Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2007., 19:46   #21
Quote:
jedan od nas kaže: Pogledaj post
Boris su nenormalno dobri, kako na albumima tako i uživo. Flood, Feedbacker, Amplifier worship i Pink su mi trenutni favoriti. Odlične su i kolaboracije sa Sunn O))) i Michiom Kuriharom, nemreš vjerovat kako radikalno mijenjaju svoj zvuk svako malo.

e, da, totalno...album s michiom kuriharom mi je jedan od drazih, i takodjer sam bila jako (ugodno) iznenadjena promjenom zvuka.
takodjer cuh da je kolaboracija sa sunno))) vrijedna slusanja, pa cu se potrudit nabavit si to.
nedavno otkrih jos jedan sjajan doom metal projekat - ASVA, koji cine clanovi sunn o))) i burning witch. svidja mi se jer nema "ometajucih" vokala kao kod sunn o))), sto mene nekad odvraca od njih.
hm... jel ođe zabranjeno postat linkove za albume? uuu, sou iligl.
__________________
homo deus est.

Zadnje uređivanje enfant_terrible : 11.07.2007. at 20:21.
enfant_terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:07   #22
odlučila sam ovo skinut: After a long, exhaustive excavation of a historic sacrificial burial mound the corpses of three prime-evil caveman were unearthed. Upon their resurrection their identities were revealed as: Oren Ambarchi, Greg Anderson and Attila Csihar. Archaeologists have determined the creatures stalked the land before performing archaic rituals under the names of : GRAVE TEMPLE TRIO (Israel only) SUNN0))), MAYHEM, TORMENTOR, and possibly the Menstruation Sisters. This current evocation of this unholy alliance has been rumored to be: subsonic, destructive and may induce vomiting, narcolepsy or rigor mortis. YOU HAVE BEEN WARNED.



burial chamber trio, jel ko slušo?
__________________
[dinsdale] njoj je sigurno prva stvar na pameti kad kažeš "firewall" neki doom metal band iz švedske
Bad Seed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:10   #23
Quote:
Jazon kaže: Pogledaj post
kad sam vidio gornji cover, već sam pomislio da se radi o nekom novom topicu o nicku drakeu



nisam slušao Boris ali, ako je suditi po coveru, bilo bi ih poželjno čuti, tim više ako im je i glazba fascinirana Drakeom

High on fire i spomenuti im album meni isto

vauuu, chojche vidi covera!! koja slicnost... nisam uopce znala za taj drake-ov cover. a ne, ne vjerujem bas da imaju kakvih dodirnih tacaka muzicki...
al ak je drake nalik na eliotta smitha, onda ga moram inspicirati, jer je eliott smith.. hm... razbio je moje predrasude o "dosadnom" folk akustik indiju.
mada... iron & wine, s druge strane, ne volim. okee, offtopic
__________________
homo deus est.
enfant_terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:13   #24
zvuči obećavajuće
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:18   #25
ak se to odnosi na moj post rališo, skini si tam na onom blogu kaj sam ti dala linak.
__________________
[dinsdale] njoj je sigurno prva stvar na pameti kad kažeš "firewall" neki doom metal band iz švedske
Bad Seed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:19   #26
Quote:
Bad Seed kaže: Pogledaj post
odlučila sam ovo skinut: After a long, exhaustive excavation of a historic sacrificial burial mound the corpses of three prime-evil caveman were unearthed.



burial chamber trio, jel ko slušo?
jebate... ja ne. al... taj dark ambient fazon bi mogao bit zanimljiv. oklen skidas?
__________________
homo deus est.
enfant_terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:22   #27
opa, sve živo i neživo od khanate je u điru na blogu
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:29   #28
aha, khanate week to ću sutra proučit kaj mi još treba. sad idem doma.
__________________
[dinsdale] njoj je sigurno prva stvar na pameti kad kažeš "firewall" neki doom metal band iz švedske
Bad Seed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 13:57   #29
Quote:
jedan od nas kaže: Pogledaj post
Boris su nenormalno dobri, kako na albumima tako i uživo. Flood, Feedbacker, Amplifier worship i Pink su mi trenutni favoriti. Odlične su i kolaboracije sa Sunn O))) i Michiom Kuriharom, nemreš vjerovat kako radikalno mijenjaju svoj zvuk svako malo.

Stoner i sludge su mi jedni od najdražih žanrova pa bih mogao sad do besvjesti nabrajati bendove no za početak ću spomenuti samo Cult of Luna. Meni najdraži slugde/post-hardcore/što već... http://youtube.com/watch?v=j6vv6CKtRWY

Cult Of Luna je genijalan bend...a sad, kako ih "definirat", ne znam, iako, u zadnje vrime se često može naić' i na izraz "post metal", meni osobno bi nekako bili najbliže tome...uz bok odličnim bendovima poput Neurosis , Callisto, Minsk, Mouth Of The Architect, Kylesa, Rwake...no to je tema za neki drugi topic da se vratim na temu, Boris su super, Sunn O))) mi nekad pašu, nekad ne, ovisi... glede Down-a, Nolu nisam sluša', al' II-A Bustle In Your Hedgerow mi je moćan...
__________________
...walking cloud and deep red sky, flag fluttered and the sun shined...

