Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 16:11   #701
^^ I ja u nedelju, a sad čitam šta se dešava.
LuvDancin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:25   #702
Meni je DPD javio da ce danas biti dostava ali nista nije stiglo...
veselaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:44   #703
+1

Sinoć dobila sms da danas dostavljaju. Inače ubrzo dobijem i sms s vremenom dostave, ali ovog puta niti je to stiglo niti paket.

Ne živciram se jer nema smisla, al' u ovakvim situacijama mi je žao što HM nema plaćanje pouzećem.

Edit: poslala sam HM-u mail

Poštovani HM,

javljam Vam se u vezi narudžbe br. XXXX, izvršene 27.11.2017.

Unatoč tome što niste ispoštovali vrijeme dostave, razumijem da u ovo doba godine radite s povećanim opterećenjem i da su takve situacije očekivane.

Ne obraćam Vam se u vezi kašnjenja već neprofesionalnosti Vašeg odabranog partnera, koji izvršava dostavu, DPD-a. Sinoć, 12.12., sam zaprimila SMS poruku kojom me DPD obavještava da će paket biti dostavljen 13.12., danas. Paket nisam zaprimila, kao niti bilo kakvu poruku od DPD-a u vezi promjene datuma dostave. Prilažem Vam pri dnu poruku koju sam dobila sinoć.

Jednako kao što Vi cijenite svoje vrijeme, a vjerujem i DPD svoje, tako cijenim i ja svoje, i ne želim ga trošiti na organizaciju preuzimanja paketa u ovako neprofesionalno organiziranim uvjetima dostave.

Također, držim upitnim bilo kakvo buduće naručivanje ako se nastavi ovako šlampava praksa dostave unaprijed plaćenih paketa. Ili, uvedite opciju plaćanja pouzećem, kako biste i Vi preuzeli dio rizika.

S obzirom da ste mi uredno naplatili narudžbu, i da je narudžba izvršena još 27.11., odbijam ulagati bilo kakvo dodatno vrijeme u natezanje s dostavljačkom službom koju ste Vi odabrali, i molim Vas da u najkraćem mogućem roku riješte s njima dostavu paketa (broj YYYY).

S poštovanjem,
Channon Yarrow

Zadnje uređivanje Channon Yarrow : 13.12.2017. at 22:09.
Channon Yarrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 12:38   #704
Sinoć u 5 ponoći stigao mail da je narudžba od 28.11. napokon Dispatched. Nikada nisam toliko čekala H&M paket.
Uopće se ne živciram, nisu pokloni, ali da su se stvarno rastegnuli k'o žvaka to stoji.
U biti, ok mi je da ću uopće dobiti naručeno, već sam mislila da će stornirati narudžbu

Sad se moram odlučiti da upotrijebim onaj sorry kod iz maila, ako uzmem neku ljetnu haljinu taman će mi stići na vrijeme da ju nosim
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 13:14   #705
Meni su 2/3 poslana. Planirala sam samo jedan preuzet, ali baš za taj nisam dobila nikakvu obavijest jučer kad je trebala biti dostava. U ponedjeljak je stigao sms "dostavljamo 13.12.", dakle jučer, a jučer ništa.
Treći paket, koji ionako nije ni poslan, ću odbit.
Nikad mi se ništa slično nije dogodilo s DPDom. I njima je strašna gužva izgleda.
S Overseasom sam imala strašnih problema prošli tjedan, al DPD "problemi" su mala beba za to. Overseas mi cijeli tjedan nije odgovarao na mejlove, a telefonom ih nisam uspjela dobit. Čak sam se čula i s vozačem/kurirom koji ni nakon dogovaranja nije isporučio paket. Mjenjala sam željeno vrijeme dostave online i ništa. Sve sam probala. Na kraju sam kontaktirala prodavatelja (Baby center) i paket je drugi dan bio kod mene.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 16:41   #706
Update: jutros stigao sms od DPD-a da dostavljaju danas 9-10, i uistinu stiglo. U međuvremenu stigao i mail s isprikom od njihove korisničke službe (stavila sam ih u cc kad sam slala mail HM-u).

