Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2009., 00:00   #41
evo male obavjesti za sve karlovacke bebe ovo i nizeg uzrasta ......
svakog zadnjeg petka u mjesecu odrzava se igraonica za bebe i roditelje u Gradskoj knjiznici karlovac.....
progam je sljedeci ...od 17-18 su bebe od 0 do 18 mjeseci a od 18 -19 su od 18 do24-mjeseca .....
nije puno ali bar nesto i za njih pogotovo ove koji nejdu u vrtic ...
mi smo bili prosli petak i moja je odusevljena skupa samnom ....jako sam zadovoljna i bas nam je bilo super ....
gogiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:07   #42
Quote:
Fida kaže: Pogledaj post
U petak idemo na engleski ogledni sat kod Helen Doron na sv. Duhu...Jel bio ko i kakva su iskustva?

Ajde molim te javi kako vam je bilo (prostor, program, cifra, osoblje, ma sve ).....mene bash zanima.

Inache mi idemo u knjiznicu medveshchak vech godinu dana, igraonica je pon-sri-pet od 15-16h za klince od 1-3god....morash biti uchlanjen da bi mogao pohadjati igraonice....postoji i za veche klince u drugim terminima.
Nama je onak kratko i slatko tamo
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 22:45   #43
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Ajde molim te javi kako vam je bilo (prostor, program, cifra, osoblje, ma sve ).....mene bash zanima.

Inache mi idemo u knjiznicu medveshchak vech godinu dana, igraonica je pon-sri-pet od 15-16h za klince od 1-3god....morash biti uchlanjen da bi mogao pohadjati igraonice....postoji i za veche klince u drugim terminima.
Nama je onak kratko i slatko tamo
Ok javim sutra...
Joj šteta što je od 15 do 16 u knjižnici, to nam je baš vrijeme za spavanje...
A ionak smo još premali, tek 10 mjeseci

Ima gdi jutarnjih termina?Ili poslije 6?
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 23:08   #44
Quote:
smeđa kaže: Pogledaj post
kome je blizu u Španskom ima junior igraonica baš za najmladje
dva puta tjedno po sat vremena
A gdje u Španskom?
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 09:14   #45
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Ajde molim te javi kako vam je bilo (prostor, program, cifra, osoblje, ma sve ).....mene bash zanima.
300 kuna mjesečno, jedan dan tjedno, 45 minuta. uz to kupiš i materijale (4 radne slikovnice i 4 CD-a s pjesmicama). pjesmice slušaš doma, u autu ...
zadovoljni.
moja mala ima 3 godine, ne znam kak je s mlađima.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 09:36   #46
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
A gdje u Španskom?
Na Trgu Ivana Kukuljevića zove se Indiana mislim da je utorkom i četvrtkom od pola 6 do pola 7...
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 17:47   #47
Quote:
Fida kaže: Pogledaj post
Ok javim sutra...
Joj šteta što je od 15 do 16 u knjižnici, to nam je baš vrijeme za spavanje...
A ionak smo još premali, tek 10 mjeseci

Ima gdi jutarnjih termina?Ili poslije 6?

Zapravo mogu klinci od 6mj pa na dalje, makar ih nema....bili su i puzavci tamo
Jedino vam je nezgodno to kad spavate....

Neznam za jutarnje i poslije 18....ak ishta saznam, javim....inache ja sam sa Kvatricha i nishta zanimljivo nisam uspjela nach....a vech tragam 2godine......sad je lakshe kad je starija, jer mozemo i u shoping igraonice, habyland.....
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 22:27   #48
Ti si s Kvatrića?!-Upravo sam komentirala kako cijeli forum živi u Španskom!
Al ti više nisi na porodiljnom jelda?Ako jesi i ako ti je do šetnje/kave ujutro javi se ...No dobro, da ne budem off topic...
Mi bili danas kod Helen Doron i bilo je ok, zadovoljna sam.Bilo je 5 beba i roditelji.Ja sam se bojala da će moja bit najmlađa a na kraju ispala među starijima...Tri bebe su imale 5, 6 mjeseci (jedna je samo ležala) , moja 10 i jedna curica 11.Uglavnom, svi sjedimo na podu, ima i jastučića i teta pjeva pjesmice, pa pokazuje neke slikice i tak.Cijena je za mjesec dana 300 kn (plaća se svaki mjesec tako da ako hoćete možete preskočit neki mjesec ako ne možete) i još se plaća posebno 500 kn materijal (slikovnice i cd-ovi).
Baš i nije jeftino, još se nisam odlučila dal ćemo, jer je malo bed ić preko cijelog grada a sad u 11-om sigurno nećemo jer ne možemo svaki petak pa možda od dvanaestog.
S jedne strane mi je ok jer je zabavno, a s druge je to ipak obaveza svaki petak kad već platiš..A vidjet ću..
Uglavnom, atmosfera je ugodna, teta je simpatična, malo je to sve i smiješno da bebe idu na engleski al sve u svemu fora je.I prostor je ugodan i čist (svi se izuvaju)...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:10   #49
Presmjeshno mi je to sa bebama koje samo gledaju u strop da idu na engleski

