Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 18:16   #61
Igralište na Bundeku

Drage mame ,
željela bi podijeliti sa vama jučerašnje igranje na Budeku .
Kako je dan bio odličan otišla sam sa svojom princezom na Bundek , bilo nam je super na svim tim penjalicama , vrtuljcima i sličnim napravama , za divno čudo bilo je jako malo dijece i tada je na red došao veliki tobogan , i moje dijete se nije htijelo samo popeti na onaj najveći tobogan u tuneli pa sam se ja popela sa snjom da joj kao pomognem i onda šok , gađenje , nevjerica Na tom gornjem platou ili kako da ga nazovem bar desetak iskorištenih prezervativa vise okolo kao božični ukrasi , i onda bum iskorištena šprica ............
Nemam riječi s kojim bi Vam opisala svoj šok , dezinficirala sam i sebe i dijete , poslala mail komunalnom redaru .....


Ni
mamano1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 19:28   #62
Quote:
mamano1 kaže: Pogledaj post
Drage mame ,
željela bi podijeliti sa vama jučerašnje igranje na Budeku .
Kako je dan bio odličan otišla sam sa svojom princezom na Bundek , bilo nam je super na svim tim penjalicama , vrtuljcima i sličnim napravama , za divno čudo bilo je jako malo dijece i tada je na red došao veliki tobogan , i moje dijete se nije htijelo samo popeti na onaj najveći tobogan u tuneli pa sam se ja popela sa snjom da joj kao pomognem i onda šok , gađenje , nevjerica Na tom gornjem platou ili kako da ga nazovem bar desetak iskorištenih prezervativa vise okolo kao božični ukrasi , i onda bum iskorištena šprica ............
Nemam riječi s kojim bi Vam opisala svoj šok , dezinficirala sam i sebe i dijete , poslala mail komunalnom redaru .....


Ni
Fuj odvratno !!!!!
Al ipak fala šta si s nama podijelila takvu informaciju,da znamo šta nas sve može dočekat u parku,prestrašno!!
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 19:49   #63
Nažalost me to uopće ne iznenađuje.na koliko sam samo šprica naletila blizu zgrade,odvratno.šta je još tragičnije blizu zgrade je vrtić,čega sve tamo nema
enigmatic is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 00:48   #64
ja ne vjerujem.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 07:40   #65
oko škole u kojoj radim svakodnevno nalazimo takve stvari.....klinci znaju da to ne smiju dirati i to je to....ne možeš utjecat na nekulturu drugih ljudi
dobrica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 18:05   #66
Quote:
dobrica31 kaže: Pogledaj post
oko škole u kojoj radim svakodnevno nalazimo takve stvari.....klinci znaju da to ne smiju dirati i to je to....ne možeš utjecat na nekulturu drugih ljudi
nije to čak niti nekultura nego čista zloba.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 09:53   #67
Ja još uvijek ne mogu vjerovati što sam vidjela , ali kad se sjetim da sam nekoliko puta vidjela mlade parove
kako se ljube i pipkaju na dječjem igralištu , onda uopče ne treba čuditi što rade po noći kad nikog nema .
mamano1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 10:41   #68
MI smo često na BUndeku i nikad ništa nismo našli...u subotu vidjela malu bočicu Pelinkovca na podu...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 10:57   #69
i mi smo bili za vikend u parku i nismo ništa vidjeli,mada nismo ni previše n njuškali ali takvo nešto bi nam ziher zapalo za oko.neće nas to obeshrabrit da dalje nejdemo u park,bundek i boćarski su zakon...
__________________
zauvjek s moje ljeve strane...tri mušketira !!!
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 15:12   #70
Igraonica Jump u Ilici

Pozdrav!
Da li je netko slavio dječji rođendan u igraonici Jump u Ilici?
Jeste li vi idjeca bili zadovoljni?
Iskustva, primjedbe....
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 22:26   #71
IGRAONICA ZUJI BRUJI

Jel netko možda slavio ili bio na kojem rođendanu u igraonici Zuji Bruji u POS-u u Španskom?
Zadovoljni?Iskustva!!
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 11:53   #72
malo dižem temu trebam friške informacije...

mi živimo u podsljemenskoj zoni - gračani
pa me zanima jel imaju kakve igraonice za manje bebaće (moj je 15 mjeseci) negdje nama blizu?
čisto da ga malo socijaliziram jer baš nema kontakta s djecom...
čujem da imaju knjižnice, ali neko ludo vrijeme, i ja ne mogu jer dolazim doma tek u pola 5...
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:39   #73
Quote:
Irra kaže: Pogledaj post
malo dižem temu trebam friške informacije...

mi živimo u podsljemenskoj zoni - gračani
pa me zanima jel imaju kakve igraonice za manje bebaće (moj je 15 mjeseci) negdje nama blizu?
čisto da ga malo socijaliziram jer baš nema kontakta s djecom...
čujem da imaju knjižnice, ali neko ludo vrijeme, i ja ne mogu jer dolazim doma tek u pola 5...
Mi smo susjedni kvart i bome ne znam ni za jednu u ovom našem "selu" nema ni pekarne a kamoli igraonice osuđeni samo na centar ili zapadni dio grada, iako zapravo ni tamo ne znam gdje primaju djecu mlađu od 3 godine. Znam da je MM bio s malim u igraonici u West Gateu dok sam ja jurcala po dućanima- a to mi je par svjetlosnih godina daleko...
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 16:07   #74
ma neko je spominjao neke knjižnice ali vrijeme mi ne odgovara...

