Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2016., 21:22   #281
Preporucam Guam duo kremu protiv strija, dvije su dovoljne. Maze se ujutro i navecer.
Ovo mi je treci put da koristim guamovu kremu, prva dva puta nisam nijednu striju dobila. Cijena 200kn

Poslano sa mog LG-H440n
samojaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 21:29   #282
Mazali ili ne ako ste genetski skloni strijama dobiti ce te ih
Mazala se nema sa cim nisam u prvoj trudnoci od plusa i popucala nenormalno
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 01:07   #283
Quote:
Ex Wannabe mama kaže: Pogledaj post
Mazali ili ne ako ste genetski skloni strijama dobiti ce te ih
Mazala se nema sa cim nisam u prvoj trudnoci od plusa i popucala nenormalno

Ma jasna stvar. Ja se trackam čisto da se psihički bolje osjećam, a i imam naviku se mazuckati poslije tuširanja jer sam prije trudnoće bila stalno na bazenu. I trudim se unositi mnogo tekućine....ali kad se sve zbroji na kraju, džabe sve to, ako ćeš pucati, pucat ćeš
__________________
Love and rockets
poison_eLf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 09:08   #284
Mažem se, ali ne svaki dan, iako u ženskom dijelu moje obitelji tko se mazao nije popucao, a tko nije bome su se pojavile strije, pa bih trebala imati dobru motivaciju za mazanje.

Isto tako, ne mali broj puta sam čula da je cura super zadovoljna i hvali kremu koju koristi da bi dva dana pred porod popucala, tako da hvale na ovoj temi uzimam s rezervom.
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 15:43   #285
Nacelno se slazem sa tim da najvise ovisi o genetici, ali isto znam da mi se frendica mazala po trbuhu stalno, nije dobila strije, al kaze da je zanemarila butine koje su se isto nesto rasirile i da je tu malo popucala.
Tako da ja onako srednje, uglavnom se mazem al ne skroz pobozno... Primjecujem da mi je koza fino hidratizirana i kad nisam namazana. Vidjet cemo jos koji dan do poroda oce li me iznenadit.
bela87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 22:59   #286
Bas zato nebi rekla da je stvar genetike, bas ne tolko, jer ja nisam popucala tamo di sam se mazala redovito
Kak sam mazala bokove do gaca tu nisam popucala a ispod gaca po guzi jesam😄
samojaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 13:12   #287
Drage cure, možete li mi reći gdje ima za kupiti Sanosan mama proizvoda? Pretražila sam ne znam koliko ljekarni i nitko ga ne drži .
Zanima me njihov mama gel za tuširanje i ulje protiv strija.
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 13:39   #288
Quote:
PetiteFleur kaže: Pogledaj post
Cure!

S čime mažete trbuh?
Ja trenutno sa Biobaza Mama kremom i odlična mi je. Mažem cijelo tijelo s njom jer mi je koža postala dosta suha u trudnoći. Strah me, da to nije dovoljno jaka borba protiv strija, te tražim preporuku za neko ulje, kremu...cijena nije toliko bitna, samo da je ok!
Razmišljala sam o hvaljenoj Musteli, ali na 2. mjestu ima petrolatum. Iskreno očekivala sam bolji sastav. Imaju i ulje protiv strija, probao netko?

Hvala
Javljam da mi je mazuckanje sa svim zivim ocito pomoglo posto nisam dobila nijednu striju.
Koristila sam sve sto mi je doslo pod ruku.Zadnja 3 mjeseca sam se mazala 2x na dan, od toga navecer uvijek sa Mustela kremom.Ujutro obicno ulja, bademovo, mustelino, grapeseed.
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 15:34   #289
Trenutno koristim Mustela kremu i obično Balea plavo mlijeko za tijelo s bademovim uljem i shea maslacem, mažem se 1-2x na dan, u 7. mj. sam. Mustela mi je dobra, ali mislim da ne vrijedi te novce, iako sam je ubola s popustom od 20%. Balea mlijeko ne znam dal 20 kn dođe, a baš fino i dugotrajno nahrani i hidratizira kožu, ugodnog je mirisa, nije ljepljivo, a niti vodenasto, taman, kupila sam ga na preporuku prijateljice koja je rodila dvoje i mogu reći da sam zadovoljna, odradi posao kao neko duplo skuplje
Inače sam do sada koristila i Bio-oil kojeg nisam uspjela potrošiti do kraja zbog preintenzivnog mirisa, a i nije mi bilo dovoljno hranjivo,
imala ulje protiv strija koje miksa Gradska ljekarna (ulje pšeničnih klica, badem...), 70ak kn i bilo mi je ok, ali jako masno, dobro prije spavanja i od Olivala ulje protiv strija, ali sastavom dosta loše, na koži isto srednja žalost.
Sljedeći na listi su mi čisto bademovo ulje i Eucerinovo ulje protiv strija koje mi se sviđa sastavom.
BabyBelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 09:33   #290
Kupila sam Mustelinu kremu, još se nisam počela mazati, pokazala se dobrom u drugoj trudnoći, nisam dobila nijednu striju. Ali zato ih imam pregršt iz prve trudnoće, mazala sam se nekom no-name kremom i ispucala u zadnjem mjesecu.
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 19:55   #291
ja sam u 36 tt i imam tu sreću da do sada nemam još niti jedne crtice na trbuhu.... možda je to do genetike kako negdje pišu ( mama nije dobila strije, rodila nas dvoje ) a nisam se niti naglo udebljala, trbuh mi je baš nekako sporo rastao, barem sam imala takav dojam.... inaće namažem se tu i tamo Baleinom kremom od nevena ( nekih desetak kuna , 250 ml) krema je baš jako masna i kad ju namažem navečer poslije tuširanja, trbuh mi je onako vlažan/ mekan sve do druge večeri i tuširanja.... evo nadam se da će nekome pomoći

