Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2010., 12:59   #201
Smile Draga Hobby

Quote:
Hobby kaže: Pogledaj post
Nemam baš ništa za dodati, osim da mi zvučiš "konačno".
Ne znam koju bih drugu riječ upotrijebila - ova mi je prva pala na pamet.
Ali, ne mislim kao konačno u nekakvom negativnom smislu, već više kao... sve si nekako tako živopisno posložila, a u tako malo riječi.

Ne volim komunicirati pisanjem, jer previše pazim što ću utipkati i ne mogu se opustiti, pa se onda često ne znam izraziti kako bih željela.
To pogotovo vrijedi za forum, gdje se svaka riječ uočava, a ne želim biti krivo shvaćena (premda, upravo zbog toga najčešće i jesam).
Draga Hobby, prvo bih te zamolila da mi oprostiš što sam te u jednom prijašnjem postu spomenula u muškom licu - ispričavam se, nije bilo namjerno. Ti veliš da nisi dovoljno opuštena kod komunikacije pisanjem, ja pak sam dovoljno opuštena da uspijem biti brzopleta i previdim neke stvari kod izražavanja.

Budući da prava komunikacija, tj. komunikacija mirotvorca bez razumijevanja nije moguća, mogu te razumijeti što ti je toliko važno biti shvaćenom. Svakoj osobi koja voli lijepo u miru ispravno komunicirati s drugima smatra prioritetom upravo međusobno razumijevanje. U protivnom se radi o "gluhom telefonu" i izražavanju koje nema smisla.

Ja recimo težim razumijevanju, ali ipak još uvijek uspijem krivo shvatiti ljude kada nemam jasnu sliku/ dojam osobe s kojom komuniciram, jer ja jednu rečenicu mogu shvatiti odmah na bezbroj načina. Dovoljno da se zeznem/ zbunim i dovedem do nesporazuma. To se posebno odnosi na komuniciranje pisanjem gdje nedostaju one ključne stvari za razumijevanje kao što je to izraz lica, gestikulacije, stav i energija (osjećaji) koja zrači iz osobe s kojom se komunicira. In real life bitno mi je lakše komunicirati s ljudima koji su otvoreni i jasno pokazuju svoje osjećaje (normalno). Zbog toga ovdje na forumu doslovno obožavam smajliće jer oslikavaju osjećaje i barem donekle oživljavaju osobu koja stoji iza teksta.

U beskonačnome prostranstvu varijanti sasvim je moguće da ću nekoga krivo shvatiti, krivo se izraziti, pa se ovom prilikom ispričavam za sve prošle i buduće nesporazume, a posebno za sve uvrede.

A što se konačnosti tiče, moj konačan odgovor za ovo javljanje bi bio da mislim da si vrlo draga i simpatična osoba!
__________________
Misao stvara
high energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 14:29   #202
Quote:
Hobby kaže: Pogledaj post
Pojam "indigo" nije izmislio stručan čovjek.
Ovo ti kaze wiki Pojam indigo dijete prvi je put 1982. godine u svojoj knjizi "Understanding Your Life Through Color" uporabila Nancy Ann Tappe, samoproglašeni sinestet i vidovnjak. Tvrdila je da ima sposobnost viđenja aure i da je krajem 70-ih počela primjećivati sve veći broj djece s "indigo aurom". Ona je new agerica i nije niti vidovnjak niti ista slicno nego sarlatanka i sigurno nije prva koja je uvidjela indigo auru. Kao i svaki sarlatan samo je preuzela pojam,napisala knjigu i na tome dobro zaradila. Taj pojam je postojao prije new agea,a takoder i sve ostale teorije koje je new age integrirao pod svoju religiju (pokret ili kako se vec nazivaju). Po mom new age je vrsta integracijske religije koja je izvorno nastala,a danas se jos uvijek oblikuje. Najcesce ju oblikuje internet zajednica po forumima i slicno,tako stalno nastaju nove ideje koje automatski spadaju pod new age.
Quote:
Hobby kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem da svatko bira život i okolinu u kojoj će se roditi i taj izbor uvijek ima neki razlog, kojega mi tokom ovozemaljskog života nismo svjesni.
Takoder,mislim da kad svatko pogleda svoj zivot duboko u sebi ga voli i nebi ga mijenjao za tudi. Ipak je tu doza osjecaja da je tu gdje bi i trebao biti.
Quote:
Hobby kaže: Pogledaj post
Ha, gle - ja smatram da su ti testovi inteligencije ipak malo "škakljivi" i nisam baš sigurna što točno oni mjere.
Osobno smatram da čovjek ima više vrsta inteligencije, koje u svakodnevnim situacijama utječu na njegove reakcije i postupke.
Nemoras osobno shvacat,vise vrsta inteligencije postoji a to ti je i znanstveno prihvaceno i dokazano.
Quote:
Hobby kaže: Pogledaj post
Možeš imati nekoga sa IQ 150, a da ne možeš s njim porazgovarati tri čiste, a netko sa puno manjim IQ-om se može pokazati kao izvanredna osoba - a po meni je to ono što je bitno.
Znaci bitna je emocionalna inteligencija koja se takoder moze mijeriti ako osoba iskreno odgovara na test. A neznam zasto bi se netko otisao testirati pa lagao sam sebe.

