Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 15:50   #1
Humanitarne akcije navijača

Toliko trubimo o tome kako nas niko ne razumi, kako su svi protiv nas, kako ne kuže naš đir i to, a slabo se trudimo sami pokazati ono što se u medijima prešućuje-druga strana navijačke medalje.

tako čak i na ovom forumu imamo temu o zlo-navijačima, ka naručenu za svakog ko na ovaj pdf dođe sa predrasudom o najvećem problemu hrvatskog društva, a nemamo pravu temu o humanitarnom radu.

znam da su sve navijačke skupine dosta aktivne, a i ovakve stvari po meni pokazuju snagu grupe, znači da vidimo - dobrotvorne akcije, darivanja krvi, lipe poruke nevezane za navijanje, čišćenje kvartova, piturivanje vrtića... na znanje ostalima i poticaj jedni drugima.

za početak ova zadnja torcidina
torcida za vukovar
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 18:23   #2
zajebi ovu temu, nisu navijači politička stranka pa da trebaju kupovat simpatije i glasove građana, ne treba reklame, a poznavajući mentalitet hr naroda i nekih nazovi navijača, ovaj topic bi nakon kojih dva tri upisa mogao postati poligon za prepucavanje maloumnika koja grupa je više dala ili napravila što je potpuno nepotrebno..
__________________
sami protiv svih

since 1987...
shark attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 19:09   #3
nije to zbog reklame, već zbog nas samih.
malo poticaja jedni drugima, po meni osobno i ovakve stvari pokazuju snagu grupe.

evo npr. odlične inicijative iz zadra.

Tornado za Hrvoja
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 19:13   #4
hajduk-budućnost

počast Marku Babiću
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 19:18   #5
Torcida Vodice za poginule vatrogasce
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 10:16   #6
dobro ti je covjek rekao, zajebi to za javnost nismo mi tu radi njih, i zaboli me sta oni misle o nama, ako si htio postavit nesto konstruktivno onda si mogao napisat topic tipa neznam , dajem ovo , znam kome treba ovo, dali neko ima , tipa kad se skupljalo za simica, ima dosta ljudi u hrvatskoj nazalost kojim bi bilo sta dobro doslo, bilo to namjestaj, il nesto sasvim deseto.....a ne tu stavljat slike di je neka navijacka grupa digla neku poruku ako kuzis kaj ocu reci.....
jägermeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 12:18   #7
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
dobro ti je covjek rekao, zajebi to za javnost nismo mi tu radi njih, i zaboli me sta oni misle o nama, ako si htio postavit nesto konstruktivno onda si mogao napisat topic tipa neznam , dajem ovo , znam kome treba ovo, dali neko ima , tipa kad se skupljalo za simica, ima dosta ljudi u hrvatskoj nazalost kojim bi bilo sta dobro doslo, bilo to namjestaj, il nesto sasvim deseto.....a ne tu stavljat slike di je neka navijacka grupa digla neku poruku ako kuzis kaj ocu reci.....
ma kužim te ja u neku ruku, ali meni je ovo zanimljivo ka neki poticaj nama međusobno (u biti ovaj pdf i posjećuju navijači, a ne đurđa reić ili borovec), a opet može i poslužit za ovo što si govorija, poziv za nešto konkretno.

ja osobno sam aktivni navijač i svaka grupa koja napravi neku dobru,orginalnu,zanimljivu akciju raste u mojim očima (normalno, uz sve ostale stvari koje čine neku grupu)

zato sam mislija da bi bilo zanimljivo tu razminit iskustva, ali ako nije navijački atraktivno za ovaj forum, nema beda.
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:25   #8
mislim da bi ova tema mogla imat potencijala za informiranje javnosti o pozitivnim djelima. naravno da nije cilj radit neke stvari da bi ti drugi pljeskali, no nemre se baš stalno postupat kao "kaj me briga za njih", jer ovo je moderan svijet i nemre se sam opstat, to uostalom pokazuje i novi zakon u izradi...
tema za sad ostaje kako bismo vidjeli hoće li se pokazati konstruktivna ili ne.
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 14:27   #9
oni koji su na stadionu vidit ce poruke s time i javnost, ja sam mislio na nesto drugo al nema veze....
jägermeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 14:35   #10
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
dobro ti je covjek rekao, zajebi to za javnost nismo mi tu radi njih, i zaboli me sta oni misle o nama, ako si htio postavit nesto konstruktivno onda si mogao napisat topic tipa neznam , dajem ovo , znam kome treba ovo, dali neko ima , tipa kad se skupljalo za simica, ima dosta ljudi u hrvatskoj nazalost kojim bi bilo sta dobro doslo, bilo to namjestaj, il nesto sasvim deseto.....a ne tu stavljat slike di je neka navijacka grupa digla neku poruku ako kuzis kaj ocu reci.....
sta tebe prika muči na sve odma skačeš.
naravno da me ne zaboli za javnost,jer kad se sljedeci zakon bude donosia za recimo dvi godine mozda ce neko i rec pa nisu oni samo loši.
a i mi nismo huliganska grupa ko neki
mi imamo sta pisat u ovoj temi
gmaz88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:28   #11
znas sta me muci?....muci me nepravda, lazi, ima tu materijala....pod javnost mislim novine, televiziju i ostale jadnike.......ako se pomogne nekom s necim vec je napravljen j..... posao......
jägermeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 17:20   #12
malo sjećanja na jedan od najponosnijh dana svakog hrvatskog navijača (meni osobno najponosniji)

Prosvjed hrvatskih navijača u Vukovaru

slideshow uz "Lijepa li si"
prilog nove tv
indexov video
video
šetnja prema groblju


nikad zaboraviti

Zadnje uređivanje ftozr : 01.03.2009. at 17:51.
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 22:55   #13
torcida kod lovre
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 12:18   #14
http://img13.imageshack.us/img13/6651/kriialovi.jpg

Još slika iz Vukovara
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 12:45   #15
zanimljiva akcije Osječana ili kako oni kažu "činite puno malih djela, ona mogu pronijeniti svijet"

spasimo nemetinski azil
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 13:20   #16
BBB Afganistan
http://www.javno.com/home/hr/hrvatsk...k.php?id=14577
BBB u jednom od milijun darivanja krvi
http://www.javno.com/hr-zagreb/bad-b...ali-krv_116093
Jedan od humanitarnih turnira
http://www.badblueboys.hr/Forum/Thre...?ThreadID=1118
BBB i Torcida
http://badblueboys_neum.bloger.hr/po...st/934211.aspx
Humanitarni koncert 20. god. BBB
http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=310447
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:45   #17
1. memorijalni turnir "Frano Despić - Frenki"
ftozr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 16:01   #18
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...6/Default.aspx
PotpunoNormalan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 16:10   #19
Spremaju se nove akcije
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 01:33   #20
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Spremaju se nove akcije
Vidimo se u VU2009
__________________
Executive crew...
falken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.