Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 14:27   #21
Iz Knina za Zagreb, podrzat branitelje na prosvjedu.
Vodje skupina zajedno izac na binu i pokazat kako narod moze bit slozan kad treba, da nismo mi navijaci gamad. Da smo ujedinjeni.
Povest ljude iz Knina sa sobom za Zagreb

Tesko je to ostvarit nazalost, da odemo tamo i vratimo se nazad.
Poštarelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:27   #22
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
Slazem se sa svime sta ste napisali. Nema vise mirno i dostojanstveno, kad nam vladajuci nisu dostojanstveni, nece bit ni narod. Na nered u drzavi, uzvratit neredima. Knin, Vukovar, Skabrnja, sva mjesta gdje je pocinjen zlocin nad hrvatskim narodom treba posjetit. HRVAT DO HRVATA
pa evo,ovo je prava ideja,zapocet to,nek traje cili vikend i vise ko moze,nek se
udruge izjasne i nesto konkretno organiziraju,ko ima auto i moze nek se ponudi ljudima,napunit ce se i cijelu tzv.SAO KRAJINU posjetit,a onda pravac MARKOV TRG,SREDISNJICA HDZ-a i STIPICINA KUCA
maU maU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:28   #23
trebalo bi otići simbolički u knin...na sat vremena ako treba...i onda svi zajedno u zg
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:29   #24
Nemogu jos doci sebi, nisam mislija da ce me ovoliko pogodit, ne da sam bijesan...
Majku im jebem u usta europsku, triba pod hitno uciniti sve da ne udemo u nju, a ovu domacu stoku potjerat. Na ulice pod hitno svi, ovo se ne smi pustit tek tako.
Majku im jebem...
napridnasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:29   #25
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ali sutra ujutro je prosvjed branitelja u Zagrebu, kad prije bi ti otišao do Knina i natrag?

Dajte budite realni.
bio sam već na prosvjedu branitelja i rekao sam da me takvi prosvjedi uopće više ne zanimaju
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:29   #26
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ali sutra ujutro je prosvjed branitelja u Zagrebu, kad prije bi ti otišao do Knina i natrag?

Dajte budite realni.
veceras kasno? jekl se 90 god. i 91 pitalo za uru

pa jel vi kuzite da odugovlacenjem i ostalim pogodujete njima?

njih radi ovog inertnog i razjebanog naroda uopce nije niti malo strah


EDIT: pa pobogu,zatvori sve topice na 3 dana osim ovog,ok?
maU maU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:32   #27
Quote:
maU maU kaže: Pogledaj post
veceras kasno? jekl se 90 god. i 91 pitalo za uru

pa jel vi kuzite da odugovlacenjem i ostalim pogodujete njima?

njih radi ovog inertnog i razjebanog naroda uopce nije niti malo strah


EDIT: pa pobogu,zatvori sve topice na 3 dana osim ovog,ok?
Odmah!
__________________
Iza neprijateljskih linija!
spermint is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:33   #28
Ljudi dajte prijedloge, kontaktirajte vodece ljude u svojoj grupi, gradu, kvartu.

Evo prijedlog:

1. Polazak 06:00 za Knin
2. Paljenje svijeca i mimohod po Kninu
3. 11:00 h polazak za Zagreb na Trg Bana Jelacica
Poštarelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:34   #29
Quote:
papillon kaže: Pogledaj post
bio sam već na prosvjedu branitelja i rekao sam da me takvi prosvjedi uopće više ne zanimaju
Slažem se!
-Antraks- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:35   #30
Ovo nije prosvjed branitelja ljudi dragi, ovo je za potporu nasim generalima, da pokazemo vladi i susjedima istocno da smo uz njih.
Cititram Borkovica: "Ako je Oluja zlocinacki pothvat, onda mi je drago da sam dio zlocinacke organizacije"
Poštarelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:35   #31
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
Odmah!
Potpis. Nikakvi mimohodi u Knin...odmah na ulice.....
ciao tifo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:37   #32
Quote:
maU maU kaže: Pogledaj post
veceras kasno? jekl se 90 god. i 91 pitalo za uru

pa jel vi kuzite da odugovlacenjem i ostalim pogodujete njima?

njih radi ovog inertnog i razjebanog naroda uopce nije niti malo strah


EDIT: pa pobogu,zatvori sve topice na 3 dana osim ovog,ok?
Ne smijem zaključavat sve topice, a što se Knina tiče, može, ali ja mislim da je to bježanje od problema koji sjedi na Markovom trgu, a ne u Kninu... Ali okej, kud svi, tud i mali Mujo...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:37   #33
Od sutra pokrenut potpisivanje za prekid pregovora s EU.
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:39   #34
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Od sutra pokrenut potpisivanje za prekid pregovora s EU.
+ prijevremeni izbori...

pm
__________________
ZbogoM
lasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:40   #35
Sramota, povraća mi se. Deda mi je skoro drugi infarkt u godinu dana dobio, jebem vam mater svima, i haškom sudu i hrvatskoj politici. Raspustit državu jebem vam mater
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:40   #36
Nece se ovako nista dogovorit. Najbolje da sjednu vođe svih grupa i dogovore se sta. Ako se moglo za Vukovar, moze se i sad. I dobili bi veliki plus u narodu za to, posebno ako bi proslo bez incidenata ko i sva okupljanja u Vukovaru.
Jel ovo definitivno da je sutra prosvjed branitelja?
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:42   #37
U jedan dan je pretijesno za organizirat bilo šta, kamoli odlazak svih grupa u jedan grad...

Evo sutra su prosvjedi u Zagrebu i Splitu, da se na to ode za početak?

Ionako ce ovo nakon par dana splasnit kao i sve ostale teme kao sto je bila "zakon o navijacima" pa se nakon par dana izdušila, tako cemo nazalost i mi za 3-4 dana biti zaokupirani tiketima kladionice i televizijskim programom....
albus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:42   #38
jebe me se za prijevremene izbore ...

doće SDP i šta će se promjeniti - ništa , morat ćeš onda još petokraku veličat , ako ostane HDZ sve isto...


žalosno je sve ovo , samo je bitno šta mali čovjek može konstruktivno učinit ?
__________________
HB
ultra_desno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:43   #39
Ma kakav odlazak u Knin ljudi? Jeste normalni? Jos veceras izac na trg...sutra najkasnije. Ako najavimo odlazak u Knin, vec ce krenut price da navijaci idu po osvetu, ili idu vadit srbe iz kuca XD sta vam je.

Ne tvrdim da treba hladit glave, sto i ne treba nakon ovakve presude, nego ici tamo gdje je problem, a problem je u Zagrebu
klif is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:43   #40
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Ne smijem zaključavat sve topice, a što se Knina tiče, može, ali ja mislim da je to bježanje od problema koji sjedi na Markovom trgu, a ne u Kninu... Ali okej, kud svi, tud i mali Mujo...
Mislim da ti jedini ovdje mozes ostvarit kontakt sa ljudima sa navijacke scene koji imaju puno ljudi pod sobom.
Mislim da ce se svi slozit da ih kontaktiras, dogovorite kaj cemo i kako cemo i gdje cemo. Podrzat cemo vas svi, samo je najbitnije da se svi nademo na jednom mjestu. Riječani, Splićani, Zadrani, Vinkovčani, Osiječani, Vukovarci, Karlovčani, Puljani, Mostarci itd.

Ako se ne pokrenemo za sutra svi kao jedan, mozemo zaboravit price o navijacima kao vodama promjena. To su onda neka druga vremena.

Obavijestit sve podruznice i prosirit vijest po Facebooku, mailovima, forumima.
Poštarelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.