Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2011., 20:42   #221
da hehe,jos ce se pocet javljat ljudi lampe i ljudi jogurti,a kod nas posebni ljudi-fikusi(citaj hrv.sabor).
http://www.youtube.com/watch?v=tQXEIVSlGAM
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 04:29   #222
Kaj fali terminu Indigo djece (ljudi)? Znaš li uopće karakteristike te djece i zašto ih tako zovu?
__________________
Go beyond everything...

Zadnje uređivanje Unicorn7 : 20.07.2011. at 04:29. Reason: tipfeler
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 06:04   #223
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Kaj fali terminu Indigo djece (ljudi)? Znaš li uopće karakteristike te djece i zašto ih tako zovu?
odlike tako nazvane djece , odlike su djece.
neka imaju više moći pa dulje i izrazitije odoljevaju uniformnosti svakodnevnog, normale na koju ih okolina svodi. indigo djece je bilo oduvijek ali se nitko, ne tako popularno, nije bavio dječjim svjetom, njihovom sposobnošću da sagledaju svijet u kojem trebaju stasati u društvena bića. na neku okolina uspješnije djeluje, prilagoďava ih sebi, ali i "uklopljena" imaju priliku izraziti novo koje su unjela u svijet roďenjem. svako dijete je nosioc novog, jer, svaki je čovjek jedinstven i neponovljiv.
evolucijska postignuća čovječanstva izražavaju se naravno u djeci, ali takve promjene označavaju nove rase, nove sadržaje svijesti. indigo priča je tek ( i napokon) priča o svoj djeci ove rase. i možda i drugih, druga priča.
__________________
kad god nešto razumijem navučem se na to. zato pažljivo biram. svi su ljudi anđeli, to razumijem
atko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 21:28   #224
Quote:
atko kaže: Pogledaj post
odlike tako nazvane djece , odlike su djece.
neka imaju više moći pa dulje i izrazitije odoljevaju uniformnosti svakodnevnog, normale na koju ih okolina svodi. indigo djece je bilo oduvijek ali se nitko, ne tako popularno, nije bavio dječjim svjetom, njihovom sposobnošću da sagledaju svijet u kojem trebaju stasati u društvena bića. na neku okolina uspješnije djeluje, prilagoďava ih sebi, ali i "uklopljena" imaju priliku izraziti novo koje su unjela u svijet roďenjem. svako dijete je nosioc novog, jer, svaki je čovjek jedinstven i neponovljiv.
evolucijska postignuća čovječanstva izražavaju se naravno u djeci, ali takve promjene označavaju nove rase, nove sadržaje svijesti. indigo priča je tek ( i napokon) priča o svoj djeci ove rase. i možda i drugih, druga priča.
Ja znam sve o Indigo djeci, hvala
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 22:07   #225
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Ja znam sve o Indigo djeci, hvala
Postoji samo jedna stvar.

Slušao sam pre par godina tezu zbog čega navodno Indigo deca dobiju takav epitet jeste da se odnosi na to da je njihova aura Indigo-plave boje, što u principu i nije tako.

Indigo-plave aure predstavljaju zrele aure. Aure koje su još uvek u razvoju, dakle, aure običnih ljudi, pa i dece, koje su relativno zdrava, karakterišu najviše crveni tonovi, a genetski, aure su sve iste, razlikuju se u tome koliko su napredovale ili sazrele. Zrele aure su retkost među ljudima i govore o visokom duhovnom razvoju (pored tamno-plave boje u njoj se nalaze i pramenovi zlatne energije i razvijeno žuto energetsko jezgro).

Ako je to odlika po kome ljudi misle da su ta deca indigo, onda to to vrlo diskutabilno, jer se uopšte formiranje aure dešava do izvesnog broja godina a zatim njeno sazrevanje sastoji se od velikih duhovnih napora pojedinca, i to čak nije ni toliko čest slučaj, već su takvi ljudi čija je aura zrela relativno retka pojava. Vrlo duhovno nadarena deca, deca koja su izrasla u svece ili duhovne učitelje, naučnike koji zare duhovnom snagom zbog velikog potencijala koje nose prepoznaju tek posle 15-te godine života.

Ali je mislim da je sam izraz Indigo, prosto naziv kao naziv za decu koja nisu represivno odgajana, čiji su roditelji svesni važnosti pravilnog slobodnog vaspitanja svoje dece sasvim na mestu, i takva deca će imati više mogućnosti za duhovni razvoj bez trauma u detinjstvu koje predstavljaju velike blokade u formiranju ličnosti i shvatanju pravih čovekovih vrednosti.

Varanasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 22:17   #226
Quote:
Varanasi kaže: Pogledaj post
Postoji samo jedna stvar.

