Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 15:54   #41
Ne želim ulazit u nikakve rasprave o transparentima, ali moram reći da nikome nije bilo napeto nekakve indijanske transparente otimati i snjima se nešto kurčit dok vi niste taj trend uveli...
I kao rezultat toga imamo hrpu otetih krpa od većinom običnih navijača i tonu glupih rasprava na forumu o vrijednostima tih istih i načina na koji su oteti. A nema ih za na prste jedne ruke nabrojit koji su pali "kako triba"...
napridnasi is offline  
Old 08.03.2013., 15:55   #42
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Aha.. Dobro.. A zašto misliš da mene zanima zašto ste najjači u svemiru?
Pa ti si napisao da brijemo da smo najjači u svemiru. Ja sam ti napisao zašto. Sigurno ne zbog jebenih oduzetih transparenata. Makar niti tu nismo nešto loši. Ima li grupa koja je svjesnija toga od tvoje?
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 16:01   #43
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Najjači smo u svemiru jer mene - sredovječnog intelektualca neki dan murija doma hapsi u 6 ujutro, dok manje više sve ostale bitnije grupe s područja ex-Yu vode notorni krimosi koje nitko ne dira...

Zato smo najjači.

Jer smo u fajtu sa sistemom već 25 godina, ne s drugim grupama. Vi nas uglavnom uopće ne zanimate...
Ti si Kralj
kontra ultrasa is offline  
Old 08.03.2013., 16:06   #44
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Pa ti si napisao da brijemo da smo najjači u svemiru. Ja sam ti napisao zašto. Sigurno ne zbog jebenih oduzetih transparenata. Makar niti tu nismo nešto loši. Ima li grupa koja je svjesnija toga od tvoje?
Uzalud ti titula intelektualca kad si od mog pitanja zašto ne nosite transparente i opaske da bi kao najjače grupa u svemiru to trebali radit, shvatio da ja prozivam vas za neku jačinu ili šta ti ja znam šta sve ne.. Na jednostavno pitanje daš jednostavan odgovor, a ako ti je dosadno onda idi čitaj knjige i hvali se kako si dostigao još jedan viši nivo intelektualnosti..

Inače ako te pogodilo ovo najjači u svemiru ko ti kriv, ti si potego tu priču i ja se sad malo naslađujem
A da niste jaka i simpatična grupa sa mrkim pogledom to nikad nisam reko, što ste vi jači to je scena zanimljivija, jer ovako ostajemo samo mi sami na vrhu
popit is offline  
Old 08.03.2013., 16:12   #45
Čovjek postavi jednostavno pitanje, dobije sedam nepotrebnih replika i samo jedan polovičan odgovor i još ga startate preko interneta . Da se ovako trsite uživo pa di bi nam bio kraj. Al dobro još jedna bitka dobivena na internetu! jebemti navijače da ti jebem
__________________
Policia para quem precisa?!?
coa86 is offline  
Old 08.03.2013., 16:12   #46
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Uzalud ti titula intelektualca kad si od mog pitanja zašto ne nosite transparente i opaske da bi kao najjače grupa u svemiru to trebali radit, shvatio da ja prozivam vas za neku jačinu ili šta ti ja znam šta sve ne.. Na jednostavno pitanje daš jednostavan odgovor, a ako ti je dosadno onda idi čitaj knjige i hvali se kako si dostigao još jedan viši nivo intelektualnosti..

Inače ako te pogodilo ovo najjači u svemiru ko ti kriv, ti si potego tu priču i ja se sad malo naslađujem
A da niste jaka i simpatična grupa sa mrkim pogledom to nikad nisam reko, što ste vi jači to je scena zanimljivija, jer ovako ostajemo samo mi sami na vrhu
Sinko, kreni čitat s razumijevanjem. To se uči u prvom osnovne. Napisao sam ti da nas vi uglavnom ne zanimate, i to ti je odgovor na tvoje pitanje.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 16:33   #47
Quote:
coa86 kaže: Pogledaj post
Čovjek postavi jednostavno pitanje, dobije sedam nepotrebnih replika i samo jedan polovičan odgovor i još ga startate preko interneta . Da se ovako trsite uživo pa di bi nam bio kraj. Al dobro još jedna bitka dobivena na internetu! jebemti navijače da ti jebem


Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Sinko, kreni čitat s razumijevanjem. To se uči u prvom osnovne. Napisao sam ti da nas vi uglavnom ne zanimate, i to ti je odgovor na tvoje pitanje.
Ne nosite transparente jer vas mi ne zanimamo..

