Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2007., 13:10   #21
Quote:
snoopy kaže: Pogledaj post
ja sam bila u Martićevoj prije nekih 10 godina. ne sjecam se imena ginekologinje ali nije mi dijagnosticirala nesto sto se vidi s lakocom. mislim da se to zvalo ertitroplakija ili tako nesto. nije ozbiljno ali kako se dugo zanemarilo, trebalo mi je duze vremena kasnije za izlijeciti.+ nije bas bila njezna- svi kasniji dr su mi bili puno ugodniji. ipak,to je samo moje iskustvo iz davnina, mozda vise nije tako.
Da,da. Gospođa doktor je tamo puno duže od 10 godina i vjerovatno zato misli da smije odnijeti sve kartone svojih pacijentica!
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:40   #22
bas sam grozna sto se ne mogu sjetiti imena!!
ali mislim da je ova moja dr bila dosta mlada, dakle nije mogla otici privatno zbog godina. mozda zbog neceg dugog.
bilo je kod nje i jos gresaka ali mislim da ne smijem vise nabrajati.jos nisam naucila sto se smije pisati a sto ne
snoopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 16:59   #23
ti kao anonimni korisnik ne mozes javno iznositi neprovjerljive informacije o drugim osobama putem medija. mozes izraziti nezadovoljstvo, ali o detaljima na pp.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 20:14   #24
ups! znaci otisla ja previse u detalje
snoopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 06:49   #25
Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
Da,da. Gospođa doktor je tamo puno duže od 10 godina i vjerovatno zato misli da smije odnijeti sve kartone svojih pacijentica!
Prijava neprofesionalnih med. djelatnika kod gđe. Ptičar u Mihanovićevoj 5.
TAKESHI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 11:24   #26
Quote:
Magdala kaže: Pogledaj post
Bok,
ja sam iz tog kvarta i svakako izbjegni dr Tonković - ona je nešto prestrašno!!!! (vele u Zajčevoj na ginekologiji da im ona puni odjel)
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 11:25   #27
Quote:
TAKESHI kaže: Pogledaj post
Prijava neprofesionalnih med. djelatnika kod gđe. Ptičar u Mihanovićevoj 5.
Hvala ali nije potrebno. Obavljeno!
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 09:03   #28
Preporuke ginekolog na Jarunu - pliz hitno!!

Dakle, razmišljam o poliklinici Sunce, jel ima netko iskustva s njima, ali svejedno trebala bi i jednog ginekologa preko socijalnog, moja sadašnja ginekologica je u sesvetama, a kako sam se ja preselila, nema mi smisla ići svaki put kod nje, a i stalno je gužva kod nje pa znam čekati i po 4 sata, pa me na brzinu pregleda i ko na traci pokretnoj se osjećam.
Također, nakon što sam joj jučer javila da mi test pokazuje trudnoću (i drugi navečer je isto pokazao) ona mi je bez razmišljanja rekla da nastavim stavljat Betadine vaginalete (jer mi papa test pokazuje neku upalu nemam pojma kakvu, idem danas po njega) iako nisu preporučljive za trudnice jer mogu štetiti štitnjači, a i plodu također.. to mi je malo neodgovorno.. ili sam razmažena, ili malo previše brinem, ne znam...
E sad pošto sam jučer odlučila ne stavljati više te vaginalete, jutros sam malo prokrvarila (imam osjećaj kao da su te vaginalete stopirale krvarenje, al zašto je test pozitivan).. i sad sam u panici... ne kužim više ništa vezano uz tu trudnoću pa bi podhitno htjela otiči kod nekog dobrog ginekologa i da je po mogućnosti na Jarunu...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 09:34   #29
a dr. banović na srednjacima? legenda.
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 09:44   #30
Quote:
ice88 kaže: Pogledaj post
a dr. banović na srednjacima? legenda.
imaš neki br. na pm.. pliz ili adresu točnu... hvala ti puno
jel to u sklopu doma zdravlja možda
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 10:13   #31
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Dakle, razmišljam o poliklinici Sunce, jel ima netko iskustva s njima, ali svejedno trebala bi i jednog ginekologa preko socijalnog, moja sadašnja ginekologica je u sesvetama, a kako sam se ja preselila, nema mi smisla ići svaki put kod nje, a i stalno je gužva kod nje pa znam čekati i po 4 sata, pa me na brzinu pregleda i ko na traci pokretnoj se osjećam.
Također, nakon što sam joj jučer javila da mi test pokazuje trudnoću (i drugi navečer je isto pokazao) ona mi je bez razmišljanja rekla da nastavim stavljat Betadine vaginalete (jer mi papa test pokazuje neku upalu nemam pojma kakvu, idem danas po njega) iako nisu preporučljive za trudnice jer mogu štetiti štitnjači, a i plodu također.. to mi je malo neodgovorno.. ili sam razmažena, ili malo previše brinem, ne znam...
E sad pošto sam jučer odlučila ne stavljati više te vaginalete, jutros sam malo prokrvarila (imam osjećaj kao da su te vaginalete stopirale krvarenje, al zašto je test pozitivan).. i sad sam u panici... ne kužim više ništa vezano uz tu trudnoću pa bi podhitno htjela otiči kod nekog dobrog ginekologa i da je po mogućnosti na Jarunu...
Ja sam se prije par mjeseci preselila kod Dr. Hrsak u Domu Zdravlja na Jarunu. Meni se doktorica jako svida, ima vremena za pacijentice i zelina sve odgovoriti. Ordinacija je nova, imaju nove stolove i uzv, pa nisam morala ici cijelu trudnocu nigdje drugdje.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 11:53   #32
Malabudala , ja ti idem kod doktora Zdravka Jelekovića, i on ti je kod crkve Mati Slobode, i super mi je ...