Slušao sam pre par godina tezu zbog čega navodno Indigo deca dobiju takav epitet jeste da se odnosi na to da je njihova aura Indigo-plave boje, što u principu i nije tako.

Indigo-plave aure predstavljaju zrele aure. Aure koje su još uvek u razvoju, dakle, aure običnih ljudi, pa i dece, koje su relativno zdrava, karakterišu najviše crveni tonovi, a genetski, aure su sve iste, razlikuju se u tome koliko su napredovale ili sazrele. Zrele aure su retkost među ljudima i govore o visokom duhovnom razvoju (pored tamno-plave boje u njoj se nalaze i pramenovi zlatne energije i razvijeno žuto energetsko jezgro).

Ako je to odlika po kome ljudi misle da su ta deca indigo, onda to to vrlo diskutabilno, jer se uopšte formiranje aure dešava do izvesnog broja godina a zatim njeno sazrevanje sastoji se od velikih duhovnih napora pojedinca, i to čak nije ni toliko čest slučaj, već su takvi ljudi čija je aura zrela relativno retka pojava. Vrlo duhovno nadarena deca, deca koja su izrasla u svece ili duhovne učitelje, naučnike koji zare duhovnom snagom zbog velikog potencijala koje nose prepoznaju tek posle 15-te godine života.

Ali je mislim da je sam izraz Indigo, prosto naziv kao naziv za decu koja nisu represivno odgajana, čiji su roditelji svesni važnosti pravilnog slobodnog vaspitanja svoje dece sasvim na mestu, i takva deca će imati više mogućnosti za duhovni razvoj bez trauma u detinjstvu koje predstavljaju velike blokade u formiranju ličnosti i shvatanju pravih čovekovih vrednosti.

Pogodio si u prvoj rečenici. Indigo djeca i imaju boju aure Indigo, zato su tako nazvana.
Inače aura ima cijeli spektar boja koje se mijenjaju kod čovjeka ovisno o raspoloženju i energiji.
Aura nema nikakve veze sa genetikom jer nije tijelo, ona je spiritualni "štit" kojeg imamo svi, a ono što svi jesmo je sve osim ovog tijela koje imamo, zato se i kaže da čovjek ima dušu, jer nakon smrti navodno samo ta duša ostane.
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 23:39   #227
Imam jedno takvo djete u obitelji ...
Je li indigo ili ne ne znam ,čitala sam o tome i sve karakteristike ima
Ima 11 godina ...
Od kad je počela govoriti ostavi nas sviju bez teksta svojim komentarom i zaključkom
Vezana je za mene ,ja sam joj tetka i puno pričamo
Kaže da ju jedino ja razumjem i slušam
Ona puno priča ,puno pitanja ima a ja odgovora nemam
Na sve to ona ima neke svoje odgovore i ja ustvari učim od nje ....
O temama života ,smrti ,duhovnosti ,religije ..
Ono što ona vidi a mi ne, objašnjava tako zrelo i jednostavno ....
Posebnim riječima ,i nije to samo mašta
Dugogodišnji razgovori sa njom mene su produhovili i naučili vrijednostima o kojim i nisam razmišljala
Eeej ,djete od 11 godina
Indigo pojam baš i ne uvažavam ,al da je posebna ,posebna je ....
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 00:40   #228
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post
Imam jedno takvo djete u obitelji ...
Je li indigo ili ne ne znam ,čitala sam o tome i sve karakteristike ima
Ima 11 godina ...
Od kad je počela govoriti ostavi nas sviju bez teksta svojim komentarom i zaključkom
Vezana je za mene ,ja sam joj tetka i puno pričamo
Kaže da ju jedino ja razumjem i slušam
Ona puno priča ,puno pitanja ima a ja odgovora nemam
Na sve to ona ima neke svoje odgovore i ja ustvari učim od nje ....
O temama života ,smrti ,duhovnosti ,religije ..
Ono što ona vidi a mi ne, objašnjava tako zrelo i jednostavno ....
Posebnim riječima ,i nije to samo mašta
Dugogodišnji razgovori sa njom mene su produhovili i naučili vrijednostima o kojim i nisam razmišljala
Eeej ,djete od 11 godina
Indigo pojam baš i ne uvažavam ,al da je posebna ,posebna je ....
Lijepo I prijateljičina mala ima 7 i pol godina i dijete je jednom riječju genijalno!
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 02:51   #229
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Pogodio si u prvoj rečenici. Indigo djeca i imaju boju aure Indigo, zato su tako nazvana.
Dakle, slažem se da zrele aure imaju tamno-plavu boju (sa zlatnim pramenovima, ali ne i deca, deca svoju auru moraju razviti do zrelosti godinama, kao što i čovek sazreva telesno i mentalno, jer ne rađa se ni čovek zreo, niti njegov mentalni sklop kao ni aura, a aura da bi sazrela mora se najpre razviti, takođe, i na žalost - ne sazreva ni svima aura u duhovnom smislu već onima koji za to imaju uslove i veliki rad na sebi.
Dakle, mala deca jednostavno ne mogu imati indigo auru, verovatno je mogu formirati posle određenog broja godina kada njihova svest postane spremna za viši razvoj, barem posle određenog razvojnog stadijuma mentalnog sazrevanja, ako ona i postoji ona imaju više od desetak godina, a pored toga nose i veliki potencijal iz ranijih inkranacija. Takva deca naravno postoje (potencijalno napredna), uvek su i postojala, ali ne znači da će od rođenja imati tamno-plavu auru, već samo potencijal da do takvog nivoa razvoja dođu sa manje napora - i ona su zapravo jako retka, a ne predstavljaju generacije, na žalost je tako, ako nekad budemo živeli u duhovno mnogo razvijenijem društvu, velikom broju dece će sazreti aura barem do 20-te godine.


Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Inače aura ima cijeli spektar boja koje se mijenjaju kod čovjeka ovisno o raspoloženju i energiji.
Ovo što ovde iznosite jeste tačno na neki način, ali ne za boju aure, već za tzv Polje emocija - to je sferno polje iznad glave (kao na freskama svetaca) ono dakle u zavisnosti od čovekovog raspoloženja sadrži različite boje. Neki ljudi su u stanju da vide samo ovo polje pa zaključuju da se radi o celoj auri, kao što neki mogu da vide npr prv 3 sloja aure do metar oko tela i takođe zaključuju da je to cela aura, dok svakak aura običnog čoveka u "gentskom smislu" je veličine 25 metara sa 10 slojeva i predstavlja izuzetno složenu energetsku konstrukciju, to što ljudi vide auru to vide samo njenu "fasadu" dok njen sadržaj je nešto sasvim drugo.
Jedina boja koja predstavlja dobro raspoloženje sa pozitivnim mislima jeste ružičasto-žućkasta. Crvena označava agresivne emocije poput ljutnje, zelenkasti tonovi tugu a bledoplavi nezadovoljstvo. Ako smo umorni, dominira tamnosiva. Žalost je bledožuta, strahovi tamnobraon. Ukoliko se promeni boja u auri menja se i naše raspoloženje i obrnuto. Ovo je takođe istraženo.
Dok izgled aure nosi određene boje ali dominiraju crveni tonovi - i on jeste genetski predoređen kao što čovek ima kožu, oči na glavi i par ruku i nogu, ali to je samo spoljašnjost aure.


Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Aura nema nikakve veze sa genetikom jer nije tijelo, ona je spiritualni "štit" kojeg imamo svi, a ono što svi jesmo je sve osim ovog tijela koje imamo, zato se i kaže da čovjek ima dušu, jer nakon smrti navodno samo ta duša ostane.
Ono što Vi podrazumevate pod genetikom je ono što je opšte prihvaćen pojam koji se dakle odnosi na fizičko telo (jer zvanična nauka i ne istražuje auru) stoga smo se i razišli u značenju na moju grešku, ja sam se samo izrazio tim terminom mislivši na naš neki opšti genetski kod, dakle na "gene" koji određuju strukturu našeg bića a ono je i aura i telo kao jedna celina. Dakle po genetskom kodu koji nosi aura pri svom razvoju i koji njoj donosi tzv Životni talas (koji je pokretač i aktivator života u kosmosu) ima 12 meridijana, složena je od 3 glavne energije (sive i bele bioenergije i informacione energije), sadrži niz funkcija i potfunkcija itd.

Ruski akademik dr Ljubiša Stojanović je posle 20 godina istraživanja aure izdao svoja istraživanja u knjizi "Aura", bukvalna enciklopedija o auri - gde u njoj navodi, opisuje, prikazuje, čak i crtežima njenu konstrukciju, sadržaj, funkcije i potfunkcije, demistifikujući ovaj pojam koji iza sebe nosi jednu grandiozno složenu strukturu, složeniju od ljudskog organizma, takođe i važniju u polju duhovnog razvoja, pojave bolesti i isceljenja, razvoja inteligencije, kreativnosti itd.
Sobzirom da ima vrhunski razvijene mogućnosti paranormalnog viđenja ne samo "fasade" dakle njenih boja, već i sav sadržaj koji je smeštan na različitim frekvencijama na kojima aura postoji, a postoji celog života praktično sve što nastaje od samog začeća na 4,7 Hz i prvog stvaranja centralnog kanala (kanala čakri) i energetskog stabilizatora (vezano za meridijane bele bioenergije) do 20,6 Hz kao poslednje frekvencije na kojoj postoje sve ljudske aure. Sobzirom da se bavi isceljenjam, demistifikuje uzroke bolesti koji dan danas nisu poznati u medicini.

