Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2010., 08:58   #21
Quote:
buva kaže: Pogledaj post
Kakve veze imaju nečija zemlja porekla, tetovaže i eventualni nacionalizam sa poslom koji obavljaju? Šta, on nije dobar gorila zato što voli Iran?
Nije to izbacivač u disku
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:05   #22
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Zavisi od posla koji obavljaju. Da lik radi u gradskoj cistoci licno me zaboli koju tetovazu ima ili koga simpatise.

A ovaj radi kao obezbedjenje na aerodromu i treba da me cuva od ljudi koje potencijalno simpatise.

Vecina teroristickih napada se desi zahvaljujuci vezi iznutra, i sad ti meni reci ko ima vece sanse da bude slaba "karika"...neki Englez ili lik sa istetoviranom iranskom zastavom.
Nešto nisam čula da teroristi dolaze iz Irana. Dalje, mogu i ja da imam srpsku zastavu istetoviranu, pa opet da mi se gadi sve ono što su moji sunarodnici radili. Možda, eto, samo volim svoju zemlju, kakva god da je. Realno gledano, ti ne možeš za sigurno da znaš nečija politička uverenja na osnovu tetovaže.

Što se tiče veze iznutra, ja bih manje pazila na očigledne likove a više na rođene Engleze koji su našli Alaha i koji nisu ni malo sumnjivi
__________________
If you are against abortion, get a vasectomy.
buva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:30   #23
nije naodmet napomenuti i prije donesene mjere protiv terorizma u SAD,
npr. slobodu prisluskivanja svakog građana, ulazenje u domove bez naloga itd..

u svakom slucaju teroristicke akcije SAD im se vracaju doma u obliku nesigurnosti i maltretiranja vlastitih građana

http://en.wikipedia.org/wiki/Fourth_...s_Constitution
Quote:
The right of the people to be secure in their persons, houses, papers, and effects, against unreasonable searches and seizures, shall not be violated, and no Warrants shall issue, but upon probable cause, supported by Oath or affirmation, and particularly describing the place to be searched, and the persons or things to be seized.

Zadnje uređivanje Grom : 26.11.2010. at 13:35.
Grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:52   #24
Quote:
buva kaže: Pogledaj post
Nešto nisam čula da teroristi dolaze iz Irana. Dalje, mogu i ja da imam srpsku zastavu istetoviranu, pa opet da mi se gadi sve ono što su moji sunarodnici radili. Možda, eto, samo volim svoju zemlju, kakva god da je. Realno gledano, ti ne možeš za sigurno da znaš nečija politička uverenja na osnovu tetovaže.Što se tiče veze iznutra, ja bih manje pazila na očigledne likove a više na rođene Engleze koji su našli Alaha i koji nisu ni malo sumnjivi
Apsolutno se slazem da ne mozes znati za sigurno ali postoji nesto sto se zove "profiling" i to je metod koji Izrealci koriste vec dugo sa odlicnim uspjehom kada je u pitanju sigurnost aerodroma.
M0ssad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 09:40   #25
sto State Department kaze o WikiLeaks dokumentima

Quote:
Brzojavi, primjerice, mogu otkriti da su visoki vladini dužnosnici u drugim zemljama izvori kompromitirajućih informacija o unutrašnjem djelovanju njihovih vlada, što će State Departmentu otežati dobivanje takvih obavjštajnih informacija u budućnosti.
iz toga se moze iscitati da SAD ima nelegalne metode potplacivanja i prisluskivanja stranih vlada, nije naveo dali se radi o postavljenim SAD marionetama sirom svijeta ili "demokratski" izabranim vladama.

U svakom slucaju jos jedan razlog da se SAD zabrine te ukine jos komad slobode svojim građanima u ime sranja koje rade po svijetu
Grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 22:30   #26
http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...bu/526387.aspx

maltretiranje ljudi u zracnim lukama se nastavlja
Grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 11:05   #27
Super stvar. Kad je sranje u pitanju, nema iznimki. Ako hoćeš u SAD, onda se podvrgni ili ostani kod kuće.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2020., 10:05   #28
Ne znam na koju temu da pitam. Zanima me za zračne luke Zagreb Tuđman, JFK i LHR

Da li mogu odbiti proći kroz detektor metala i bilo što što radi po principu elektromagneta (onaj štap?)…I umjesto toga odabrati bilo što drugo što ne radi po principu elektromagneta (ručno pretraživanje, skidanje, pa čak bi pristala i na x-zrake)
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.