Ovo je moj smajlic za vecinu mojih postova Kad sam bio mulac vecina reakcija u zivotu su mi bile i
Sad zivim po stilu
DiabolusUmbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 16:31   #203
Quote:
high energy kaže: Pogledaj post
Draga Hobby, prvo bih te zamolila da mi oprostiš što sam te u jednom prijašnjem postu spomenula u muškom licu - ispričavam se, nije bilo namjerno.
Ništa čudno, nick mi i zvuči muški.
Hobby se zvala hrana za mog zamorčića - zbog njega sam se i logirala ovdje na forum, jer se razbolio, a veterinari mu nisu znali pomoći.

Quote:
Ti veliš da nisi dovoljno opuštena kod komunikacije pisanjem, ja pak sam dovoljno opuštena da uspijem biti brzopleta i previdim neke stvari kod izražavanja.
A ja pak često "odlutam".
Želim nešto napisati i onda se nakon nekog vremena zateknem kako sam napisala cijeli roman, koji veze nema sa onime sa čime sa započela post, pa onda brišem i prepravljam.

Quote:
Ja recimo težim razumijevanju, ali ipak još uvijek uspijem krivo shvatiti ljude kada nemam jasnu sliku/ dojam osobe s kojom komuniciram, jer ja jednu rečenicu mogu shvatiti odmah na bezbroj načina. Dovoljno da se zeznem/ zbunim i dovedem do nesporazuma. To se posebno odnosi na komuniciranje pisanjem gdje nedostaju one ključne stvari za razumijevanje kao što je to izraz lica, gestikulacije, stav i energija (osjećaji) koja zrači iz osobe s kojom se komunicira.
E, baš to. Neverbalna komunikacija je jako bitna i ovo što kažeš - osjećaji, odnosno "vibra" koju primaš od ljudi. Meni je to jako važno prilikom formiranja stava o nekoj osobi i po tome zapravo prilagođavam svoj način komunikacije.
A ovdje na forumu imam osjećaj da "napipavam na slijepo".

Recimo, tvoj prošli post (onaj gdje sam napisala da mi zvučiš "konačno") sam pročitala tri puta - baš zbog ovoga što kažeš da se jedna jedina rečenica može shvatiti na mnogo načina.

Quote:
A što se konačnosti tiče, moj konačan odgovor za ovo javljanje bi bio da mislim da si vrlo draga i simpatična osoba!
Hvala puno.
I ja imam osjećaj da u tebi definitivno ima nečeg jako posebnog.
Iako ti nedostaje mogućnost neverbalnog izražavanja, odlično to kompenziraš upotrebom riječi i načinom slaganja rečenica.
Npr., ja se ne znam tako dobro služiti tipkovnicom.