Slažem se sa Vama u delu gde govorite o duši posle smrti.

Ovde imate neke osnovne crte vezano za auru iz tih istraživanja:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...3&postcount=53

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...1&postcount=54

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...3&postcount=57

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...4&postcount=58

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...2&postcount=59

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...2&postcount=60
Varanasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 03:21   #230
Quote:
Varanasi kaže: Pogledaj post
Dakle, slažem se da zrele aure imaju tamno-plavu boju (sa zlatnim pramenovima, ali ne i deca, deca svoju auru moraju razviti do zrelosti godinama, kao što i čovek sazreva telesno i mentalno, jer ne rađa se ni čovek zreo, niti njegov mentalni sklop kao ni aura, a aura da bi sazrela mora se najpre razviti, takođe, i na žalost - ne sazreva ni svima aura u duhovnom smislu već onima koji za to imaju uslove i veliki rad na sebi.
Dakle, mala deca jednostavno ne mogu imati indigo auru, verovatno je mogu formirati posle određenog broja godina kada njihova svest postane spremna za viši razvoj, barem posle određenog razvojnog stadijuma mentalnog sazrevanja, ako ona i postoji ona imaju više od desetak godina, a pored toga nose i veliki potencijal iz ranijih inkranacija. Takva deca naravno postoje (potencijalno napredna), uvek su i postojala, ali ne znači da će od rođenja imati tamno-plavu auru, već samo potencijal da do takvog nivoa razvoja dođu sa manje napora - i ona su zapravo jako retka, a ne predstavljaju generacije, na žalost je tako, ako nekad budemo živeli u duhovno mnogo razvijenijem društvu, velikom broju dece će sazreti aura barem do 20-te godine.




Ovo što ovde iznosite jeste tačno na neki način, ali ne za boju aure, već za tzv Polje emocija - to je sferno polje iznad glave (kao na freskama svetaca) ono dakle u zavisnosti od čovekovog raspoloženja sadrži različite boje. Neki ljudi su u stanju da vide samo ovo polje pa zaključuju da se radi o celoj auri, kao što neki mogu da vide npr prv 3 sloja aure do metar oko tela i takođe zaključuju da je to cela aura, dok svakak aura običnog čoveka u "gentskom smislu" je veličine 25 metara sa 10 slojeva i predstavlja izuzetno složenu energetsku konstrukciju, to što ljudi vide auru to vide samo njenu "fasadu" dok njen sadržaj je nešto sasvim drugo.
Jedina boja koja predstavlja dobro raspoloženje sa pozitivnim mislima jeste ružičasto-žućkasta. Crvena označava agresivne emocije poput ljutnje, zelenkasti tonovi tugu a bledoplavi nezadovoljstvo. Ako smo umorni, dominira tamnosiva. Žalost je bledožuta, strahovi tamnobraon. Ukoliko se promeni boja u auri menja se i naše raspoloženje i obrnuto. Ovo je takođe istraženo.
Dok izgled aure nosi određene boje ali dominiraju crveni tonovi - i on jeste genetski predoređen kao što čovek ima kožu, oči na glavi i par ruku i nogu, ali to je samo spoljašnjost aure.




Ono što Vi podrazumevate pod genetikom je ono što je opšte prihvaćen pojam koji se dakle odnosi na fizičko telo (jer zvanična nauka i ne istražuje auru) stoga smo se i razišli u značenju na moju grešku, ja sam se samo izrazio tim terminom mislivši na naš neki opšti genetski kod, dakle na "gene" koji određuju strukturu našeg bića a ono je i aura i telo kao jedna celina. Dakle po genetskom kodu koji nosi aura pri svom razvoju i koji njoj donosi tzv Životni talas (koji je pokretač i aktivator života u kosmosu) ima 12 meridijana, složena je od 3 glavne energije (sive i bele bioenergije i informacione energije), sadrži niz funkcija i potfunkcija itd.

Ruski akademik dr Ljubiša Stojanović je posle 20 godina istraživanja aure izdao svoja istraživanja u knjizi "Aura", bukvalna enciklopedija o auri - gde u njoj navodi, opisuje, prikazuje, čak i crtežima njenu konstrukciju, sadržaj, funkcije i potfunkcije, demistifikujući ovaj pojam koji iza sebe nosi jednu grandiozno složenu strukturu, složeniju od ljudskog organizma, takođe i važniju u polju duhovnog razvoja, pojave bolesti i isceljenja, razvoja inteligencije, kreativnosti itd.
Sobzirom da ima vrhunski razvijene mogućnosti paranormalnog viđenja ne samo "fasade" dakle njenih boja, već i sav sadržaj koji je smeštan na različitim frekvencijama na kojima aura postoji, a postoji celog života praktično sve što nastaje od samog začeća na 4,7 Hz i prvog stvaranja centralnog kanala (kanala čakri) i energetskog stabilizatora (vezano za meridijane bele bioenergije) do 20,6 Hz kao poslednje frekvencije na kojoj postoje sve ljudske aure. Sobzirom da se bavi isceljenjam, demistifikuje uzroke bolesti koji dan danas nisu poznati u medicini.

