Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2017., 17:31   #1161
HM, a kakva je to terapija za štitnu zbog koje ne smiješ dojiti?

Nadam se da će tvoja malečka biti bez ikakvih daljnjih problema
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 17:46   #1162
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
HM, a kakva je to terapija za štitnu zbog koje ne smiješ dojiti?

Nadam se da će tvoja malečka biti bez ikakvih daljnjih problema
Athyrazol. Imam hipertireozu zadnjih 5 god. U trudnoci sam uzimala Propiltiuracil i dopunsku terapiju, sve skupa 11 tableta dnevno, iza poroda me vratili na ath. (bez prethodnog vadjenja hormona) a s njim se ne smije dojiti

Edit: hvala na lijepim zeljama! I ja nam to zelim...jos uvijek me malo šora taj šok shvacanja kakve je sve probleme mogla imati, a da ja nisam slijedila instinkt i otisla u bolnicu tak kad sam otisla, ona ne bi bila ziva danas, ili bi bila biljka.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 20:04   #1163
Ne vrti film u rikverc... znam da te pere... ja svake godine proplacem datum kad sam zavrsila u Vinogradskoj. Isto vrtim filmove sto je sve moglo biti.. onda se par dans kasnije smijem jer slavimo rockas.

Po ovome kaj si napisala sve ide svojim tokom i nema razloga za brigu.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 23:29   #1164
Ah, uvijek ima razloga za brigu, to sam dobro naucila otkad sam mater
Iako smo, priznajem, dosta smireni i "normalni" roditelji...ne dizemo paniku di ne treba i ne izmisljamo probleme gdje je sve u redu.

Malo sam se sad raspyzdila...vadim uputnice od pedice iz torbe da ih muz sutra ode skenirati i poslati radi narudzbe na Goljak, i na obje uputnice pod dijagnoza pise "dystonia". Nama, naravno, nije spomenula nista o tome!! Niti rijec nije recena o tome da bi mogla biti distonija u pitanju, opce se nisam ni zagledavala u uputnice, sad vidim da sam trebala...

Dapace, rekla je da su refleksi i tonus dobri, jedino da te palčeke vadimo van (iako sam citala da se mnogoj djeci dugo tolerira drzanje palaca u šaci). Jasno, znam sto je distoni sindrom i odmah me uhvatila panika da necemo stici na vjezbice na vrijeme i da necemo stici prevenirati neke poteskoce koje se prevenirati daju, a velim... meni je s tim baby handlingom sve teze jer vise ne znam kak da ju primim i dal dobro radim ili ne. Vjezbice bilo kakve na svoju ruku necu radit.

Bas me zbediralo
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.