ako te zanima javi mi na pm pošaljem ti broj
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 12:44   #33
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Ja sam se prije par mjeseci preselila kod Dr. Hrsak u Domu Zdravlja na Jarunu. Meni se doktorica jako svida, ima vremena za pacijentice i zelina sve odgovoriti. Ordinacija je nova, imaju nove stolove i uzv, pa nisam morala ici cijelu trudnocu nigdje drugdje.
I meni je dr. Hršak socijalni ginekolog i služi mi jedino za uputnice i recepte, a inače idem privatno i mogu samo reći da kad nekaj trebam od nje, da mi treba kutija persena za smirenje jer se prvo nikad nitko ne javlja na telefon, lutrija je ako sestra digne slušalicu, sestra prima u onu predordinaciju po par pacjentica i naglas komentira kaj kojoj treba, kakav je kojoj nalaz..., a doktorica me svaki put storpedira van za sekundu!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:12   #34
Quote:
oko_zeleno kaže: Pogledaj post
I meni je dr. Hršak socijalni ginekolog i služi mi jedino za uputnice i recepte, a inače idem privatno i mogu samo reći da kad nekaj trebam od nje, da mi treba kutija persena za smirenje jer se prvo nikad nitko ne javlja na telefon, lutrija je ako sestra digne slušalicu, sestra prima u onu predordinaciju po par pacjentica i naglas komentira kaj kojoj treba, kakav je kojoj nalaz..., a doktorica me svaki put storpedira van za sekundu!
To za sestru i dizanje telefona je fakat istina,ali bas me briga sta sestra laprda. A ja sam zadovoljna doktoricom. Nikad me se nije na brzinu rijesila. Mozda zato sto sam trudnica. A nju mi je dosta zena preporucilo.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:21   #35
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
Malabudala , ja ti idem kod doktora Zdravka Jelekovića, i on ti je kod crkve Mati Slobode, i super mi je ...

ako te zanima javi mi na pm pošaljem ti broj
jel taj jeleković i socijalni ili samo privatni?
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:23   #36
ja bila u suncu i bila sam zadovoljna, ali ne sjećam se više kak se zvala dr, bilo je to prije 2 god
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:34   #37
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
jel taj jeleković i socijalni ili samo privatni?
ja mislim da je samo privatni.
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:34   #38
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
ja bila u suncu i bila sam zadovoljna, ali ne sjećam se više kak se zvala dr, bilo je to prije 2 god
Hm.. da, navodno su se u suncu pokvarili od nedavno jer kao imaju više pacjenata, pa sad više ne maze i ne paze... barem tako forumaši pišu.. no našla sam neku polikliniku vili, čine mi se ok.. no vidjet ću još da mi se Sanja29 javi s točnim uputama za njenog doktora.. a ako on nije socijalno onda ću probat u domu zdravlja što su mi cure preporučile i u taj vili... njih sam već zvala i rekla sam situaciju, pa su mi rekli za betadine da je to ok, da ih mogu koristit, samo još moram javit šta mi to ne valja na papa testu..
Hvala vam curke.. ako još netko ima prijedlog, sve je dobro došlo
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 17:15   #39
Quote:
oko_zeleno kaže: Pogledaj post
I meni je dr. Hršak socijalni ginekolog i služi mi jedino za uputnice i recepte, a inače idem privatno i mogu samo reći da kad nekaj trebam od nje, da mi treba kutija persena za smirenje jer se prvo nikad nitko ne javlja na telefon, lutrija je ako sestra digne slušalicu, sestra prima u onu predordinaciju po par pacjentica i naglas komentira kaj kojoj treba, kakav je kojoj nalaz..., a doktorica me svaki put storpedira van za sekundu!
Haha, i meni je ona samo za uputnice i recepte i većinom izludim čekajući (kao trudnice imaju prednost pa te puste u sobu di je sestra pa opet svejedno čekaš). Ja nikad ne zovem na tel, nema smisla.
Ispocetka sam imala losa iskustva s dr. (imala sam najbolju namjeru NE ici privatno nego kod nje ali kad sam dosla i rekla da sam mozda trudna jer mi je test pozitivan, sestra me narucila za pregled za vise od mjesec dana , a kad sam poslije dosla kod dr po recept s nalazom od privatnog, ona me pitala da zakaj mi je radio briseve - dupli - i papa se ceka preko mjesec dana.
No, moram priznat da je zadnja 2 puta bila super ljubazna. Ali ak izguram ovu trudnocu i prezivim porod, slijedecu ce mi opet voditi moj privatnik. Bez uvrede.
Lelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 22:35   #40
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
Malabudala , ja ti idem kod doktora Zdravka Jelekovića, i on ti je kod crkve Mati Slobode, i super mi je ...

ako te zanima javi mi na pm pošaljem ti broj
njega sam ti i ja htjela preporučiti - čula same pohvale. odgovara na pitanja u časopisu mama i beba.
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.