mislim to mi je isto sranje.... zagreb velika metropola a nemam gdje odvesti dijete (osim u park) da se malo "organizirano" igraju
ma rupa, koja metropola... bitno da se financiraju druge stvari, joj bolje da šutim...

westgate nam je super, ali odemo preko vikenda i to ne svaki... jbg daleko je i benzin košta....
znam za onu neku u heinzelovoj, ali mislim da košta jedan sat 40 kn

gdje si ti "susjedni" kvart ? mi bar imamo pekarnu (1 u krugu puno kilometara )
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 20:25   #75
Quote:
Irra kaže: Pogledaj post
ma neko je spominjao neke knjižnice ali vrijeme mi ne odgovara...

mislim to mi je isto sranje.... zagreb velika metropola a nemam gdje odvesti dijete (osim u park) da se malo "organizirano" igraju
ma rupa, koja metropola... bitno da se financiraju druge stvari, joj bolje da šutim...

westgate nam je super, ali odemo preko vikenda i to ne svaki... jbg daleko je i benzin košta....
znam za onu neku u heinzelovoj, ali mislim da košta jedan sat 40 kn

gdje si ti "susjedni" kvart ? mi bar imamo pekarnu (1 u krugu puno kilometara )
ma mi ni kiosk u Remetama nemamo
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:36   #76
Izgradnja novog igrališta

Da ne otvaram novu temu iskoristit ću ovu

Živimo u Zg, Rudeš, za one koji neznaju, stari kvart, nije baš planski građen
tako da smo ostali uskraćeni i za dječije igralište (bar mi u dijelu Jezerska /Anina).
Na igrališta obično idemo u Vrbane ili u Voltino, ali to i nije tako blizu, a do tamo nema svugdje ni pločnika, pa sam u Grad Zagreb poslala prijedlog da nam urede igralište na livadi pored Ambulante u Aninoj (pretpostavila sam da je ta površina u vlasništvu Grada pa da bi procedura bila jednostavnija), ono što mene muči je da od njih nema nikakvog odgovora (ajde čekam samo tjedan dana, ali sam po prirodi nestrpljiva ).
Zanima me je li ko od vas kada pokušao u Gradu pokrenuti nešto slično i koji bi bio pravi put, ako slanje maila na [email protected] to nije
hvala
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 16:46   #77
podižem temu.

vidla sam da je dosta cura pitalo u zadnje vrijeme a i mene zanima. jel ima kakva u zg?

naišla sam na ovo http://www.epo-igra.com/index.php jel ima ko iskustva? kolko košta, kakvo je? mislim da ćemo mi otići na ogledni sat. nemamo šta zgubit.

nije igraonica al neš slično http://www.fitness-forma.com/programi/proverview/40 cijena je oko 250kn za 2x tjedno. iskustva, ako neko ima?
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....

Zadnje uređivanje Mrs.B : 29.08.2010. at 16:52.
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 10:48   #78
Quote:
Mrs.B kaže: Pogledaj post
podižem temu.

nije igraonica al neš slično http://www.fitness-forma.com/programi/proverview/40 cijena je oko 250kn za 2x tjedno. iskustva, ako neko ima?
Mi planiramo krenuti na to....ali prije tjedan dana kad sam zvala rekli su mi da kreću tek krajem 9mj ako će biti zainteresiranih, nije još sigurno da će oformit grupu
Jel ima još netko neki slični program u normalno vrijeme za ljude koji rade (ovi planiraju grupu od 18h)?
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 11:20   #79
Mrs.B jesi li ti zvala ovu epo-igraoncu? I ja razmišljam da odemo na ogledni sat. Sve se bojim cijene kad vidim da su uključene i knjige i cd-i. Ali klinka mi još ne ide u vrtić a htjela bih da se malo socijalizira. Ne mogu vjerovati da u Zagrebu se još nisu sjetili napraviti igraonice za ove malene do 3 godine
Ja sam malo aktala i ovu http://www.ententini.hr/glavna.htm. Mogu biti i maleni do 3godine, prolazi se adaptacija kao u pravom vrtiću i nakon nje se može bebač ostaviti na čuvanju i plaća se po satu, ali što ako mi recimo dođemo, a u tom trenutku nema djece. Pa neću ju ostaviti samu s nepoznatom tetom. Poanta je u vršnjacima.
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 11:35   #80
Evo ja sam bas bila slala upit epo-igri jer bi isla sa svima troma pa me zanimalo jel mogu sama s njima ili treba jedna odrasla po djetetu biti...uglavnom evo cijene..
citiram iz mejla: "Mjesečna naknada iznosi za prvo dijete je 350 kuna a za svako slijedeće 250kn. U cijenu su uključeni svi materijali (4 knjige i 4 CDa, maska za prepoznavanje ključnih riječi, te vrećica). Program traje čitave školske godine od sredine devetog mjeseca do kraja šestog."
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.