Yeap, ja ti delam.....nisam delala dobrih 2 god, pa mislim da je bilo i vrijeme......al javi se privat.....ak chete kad boode lijepshe vrijeme ich u neki parkich (izgleda da je to tek na proljeche), pa se mozemo i upoznati. Mi smo ti stalno u Kershovani parkichu - izmedju Kvatricha i Petrove rotor

Meni je Helen malko preskupa i predaleka.....a i moja Zuflja ima vech repertoar za 4godishnjake (njoj bi tam bilo dosadno )
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:50   #50
Quote:
mama Dalton kaže: Pogledaj post
Baš sam našla na web strani knjižnice Medvešćak da imaju igraoicu i za bebe DO 3 godine starosti. Znam da imaju igaronicu i za klince od 3 nadalje.. dobro su organizirani, ugodno okruženje.

Curke, evo vam link:

http://www.knjizmed.hr/medvescak/DJECJI.ASP
Joj ovo je mrak. Tamo je mene jos mama vodila kad sam bila beba.
I neki dan smo srele tetu kod koje sam ja isla - ut i cet od 15:30 - 16:30.

Samo da mi nije Svinjska gripa sad, možda odemo na proljeće
Apsolutno preporučam.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 16:48   #51
Pronašla sam da postoji igraonica za bebe (do 3 godine) u knjižnici Augusta Cesarca (Ravnice), srijedom od 18-19 h, zna li netko nešto o tome?
amfibija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 19:27   #52
u španskom ima igraonica koja prima djecu od godine dana - preko puta rubelja je, samo ne znam kako se zove
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 20:38   #53
u west gate u zaprešiću ima igraonica habi park. do 10.01.2010.je besplatan ulaz, inače je 1 dijete + odrasla osoba 55 kn. park je ogroman, većinom je za djecu od 3 godine nadalje, ali ima jedna preslatka mala igraonica za klince do 3 godine, moj se nije dao van. jedino kaj se i vi i djeca morate izuti bosi.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 15:11   #54
Igraonica

Ima i novootvorena kreativna radionica u Mandrovićevoj, super prostor, povoljno... Imaju i roćkase za manje od 3 god roditelji moraju biti u nutra s djecom. Također imaju i engleski za djecu... ma super...


Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Ajde molim te javi kako vam je bilo (prostor, program, cifra, osoblje, ma sve ).....mene bash zanima.

Inache mi idemo u knjiznicu medveshchak vech godinu dana, igraonica je pon-sri-pet od 15-16h za klince od 1-3god....morash biti uchlanjen da bi mogao pohadjati igraonice....postoji i za veche klince u drugim terminima.
Nama je onak kratko i slatko tamo
zvončići is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 15:15   #55
Igraonica u Mandrovićevoj

Ima igraonica u Mandrovićevoj ali od 3 godine na dalje... Premala ti je beba za 10 mj u igraonicu... moje mišljenje...
Ovo ti je zgodno vrlo blizu Kvatrića... Organiziraju i roćkase od frendice mala je tamo slavila... super je bilo...

Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Ajde molim te javi kako vam je bilo (prostor, program, cifra, osoblje, ma sve ).....mene bash zanima.