Zadnje uređivanje spugi : 12.07.2007. at 14:58.
spugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:37   #30
Quote:
Ponor kaže: Pogledaj post
ihihi kak si se njih sjetio...jedna od lošijih grupa

Knut je dobar mislim, trebalo bi to slušat više.
superjoint ritual jedna od losijih?
sram te bilo!
 
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 18:11   #31
Baš ja gledam jučer Broken Flowers i skužim u jednoj sceni sa nekim bajkerima nešto poznato se čuje iz neke šupe u nekoj pripizdini a kad tamo žeže Dopesmoker od Sleep Meni dobar prvi Khanate, "Australasia" od Pelican, "Oceanic" od Isis, većina od Neurosis, sve od Eyehategod, sve od Iron Monkey i naravno stari dide Black Sabbath. Bio mi je dobar High On Fire uživo ali i Sunn također, a sjećam se i da mi je Knut ostao u dobrom pamćenju. Ako netko želi čut jedan nepoznat bend a dobar nek provjeri austrijski Fall Time i album "Coma".
__________________
www.run-amok.org
jovo666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 04:05   #32
Ev' da ne otvaram novu temu, je li zna tko oce li se Grief dovodit u Zagreb jer su blizu ?

Grief myspace
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 13:39   #33
nema bas previse spomena earth vidim... earth 2 nenadjebiv i mozemo mu zahvalit na sunn0))) phase3 sirova pustinjska tripčina, pentastar malo pristupačniji od prethodnika i onaj fantastican hendrixov cover gore <3, dalje malo nojzare na onom lajv albumu, par nezamjetnih (bar meni) i onda hex i nasljednici, novi čišći zvuk i struktura, na hibernaculumu stare stvari u novom ruhu, na ovom zadnjem malo biblije...

ah, earth.
senzurichampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 13:53   #34
isuse, hex
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:14   #35
svaka pohvala za otvaranje ove teme :thumbsup:

high on fire, halfway to gone(svi albumi su super al onaj bez vokala iz 2000 demo je odlican) , orange goblin(monkey panic, land of secret dreams), acid king(pogotovo live @ roadburn), witch(selftitled), monster magnet(u ljubljani ce bit ovaj mjesec na to se mora ic), alabama thunderpussy(steta kaj su se raspali), truckfighters(odlican gig u mocvari prosle god na proljece), sword(dva albuma ne znam koji je bolji), tooth, curch of misery...eto da ne davim previse ovi su jedni od mojih par favorita kaj se tice stonera...

od dooma i srodnih zanrova(taj nekakav post/eksperimental/nesto rock kak ga zovu); isis(konc u ksetu pred 3 godine bio prejeben, kad sam cuo false light ekstaza...), pelican(australasia remek djelo), a beautiful machine(home album se da besplatno skinut sa sajta), eyes of fire, nahrayan(the end odlican ep), del ray, jacob(ekipa s novog zelanda, cak se koristila njihova stvar za lanac pizzerija hells pizza, odlicna reklama), north(ruins odlican), mantees, mono(jap. zal mi je kaj nisam isel na njih, orkestralno - prejebeno), omega massif, red sparowes, baroness(jel mogu njih strpat tu?), russian circles...

drone ne volim, nikak mi nije bil jasan taj sun imho precijenjeno, earth takodjer....
__________________
gathering storm
hive_cluster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:35   #36
voli ko Nadju? Corrasion zlo, Bodycage divota... mada ima tu i nojz/shoegaze/ambient, al svašta je tu ionako nabrojano

sunn o)))
__________________
Billek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:43   #37
High on fire je stoner? Ja misla metall
Kako god, ispravna grupa.


Earth mi je bolji kad svira spori rok nego spori metall.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:53   #38
kakav to rigo uz voljeni sunn?

nadja cuo sam bodycage i zanimljiv je ali ne skroz my cup of tea. cuo sam i guilted by the sun i long dark twenties, to su valjda EP-ji kolko sam skuzio... ali ove godine je izasao i trinity koji je jako dobar i zanimljiv iz razloga sto je na njemu po jedna solo pjesma od aidana i leah i jedna zajednicka... a leah se samu bas nema prilike cuti kolko sam shvatio (bar je ja nisam cuo nikad) ne sjecam se sad tocno (nisam dugo slusao) ali zvucalo je prilicno kul
senzurichampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:56   #39
a ono, sve je to srodno, nekima je high on fire metal, nekima stoner zajebano je to sve zanrovat kad se sve to izmjesalo danas. meni je to malo jaci stoner, pogotovo zbog te atmosfere, vokala, narihtane distorzije. death is this communion - odlican album, rumours of war rastura upravo na listi
__________________
gathering storm
hive_cluster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 18:23   #40
Quote:
Bruno89 kaže: Pogledaj post
Ev' da ne otvaram novu temu, je li zna tko oce li se Grief dovodit u Zagreb jer su blizu ?

Grief myspace
?
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.