Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 17:41   #1
Arrow Učenje Njemačkog za starije - knjige / CD-i

Poklonio bih roditeljima nekakav komplet sa materijalima za učenje njemačkog jezika. - to bi trebali biti materijali na hrvatskom u pisanom obliku i audio zapisu (CD).

Znači ništa što uključuje online / PC i sl.

Oldschool kazetofon (CD) i knjiga.

Bio bih zahvalan na nekom prijedlogu, preporuci i linku gdje bi se to moglo nabaviti - negdje u ZG-u.

P.S.
Izrazili su želju da bi htjeli naučit, a i bilo bi im dobro da se malo aktiviraju i uče, pogotovo dok imaju volje.

Pa dok ih još drži, da čim prije nabavim.

Unaprijed hvala na svakom prijedlogu.
__________________
Power is Nothing without Control
suzuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 15:26   #2
Imaš recimo srpsko izdanje Assimila "Novi nemački bez muke".Iako naslov knjige neupućenom ne sugerira ništa dobro,Assimil je odlična stvar za započeti sa učenjem jezika.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 23:53   #3
Evo i Pons:
http://www.klett.rs/node/2167
celestinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 20:59   #4
Lijep pozdrav, zna li netko za sigurno na kojem jeziku je ovaj PONS tečaj? Gornji link očito ima opis na srpskom jeziku, dok je na primjer ovaj na hrvatskom. Nigdje ne vidim na kojem je jeziku sam tečaj, a bojim se sad bacat bezveze novce da na kraju ispadne da je na engleskom. Treba mi , kao i suzuki-u, neki audio tečaj (zasada) na hrvatskom jeziku, a jedino što sam dosada našao osim PONS-a je ovaj . Ako netko ima kakva iskustva ili još kakve preporuke za podijeliti bio bih vam zahvalan. Unaprijed hvala.
haxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 09:06   #5
Quote:
haxxy kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav, zna li netko za sigurno na kojem jeziku je ovaj PONS tečaj? Gornji link očito ima opis na srpskom jeziku, dok je na primjer ovaj na hrvatskom. Nigdje ne vidim na kojem je jeziku sam tečaj, a bojim se sad bacat bezveze novce da na kraju ispadne da je na engleskom. Treba mi , kao i suzuki-u, neki audio tečaj (zasada) na hrvatskom jeziku, a jedino što sam dosada našao osim PONS-a je ovaj . Ako netko ima kakva iskustva ili još kakve preporuke za podijeliti bio bih vam zahvalan. Unaprijed hvala.
Pokušaj u Zagrebu, Algoritam, Gajeva 1 GRUNDKURS DEUTSCH, THEMEN 1 Knjiga ima pripadajući CD, radnu bilježnicu i rješenja vježbi. Mislim da će ti se svidjeti.
Lijepo je što brineš o roditeljima!
richard5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.