Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2015., 16:50   #41
Ajme Garf preeedobro!!
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 15.08.2015., 17:12   #42
Daaa, i to sam oba puta začela na rođendan moje mame. Ako ne želim više zatrudnit samo moram na mamin rođendan apstinirat.
Garf is offline  
Old 15.08.2015., 18:43   #43
Katija čestitam na rođenju sina
Garf čestitam na plusu i neka bude uredna i školska trudnoća nas dvije smo razlika u dan,
moja zm je 9.7.

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
mimi25 is offline  
Old 15.08.2015., 19:09   #44
Garf, lijepi si ti to tempirala. Čestitam!!!

Katija, čestitam i tebi i nadam se da je porod prošao dobro te da si se lijepo oporavila!
Ljubi svoje zlato!
Reina is offline  
Old 15.08.2015., 19:29   #45
Hello cure

Vidim plusića imaaaaaaaaaaaa kako je to divno!!!!
mimi25, nurse, garf čestitkeeeeeeeeee od srcaaaaaaaaaa

što je bilo, zar nije bio +?
Sanjarka88 is offline  
Old 15.08.2015., 22:34   #46
da pozdravim novi vol i prospem vas trudnickom prasinom, te da sve cure sto prije ugledaju plusic. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vidim da tablicu uopce ne dozivljavate vise, al bi vas molila ako netko moze premjestiti je ovdje jer je dosta cura bilo na neki nacin vezano za nju, i nije fer da tek tako nestane. Ipak trudile su se tu mjesecima/godinama, neke su jos na tablici, mada vidim da nisu aktivne toliko. Ne znam zasto, ali je bas zamra ova tema zadnjih mjeseci s obzirom kakva je bila.

Ja bi ju kopirala al ne mogu quotati post koji je na zatvorenom vol. pa ako netko zna kako bilo bi lijepo da je zalijepi tu
(nije dovoljno copy/paste jer nece biti ni smajlica, ni boja ni nicega)

Ninnene draga cestitam ti od srca, opusti se i uzivaj i mazi busicu

Mi smo dobro, guramo kroz zadnje tromjesecje, u ponedjeljak smo 31 tt i to je to uglavnom

Zao mi je sto se blizanka nikako ne javlja tu, vampirka nam nije nikako pisala,peg takodjer voljela bi cut kako se drzite cure

lili nadam se skorasnjem plusu kod tebe
__________________
My Ovulation Chart

:)
ciculina is offline  
Old 16.08.2015., 10:02   #47
Quote:
katija kaže: Pogledaj post
Cure nisam dugo tu tipkala, a ni na forumu opcrnito. Javljam samo da sam rodila sina Lukasa 30.06. - 3800g i 52cm.
Zelim vam svima puno plusica. Sretno!!!
Katija od srca čestitam.. Kako se osjećaš?
Ninnene is offline  
Old 16.08.2015., 10:03   #48
Quote:
Garf kaže: Pogledaj post
Ej cure, ja nisam bila dosta dugo aktivna na temi, jer sam se nekako već bila pomirila da možda neće bit ništa od trudnoće, ipak imam samo jedan jajnik i jajovod, šanse su mi manje, a imam već dijete pa nisam bila spremna na potpomognutu oplodnju.

Ali sam vas redovito čitala i veselila se svakom plusiću i bila tužna radi svakog minusa i mjesečnice ko da je moja.

Prvo dijete smo začeli 22.7. 2005., zadnja mjesečnica mi je bila 8.7., očekivana koja nije došla 4.8., a 14.8.2005. imala sam plus.

Ove godine mi je mjesečnica bila 8.7., imali smo odnos 22.7., kad 4.8. nije došla znala sam da je to to. Iz praznovjerja sam test napravila 14.8. i imam plus ko kuća.

Nadam se da je to znak da će sve bit ok, probat ću se i na prvi pregled naručit isti dan kao prije 10 godina pa šta bude.

Svima wannabijušama držim fige i nema predaje. Doć će kad ga najmanje očekuješ. Držim fige cure za plusiće.
Cestitamm.. Neka je školska..
Ninnene is offline  
Old 16.08.2015., 10:05   #49
Quote:
ciculina kaže: Pogledaj post
da pozdravim novi vol i prospem vas trudnickom prasinom, te da sve cure sto prije ugledaju plusic. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vidim da tablicu uopce ne dozivljavate vise, al bi vas molila ako netko moze premjestiti je ovdje jer je dosta cura bilo na neki nacin vezano za nju, i nije fer da tek tako nestane. Ipak trudile su se tu mjesecima/godinama, neke su jos na tablici, mada vidim da nisu aktivne toliko. Ne znam zasto, ali je bas zamra ova tema zadnjih mjeseci s obzirom kakva je bila.

