Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2007., 14:37   #41
Od zelenih smoothieja si idući dan na nogama. Bolje i od Coldrexa, pa čak i od Maxflua, za kojeg sam smatrao da nema boljeg.
Samo što na miksanje voća i povrća ljudi nisu naviknuti...
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 15:43   #42
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom probao Coldrex i nikad vise. Nakon dva dana uzimanja pocela mi je curit krv iz nosa, cijeli dan je prakticki curila s prekidima. Valjda mi je razrijedio krv, zbog prehlade popucale kapilare i eto sranja...
coldrex ne sadrži supstance koje razređuju krv, nos ti je vjerojatno krvario zbog dekongestiva, zna se dogoditi kod prečeste uporabe, isto kao i kad pretjeraš s kapima za nos. a moguće je da su kapilare popucale ako si prečesto puhao.

baš se ne preporuča svaki put kad netko šmrcne popiti coldrex. njega je najbolje uzeti kad se uz curenje nosa se javlja i povišena temp. bar preko 38, i/ili glavobolja. ako samo curi nosić, kapi za nos i svježeg voća povrća i čajice. i za dva tri dana ko nov.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 14:27   #43
evo jucer mi muz kupio novi lupocet flu,kako mu je rekla zenska u ljekarni jedino on ne sadrzi te sastojke koji povisuju krvni tlak i popila sam odmah jedan i moram reci da mi je bilo dosta laksa a inace nevolim lupocet ni u kojem obliku.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 18:05   #44
Quote:
Karakala kaže: Pogledaj post
Coldrex je zakon.

Par puta sam se loše osjećao, onako nagovještaj gripe, prehlade. Popio par Coldrexa i normalno otišao igrat nogomet vani na 2 stupnja, ili na faks.

Zaista pomaže.
Vjerujem da nema njega sigurno bih bio bolestan češće.

No, veliku ulogu ima i psiha. To svi znamo. Ako naprosto nikako nikako ne zelimo biti bolesni i ignoriramo prehladu i sl. ona odlazi.

Da, ja sam se tako neko vrijeme šopala coldrexom, da mogu funkcionirati, jer nisam htjela zaleć i liječiti se (nisam imala vremena). I na kraju sam veselo zaradila upalu pluća...
I onda sam naučila. Kad se loše osjećam, ne potiskujem s lijekovima...

Iako, ako se nekaj jednokratno treba obaviti, i nema ti druge - onda je dušu dao. Jer se osjećaš kao da si zdrav... (iako nisi...).
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 13:11   #45
Oprostite šta oživljavljam staru temu ali me zanima koliko puta na dan se pije Coldrex? Hvala
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 10:41   #46
hello!
imam jedno pitanje a ne znam kamo spada
pa sam našla ovu temu,.,,,,
zanima me jel se smije maxflu piti i onda npr nekaj za temperaturu s tim?
i jel postoji maxflu grip, tako nešto..

tnx
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 14:44   #47
Paracetamol, Aspirin mi je prije pomogao...sada vise ni to ne djeluje...

Vucem prehladu vise od 3 mjeseca. Na kratko je otisla za jedno 4 nedjelje kad sam koristio Ascorbisal. Sada sam opet probao. Malo je bilo bolje ali nakon par dana opet dosla prehlada uz dosta jak kasalj nazalost. Mislim da nemam gripu...vec vise gripalni infekt. Ja nikad nemam povisenu temperaturu. Uvijek mi je u normali!
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 14:47   #48
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
hello!
imam jedno pitanje a ne znam kamo spada
pa sam našla ovu temu,.,,,,
zanima me jel se smije maxflu piti i onda npr nekaj za temperaturu s tim?
i jel postoji maxflu grip, tako nešto..

tnx
Maxflu sadrži paracetamol+vit. C+efedrin.
Zaista nevidim smisao kombinacije lijekova tj. djelatnih tvari ,ako bi vi opet uzimali isto.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 10:42   #49
i meni je maxflu pomogao...par dana sam ga pila i sad sam ko nova
štrkljica peti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2021., 16:07   #50
LUPOCET FLU forte šumeće tablete

Pozdrav, LUPOCET FLU forte šumeće tablete rok trajanja prošao prije 7 mj., ako netko stručan može prokomentirati jesu li još dobre.
pocahontasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2023., 04:53   #51
Što je bolje za ublažavanje simptoma prehlade, Maxflu ili Coldrex?
Fanehowler is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2023., 10:30   #52
Meni osobno Maxflu, spasio me kad sam imala koronu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.