Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2010., 23:34   #161
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
Ali je, kako to indiko osobe ne prihvacaju okvire, a prihvacaju da ih se uokviri u 'indiko'? Ili ti koji kazu da su indiko nisu pravi iniko?
U biti, 'prihvacati-ne prihvacati' okvire je malo blesavo reci, ili vidis iza njih, ili ne vidis (cime si ih automatski prihvatio). Pravi indiko ni ne vidi jadan okvire, zato je neprilagodjen, pa se oni cude njemu i on njima. A indigo s iskustvom je onaj koji uocava okvire, ali ih zato voli iskrivljivati, u tu kategoriju ulazi i Raos. On je ujedno i inedigo.
Te indiko puce furt ne prihvaćaju ove zemljanske okvire, kajti već letiju kak leptirići f stratosferi, a smo mi još crvići kaj se buju tek morali zmetamorfozirati v takve moljčiće i leptiriće, i to prek jedne kukuljice, pa onda kroz to van s krilcima - prh, phr - i baš te onda zaboli quratz krasan za te tam dol crviche.


(Unicorn worm)

A vidiš da ima i crvica jednorogica , pa kad se ta učahuri u jedan svoj duhovni cocoon, na kraju bude vun zašla - indiko jednorogica leptirica u mjehuru od španjolske sapunice "la usurpadora", u kojoj naša Gabriela Spanic malo glumi zločestu twin sestru, pa malo dobru, pak ti ovisi z koje strane naletiš kaj buš dobil - šamar il pusu - i kak bu ta nova rasa na kraju zgledala, kak ovi dobri Antarejci z filma "Cocoon" il pak oni z filma "The Brood" (Leglo) filmaša Davida Cronenberga.

N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:41   #162
Eto, baš lijep način komunikacije N'dugu... Administrator na forumu pa podgrijavaš atmosferu, stvarno niste ni malo susretljivi ovdje, nađe se par njih, al ipak mislim da bi ljudi s problemom trebali bit tam di im je i mjesto, no dobro, pošto znam da nikad ne budeš osjećao poput mene, nemam ti šta zamjerit na bezobraznom postu. Mogu samo i dalje uživat u čarima koje mi je život pružio na jedan drugačiji način, a vi provocirajte i dalje, al ne budete zadugo
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:46   #163
Ljudi se boje onoga što ne razumiju i ne poznaju.
Zapravo se boje sebe jer ne prepoznaju istinu koja je nevjerovatna a zapravo vrlo jednostavna.

A da bi otjerali strah ponašaju se tako kako si i opisala.
To ponašanje te spusti na nivo i vibraciju koju ne očekuješ, samo moram ti reći da je to tvoja vibra u datom trenutku.
Novi izazov.
Samo se sjeti "tko" si.

Mnogi "duhovnjaci" komuniciraju svoje stavove na svoj način, jedini je problem što smatraju da su samo i isključivo oni u pravu. Stoga imaju potrebu uvjeriti ostale u svoju istinu.
"Nitko ne zna nešto točno, ali svatko argumentira svoje stavove žongliranjem.
Neka su blagoslovljeni oni koji nemaju što reći i šute!"

Imaš u sebi ljubavi za cijeli svijet, kakav god ti se on činio. Na kraju to je tvoj svijet. Sama si ga odabrala. To je i moj svijet. Sami ga kreiramo.
U tom svijetu ljubav širimo na sve. I svakoga.
Zar ne bi bilo neobično da nema toliko nivoa svijesti kroz koje prolazimo.

Oprosti na momentu, ali žao mi je kada netko poput tebe bude povučen.Tako duboko. Ustvari mi nije žao zbog toga, već zato što predugo ostaješ tamo gdje ti nije dobro, a bez da prepoznaš vrijednost situacije koju si stvorila.

Odmori se, sutra je novi dan. Nove vrijednosti.

