Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2016., 23:49   #201
Mi smo bili (na Jezerčici) i bilo je odlično! Ostali smo cca 3 sata i bilo je baš taman. Sljedeći put uzimamo ulaznice za 2 sata. Prvo smo se nešto dulje zadržali u unutarnjim bazenima, voda nije baš bila pretopla.

Vani je bilo još bolje u manjem dječjem bazenu. Iako je pičilo sunce, bilo je suncobrana uokolo bazena koji su pravili hlad pa smo se kupali unatoč tome što je jako sunce i već podne. Da, tu je voda toplija, ali meni je to pasalo, djeci isto.

Činilo mi se prilično čisto s obzirom na to da je bilo dosta ljudi, a bio je radni dan, nismo mogli naći slobodnu ležaljku vani.

Nisam uspjela pročitati vaše komentare pa sam curici uzela kupaće gaćice. Vidjela sam da su druge bebe imale pelene za kupanje pa ću sljedeći put tako i ja ponijeti iako sumnjam da baš zadržava mokraću.

Bila je jedna situacija kad sam stariju kćerku išla otuširati (prije odlaska kući) pa sam ju skinula skroz. Imam osjećaj da su svi buljili u nju. Pa sam onda ipak požurila s oblačenjem.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 15:49   #202
kolica na unutarnjim bazenima Jezerčice

Planiramo na Jezerčicu s trogodišnjakom i sedmomjesečnom bebom...zanima me smijemo li s koilcima unutra na bazene ili ne?I je li netko kupao tako malu bebu u baby bazenu, kako je koža reagirala?Hvala!
davegahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 02:29   #203
Za kolica ne znam iskreno, a sto se tice kupanja i mi smo svoju vodili prvi puta kad je imala 7 mjeseci. Dozivljaj je bio odlican, jedino je bilo nezgodno tusiranje na kraju. Malo neprakticno s tako malim djetetom. Nakon toga sam ju namazala s uljem za tjelo i to je to.
Sad cekam malca da poraste jos koji mjesec pa da i s njim picimo na kupanac :-)
ivika13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:09   #204
Nismo bili na Jezercici nego u Krapinskim i Tuheljskim toplicama, i nigdje nije bilo problema da idemo sa kolicima unutra. U Tuhelju je malo nezgodno zbog brdo stepenica, ali to se prodje i dalje je ok.

Mala je imala 8-9mj kad smo krenuli i obozavala je bazene Nikad nije imala nikakvu reakciju na vodu..

Javi kad odes da li se moze sa kolicima na Jezercicu, bas smo planirali sljedeci put tamo
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2018., 10:03   #205
Pozdrav

otišla bi sa djecom na šalatu na kupanje, doselili smo se nedavno u zagreb, pa ne znam šta se sve može unijeti na bazen.
Ne mislim na frižider, ali barem sokove i sendviče u ruksaku
fajolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2018., 13:45   #206
Quote:
fajolica kaže: Pogledaj post
Pozdrav

otišla bi sa djecom na šalatu na kupanje, doselili smo se nedavno u zagreb, pa ne znam šta se sve može unijeti na bazen.
Ne mislim na frižider, ali barem sokove i sendviče u ruksaku
mozes.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 13:23   #207
Obrnuto pitanje: na koje bazene ili terme ne bi išli s djecom jer su još premala?
Tobogani, adrenalin, nešto prikladno teenagerima.
Da nisu velike gužve roditelja s malom djecom.
Išli bi radnim danom. Bez smještaja i da nije više od sat, sat i pol vožnje udaljeno od Zagreba.
Preporuke?
Olimia, Čatež?
ballena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 15:16   #208
Quote:
ballena kaže: Pogledaj post
Obrnuto pitanje: na koje bazene ili terme ne bi išli s djecom jer su još premala?
Tobogani, adrenalin, nešto prikladno teenagerima.
Da nisu velike gužve roditelja s malom djecom.
Išli bi radnim danom. Bez smještaja i da nije više od sat, sat i pol vožnje udaljeno od Zagreba.
Preporuke?
Olimia, Čatež?
Svugdje ima male djece. Na koji god bazen. Jezercica ima puno tobogana. Nije daleko i cijenovno su najpristupačniji.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 16:56   #209
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
Svugdje ima male djece. Na koji god bazen. Jezercica ima puno tobogana. Nije daleko i cijenovno su najpristupačniji.
boldano najcesce znaci-guzva.

sto se tice tobogana i adrenalina (ovo sto je pitala), Catez i Olimia su dalekoooooooo bolje nego Jezercica, pogotovo nekome tko ce iskoristit te tobogane (a teenageri sigurno hoce)

samo sto je razlika, ako si obitelj s dvoje teenagera (iznad 14. god), vise onda nema obiteljske ulaznice, pa treba platit 4 ulaznice 56 eura
za razliku od obitelji s dvoje djece do 14 god 48, ili s djetetom ispod pet gdje samo placaju odrasli karte (28eura)
radnim danom.
vikendom je i vise

uz pretpostavku da ovi odrasli idu s teenagerima, jer ne znam kak bi sami dosli do jednog i drugog, jer nema bas nekog javnog prevoza.
meni se cini skupo...