Inache mi idemo u knjiznicu medveshchak vech godinu dana, igraonica je pon-sri-pet od 15-16h za klince od 1-3god....morash biti uchlanjen da bi mogao pohadjati igraonice....postoji i za veche klince u drugim terminima.
Nama je onak kratko i slatko tamo
Quote:
Fida kaže: Pogledaj post
Jel postoji kakva igraonica na području Maksimira /Kvatrića za baš male bebe (10 mjeseci)?Poludit ćemo otkad je mrak u 5!!!
zvončići is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 15:18   #56
Igraonica

I ja sam bila u toj igraonici u Stoosovoj... Kuki... od frendice mali slavio roćkas, koma... Nije me baš impresioniralo, u onom crnom haustoru dočeka te deda, pa si misliš da će te unutra dočekati i baka... onda ulaziš pokraj kuhinje, dobar tek, pa ulaziš u podrum, mrak i sve u nekim umjetnim reflektorima, na kraju ne vidiš ništa...
Nije me se dojmilo...

Quote:
denieni kaže: Pogledaj post
Iskreno da ti kažem, ja sam ti lani išla gledat tu KUKi igraonicu i to se meni uopče nije sviđalo... To ti je u podrumu kuče, gdje je dječji tepih na podu (miriše se sokne)... Jeste da imaju oooogromno igračaka... Al to su ti tipa igračke koje imamo doma, razmeš? To ti nisu pravo rekviziti, njima namjenjeni. Prozračnost prostora, uf...

Oprosti što jim sada slabu reklamu radim, al to ti kažem da znaš kaj očekivati.

Mi smo ti doma dalje od centra, al čemo iči ipak u taj Fitnes Forma, jer mislim, da je to skroz druga stvar. Zvala sam njihovu vođu i to ti je ženska iz kineziološkog fakulteta, koja je stručna a osim toga če imati i strućne rekvizite, koje možeš i vidjeti na njihovoj stranic, tipa strunjače za bebe...

Ne znam... Al tu mi zbilja nije svejedno, ipak daješ novce i ak možeš birati, zašto ne...
zvončići is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 15:22   #57
Igraonica

Bila sam u toj igraonici... koma, potrgani tepih, zmazano, izgleda mi sve pod jedan prst prašine na svemu... Nije me se uopće dojmilo... Prvo mi je bitno da je ČISTO I UREDNO a sve ostalo nije problem. kAd vidiš da je nešto ZAPUŠTENO i neuredno , hvala lijepa da moja djeca pužu tamo...

Quote:
smeđa kaže: Pogledaj post
Na Trgu Ivana Kukuljevića zove se Indiana mislim da je utorkom i četvrtkom od pola 6 do pola 7...
zvončići is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 17:42   #58
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Presmjeshno mi je to sa bebama koje samo gledaju u strop da idu na engleski

Yeap, ja ti delam.....nisam delala dobrih 2 god, pa mislim da je bilo i vrijeme......al javi se privat.....ak chete kad boode lijepshe vrijeme ich u neki parkich (izgleda da je to tek na proljeche), pa se mozemo i upoznati. Mi smo ti stalno u Kershovani parkichu - izmedju Kvatricha i Petrove rotor

Meni je Helen malko preskupa i predaleka.....a i moja Zuflja ima vech repertoar za 4godishnjake (njoj bi tam bilo dosadno )
Vjerovala il ne, ja tek jučer vidla ovaj post , tako da evo tek sad odgovora...
Znam gdi je taj parkić, prije sam živjela u Petrovoj...Mi smo obično u Tuškanovoj u parku al Z je tek sad godinu dana pa nismo još "koristili" igralište...Na proljeće nadam se, a javim se kad bude toplije pa se možda vidimo koje popodne, kad sad radiš...
Ma je, Helen je i preskupa i predaleka i nama pa mislim da ću ju upisat s dve , tri godine kad ipak bude nešto kužila...
Zasad idemo samo na plivanje al sam opet čula super stvari o igraonici u knjižnici Medveščak pa mislim da bi mogli krenut lagano sad dok ja još ne radim...Ionako nam se spavanje stalno mijenja...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 17:45   #59
Quote:
zvončići kaže: Pogledaj post
Ima i novootvorena kreativna radionica u Mandrovićevoj, super prostor, povoljno... Imaju i roćkase za manje od 3 god roditelji moraju biti u nutra s djecom. Također imaju i engleski za djecu... ma super...
Čekaj, znači igraonice nema za mlađe od tri godine al imaju proslave rođendana za tako male?Čudno malo...
Imaš link na njihovu stranicu il broj telefona?
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 13:29   #60
igraonica/vrtić kod Kvartića-preporuke

Molim preporuke za igraonicu ili vrtić u blizini Kvaternikovog trga u Zgb!
Hvala unaprijed
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.