Hvala ti na pažnji!
salet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:47   #164
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Eto, baš lijep način komunikacije N'dugu... Administrator na forumu pa podgrijavaš atmosferu, stvarno niste ni malo susretljivi ovdje, nađe se par njih, al ipak mislim da bi ljudi s problemom trebali bit tam di im je i mjesto, no dobro, pošto znam da nikad ne budeš osjećao poput mene, nemam ti šta zamjerit na bezobraznom postu. Mogu samo i dalje uživat u čarima koje mi je život pružio na jedan drugačiji način, a vi provocirajte i dalje, al ne budete zadugo
Ja sam si baš podgrijal sarmu, jer kao zemljansko biće još moram nekaj jesti...
A da bi podgrijaval atmosferu, nema šanse, jer od toga nema neke vajde. Sam se troši energija, a za niš.
N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:49   #165
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
Ja sam si baš podgrijal sarmu, jer kao zemljansko biće još moram nekaj jesti...
A da bi podgrijaval atmosferu, nema šanse, jer od toga nema neke vajde. Sam se troši energija, a za niš.
Pa zbog čega onda provociraš? Kaj sam ja rekla da nisam ljudsko biće?
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:52   #166
Quote:
salet kaže: Pogledaj post
Ljudi se boje onoga što ne razumiju i ne poznaju.
Zapravo se boje sebe jer ne prepoznaju istinu koja je nevjerovatna a zapravo vrlo jednostavna.

A da bi otjerali strah ponašaju se tako kako si i opisala.
To ponašanje te spusti na nivo i vibraciju koju ne očekuješ, samo moram ti reći da je to tvoja vibra u datom trenutku.
Novi izazov.
Samo se sjeti "tko" si.

Mnogi "duhovnjaci" komuniciraju svoje stavove na svoj način, jedini je problem što smatraju da su samo i isključivo oni u pravu. Stoga imaju potrebu uvjeriti ostale u svoju istinu.
"Nitko ne zna nešto točno, ali svatko argumentira svoje stavove žongliranjem.
Neka su blagoslovljeni oni koji nemaju što reći i šute!"

Imaš u sebi ljubavi za cijeli svijet, kakav god ti se on činio. Na kraju to je tvoj svijet. Sama si ga odabrala. To je i moj svijet. Sami ga kreiramo.
U tom svijetu ljubav širimo na sve. I svakoga.
Zar ne bi bilo neobično da nema toliko nivoa svijesti kroz koje prolazimo.

Oprosti na momentu, ali žao mi je kada netko poput tebe bude povučen.Tako duboko. Ustvari mi nije žao zbog toga, već zato što predugo ostaješ tamo gdje ti nije dobro, a bez da prepoznaš vrijednost situacije koju si stvorila.

Odmori se, sutra je novi dan. Nove vrijednosti.

Hvala ti na pažnji!
Slažem se, hvala na lijepom postu. Nisam povučena uopće, baš suprotno Samo što me muči nekad kad pokušavaš ljudima objasniti, a oni i dalje tupe svoju kontru kako bi te povrijedili. No dobro, kao što kažeš, sutra je novi dan, no osjećaj ostaje isti. Pozdrav
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:54   #167
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Pa zbog čega onda provociraš? Kaj sam ja rekla da nisam ljudsko biće?
Ma ne... al zakaj veliš ovo?

Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Pošto očito nemaš pojma o čem se radi jer nisi bila tad u toku da ti pojasnim...Prije par mjeseci sam ovdje otvorila jednu temu gdje su se svi sprdali, umjesto da su na normalan način davali svoja mišljenja, tako da ti ne zamjeram na postu, jer nisi znala

A pošto je ovo podforum duhovnost, nadala sam se da ću ovdje naići i na ljude koji se slažu s nekim činjenicama, a ne samo na one koji mudruju, pametuju itd. i nemaju nimalo poštovanja prema sugovornicima, na razini crva su, baš to. Lijepi pozdrav!
Ja se nisam nigdje sprdao s tvojom temom, a ne znam na koga ti konkretno misliš?

Ima svugdje ljudi koji se s nečim slažu, a s nečim ne, pa i na duhovnosti. Inače ne bi bilo potrebe raspravljati, nego bi svi unisono išli kre...kre...kreee...
N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:59   #168
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
Ma ne... al zakaj veliš ovo?



Ja se nisam nigdje sprdao s tvojom temom, a ne znam na koga ti konkretno misliš?