Quote:
DiabolusUmbra:
Ona je new agerica i nije niti vidovnjak niti ista slicno nego sarlatanka i sigurno nije prva koja je uvidjela indigo auru. Kao i svaki sarlatan samo je preuzela pojam,napisala knjigu i na tome dobro zaradila. Taj pojam je postojao prije new agea,a takoder i sve ostale teorije koje je new age integrirao pod svoju religiju (pokret ili kako se vec nazivaju). Po mom new age je vrsta integracijske religije koja je izvorno nastala,a danas se jos uvijek oblikuje. Najcesce ju oblikuje internet zajednica po forumima i slicno,tako stalno nastaju nove ideje koje automatski spadaju pod new age.
Kao što već napisah - to niti nije pretjerano bitno.
Ja znam da postoje nevjerojatni i posebni ljudi, jer jednostavno to u pojedinim ljudima vidim i osjećam - a kako tko to naziva ("indigo", "purpurno", "zeleno", "plavo", "grimizno"....) mi je apsolutno nebitno.

Quote:
Nemoras osobno shvacat,vise vrsta inteligencije postoji a to ti je i znanstveno prihvaceno i dokazano.
Ma znam - samo nisam bila sigurna je li to u psihologiji opće prihvaćeno ili samo teorija pojedinih psihologa...
Tehničke sam struke, tako da baš o takvim znanostima ne znam mnogo, niti pratim pretjerano najnovije trendove.
Uostalom, niti nisam to napisala sa aspekta psihologije, već čisto ono što ja osobno zamjećujem.

Quote:
Znaci bitna je emocionalna inteligencija koja se takoder moze mijeriti ako osoba iskreno odgovara na test. A neznam zasto bi se netko otisao testirati pa lagao sam sebe.
Test emocionalne inteligencije nisam nikada rješavala, niti znam kako izgleda.
Iskreno, nisam niti znala da postoji test za to.
Testirala sam samo IQ - mogu ti reći da sam se iznenadila, jer sam očekivala da je taj test mnogo drugačiji i bila sam uvjerena da ću ispasti glupa.

Ma, mislim da nema pretjerano smisla testirati djecu na to jesu li ili nisu indigo.
Kao prvo, čisto zbog toga što se to, unatoč ne znam kakvim testovima, ne može utvrditi sa 100 postotnom sigurnošću.
A kao drugo, čak da se i može - što onda?
Što će se promijeniti i što će nekome značiti to što će imati papirnati dokaz da je "indigo"?

Postoje kao nekakve upute kako odgajati indigo dijete - to je za mene hrpa gluposti. Niti jedno dijete se ne može odgajati prema knjigama, uputama i natuknicama, jer je svako dijete (svaka osoba) individualno i tako mu treba i pristupiti.

Ako roditelj ima indigo dijete, a nije u stanju shvatiti ga - nikakve upute mu u tome neće pomoći.
Treba slušati vlastito dijete i imati osjećaja za njega - jedino tako će ga moći ispravno usmjeravati i poticati.
Hobby is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 17:19   #204
svi već pomalo dobivaju indigo karakteristike............... iti malo duhovni ljudi....... a indigo je vidovitost..... na ovaj ili onaj način, ili kako je netko najjednostavnije rekao - "hipersenzibilnost".
mi uopće nismo iznad drugih, nego bolje vidimo što se unutra krije........čak i kad se kod drugog krije više nego u nas u nekom segmentu, ustvari smo jako krhka bića i duže nam treba za naučiti neke praktične stvari, najčešće!...za emocionalnu inteligenciu imamo dara, no nie isto biti emotivno inteligentan općenito i u vezi sebe samoga...kad smo sputani situacijom to je velik test za naš ego, jer tad jednostavno poludi, budući da vidimo ono iza nje..... a tome se treba naučiti prilagoditi, i situacije tome.
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 13:06   #205
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
svi već pomalo dobivaju indigo karakteristike............... iti malo duhovni ljudi....... a indigo je vidovitost..... na ovaj ili onaj način, ili kako je netko najjednostavnije rekao - "hipersenzibilnost".
Slazem se s ovim u potpunosti,ljudi koji su i malo duhovni idealizirali su indigo djecu kao nesto vise od njih samih zbog cinjenice da je toj djeci urodeno ono za cime oni tragaju. Neznam dali je povezano sa time biti indigo ali ja sam par puta imao iskustva prave vidovitosti (samo jednom u obliku vizije,a ne predosjecaja),osjecaj mi se nikako nije svidio i na svaki nacin to pokusavam potisnuti. Ili se ta vidovitost koja nije trenirana pojavila prije sokantnih i uznemirujucih dogadaja pa zato ne izaziva nista pozitivno. U biti bilo kakva izvanredna sposobnost nije dobrodosla ako osoba nije nadvladala djelovanje ega.
DiabolusUmbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 23:05   #206
točno!! zato sam ja odgodila rad s kartama za proricanje kad sam osjetila poziv! pričekala malo..i to je bilo to.