Ma nek je tebi sa srećom, ja inače volim pametovat al pozitivno i u cilju zajebancije jer između ostalog za to služi ovaj forum, a tebe očito proganjaju neke mračne sile i neprijatelji koji ruju iznutra pa si malo ogorčen.. a bio bi i ja da ličim na krumpir..
Pozdrav svim dobrim ljudima s ovog topika, inače ne pišem puno ali eto danas sam bio znatiželjan i zajebo se ! Vidimo se na tribinama i ispred njih !
popit is offline  
Old 08.03.2013., 16:47   #48
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Ma nek je tebi sa srećom, ja inače volim pametovat al pozitivno i u cilju zajebancije jer između ostalog za to služi ovaj forum, a tebe očito proganjaju neke mračne sile i neprijatelji koji ruju iznutra pa si malo ogorčen.. a bio bi i ja da ličim na krumpir..
Pozdrav svim dobrim ljudima s ovog topika, inače ne pišem puno ali eto danas sam bio znatiželjan i zajebo se ! Vidimo se na tribinama i ispred njih !
Ne, Ajnštajne, to je zato jer trenutno baš nema smisla nosit neke transparente... Ovo na što nam sad liči klub i nije neki ponos. Kuiš?

Krenuo si jako bahato, a sad glumiš nevinu žrtvu. Tipično za moralnu gnjidicu koje su zasjele na ovaj forum i uništavaju ga...

Mislim da grupa koja je relativno nedavno molila krunicu skrivena u svinjcu da im netko ne uzme kompletne transparente baš i nije pozvana da drugima kvoca i sere...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 16:54   #49
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Najjači smo u svemiru jer mene - sredovječnog intelektualca neki dan murija doma hapsi u 6 ujutro, dok manje više sve ostale bitnije grupe s područja ex-Yu vode notorni krimosi koje nitko ne dira...

Zato smo najjači.

Jer smo u fajtu sa sistemom već 25 godina, ne s drugim grupama. Vi nas uglavnom uopće ne zanimate...
Hapse te zato što već 25 godina lažeš . Tvoji postovi su (laički da objasnim) nešto slično kao da se ti pogledaš u ogledalo bez naočala i vidiš Brad Pitt-a , a ne sredovječnog "panjastog" purgera !

Moj savjet ti je da odmoriš malo posli posla !
__________________
Heroji ne plaču i kad gube pobjeđuju, heroji ne mole zube stisnu i prebole!
Onore agli assenti
jollyroger is offline  
Old 08.03.2013., 16:56   #50
Quote:
jollyroger kaže: Pogledaj post
Hapse te zato što već 25 godina lažeš . Tvoji postovi su (laički da objasnim) nešto slično kao da se ti pogledaš u ogledalo bez naočala i vidiš Brad Pitt-a , a ne sredovječnog "panjastog" purgera !

Moj savjet ti je da odmoriš malo posli posla !
Ajmo se držat navijačkih tema. Ovo nema smisla. Odite na Gloriju.hr ako vas zanima nečiji izgled.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 17:03   #51
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Ajmo se držat navijačkih tema. Ovo nema smisla. Odite na Gloriju.hr ako vas zanima nečiji izgled.
Mora bi se stvarno Mukte kalat na zemlju jedini si ti u ton filmu. Jel to loš dim u Zg?
jeretova1950 is offline  
Old 08.03.2013., 17:14   #52
Quote:
jeretova1950 kaže: Pogledaj post
Mora bi se stvarno Mukte kalat na zemlju jedini si ti u ton filmu. Jel to loš dim u Zg?
A ne trošim ti ja to govno jer zaglupljuje i to brutalno. Baš zato sam i dalje neprejebiv s 40 godina...

Uglavnom, barem sada topic ima 3 strane pa je vrlo lako provjerit tko je bez ikakvog razloga bahato uletio i počeo srat, šatro iz znatiželje, ali u biti zbog provokacije.

Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Zašto ne nosite transparente i kad ih mislite počet nosit? Da li zbog trenutne brojke ili zbog nekog međusobnog dogovora?
Zar nije malo licemjerno busat se u prsa da ste najjača grupa u svemiru, a ne dat priliku drugima da dokažu suprotno?
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 17:19   #53
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
A ne trošim ti ja to govno jer zaglupljuje i to brutalno. Baš zato sam i dalje neprejebiv s 40 godina...

jeretova1950 is offline  
Old 08.03.2013., 17:25   #54
Quote:
jeretova1950 kaže: Pogledaj post
Neprejebiv.. Kako car isklepa riječ odnikud
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Old 08.03.2013., 17:41   #55
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
A ne trošim ti ja to govno jer zaglupljuje i to brutalno. Baš zato sam i dalje neprejebiv s 40 godina...