iako ja vec duze skicam nesto jos skuplje....
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 17:11   #210
Kaj se tice guzve ja jos nisam potrefila guzvu na jezercici a idem redovito..
A za tu cijenu 6 tobogana i besplatni trampolin i gusarski brod na napuhavanje, plus jos penjalica.. ne znam. Proucavali smo bas sve te terme plus Topličica koja je prekrasna.. jednostavno mi je Jezercica jako dobar omjer cijene i kvalitete :nezna:

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 19:03   #211
Quote:
ballena kaže: Pogledaj post
Obrnuto pitanje: na koje bazene ili terme ne bi išli s djecom jer su još premala?
Tobogani, adrenalin, nešto prikladno teenagerima.
Da nisu velike gužve roditelja s malom djecom.
Išli bi radnim danom. Bez smještaja i da nije više od sat, sat i pol vožnje udaljeno od Zagreba.
Preporuke?
Olimia, Čatež?
ako neces guzvu, zaobidji i catez i tuhelj i olimiju (aqualunu). bar do kraja praznika.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 20:26   #212
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
Kaj se tice guzve ja jos nisam potrefila guzvu na jezercici a idem redovito..
A za tu cijenu 6 tobogana i besplatni trampolin i gusarski brod na napuhavanje, plus jos penjalica.. ne znam. Proucavali smo bas sve te terme plus Topličica koja je prekrasna.. jednostavno mi je Jezercica jako dobar omjer cijene i kvalitete :nezna:

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Gdje ima 6 tobogan na Jezercici?
Vani su 3 koji su jako kratki i starijoj djeci nisu baš zanimljivi.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 20:34   #213
Quote:
bela-12 kaže: Pogledaj post
Gdje ima 6 tobogan na Jezercici?
Vani su 3 koji su jako kratki i starijoj djeci nisu baš zanimljivi.
Nutra ima 3 jedan pored drugog i vani ima 3 jedan pored drugog. Meni je to 6 :nezna:

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 20:46   #214
Quote:
ballena kaže: Pogledaj post
Obrnuto pitanje: na koje bazene ili terme ne bi išli s djecom jer su još premala?
Tobogani, adrenalin, nešto prikladno teenagerima.
Da nisu velike gužve roditelja s malom djecom.
Išli bi radnim danom. Bez smještaja i da nije više od sat, sat i pol vožnje udaljeno od Zagreba.
Preporuke?
Olimia, Čatež?
Znaci trazi se da nema puno beba - bebe su uglavnom koncentrirane na malom bazencicu vani ili unutra.

Da je radnim danom - radnim danom je 60 kuna po osobi. Odnosno 139 za dvije osobe ak hoces pizzu i ako neces 120. To su cijene radnim danom.

Unutar sat vremena si na jezercici taman vozila iz sesveta. Znaci blizu je... eto meni je to odgovor. Ali ako zeli ici preko granice ja bih isla onda u austriju. Skuplje je i dalje ali je po meni najbolje...


Konkretno ovdje

Sonnentherme Lutzmannsburg, Austrija

https://g.co/kgs/zsVRg9
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 20:53   #215
di si sad u sonnentermama zavrsila?

trazi se preporuka za prijepodnevno kupanje radnim danom blizu zg
do sonnentherma imas minimalno 3 sata voznje.
al da su mrak, jesu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 21:15   #216
Joj stalno mi iskacu na oglasima. Ja bih tamo iduce godine umjesto mora
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 21:25   #217
Ha pa mislim. Nemres imat sve. To sam htjela rec. Sonnentrme ima zato sve ali je 4 sata putovanja. 2 granice. Onak.. nije za jedan dan nego minimalno 3. Moja teta zivi blizu i isla je cesto tamo. Isplati se svaki cent ali ne na jedan dan.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 21:32   #218
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Joj stalno mi iskacu na oglasima. Ja bih tamo iduce godine umjesto mora
sto te sprecava?
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
Ha pa mislim. Nemres imat sve. To sam htjela rec. Sonnentrme ima zato sve ali je 4 sata putovanja. 2 granice. Onak.. nije za jedan dan nego minimalno 3. Moja teta zivi blizu i isla je cesto tamo. Isplati se svaki cent ali ne na jedan dan.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
jedna granica.

i opcenito, prosli smo jako puno termi i aquaparkova po hr, sloveniji, italiji i austriji, nesto po madjarskoj - meni nema do austrijskih, uvijek su mi prvi izbor. na drugom mjestu slovenija.
(kad smo vec izasli iz okvira "sat voznje od zg, prijepodnevno kupanje)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 21:41   #219
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sto te sprecava?


jedna granica.

i opcenito, prosli smo jako puno termi i aquaparkova po hr, sloveniji, italiji i austriji, nesto po madjarskoj - meni nema do austrijskih, uvijek su mi prvi izbor. na drugom mjestu slovenija.
(kad smo vec izasli iz okvira "sat voznje od zg, prijepodnevno kupanje)
? Kak to mislis jednu?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 21:45   #220
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
? Kak to mislis jednu?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
pa cekas samo na slovenskoj granici, dalje picis bez stajanja.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.