Ima svugdje ljudi koji se s nečim slažu, a s nečim ne, pa i na duhovnosti. Inače ne bi bilo potrebe raspravljati, nego bi svi unisono išli kre...kre...kreee...
Zbog čega? kaj si tak zaboravan? Zbog Unicorn worma, kolko ja znam ja ovdje nisam nikoga oslovila njegovim nickom i uvrijedila!
Konkretno mislim na par sjena koje su prošle kroz ovaj forum i napravile krš i lom s mojom temom koja je po meni bila lijepa, i još je pod ključem, i nakon par mjeseci što znači da rasprava na nivou kad netko pokuša biti u pravu kod vas ne pali.
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:02   #169
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Zbog čega? kaj si tak zaboravan? Zbog Unicorn worma, kolko ja znam ja ovdje nisam nikoga oslovila njegovim nickom i uvrijedila!
Konkretno mislim na par sjena koje su prošle kroz ovaj forum i napravile krš i lom s mojom temom koja je po meni bila lijepa, i još je pod ključem, i nakon par mjeseci što znači da rasprava na nivou kad netko pokuša biti u pravu kod vas ne pali.
Pa unicorn worm je meni jedno baš lijepo biće, koje doduše još malo gmiže, ali bude kad-tad uzletjelo. Ništa uvredljivo u njem nema. A tvoja tema je pod ključem, jer je do mene došlo da si dala ostavku na temi. Hoćeš nastaviti s njom? Te sjene možemo lako rastjerati, to baš i ne bi trebal biti neki problem.
N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:03   #170
Nema na čemu!

Šaljem ti svoj osjećaj......
.......da tvoj ne ostane isti......

To što želiš objasniti ljudima, usmjeri na manji krug. Ovako rasipaš energiju.

Nemoj da te muči to što ne shvaćaju.......Ne trebaju svi shvatiti.
I budi sigurna da ima mnogo ljudi koji i te kako osjećaju i shvaćaju istinu samo što ne koriste sredstva poput foruma. Tako da se naoko čini da forum predstavlja pravo stanje svijesti.

....ubrala osjećaj?...
salet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:05   #171
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
Pa unicorn worm je meni jedno baš lijepo biće, koje doduše još malo gmiže, ali bude kad-tad uzletjelo. Ništa uvredljivo u njem nema. A tvoja tema je pod ključem, jer je do mene došlo da si dala ostavku na temi. Hoćeš nastaviti s njom? Te sjene možemo lako rastjerati, to baš i ne bi trebal biti neki problem.
Jesam, ali sam se odlučila vratiti kako bi opet tipkala sa vama. I možda sa nekim tko se slaže sa mojim mišljenjem, a ne da me samo boli kad čitam sprdnje Bilo bi mi drago ako bi mogla nastaviti sa svojom temom, i razbiti si trenutnu monotoniju života. Hvala.
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:08   #172
Quote:
salet kaže: Pogledaj post
Nema na čemu!

Šaljem ti svoj osjećaj......
.......da tvoj ne ostane isti......

To što želiš objasniti ljudima, usmjeri na manji krug. Ovako rasipaš energiju.

Nemoj da te muči to što ne shvaćaju.......Ne trebaju svi shvatiti.
I budi sigurna da ima mnogo ljudi koji i te kako osjećaju i shvaćaju istinu samo što ne koriste sredstva poput foruma. Tako da se naoko čini da forum predstavlja pravo stanje svijesti.

....ubrala osjećaj?...

... jesam... Hvala za osjećaj i opet se slažem, ali trenutno ne mogu baš širiti svoje "znanje" drugim putevima nego preko foruma, jer ja se također još uvijek tražim...Pa onda, eto...Dođem malo da vidim šta ima tu, na svoj forum, i na još par mjesta.
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:16   #173
Slatka borba!

Uživaj.
salet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:21   #174
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
... jesam... Hvala za osjećaj i opet se slažem, ali trenutno ne mogu baš širiti svoje "znanje" drugim putevima nego preko foruma, jer ja se također još uvijek tražim...Pa onda, eto...Dođem malo da vidim šta ima tu, na svoj forum, i na još par mjesta.
Evo ti otključana tema, pa se širi... otvara ti vrata najjači forum u 'Rvata (i šire)
N'dugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:22   #175
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
Evo ti otključana tema, pa se širi... otvara ti vrata najjači forum u 'Rvata (i šire)
Zahvaljujem od srca
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 02:10   #176
Quote:
Hobby kaže: Pogledaj post
Otprilike sam nešto slično ja htjela napisati, samo sam upotrijebila riječ "etiketiranje".

