Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2015., 16:46   #381
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Nightshadow, ne mogu na aukciji biti fiksne cijene. To je onda prodaja, a ne aukcija.
Kvotam svoj post, budući da se istovremeno pojavio tvoj i moj, pa ovaj nisi vidjela.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 18:03   #382
Prošle godine su nam rekli da može, ako imamo više komada od istog predmeta:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=821234

Što ćemo sad? Da svugdje stavite "početna cijena"?
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 19:15   #383
Quote:
Nightshadow kaže: Pogledaj post
Prošle godine su nam rekli da može, ako imamo više komada od istog predmeta:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=821234

Što ćemo sad? Da svugdje stavite "početna cijena"?

Već sam promijenila u 'Početna cijena'. Uostalom, već ti je u prvoj ponudi za one grančice ponuđeno 20 kn, a ne 15, kako je pisalo uz fisknu cijenu. Što ćeš jo reći, no no, primamo samo 15 kn po svežnju.

Ne shvaćam smisao fiksne cijene na aukciji. Staviš najnižu kao početnu, a dalje sve prepustiš nadmetanju. Nije valjda da ne želiš više novaca za istu količinu predmeta?
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 19:37   #384
Po meni nema potrebe da se ljudi nadmeću za predmete ako imamo više komada. Pa ako im se svidi neka knjiga, usput si mogu izabrati i neki privjesak ili bedž po uobičajenoj cijeni... to je bio smisao. Ali da, ako netko ponudi više, nećemo odbiti.
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 16:01   #385
Cupanka bi aukciju,ako može ?
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 00:38   #386
cupanka hehe
ja bas dns razmisljala o aukciji i terminu

*************

Rinaši bi nakon cupanke
krajem mjeseca...

.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 04:03   #387
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Cupanka bi aukciju,ako može ?
Može Pripremi sve, pa se javi koji dan prije da otvorimo temu!

Quote:
udruga RINA kaže: Pogledaj post
Rinaši bi nakon cupanke
krajem mjeseca...

.
Naravno, pripremite se i javite nakon cupanke!
Twinkle T is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 14:30   #388
Hello dragi narode. Budući da hranim gro životinja i sebe, nemam posao niti bilo kakve prihode organizirala bi aukciju ali nemam predmeta.
Molim sve koji mi žele pomoći i imaju stvari viška da mi se jave u inbox. Hvala
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 15:38   #389
Eto, ja bi aukciju u rujnu ako može.
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 23:57   #390
Može, naravno! Samo se javi koji dan prije da otvorimo temu. Do tada naskupljaj što više donacija (max. 180) i pofotkaj ili neka ti fotkaju predmete u formatu 320*240 pixela.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:47   #391
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Može, naravno! Samo se javi koji dan prije da otvorimo temu. Do tada naskupljaj što više donacija (max. 180) i pofotkaj ili neka ti fotkaju predmete u formatu 320*240 pixela.
ok
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:15   #392
Valjda mogu staviti na ovu temu. Ako ne, nek moderator pobriše. Dakle, i dalje skupljam stvarčice za aukciju koja bi trebala biti u 9 mj. Još ih nemam dovoljno. Svi koji imaju nešto mi se mogu javiti na pp. Hvala
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 09:51   #393
Stvarčice su uglavnom skupljene (naravno, ako netko još ima štogod, može mi proslijediti. Drugi tjedan počinje moja aukcija. Nadam se da će biti posjećena i da će vam se sviđati ponuda.
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 11:43   #394
Astral, javi ovdje kad prikupiš sve fotke predmeta, da ti otvorim uvodni post i predloži naslov aukcije.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 09:27   #395
upit za aukciju

dobro jutro
mogu li u ovdje na pravoj šapi organizirati aukciju za životinjice na skrbi Udruge 9 Života iz Osijeka tijekom sljedećeg mjeseca?
To bi bile samo moje osobne stvari, bilo bi ih otprilike 50-ak (trebalo bi mi malo vremena da sve poslikam i smanjim slike.

hvala unaprijed na odgovoru!
lijepi pozdrav
tresnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 22:59   #396
Prema dosadašnjoj praksi, za aukciju su se javljale udruge ili zaštitari koji su osobno skrbili o napuštenim životinjama. Moderatori nemaju ništa protiv da neki forumaš odradi aukciju za neku udrugu, ali se svakako treba javiti netko iz te udruge da se slaže s aukcijom i pošalje podatke potrebne za njezino odvijanje (bankovni račun...).

Temu o udruzi 9 života iz Osijeka vodila je Chocolate Puma, koja se zbog privatnih razloga povukla iz sudjelovanja na forumu. Nažalost, temu više nitko nije podizao, tako da nismo upoznati s trenutačnim stanjem i potrebama Udruge, a što bi bilo poželjno i potrebno napisati. Zbog toga te molimo (ova množina, jer iznosim stav moderatora) da kontaktiraš nekoga iz Udruge tko će nam javiti o trenutačnim aktivnostima i potrebama Udruge, porebne podatke, te da se slažu da ti u njihovo ime i za njihov račun vodiš aukciju.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 14:50   #397
Preko facebooka sam se dogovorila s Udrugom i oni su suglasnim s ovakvom organizacijom aukcije
Znači, koliko sam shvatila iz onog što su mi pojasnili iz Udruge, u aukciji se nigdje ne smije spominjati njihovo ime, a svatko kao fizička osoba - pojedinac može skupljati pomoć za koga kod želi, i na kraju sa svog računa uplatiti na račun Udruge kao donaciju.

Znači, ja bih predložila otvaranje teme za aukcije za pomoć macama grada Osijeka. Ja sam član Udruge kojoj će na kraju ići uplata tako da imam sve njihove podatke.
Svi kupci bi predmete platili meni, a ja bih na kraju zbrojno uplatila Udruzi.
Udruzi bih (ako treba i moderatorima tu na forumu), poslala evidenciju kupljenih stvari, imena kupaca, prikupljenih iznosa i sl.

Ako se slažete da krene aukcija, imam još par pitanja
- može li aukcija trajati cijelu veljaču
- mogu li postaviti za neke vrijednije predmete malo veću minimalnu početnu cijenu (npr 50 kn)
- možete li tu temu držati kao top-temu na vrhu za to vrijeme da ju čim više ljudi vidi i sudjeluje

Hvala unaprijed!
lijep pozdrav
tresnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 13:29   #398
Da ne čekam tri mjeseca kako bih održala tempo konverzacije odgovaram odmah, a u ime svih moderatora. Iz pravila pdf-a Plava šapa je vidljivo da se ne mogu se organizirati aukcije za nepoznatog nekog s uplatama na privatni račun nepoznatog nekog (što forumaš sa svojim nickom to jeste).

Ne vidimo nikakav razlog da se registrirana udruga ne javi i zatraži aukciju. Udruga može ovlastiti osobu da u njihovo ime organizira i vodi aukciju, ali sredstva trebaju ići na račun udruge.


Što se ostalih pitanja tiče:

- aukcija uobičajeno traje dva tjedna, ali ne bi bio problem da se ovaj rok produži

- nije određen najniži iznos cijene predmeta

- aukcije se uvijek drže kao top teme
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 16:54   #399
Mi (cupankine šapice) bi se predbilježili za aukciju kad krenu.
Hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 16:17   #400
Mi bi aukciju, ako moze ?!
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.