Rano poslijepodne me zvali iz korisničke službe HM-a da se ispričaju zbog problema s dostavom i obećali da će upozoriti DPD jer su dobili više pritužbi. :klap:

Ne sumnjam da je to uobičajena špranca i DPD-u i HM-u kod pritužbi, ali, eto, ne treba puno truda da se korisnik osjeća cijenjeno :klap:

Nije mi neki problem dulje čekati jer razumijem da su svi sad preopterećeni, ali mi je problem kad se obvežu na dostavu u određeno vrijeme pa to ne ispoštuju. Radije da mi drže kod sebe paket tjedan dana dok im se ne oslobodi termin nego da najave dolazak pa se ne pojave.

Quote:
Channon Yarrow kaže: Pogledaj post
+1

Sinoć dobila sms da danas dostavljaju. Inače ubrzo dobijem i sms s vremenom dostave, ali ovog puta niti je to stiglo niti paket.

Ne živciram se jer nema smisla, al' u ovakvim situacijama mi je žao što HM nema plaćanje pouzećem.

Edit: poslala sam HM-u mail

Poštovani HM,

javljam Vam se u vezi narudžbe br. XXXX, izvršene 27.11.2017.

Unatoč tome što niste ispoštovali vrijeme dostave, razumijem da u ovo doba godine radite s povećanim opterećenjem i da su takve situacije očekivane.

Ne obraćam Vam se u vezi kašnjenja već neprofesionalnosti Vašeg odabranog partnera, koji izvršava dostavu, DPD-a. Sinoć, 12.12., sam zaprimila SMS poruku kojom me DPD obavještava da će paket biti dostavljen 13.12., danas. Paket nisam zaprimila, kao niti bilo kakvu poruku od DPD-a u vezi promjene datuma dostave. Prilažem Vam pri dnu poruku koju sam dobila sinoć.

Jednako kao što Vi cijenite svoje vrijeme, a vjerujem i DPD svoje, tako cijenim i ja svoje, i ne želim ga trošiti na organizaciju preuzimanja paketa u ovako neprofesionalno organiziranim uvjetima dostave.

Također, držim upitnim bilo kakvo buduće naručivanje ako se nastavi ovako šlampava praksa dostave unaprijed plaćenih paketa. Ili, uvedite opciju plaćanja pouzećem, kako biste i Vi preuzeli dio rizika.

S obzirom da ste mi uredno naplatili narudžbu, i da je narudžba izvršena još 27.11., odbijam ulagati bilo kakvo dodatno vrijeme u natezanje s dostavljačkom službom koju ste Vi odabrali, i molim Vas da u najkraćem mogućem roku riješte s njima dostavu paketa (broj YYYY).

S poštovanjem,
Channon Yarrow
Channon Yarrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:30   #707
Quote:
LuvDancin kaže: Pogledaj post
^^ I ja u nedelju, a sad čitam šta se dešava.
Jel ti paket poslan?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:10   #708
^^ Nije, još "In progress".
LuvDancin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 09:30   #709
Jel ima netko da nece iskoristiti onaj kod isprike od 15% pa da udijeli
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:23   #710
I meni bi dobro došao kod ispirke, hvala!
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:45   #711
Quote:
LuvDancin kaže: Pogledaj post
^^ Nije, još "In progress".
I kod mene je tako...
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:40   #712
Kad počinje zimsko sniženje? Prije ili iza Božića?
__________________
'Who could ever leave me, darling?
But who could stay?'
nuclearbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:48   #713
Kod za 15% pa tko prvi.
S25-A17Y-AK1F-MKM4
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 08:17   #714
ako neko jos nije iskoristio onaj kod isprike da znate da radi i na snizeno ja sinoc iskoristila
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:17   #715
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
ako neko jos nije iskoristio onaj kod isprike da znate da radi i na snizeno ja sinoc iskoristila
Meni su odmah napisali da kod vrijedi za sve i da nema rok trajanja

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 14:01   #716
mozda i pise ali nisam gledala
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 15:56   #717
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
I kod mene je tako...
Danas sam jim slala mail, da stvari neču više trebati posle božiča ... Nemam pojma kaj da radim.
LuvDancin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 18:33   #718
Ne znam stvarno. Jasno mi je da je gužva, ali ne bi trebala biti kod njih, nego putem, na pošti, carini, kod dostavljača.

Zar ne zaposle više ljudi u prosincu da te blagdanske narudžbe otpreme u neko razumno vrijeme?!
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:43   #719
i narudžba od 13-og mi je in progress
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:53   #720
Meni je danas jedan, naravno nebitan paket od 15og shippan, a stoje mi "in progress" od 10og i 12og. Možda još ima nade?
LuvDancin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.