Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2014., 13:47   #1
Angry Cirkus safari Velika Gorica

Stigao je cirkus u Veliku Goricu. Na nagovor prijatelja poveo sam svoje dvoje mališana i investirao 300kn (100 odrasli, 80 djeca za tribinu, loža je skuplja + kokice i šećerna vata) da bi se u pola predstave voditeljica ispričala i objasnila kako životinja neće biti.
Naime grad je zabranio točke sa životinjama!!!
Uglavnom, dugo nisam luđe potrošio 300 kuna.
Ne moram posebno objašnjavati razočaranje djece kad su shvatili da životinja neće biti.
Osim kugle smrti s tri motora unutra sve ostalo je tak, srednja žalost.

Preporuka, pametnije potrošiti te novce!!!
manga_69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 18:23   #2
baš šteta što tvojih 300 kuna nisu opravdale razne životinje zarobljene i zatočene u kaveze veličine tvog kreveta, koje su nakon dužeg zlostavljanja bičem i palicom natjerane da izvedu koreografiju pred vama. Probaj za manju lovu odvest djecu u neki muzej ili kazalište kad ima nešta djeci zanimljivo. Ili im pusti na TV prirodoslovni dokumentarac pa da vide kako životinje trebaju živjeti i da shvatite da nisu tu da nas zabavljaju pod cijenu njihove muke
andrej91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 19:00   #3
Thumbs up

Sve gledam gdje mi je upitnik kojim sam tražio savjet i nikako ga ne mogu naći!
manga_69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 16:04   #4
Cura i ja prije cca pol godine pikli karte prek onog grupnog popusta pa prosli dost jeftinije, a opet, zao mi bilo novaca. Skuplje kokice u zivotu nisam vidio. Fala bogu nit kupio.
Nisi bez zivina nis propustio. 2 para konja koji plesu u koreografiji, 2 slona koji nesto, i krdo koza koje se penju na krave il tak nekaj. Da ne spomenem dva polumrtva ponija na kojima su se djeca mogla djirat 2 kruga prije predstave za cenera. Veselio se kaj idem u cirkus nakon 20+ godina, nakon pol sata tamo najvise me veselilo kaj bum isao doma nakon toga. Nije cirkus ko sto je nekoc bio.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.