Slažem se sa Vama u delu gde govorite o duši posle smrti.

Ovde imate neke osnovne crte vezano za auru iz tih istraživanja:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...3&postcount=53

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...1&postcount=54

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...3&postcount=57

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...4&postcount=58

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...2&postcount=59

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...2&postcount=60
Hvala na iscrpnom objašnjenju, molim da me ne persirate jer nisam toliko stara

Vidim aure već godinama, i zato znam o čemu pričam. Moj sin kad se rodio imao je Indigo auru, sada ima 4 godine i ona je još uvijek takva..
Sva ta istraživanja nemaju smisla ako osobe ne vide auru.
Aura se vidi do 2cm od tijela i to isključivo na bijeloj podlozi. Možete i sami probati ako se pogledate u ogledalo a iza vas bude bijela boja ili gledajte nekom drugom ako nemate bijelu podlogu blizu ogledala.
Vidjeti ćete tanki sloj boje - aure, tj. trebali biste vidjeti ako možete.

Javite mi
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 03:55   #231
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Hvala na iscrpnom objašnjenju, molim da me ne persirate jer nisam toliko stara

Vidim aure već godinama, i zato znam o čemu pričam. Moj sin kad se rodio imao je Indigo auru, sada ima 4 godine i ona je još uvijek takva..
Sva ta istraživanja nemaju smisla ako osobe ne vide auru.
Aura se vidi do 2cm od tijela i to isključivo na bijeloj podlozi. Možete i sami probati ako se pogledate u ogledalo a iza vas bude bijela boja ili gledajte nekom drugom ako nemate bijelu podlogu blizu ogledala.
Vidjeti ćete tanki sloj boje - aure, tj. trebali biste vidjeti ako možete.

Javite mi
neći ti persirati, ja to nekako po običaju.

Ok, ja govorim jedno, ti drži tvoje. Nemam ništa protiv

Razumem da vidiš auru, ali to što ti vidiš auru je tvoja mogućnost viđenja aure, ne znači da je to sve što postoji od aure, 2 cm je prilično tanak sloj prvog sloja aure i njega mogu ljudi doživljavati u različitom spektru ali to ne znači da je to indigo ili neke druge boje, jer se indigo spektar javlja tamo posle 4 sloja - kao na onoj slici gore, prava boja prvog sloja je bledo-zelena zapravo, tako vide osobe koje imaju visoke mogućnosti viđenja ne samo prvog sloja već cele aure i njene suštine.

Dr Stojanović vidi svih 10 slojeva aure koje sežu na 12-13 metara od tela u radijusu, prvo sloj je veličine od 1 do 10 cm, a naravno i njenu složenu konstrukciju. Moja majka takođe vidi auru po slojevima, njena učiteljica bioenergije, koja vidi auru od malena, takođe vidi auru po slojevima, svih 10 slojeva itd.

Ja vidim takođe auru godinama, ne moram gledati samo na beloj pozadini iako jeste tako praktičnije vežbanja radi, i vidim je na nekoliko metara od tela kao sivo-beličastu lelujavu izmaglicu, vidim i taj prvi sloj, ali moje viđenje je toliko nesavršeno da ja samo imam uslovno rečeno senku aure, vidim dakle da postoji kao energija. Ali zatvorenim očima sam u mogućnosti viđenja različitih energetskih delovanja mnogo složenije prirode nego što to opažam auru otvorenim očima.