Uglavnom, barem sada topic ima 3 strane pa je vrlo lako provjerit tko je bez ikakvog razloga bahato uletio i počeo srat, šatro iz znatiželje, ali u biti zbog provokacije.
Vjeruj mi da je samo zbog znatiželje, a kao šta si reko u prvom razredu se uči čitati sa razumjenjavanjem i očito su tebe zbog pameti odmah prebacili u drugi pa si to preskočio, a uz to niko se nije našo isprovociran osim tebe.. Znači ili imaš nekakav poremečaj i misliš da su svi protiv tebe i da te proganjaju pa se smatraš odgovornim da svima odgovaraš bahato ili si jednostavno tupast pa ništa ne shvačaš onako kako bi trebalo.. Ubiti kome se ja opravdavam
Živi u nekom imaginarnom svijetu, govori si da si najpametniji, najbolji i najljepši(dobro necemo pretjerivat, ko šta kažeš ovo nije glorija) i pusti druge ljude da mi odgovore ko šta neki i jesu.. Očito ti fali pažnje pa je ovako dobijaš i to te čini sretnim.. Eto ovo je stvarno zadnje od mene za danas, a ti mi odgovaraj, vrijeđaj i boksaj se sam sa sobom, ionako takve kao ti smo u društvu nagrađivali čvegerima tako da mi tvoja pametovanja i uvrede ne znače ništa
popit is offline  
Old 08.03.2013., 17:42   #56
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
A ne trošim ti ja to govno jer zaglupljuje i to brutalno. Baš zato sam i dalje neprejebiv s 40 godina...

Uglavnom, barem sada topic ima 3 strane pa je vrlo lako provjerit tko je bez ikakvog razloga bahato uletio i počeo srat, šatro iz znatiželje, ali u biti zbog provokacije.
...svaka čast!
...i pozdravi večeras sve vaše starije
__________________
J.N.
poland1939 is offline  
Old 08.03.2013., 17:55   #57
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
a uz to niko se nije našo isprovociran osim tebe..
Daj sinko, sjaši s te spirale gluparija i laži na razini trogodišnjeg djeteta koja tvrdi da nije ukralo čokoladu, a oko usta mu je sve smeđe. Pa rasprava između tebe i naših je rezultirala u petnaestak postova. Ne računajući moje.

Quote:
popit kaže: Pogledaj post
ionako takve kao ti smo u društvu nagrađivali čvegerima tako da mi tvoja pametovanja i uvrede ne znače ništa
Sinko, mene niti ti niti tvoje društvo ne bi čvrgali. Čak niti da imam 5 godina jer bi prvom razbio glavu kamenom ili željeznom puškom koju sam uvijek nosio sa sobom.

Ajde sad odjebi iz ovog topica...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 18:08   #58
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Daj sinko, sjaši s te spirale gluparija i laži na razini trogodišnjeg djeteta koja tvrdi da nije ukralo čokoladu, a oko usta mu je sve smeđe. Pa rasprava između tebe i naših je rezultirala u petnaestak postova. Ne računajući moje.



Sinko, mene niti ti niti tvoje društvo ne bi čvrgali. Čak niti da imam 5 godina jer bi prvom razbio glavu kamenom ili željeznom puškom koju sam uvijek nosio sa sobom.

Ajde sad odjebi iz ovog topica...
jel ovo neka zajebancija ili šta
gmaz88 is offline  
Old 08.03.2013., 18:16   #59
Quote:
gmaz88 kaže: Pogledaj post
jel ovo neka zajebancija ili šta
Naravno da nije zajebancija. Bio sam neviđeno ludo dijete koje je napadalo i puno starije.

Kasnije su me ipak dotjerali u red.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 18:26   #60
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Naravno da nije zajebancija. Bio sam neviđeno ludo dijete koje je napadalo i puno starije.

Kasnije su me ipak dotjerali u red.

Nisi papak sigurno ali brate od fajtera si miljama udaljen. Mogao si i češće podmetnut buljsona kad je trebalo.
TuljanBoys is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.