inače..tema je nekako prožvakana tu, pretvorena u filozofiju..
nie indigo kraj i savršenstvo... nego kristal/oktarin..il kako već, nazivi su nebitni, dapače retardirani..uzmimo: Izvor..
ono što svi imamo u sebi.

iskreno, ljubičasta aura je najbliže tome, imam prijatlejicu,..ipak se radi o krunskoj čakri vrlo aktivnoj.... jedino "to nešto" što mi indigo imamo..prednost(a nama bome i prokletstvo ) .. jest vidovitost..
bolje vidimo od drugih tipova/dominantnih aura..i zato se osjećamo pozvanima i sve..jer jedino uz naše egzistiranje drugi mogu do Izvora.. ( a nas je uvik bilo, samo šta nas je sad sve više..i to šta se s nama neki rugaju, a imaju uzore u Isusu, Budi i ne znam čemu..jer mi nemamo potvrdu da smo neko i nešto, rofl..svi se vi uzdižete samo uz pomoć tuđe vidovitosti..pa tako i mi indigovci među sobom!!!

mi imamo velik ego..i kad ga podvrgnemo IZVORu..a tako je samo zato da bismo uopće opstali uza sve što prolazimo i još svjesno promatramo to..i potom mogi pomagati.
MI NISMO IZNAD, KAPIRATE..NAŠ EGO..NEGO MI VIDIMO!! ONAJ TKO NIE INDIGO I TO NE SHVAĆA, ODMAŽE SAMO SAM SEBI.. JER GLEDA NAS TAKO SAMO SA SVOIM EGOM.
pa šta da smo vidoviti, mi imamo određene poremećaje i puno se više borimo za samokontrolu, sigurnost i slično, da postanemo zaštićeni ko što su neki drugi od rođenja svojom iluzijom.. mi vam nismo nikakva prijetnja a još manje izmišljotina, dok tako mislite.. na samo mišljanje se i osuđujete.

a sve se ubrzava, nešto se kuha, sve više indiga se rađa, a isto tako sve više ljudi može i postati indigo....jednostavno poprimiti određeene naše karakteristike da bi moglo dokud i mi... do izvora.. mi nećemo ništa dalje od vas, dont worry
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 23:57   #207
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
točno!! zato sam ja odgodila rad s kartama za proricanje kad sam osjetila poziv! pričekala malo..i to je bilo to.

inače..tema je nekako prožvakana tu, pretvorena u filozofiju..
nie indigo kraj i savršenstvo... nego kristal/oktarin..il kako već, nazivi su nebitni, dapače retardirani..uzmimo: Izvor..
ono što svi imamo u sebi.