Za razvoj i sazrevanje aure potrebno je najpre razviti tzv žuto energetsko jezgro koje se razvija od jedne tačkice u centru aure do veličine od 2 metra oko čoveka (kao na slici gore), ali to se ne dešava samim fizičkim rastom već dugogodišnjim duhovnim razvojem.
Varanasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:15   #232
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Ja znam sve o Indigo djeci, hvala
nema na čemu. ne nudim ništa. post je o djeci.
poštujemo lli djecu onakvu kakva jesu?
( kažeš da znaš sve, znamo li ikad sve ili neprekidno spoznajemo, kako si spoznao tu izdvojenu etiketiranu grupu djece. vidiš li ih , njihove aure ili si pročitao knjige?)
primjećujem da je ubjeďenost u osnovi spoznavanja današnjih ljudi, kao generator iste,
ima promjena, u ukupnosti čovječanstva. u pristupačnosti novih energija koje jačqju čovjekova oruďa. i oružja. čovjek preispituje svjetove , vlastitu stvarnost , odmiče od autoriteta stvarnost intezivnije i masovnije nego u drugim vremenima. ubrzava.( vidljivo i na ovom forumu.)
piramida evolucije postoji, ali to još uvijek ne govori o potemcijalu svakog pojedinca da izvrši svoj rad.
ima sve što mu treba. ladice su suvišne, lako zatvore.
neznam da li ste čitali Anastaziju, vrijedi zaviriti, pročitati o pristupu djeci u njenoj obitelji, i učinku istog.
u našem društvu skrbnik koji prepoznaje i poštuje djetetov svijet. je rijetkost. zato imamo osobit izazov, sjetiti se svog svijeta, obojiti svoju auru u ljubičasto.
ispravna tumačenja . ispravnost se nameće djeci i to je onda odgoj. raspolažemo li ispravnim uvidima , možemo li ih prenositi, davati i primati?
znam da ljudi vole ladice. ali djeca u njih ne spadaju. kristalna, indigo, sva su to kad im svijet skrbnika dozvoli. kad ih isti poštuju. ili kad imaju dovoljno moći da opstanu, očuvaju svoj pogled. i skrbnici i djeca dosežući svoj svijet dosežu slobodu.
što bi moglo biti pozitivno u tim knjigama? da svaki roditelj koji ih pročita prepozna indigo djete kraj sebe i udruži vlastite indigo snage s njim na putu prema slobodi. da zajedno prigrle izazove, kao dva bića u bezuvjetnoj naklonosti.
__________________
kad god nešto razumijem navučem se na to. zato pažljivo biram. svi su ljudi anđeli, to razumijem

Zadnje uređivanje atko : 21.07.2011. at 12:20.
atko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:24   #233
Quote:
atko kaže: Pogledaj post
...
u našem društvu skrbnik koji prepoznaje i poštuje djetetov svijet. je rijetkost. zato imamo osobit izazov, sjetiti se svog svijeta, obojiti svoju auru u ljubičasto.
i skrbnici i djeca dosežući svoj svijet dosežu slobodu.
što bi moglo biti pozitivno u tim knjigama? da svaki roditelj koji ih pročita prepozna indigo djete kraj sebe i udruži vlastite indigo snage s njim na putu prema slobodi. da zajedno prigrle izazove, kao dva bića u bezuvjetnoj naklonosti.
ovo je već lirska proza.......u ljubičastom.......lipo atkice
__________________
Živ si
Ako Znaš
Zbog čega Živiš
modro-zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 16:50   #234
Ljudi jel vi sebe čujete ???? Kakvi su to izrazi ??? Je li ne možete jednostavno prihvatiti činjenicu da takva djeca postoje ?? I ako vam se to ne sviđa ne rugajte to nego se okrenite i odite jer nekoga i vrijeđate !!!
To što je vama Bog i batina nekome je to doslovno ništa. Ja sam indigo. I šta ćete sad? Oćete me izrugati tu ? Jer ipak, to najbolje znate. Što ako su baš vaša djeca takva? Što ćete napraviti ? Šibu ili kajiš i dobro izudarati da ne budu " obična razmažena derišta" ? Ili ćete potjerati u sobu i zabraniti da tako šta priča ili odvesti psihijatru ili psihologu koji ove termine uopće ne uzimaju kao dijagnoze i samo se sprdaju kao i sa ostalim ljudima koji traže pomoć,al traže ju na krivom mjestu. Ali to ne znači da to ne postoji. Ne znate kako je indigo ljudima, možda čak ne znate ni tko su zapravo,a bitno da se tu prsite da su neodgojeni i da se takve trebaju naučiti reda !!

