sve; Ibrica mi pored njega izgleda mračno.

Čager - neki - kurac - isuseeeeee...
Ono nije bio treš - ono je bilo žalosno...
Jako žalosno.

Pobjednici.

Harmonika man pjevačkog raspona rasplodne foke sa kroničnom upalom vagine i neka treba zgodnjičke face koja bolje da usta nije otvorila.
I tko mu izmisli autfit - bi trebao patiti. Jako patiti.
Skupa s onom nekom ženom što se baca uokolo s onom trakom. : confused:

Uglavnom, razočarana sam.
Niti je bilo štikli, niti šljokica, niti paprika, Vitasović klasično pijano debelo krme, svi su bečali po pozornici - mislim wtf?!

Karmine ili festival kiča?!
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 20:08   #135
Quote:
frikuscha kaže: Pogledaj post

Karmine ili festival kiča?!
Def. karmine..još da je pobijedila klapa imali bi i oficijelnu narikaču..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 20:14   #136
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Def. karmine..još da je pobijedila klapa imali bi i oficijelnu narikaču..
Kao što već rekoh jednom prilikom; jebe se njima u Rusiji za krš, masline, sol, autoceste, neubrane masline i jebene slane srdele.

Ajde da je po nečemu bila posebna i treši; moš mislit.

Kipovi u stilu Mikulića stoje i statično bajaju o gore navedenim stvarima.

Meni je jasno da su bakice i domaćice diljem lijepe naše svršavale ali u doba krize tolike pare davati na impulse
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 20:14   #137
Di je bijo Leteći bez odreda i zašto ga ja nisam ujočila

Link
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 20:20   #138
http://www.youtube.com/watch?v=zAMmzQEajXI

Nisi?!

Sram te bilo.

__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 20:28   #139
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Di je bijo Leteći bez odreda i zašto ga ja nisam ujočila

Link
Jer si previše buljijo u Feminemke..znam ja frajere poput tebe.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 20:30   #140
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Jer si previše buljijo u Feminemke..znam ja frajere poput tebe.
Čekao sam da onoj srednjoj popucaju vezice odozada i da joj sise ispadnu
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.