iskreno, ljubičasta aura je najbliže tome, imam prijatlejicu,..ipak se radi o krunskoj čakri vrlo aktivnoj.... jedino "to nešto" što mi indigo imamo..prednost(a nama bome i prokletstvo ) .. jest vidovitost..
bolje vidimo od drugih tipova/dominantnih aura..i zato se osjećamo pozvanima i sve..jer jedino uz naše egzistiranje drugi mogu do Izvora.. ( a nas je uvik bilo, samo šta nas je sad sve više..i to šta se s nama neki rugaju, a imaju uzore u Isusu, Budi i ne znam čemu..jer mi nemamo potvrdu da smo neko i nešto, rofl..svi se vi uzdižete samo uz pomoć tuđe vidovitosti..pa tako i mi indigovci među sobom!!!

mi imamo velik ego..i kad ga podvrgnemo IZVORu..a tako je samo zato da bismo uopće opstali uza sve što prolazimo i još svjesno promatramo to..i potom mogi pomagati.
MI NISMO IZNAD, KAPIRATE..NAŠ EGO..NEGO MI VIDIMO!! ONAJ TKO NIE INDIGO I TO NE SHVAĆA, ODMAŽE SAMO SAM SEBI.. JER GLEDA NAS TAKO SAMO SA SVOIM EGOM.
pa šta da smo vidoviti, mi imamo određene poremećaje i puno se više borimo za samokontrolu, sigurnost i slično, da postanemo zaštićeni ko što su neki drugi od rođenja svojom iluzijom.. mi vam nismo nikakva prijetnja a još manje izmišljotina, dok tako mislite.. na samo mišljanje se i osuđujete.

a sve se ubrzava, nešto se kuha, sve više indiga se rađa, a isto tako sve više ljudi može i postati indigo....jednostavno poprimiti određeene naše karakteristike da bi moglo dokud i mi... do izvora.. mi nećemo ništa dalje od vas, dont worry

Sweet & kjut...
__________________
Misao stvara
high energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 06:12   #208
Quote:
high energy kaže: Pogledaj post
Isuse, N'dugu, nisam imala pojma da si ti tako duhovita pojava na ovom forumu! Kako bi to bilo to, k tome si i admin - i podgrijavaš si sarmu, aaaaa...



Koja genijalnost...

Nego, Unicorn, slažem se s Pjegavom prgavicom koja te upućuje na svjesnost. Pusti lijepo k vragu svaku uvredu, ti si super takva kakva jesi, samo malo olabavi kako bi to i sama mogla uvidjeti, može? Please.

Drži se, indigo
Hvala!! Tek sam sada vidjela ovo.
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:28   #209
indigo ili kristalna djeca - u principu, slicno je. ne radi se o djeci sa izrazenim mocima i utjecajima ili nesto takvo, to je samo propaganda, vec o djeci koja su se u ranom djetinjstvu naucila sama sastitit, njihov nagom za prezivljavanjem je bio jaci od svih i svega! u redu je da se priroda pobrine za svu djecu svijeta, kad zakazu roditelji ili toloko prozivani sustav/koji se bori za prava i, bla...
admin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 09:38   #210
Ja mislim da mi svi imamo u svojoj biti ugrađene te zaštitne mehanizme,neki ih rano osvijeste,neki kasnije,a neki nikad.
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 15:58   #211
I što sad trebaju raditi oni koji su indigo?