A više sam to mislila sa aspekta okoline, a ne indigo osoba.
Kako da objasnim?
Pa sve si prilicno cisto napisala i dobro objasnila.

Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Eto, baš lijep način komunikacije N'dugu... Administrator na forumu pa podgrijavaš atmosferu, stvarno niste ni malo susretljivi ovdje, nađe se par njih, al ipak mislim da bi ljudi s problemom trebali bit tam di im je i mjesto, no dobro, pošto znam da nikad ne budeš osjećao poput mene, nemam ti šta zamjerit na bezobraznom postu. Mogu samo i dalje uživat u čarima koje mi je život pružio na jedan drugačiji način, a vi provocirajte i dalje, al ne budete zadugo
Eh pa sad, da si ti stvarno indiko onda ne bi vidjela da je IN'dugo bio bezobrazan nego se samo bezazleno nasalio. Zgleda da je jedini indiko ovdije moja malenkost.

Inace, empatija koja je takva da osobu moze destabilizirati nije empatija koja moze bilo kome pomoci, prije odmoci. To je nesto kao negativni transfer u psihoanalizi, ili negativno 'prenosenje' (manipulacija) energije kod bioenergeticara, i sl. U tom smislu i 'indigo' ukoliko je destabilizirano moze biti pasivno agresivno, traziti paznju i sl. Neuroza empatije koja ovisnicki trazi novi sut.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 02:16   #177
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
Pa sve si prilicno cisto napisala i dobro objasnila.


Eh pa sad, da si ti stvarno indiko onda ne bi vidjela da je IN'dugo bio bezobrazan nego se samo bezazleno nasalio. Zgleda da je jedini indiko ovdije moja malenkost.

Inace, empatija koja je takva da osobu moze destabilizirati nije empatija koja moze bilo kome pomoci, prije odmoci. To je nesto kao negativni transfer u psihoanalizi, ili negativno 'prenosenje' (manipulacija) energije kod bioenergeticara, i sl. U tom smislu i 'indigo' ukoliko je destabilizirano moze biti pasivno agresivno, traziti paznju i sl. Neuroza empatije.
Heh, mene ti to pogađa na drugi način pa ne shvatim odmah takvu vrstu šale. već ju odmah detektiram kao napad, moram to naučit kontorolirati.
za empatiju može biti ovo što kažeš, ali ionako je podsvjesno...Možda čak i "amigdalno"...Jer nitko ne može kontrolirati tu empatiju, kad zaboli, zaboli...
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 02:32   #178
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Jer nitko ne može kontrolirati tu empatiju,...
Itekako moze, slobodnom voljom.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 03:01   #179
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
Itekako moze, slobodnom voljom.
Treba probati onda
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 01:42   #180
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
Te indiko puce furt ne prihvaćaju ove zemljanske okvire, kajti već letiju kak leptirići f stratosferi, a smo mi još crvići kaj se buju tek morali zmetamorfozirati v takve moljčiće i leptiriće, i to prek jedne kukuljice, pa onda kroz to van s krilcima - prh, phr - i baš te onda zaboli quratz krasan za te tam dol crviche.

A vidiš da ima i crvica jednorogica , pa kad se ta učahuri u jedan svoj duhovni cocoon, na kraju bude vun zašla - indiko jednorogica leptirica u mjehuru od španjolske sapunice "la usurpadora", u kojoj naša Gabriela Spanic malo glumi zločestu twin sestru, pa malo dobru, pak ti ovisi z koje strane naletiš kaj buš dobil - šamar il pusu - i kak bu ta nova rasa na kraju zgledala, kak ovi dobri Antarejci z filma "Cocoon" il pak oni z filma "The Brood" (Leglo) filmaša Davida Cronenberga.
prh prh
Ovaj stil pisanja me podsjeća na onog jimmy jazza lika ili kak se već zove
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.