Evo malo da se obrazujete : Krajem 50-tih (mada je izvorno nastala i mnogo ranije, samo što je krajem 50-tih to bilo u većem broju), kao odgovor na razvoj čovječanstva pojavljuje se nova boja u spektru ljudske aure, ta boja je indigo, s talentima, sposobnostima i fizičkim osobinama koje se znatno razlikuju od ostalih boja aure. Oni koji imaju auru boje indiga, obdareni su novim sposobnostima i talentima koji su neophodni za razvoj čovječanstva te posjeduju jedinstvene osobine o kojima još uvijek možemo samo nagađati.
Značajna osobina indiga je da posjeduju sposobnost rukovođenja koja se razlikuje od naše uobičajene predodžbe o tom umijeću. Oni premda ih nitko tome nije učio, shvaćaju što znači biti potpuno ostvareno ljudsko biće.
Najteža stvar za indiga je njegovanje strpljivosti i snošljivosti. Budući da su već shvatili što znači biti autentično ljudsko biće, teško podnose ljude kojima to nije jasno. Oni nisu bezosjećajni, već suosjećanje za njih znači davanje dovoljno vremena i prostora ljudima kako bi pronašli vlastite odgovore i rješenja.
Čini se da indiga registriraju osjećajne, fizičke i psihičke signale vrlo visokih frekvencija, stoga njihov sustav prije dostiže točku zasićenosti. To znači da se brže umaraju, prejaka buka ili nered ih zbunjuju. Nervni sustav im je krajnje osjetljiv. Pretjerano uzbuđenje ili dulja izloženost raznim podražajima mogu rezultirati povlačenjem u sebe. To je samo pokušaj emotivnog odmaranja, ništa više od toga.
Oštroumnost i intelektialna živahnost indiga, istodobno očarava i izluđuje ljude, bistri su i znatiželjni, njihova se inteligencija ne može mjeriti tradicionalnim psihološkim testovima, oni od malena djeluju kao da sve znaju. A ako nešto žele saznati, uporni su i ne odustaju dok ne saznaju. Nadareni su, ali to na njih ne ostavlja nikakav utisak, ako ih nešto ne zanima, jednostavno to ne žele učiti. Smeta im kad nastavnici odlučuju o tome što moraju učiti, jer oni žele temeljito proučiti određeno područje prije prelaska na neko drugo.
Indiga uvijek govore istinu, bez obzira koliko se to drugima činilo grubo i ne pokoravaju se društvenim pravilima. Njihov je životni cilj da budu dobri, da pronađu načine da izraze svoju individualnost.
Indiga često odabiru životne partnere koji su im prije svega prijatelji, a tek onda ljubavnici/e. Pri tom biraju osobe snažne ličnosti. Indiga trebaju partnere i porodicu koja će im pomoći da se osjećaju sigurnima, treba im netko kome mogu vjerovati. Ne zanima ih odnos u kojem će stalno morati paziti kako se ponašaju, stoga odabiru partnere koji razumiju njihovu potrebu za duhovnim komuniciranjem i njihovo nepristajanje na prilagodbe. Takvo razumijevanje uzvraćaju nježnošću i osjećajnom privrženošću.
Indiga su vođe novog doba, oni nas vode tako da promislimo i preispitamo svoja uvjerenja, vrijednosti i način rada. Ne pristaju na spletke i smicalice.
Način na koji izražavaju svoju duhovnost, jest primjer življenja bez osjećaja krivnje i straha, oni osjećaju božansko u sebi i svoju duhovnost prihvaćaju kao normalnu činjenicu. Indiga djeluju kao da su rođena znajući sve, čini se da na ovaj svijet dolaze sa svim podacima o drugim vremenima i prostorima, kao da se sjećaju gdje su bili prije no što su stigli na ovaj svijet. Imaju jedinstven odnos prema Višem biću, ono je za njih svakodnevna stvarnost, a ne teološka koncepcija. Bog jest.
Ljudima ove boje aure je lako dostupan čitav spektar znanja o paranormalnom, nadnaravnom svijetu. Zato što znaju manje su skloni sumnji i negiranju tih paralelnih svjetova i osjećaju tehnologiju budućnosti.

I ako mislite napisati nešto pogrdno,bolje ne mojte. ! Jer ne znam tko vas je od indigo djece izvrijeđao ovako kao što vi pljujete po nama !
NoHaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 04:40   #235
Kako se točno može provjeriti jesi li indigo djete? Osim što se kod nekoga prepoznaju karakteristike opisanog. Tko može dati točan odgovor?
katarina31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:56   #236
Quote:
katarina31 kaže: Pogledaj post
Kako se točno može provjeriti jesi li indigo djete? Osim što se kod nekoga prepoznaju karakteristike opisanog. Tko može dati točan odgovor?
Imaš velike oči? Mrziš li autoritet, imaš bol u duši i oko srca koja ti je neopisiva i silom želiš promijeniti svijet i širiti ljubav?
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:42   #237
Quote:
katarina31 kaže: Pogledaj post
Kako se točno može provjeriti jesi li indigo djete? Osim što se kod nekoga prepoznaju karakteristike opisanog. Tko može dati točan odgovor?
Svi smo mi "indigo", u smislu da svaka osoba potencijalno može razviti svoju auru da postane "indigo" - u svakom slučaju je to samo fraza "indigo dete", ili osoba - dete, osoba koja je senzibilnija od većine, ne prihvata uobičajene obrasce mišljenja, koja nije toliko duboko ugrađena u opšte norme "zemljanina", dakle ono što većina radi, u opšta interesovanja, navike, razmišljanja, jednostavnije rečeno neko ko se zanima za duhovnost, neko ko traga za duhovnošću ili je praktikuje, razvija svoju duhovnost.