Ja bi ju kopirala al ne mogu quotati post koji je na zatvorenom vol. pa ako netko zna kako bilo bi lijepo da je zalijepi tu
(nije dovoljno copy/paste jer nece biti ni smajlica, ni boja ni nicega)

Ninnene draga cestitam ti od srca, opusti se i uzivaj i mazi busicu

Mi smo dobro, guramo kroz zadnje tromjesecje, u ponedjeljak smo 31 tt i to je to uglavnom

Zao mi je sto se blizanka nikako ne javlja tu, vampirka nam nije nikako pisala,peg takodjer voljela bi cut kako se drzite cure

lili nadam se skorasnjem plusu kod tebe
Pa cico ti si živa trazila sam te po trudnicama ali te nisam nasla. Zadnje tromjesečje..kako vrijeme brzo prolazi.. Kad ti je ono termin? Grlim te
I meni je zao sto bliz, vampire i peg nikako nema.. Bas me zanima kako su..
Ninnene is offline  
Old 16.08.2015., 11:02   #50
Ja dobila danas, ništa od ovog ciklusa... Počinjem pit marulju danas, nikad nisam pa da vidim oće šta pomoć.... odmoć ne može, valjda.
Baš sam bljuf, nadala sam se premda sam osjećala u sebi da nije to to.
Ostalim curama puno sreće s bebačima, nove plusiće blagoslivljam a trudilicama šaljem vibre...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Old 16.08.2015., 12:18   #51
I od mene nista... Procurila jutros.. Ajd barem se pokrenulo, nije me dugo mucilo
mimi24b is offline  
Old 16.08.2015., 12:44   #52
Vanna Bee Vol.17

Ja bum poludila s bazalnom ovaj mjesec...noćas su me pesi zbudili u pol 5, jer je zločesta suseda lupala s vratima. Izmjerim si temp i ona je 36.23, a inače je mjerim u 6 kad se budim. Tad je bila 36.42. Ovaj mjesec mi preostaju "samo" trakice i bol u jajnicima.
Curke želim nam svima da ovaj mjesec bude dobitni, al za prav dobitni
Frixie is offline  
Old 16.08.2015., 13:55   #53
Ja sam ju mjerila kad sam se budila za wc. Nekad je to bilo 4, nekad 5, nekad 6. Mislim da je bitinije da spavaš bar 3 sata komadu. FF će ti označiti drugačije odstupanja u vremenu mjerenja . Bez obzira na to, uvijek mi se lijepo po temperaturi vidjela O, i FF i ja smo ju znali označiti.
__________________
Mali princ ❤
MinnieMouse is offline  
Old 16.08.2015., 14:20   #54
3 sata? A ja mislila da treba bar 6. Onda ok, upisujem ovu prvu
Frixie is offline  
Old 16.08.2015., 14:42   #55
Evo link na FF Q&A po toj temi:
http://www.fertilityfriend.com/Faqs/...-of-sleep.html
__________________
Mali princ ❤
MinnieMouse is offline  
Old 16.08.2015., 14:54   #56
Hvala draga...


Sent with love using Tapatalk
Frixie is offline  
Old 16.08.2015., 18:11   #57
Hvala Vam drage moje na lijepim željama i čestitkama, divne ste

I tek sad vidim da je moj post prvi na novom Vol.17 to mora da je neki dobar znak!

btw di tipkaju trudnice?
__________________
Tebe nitko nije više jedva čekao od mene!
Nurse20 is offline  
Old 16.08.2015., 19:29   #58
Tipkamo najviše na Trudnice zbor, barem ja.
Imaš još tema na koje ne volim ići. A i mislim da nisam dobrodošla.
Reina is offline  
Old 16.08.2015., 19:44   #59
Ne znam.. Imala sam neki slab plus, pa malo negativan pa jucer oper slaba crta.. I onda jutros krene lagano, ide skroz slabo ali tek je prvi dan...
mimi24b is offline  
Old 16.08.2015., 20:00   #60
nurse budući okrugli naš ima nas svuda, na offu i gore na zboru pa pišeš di ti paše
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.