inaće na trudničkom tečaju jedna sestra je rodila troje i rekla je da je mazala trbuh običnim vazelinom i nije popucala....
alexis5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:00   #292
Ja sam se jednom namazala onom Biobazom što sam dobila u paketu za trudnice i dobila sam osip na žalost... ali tako je to sa mojom kožom. Bila bi puno sretnija da si mogu kupiti neku tako jeftiniju kremu i mazati se, a ne Adermu koja dođe preko 150 kuna. Kokosov maslac mi je ajde isto ok, ali zasmrdi robu i teško se razmazuje. Dobre su mi i neke kreme iz Lusha, ali to je isto skupo.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 16:01   #293
Koristim mustela kremu i aderminu exomegu.
Bademovo ulje mi stoji na polici,neda mi se biti masna
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 16:13   #294
Quote:
Trail kaže: Pogledaj post
Ja sam se jednom namazala onom Biobazom što sam dobila u paketu za trudnice i dobila sam osip na žalost... ali tako je to sa mojom kožom. Bila bi puno sretnija da si mogu kupiti neku tako jeftiniju kremu i mazati se, a ne Adermu koja dođe preko 150 kuna. Kokosov maslac mi je ajde isto ok, ali zasmrdi robu i teško se razmazuje. Dobre su mi i neke kreme iz Lusha, ali to je isto skupo.
A bademovo ulje? Ja sam čula (ne znam još iz svog iskustva) da je super.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 09:56   #295
Ja isto naginjem teoriji da je sve u genetici... Prva trudnoca, +13kg, mazala se biobazom u kombinaciji sa bademovim i maslinovim uljem, pila litre tekucine i dobila jednu striju od par cm. Druga trudnoca, +20kg mazala se weledom protiv strija i bio oil uljem...rezultat nijedna strija. A stvarno sam imala ogroman trbuh. Ovo da su kreme skupe, u prvoj trudnoci nisam potrosila ni 100kn na bademovo iz apoteke...mazala se iskljucivo navecer prije spavanja jer mrzim ta ulja
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 10:13   #296
Ja se mažem bademovim uljem i nivea uljem za suhu kožu...zasad nema strija.
Mama ih nije dobila, nadam se da sam bar tu na nju.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 12:54   #297
Mazem se biobazinim mlijekom i uljem. Nisam bas disciplinirana, ali trudim se svakodnevno barem jednim od to dvoje se natrackati. U 39tt imam jednu striju sa strane trbuha, onako na struku. Jedva vidljiva. U plusu sam 20 kg. Isto drzim da je genetika presudna, ni mama mi nije imala problema s njima, nadam se da meni nece buknuti sad u zadnjih 10ak dana
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 02:55   #298
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Ja isto naginjem teoriji da je sve u genetici... Prva trudnoca, +13kg, mazala se biobazom u kombinaciji sa bademovim i maslinovim uljem, pila litre tekucine i dobila jednu striju od par cm. Druga trudnoca, +20kg mazala se weledom protiv strija i bio oil uljem...rezultat nijedna strija. A stvarno sam imala ogroman trbuh. Ovo da su kreme skupe, u prvoj trudnoci nisam potrosila ni 100kn na bademovo iz apoteke...mazala se iskljucivo navecer prije spavanja jer mrzim ta ulja
Cula sam super stvari bas o BioOil ulju. Razmisljam da si kupim.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 15:41   #299
Ja koristim arganovo i prezadovoljna sam!
drzimfige is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 16:50   #300
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Cula sam super stvari bas o BioOil ulju. Razmisljam da si kupim.

Imam ja bio oil i bademovo hladno presano..
Ni jedno ne koristim.iako se bio oil puno brze upije..

Nikako se nisam nasla s uljima,osim jojoba i avokado za lice (tu i tamo) i pri skidanju make upa..
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.