Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2010., 16:43   #1
CIN III - CIN II, vitamini?

Kao prvo veliki pozdrav jer ste otvorili ovaj post...

Ovako, prije par mjeseci mi je dijagnosticiran HPV i CIN III (papa testom). Nakon biopsije su nalazi pokazali da je CIN II u pitanju, sada čekam da prođe određeno vrijeme kako bi mogla opet ponoviti papu i vidjeti kakvo je stanje. Kupila sam aloe veru koju pijem 2 puta dnevno, danas sam kupila i kantarionovo ulje (isprobati ću ga na način s tamponom), često kupim bademe i grickam ih, počela sam piti sve one sokiće s tzv. vitaminima (čisto da psihu umirim). Zanima me, zna li itko još koji način na koji bi mogla pokušati još više suzbiti još više i HPV i CIN?

Hvala!
Suna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:57   #2
Quote:
Suna87 kaže: Pogledaj post
Kao prvo veliki pozdrav jer ste otvorili ovaj post...

Ovako, prije par mjeseci mi je dijagnosticiran HPV i CIN III (papa testom). Nakon biopsije su nalazi pokazali da je CIN II u pitanju, sada čekam da prođe određeno vrijeme kako bi mogla opet ponoviti papu i vidjeti kakvo je stanje. Kupila sam aloe veru koju pijem 2 puta dnevno, danas sam kupila i kantarionovo ulje (isprobati ću ga na način s tamponom), često kupim bademe i grickam ih, počela sam piti sve one sokiće s tzv. vitaminima (čisto da psihu umirim). Zanima me, zna li itko još koji način na koji bi mogla pokušati još više suzbiti još više i HPV i CIN?

Hvala!
Imaš otvorenu tu temu na Ženskom zdravlju pa ti ne bi bilo zgorega pročitati sve od a do ž jer se radi o ozbiljnom stanju koje nije za zanemariti.
Dakle, i sama sam prošla CIN II + HPV visokog rizika, sad sam hvala Bogu zdrava bez operacije. No moram ti reći da je borba dugotrajna, ukoliko ne želiš pod nož.
Ja sam kombinirala puno alternativnih metoda s tim da sam stalno bila pod nadzorom ginekologa (sad se treba sjetiti svih metoda ). Bioenergija kod 2 terapeuta, cijeli paket proizvoda na bazi meda od radovana Petrovića, ekstrakt bijele imele u obliku injekcija, tamponi s mješavinom ulja (gospina trava, crni kim, et. ulje ravensare i et. ulje niauli), Spirulina, Zelena Magma, folna kiselina... obavezno prestati pušiti i piti, promijeniti način prehrane, što više kretanja... eto, ukratko.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 19:08   #3
Puno hvala! Želim proći kroz sve moguće kako bi izbjegla operaciju. Jedino što sam saznala prije ovoga što si mi napisala bilo je ovo što već i koristim, tako da mi svaka nova ideja jako dobro dođe... Tako da, puno hvala još jednom!!
Suna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 09:16   #4
Dobro si počela.
S vremenom trebaš potpuno promijeniti prehranu, uglavnom se prebaci na svježe povrće i voće, po mogućnosti sve sirovo. Prerađene namirnice izbaci potpuno. Možda bi i MMS pomogao ili tekuci kisik ( Calivita), a možda i biorezonanca. Ja sam imala u tijelu (bez vidljivih simptoma) herpes i sad sam ga biorezonancom sredila.
Samo napred po zdravoj prehrani i rezultati neće izostati
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 10:22   #5
Ja sam izbjegla operaciju s dijgnozom CIS. Umjesto pod noz otisla sam na aromaterapiju u Centar Cedrus, kod Stribora Markovića.
U pocetku sam samo zeljela izbjeci klasicnu konizaciju, a putem sam shvatila da mogu to istjerati u potpunosti.
Schwesterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 16:18   #6
Znam da su naše bake upale dole rješavale kamilicom, šprica, kamilica i špric...a sad ne znam jel u to vrijeme postojao HPV uopće.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 16:43   #7
citala sam prilog jednog profesora koji CIN II i CIN III lijeci s visokom dozom vitamina D i maslinovim uljem.
njegova terapije: preko noci natopiti tampon u maslinovo ulje i nakapati na njega 10 kapi vitamina d (jedna kap ima 500IE)
navodno da su rezultati odlicni..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 23:44   #8
Hvala vam svima! Što se tiče maslinovog ulja, to je to s tim kantarionovim uljem (maslinovo ulje + cvjetovi kantariona, tj. Gospine trave). Eto, danas sam još kupila vitamine c, i preporučila mi teta ljekarica Colostrum plus, pa još tražim... hvala vam svima, no prihvaćam svaku ideju...
Suna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 22:00   #9
Quote:
Suna87 kaže: Pogledaj post
. . . Nakon biopsije su nalazi pokazali da je CIN II u pitanju, . . . Kupila sam aloe veru koju pijem 2 puta dnevno, . . . Zanima me, zna li itko još koji način na koji bi mogla pokušati još više suzbiti još više i HPV i CIN?
Hvala!
Preporučam terapiju bioenergijom po metodi Zdenka Domančića kao najdjelotvorniji način.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 01:18   #10
Quote:
Schwesterica kaže: Pogledaj post
Ja sam izbjegla operaciju s dijgnozom CIS. Umjesto pod noz otisla sam na aromaterapiju u Centar Cedrus, kod Stribora Markovića.
U pocetku sam samo zeljela izbjeci klasicnu konizaciju, a putem sam shvatila da mogu to istjerati u potpunosti.
I ja bih preporučila istu tu terapiju .
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 08:53   #11
Hvala! No već sam jednom davno bila na nečemu sličnom, pa me zanima, koliko koštaju te terapije kod jednog i kod drugog?
Suna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 10:25   #12
Ne znam koliko davno si mislila budući je ovo što Stribor radi nešto novijeg datuma, nekih par godina unatrag (4,5).
Prije toga nije bilo fitoaromaterapije na ovoj razini u Hrvatskoj, on je prvi i po meni jedini kompetentan na ovakav način pomagati.
Znam da mu i neke ginekologice šalju klijentice.

Naravno tom problemu se osim na fizičkoj razini može raditi i na (kad smo već na alternativi ) energetskoj i uvijek bih preporučila tehnike gdje se u tretmanu između ostalog radi i na osvještavanju uzroka nastanka.

Cijenu, točno ne znam, no to ionako ovosi o tome što će od pripravaka biti potrebno za svaku pojedinu osobu.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:52   #13
Jednu stvar želim istaći premda sam je već rekla u prvom postu: užasno je važno prestati pušiti!!! Meni se stanje naglo počelo popravljati nakon prestanka pušenja; do tada je poboljšanje išlo puževim korakom.
Također je jako važno vjerovanje u ozdravljenje, pozitiva I naravno, sex jedino sa zaštitom. Sretno!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 16:39   #14
srebrna voda

Podižem temu...

Ima li itko ikakva iskustva o korištenju srebrne vode vaginalno za tretiranje (uklanjanje) promjena grlića maternica i/ili hpv?
waitapu0205 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.