Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2014., 12:40   #1
dizajn ambalaže

Znam da je long shot, ali moram provjeriti
Da li netko zna/ima ideju kako bi mogla isfejkati originalno pakiranje čokolade(onaj celofan u kojem se nalazi) ili čipsa? Znači treba mi da bude originalno pakiranje baš kao tvorničko, samo za jedan proizvod, htjela bih napraviti originalni poklon..znači ne mislim na tetrapak jer takve stvari znam napraviti nego baš onaj celofan tako da ga baš mora potrgati i otvoriti. Ne znam da li sam se dobro objasnila
Možda netko zna neki mali obrt pa bi takvu osobu mogla zamoliti da mi napravi samo jedan primjerak?
Hvala!
tallstoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 19:00   #2
mozda da skines celofan s neke cokoldae i zavaris onim aparatima za varenje folija tj. vrećica za zamrzavanje? ak ga nemas prodam ti ja stari mamin za 70 kn, skoro nekoristen
ribicaribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 22:18   #3
Quote:
ribicaribica kaže: Pogledaj post
mozda da skines celofan s neke cokoldae i zavaris onim aparatima za varenje folija tj. vrećica za zamrzavanje? ak ga nemas prodam ti ja stari mamin za 70 kn, skoro nekoristen

Super ideja, samo se bojim da taj aparat onad drugi dio odreže, ako se dobro sjećam? Obožavala sam to raditi ko klinka haha Jel možeš probati jel funkcionira to, ako da kupila bih jer mislim da mi više to nemamo :/
tallstoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 14:04   #4
Pa da, odreže Zalemi jednu i drugu stranu, ali višak odreže, tako da nema viška
Ako ne nađeš neko drugo rješenje javi se!
ribicaribica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.