Sad, možeš se nazvati kako god želiš, ali ako te zanima duhovnost (očito) treba prosto da se na tome radiš, neumoljivo, sa velikim strpljenjem i posvećenošću, ako si za tim željna i spremna, što nosi i svoje žrtve uobičajenog življenja, još uvek naravno, a kako ćeš se deklarisati nije toliko važno ni pomena.

Samo pitanje daje ti odgovor da se radi o ljudima koji žele da se duhovno razvijaju, osobe koje se već razvijaju, osobe koji su se razvile manje ili više, osobe koje su visoko razvijene (tu najviše pripada takav termin "indigo") - a takvih ćeš osoba svih generacija sretati sve više, jer se sve više ljudi zanima za ovakvu oblast jer je za svojih 40-50-60 godina iskusilo sve što život pruža na uobičajedni način a uvek su nosili klicu samo uslovi nisu bili najpogodiniji da se ta klica inicra, ali sada je vreme za tako nešto - te će s pojaviti masa ljudi, i pojavljuje se.

Nazovi ih sve "indigo", ili "srculenca" ili "ljudi koji se bude" sve jedno je
Varanasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:44   #238
wow. Čula sam negdje za ovo ali nisam imala pojma o čemu je točno riječ. Već sam bila pomislila da imam neke psihičke poremećaje ili bolest.

Quote:
NoHaa kaže: Pogledaj post
...
Po tvome opisu mogu potpuno pronaći sebe - osim jedne sitnice. Nisam religiozna, ateist sam... nebično a ? ili nije?

Neznam koliko da vjerujem ovome svemu ali nemogu da ne vjerujem u napisano na više stranica, foruma, članaka... ovo je nešto stvarno je posebno i ako to niste stvarno ne znate o čemu je riječ.

Svako je dijete posebno ali indigo je stvarno preposebno.
Art With Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 01:58   #239
ima tu sam , ima još tko?

@varanasi ne slažem se sa tobom. Ne možeš sebe ili neku osobu natjerati da postane indigo ili da vježbaš da bi postao to. Glumatanje i to kao ono: "aha ti si pravi indigo, aj to je cool i ja ću probati da budem kopija tebe". Ne možeš trenirati sebe da postaneš indigo ako to nisi. Indigo djeci je to prirođeno već po rođenju da budu takvi ili u ranom djetinjstvu već imaju takve simptome po kojima se na kraju raspoznaju od druge djece.

Indigo djeca eto nisu ništa drugačija po fizičkom izgledu od druge djece, ali su u psihičkom pogledu znatno drugačija.
Npr. meni znaju nekad reći "nemoj coprat", ili "ti uvijek kako kažeš tako je". Zato jer imam npr sposobnost predvidit po intuciji i dobim snažan osjećaj i misao koja mi govori e sad će se ovomu desiti ovo, ova djevojka nije dobra za njega, ova osoba nosi masku, a nije takva, sad će ovaj prevariti ovu, i tako te neke trenutne ili bar u malo daljnjem periodu situacije mogu predvidjet kakva će biti i kako će se završiti i tako se i desi. I zato ja uvijek kažem svima, kako ja kažem tak će biti i onda me svi čudno gledaju, a kad se desi onda me svi ignoriraju kao da sam vještica, kao da sam nešto urekla, a nisam. Samo imam takvu sposobnost predvidjeti kako će se nešto odvijati i završiti i osjetiti što je dobro, a što loše za mene. Onaj tko nije indigo neće to niti moći razumjeti jer mu je to novo i čudno i ludo. Tako da onaj tko je sličan meni razumjet će me.

Nemaju sva indigo djeca iste talente, svatko ima svoj neki talent po kojemu se razlikuje. Neki imaju sve talente, neki samo neke. Neki samo 1 npr osjećaju i vide duhovni, onaj nevidljivi svijet oko nas bolje nego ostali i to je već 1 stvar koja ga razlikuje od druge djece.

Zadnje uređivanje Nakamai : 18.11.2014. at 02:14.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 02:33   #240
Neznam baš,prema svemu opisanom ja sam bio indigo dijete...i šta sad?Svako takvo dijete šta se mene tiče u svijetu biva zgaženo,a ne da će probudit ostale.Nema se tu šta probudit većina ljudi jednostavno ne vrijedi baš puno i nisu zaslužili poštovanje,lažni su,skloni korupciji i neempatični.Di su ta indigo djeca i koje su oni promjene donijeli?Jel svijet ide u kurac i jeli oduvjek tako i bilo?Je.Ja mislim da se tu većinom radi o tome da se neki žele osjećati preposebni pa se proglašavaju indigo i slično.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.