I ovi zaštitni mehanizmi- od čega?
MonCamarade is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 16:25   #212
Indigo djeca ne postoje.
CroatianWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 14:27   #213
Quote:
CroatianWarrior kaže: Pogledaj post
Indigo djeca ne postoje.
ne postoje ni hrvatski branitelji... samo 500k lažnjaka iz jacinog registra
N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 15:52   #214
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
ne postoje ni hrvatski branitelji... samo 500k lažnjaka iz jacinog registra
Kako te nije sram hrvatskih branitelja.
CroatianWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 09:42   #215
Quote:
CroatianWarrior kaže: Pogledaj post
Kako te nije sram hrvatskih branitelja.
kako neko govno nije sram primati braniteljsku mirovinu ako je mrčio papir u nekom uredu još može i invalidsku dobiti ako je podmitio doktora, a u registru vidimo da su i svi ti doktori u vrhu hdz-a i ministarstvu zdravstva bili branitelji, uključujući i matu granića... poznatom po izjavi pola bagi, pola tebi, pola meni... tako su izračunali i broj branitelja... pola branitelji, pola hdz-ovi glasači, pola mi i naši rodijaci... to me dovodi na jednu meni blisku temu, naime sorosevu teoriju refleksivnosti koja kaže da se društveni fenomeni ne mogu izučavati kao i prirodni u prirodnim znanostima, jer su naše ideje o stvarnosti pune predrasuda i pristranosti, nitko nema potpunu istinu zbog nesavršenosti svoje slike o stvarnosti, a onda ta predodžba utječe presudno i na mijenjanje same stvarnosti... tako da predodžba da indigo djeca postoje može dovesti do nastanka indigo djece, makar prije nisu postojala, dok ovakvo smiješno tumačenje pojma 'branitelj' može dovesti do nestanka stvarnih hrvatskih branitelja, čak i fizičkog istrebljenja u nekakvim kontejnerima, s minimalcima, da ne govorimo o tome da se dragovoljcima čak i ne priznaje da su branitelji, ili pak onima koji su se borili u BiH... ali je zato hebrangova tajnica 'branitelj'
N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 20:37   #216
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
kako neko govno nije sram primati braniteljsku mirovinu ako je mrčio papir u nekom uredu još može i invalidsku dobiti ako je podmitio doktora, a u registru vidimo da su i svi ti doktori u vrhu hdz-a i ministarstvu zdravstva bili branitelji, uključujući i matu granića... poznatom po izjavi pola bagi, pola tebi, pola meni... tako su izračunali i broj branitelja... pola branitelji, pola hdz-ovi glasači, pola mi i naši rodijaci... to me dovodi na jednu meni blisku temu, naime sorosevu teoriju refleksivnosti koja kaže da se društveni fenomeni ne mogu izučavati kao i prirodni u prirodnim znanostima, jer su naše ideje o stvarnosti pune predrasuda i pristranosti, nitko nema potpunu istinu zbog nesavršenosti svoje slike o stvarnosti, a onda ta predodžba utječe presudno i na mijenjanje same stvarnosti... tako da predodžba da indigo djeca postoje može dovesti do nastanka indigo djece, makar prije nisu postojala, dok ovakvo smiješno tumačenje pojma 'branitelj' može dovesti do nestanka stvarnih hrvatskih branitelja, čak i fizičkog istrebljenja u nekakvim kontejnerima, s minimalcima, da ne govorimo o tome da se dragovoljcima čak i ne priznaje da su branitelji, ili pak onima koji su se borili u BiH... ali je zato hebrangova tajnica 'branitelj'
Stvarni hrvatski branitelji su već nestali jer je velikoj večini stanovništva prva asocijacija na riječ branitelj, lažni, nije važno da li to izgovore, dovoljno je da pomisle.
Brtulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 01:11   #217
Quote:
CroatianWarrior kaže: Pogledaj post
Indigo djeca ne postoje.
Postoje.....mali narcisoidni psihopati s kolektivnom svjescu,i liseni savjesti.
Emocijalne entropije,energetski vampiri ili po seljacki Razmežena Derišta!!!
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:11   #218
Quote:
Eoin kaže: Pogledaj post
Postoje.....mali narcisoidni psihopati s kolektivnom svjescu,i liseni savjesti.
Emocijalne entropije,energetski vampiri ili po seljacki Razmežena Derišta!!!
i hvala Bogu da ih ima
modro-zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 19:17   #219
Quote:
Eoin kaže: Pogledaj post
Postoje.....mali narcisoidni psihopati s kolektivnom svjescu,i liseni savjesti.
Emocijalne entropije,energetski vampiri ili po seljacki Razmežena Derišta!!!
Kako koji, ali da, većinom su na žalost dosta njih takvi, imaš pravo.
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 20:38   #220
Da indigo djeca, nemoj da vas neko cuje... Boze sacuvaj.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.