Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2009., 03:47   #81
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
Ma gle razno razni lobiji (zavjere) jesu realnost, ali realno ja nemogu rec ko tu koga ni zasto (relalno nemoze ni niko drugi), ali jedno mogu predvidjeti jel se upravo dogada.
Da, ima tih lobija i interesnih skupina, ali sve je prilicno kompleksno. Ima previse tih 'grupacija' da bi se moglo pricat o nekoj jedinstvenoj uroti 'protiv covjecanstva'. Prije se radi o tome da te razne skupine rade jedna protiv druge. S obzirom da se uglavnom radi o zaradi, nikome nije bas u interesu pobit covjecanstvo. Mase su vise kao neki polog u igri, volumen potrosaca koje ce pridobiti koja skupina.

Quote:
Dakle mediji su dizali paniku i dizu je svakih par godina (SARS, antrax, pticja gripa), pokazalo se da za takve panike nije bilo potrebe, dali zato jer su te bolesti prepotencirane, ili zato jer su epidemioloske sluzbe svijeta obavile super posao nije bitno, bitno je da evo sad kod svinjske gripe ljudi polako vec ne vjeruju u to, cega se ja bojim, realno ce jednog dana stvarno doci neka kuga (nadam se da ovo sada nije to) i jednostavno vise niko nece vjerovati.
Ko iz one price: "to je vuk to je vuk".
Tocno... Mada se moze pretpostavit da ako stvarno dodje do neke epidemije situacija ce izgledat malo drukcije i novinari nece moci pisati bilo sto

Quote:
e jbg tu sad pocinju urote, lobiji, foajei...
Ljudi o tome vole vjerovat i to vole citat jer se tako osjecaju 'vecim igracima' kao kuze se oni u urotu zato i ima toga po novinama... veca prodaja, potrosaci pridobiveni
nina kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 10:41   #82
Quote:
nina kent kaže: Pogledaj post
Da, ima tih lobija i interesnih skupina, ali sve je prilicno kompleksno. Ima previse tih 'grupacija' da bi se moglo pricat o nekoj jedinstvenoj uroti 'protiv covjecanstva'. Prije se radi o tome da te razne skupine rade jedna protiv druge. S obzirom da se uglavnom radi o zaradi, nikome nije bas u interesu pobit covjecanstvo. Mase su vise kao neki polog u igri, volumen potrosaca koje ce pridobiti koja skupina.
Pa to je to.
Urota postoji, ali je to urota s ciljem zgrtanja profita gdje moćne farmaceutske kompanije sklapaju sporazume sa vladama kako bi digle pare na neprovjerenom cjepivu.
A kako je medijska sloboda pojam koji postoji samo u teoriji, mediji naravno služe kao širitelji promidžbe (čitaj: panike) kojom "reklamiraju" cjepivo.

A o nekoj eradikaciji ili masovnoj kontroli preko "mikročipova" u cjepivima... budalaština.

Teoretski, kad bi i postojala neka svjetska zavjera o kontroli nad populacijom, bilo bi puno jednostavnije sklopiti deal sa proizvođačima mobitela i u njih utrpati nekekav diskretan čip... nego se zaje**vati sa ovim cjepivima i sl.
__________________
"….Take your protein pills and put your helmet on.."

Zadnje uređivanje Mathan : 16.11.2009. at 10:41. Reason: dodatak
Mathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 11:29   #83
Baš sam oduševljen da ima još ljudi koji razmišljaju glavom i da tih ljudi ima i u politici, nažalost ne u Hrvata. Kakvi referendum kaj ovi ble... Ministrica je odlično obavila posao a ne kao jadnik Milinović koji je kupio neispitano cjepivo i ugovorom se obavezao kupiti još???????????? Alo ljudi šta je bilo sa tim ugovorima tim cjepivom izbila je afera, čovjek dobio otkaz i sad šute, bagra, svinje i glupe kokoši. Kakve teorije zavjere, kakve gluposti, zavjera ne postoji postoji samo pandemija psihopatije. Ljudi koji obole žeđaju za novcem i moći i tako su se oni probili na vrh piramide vlasti koju su i sami stvorili. Otuda ubijaju djecu, ljude, naivne, jadnike, sve nas koji smo im roblje. Centar je Rim, težnja uspostava novog carstva po uzoru na moć Rimskog. Tko je glavni, onaj koji ima znanje, novac taj ima i moć. Tko su ti kome sve svi klanjaju, čime nas oni varaju. Bog postoji, Isus postoji ali Vatikan je .... neću dalje. Da li možete mirno spavati dok djeca umiru od gladi, dok ih se mući i kasapi u palestini. Možemo jer nemamo izbora, nemamo snage ni znanja. No imat ćemo, uskoro, pozdrav braćo
nioivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 12:37   #84
u cijelom svijetu je kriza, svi potiču potrošnju smanjivanjem poreza, a kaj naši rade?
uskoro će sezona skijanja a nama nude super aranžmane na jadranu...
ne mogu se sjetiti još primjera, ako netko zna, vrlo rado bih volio to vidjeti

...zato, društvo, bez brige!
mi smo naopaka zemlja, kak god bude - mi bumo kontra

edit:
pas mater, u cijelom svijetu hapse kriminalce, tu se šetaju na slobodi.... hahahaha
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 14:03   #85
Nekima na ovoj planeti je vrlo bitno da krv stalno teče, da ljudsko biće živi u neprestanom svjesnom ili podsvjesnom strahu, da živi i umre u neznanju o svom istinskom porijeklu i potencijalima koje ima.

Mi živimo u jednom svijetu koji je uronjen u lažima i koji je pokretan lažima. Što čovjek dublje vjeruje u te laži, utoliko mu je teže da podnese istinu.
Na našoj planeti već poodavno vlada pandemija psihopatije, međutim, usljed podmukle prirode tog mentalnog poremećaja, većina nas nije u stanju to i da primijeti.

Tokom cijele naše istorije, psihopate strateški postavljene na ključnim mjestima u politici, vojsci i drugim segmentima ljudskog društva, koštali su nas milijarde izgubljenih života; a o patnji, stradanjima i razaranjima da ne govorimo.

Njihovo orgijanje uskoro bi trebalo doživjeti svoju kulminaciju.

Ovaj mentalni poremećaj karakteriše se potpunim nedostatkom duše, odnosno, savjesti i jednom opsesijom za nametanjem svojih ideja, stavova i iluzija drugima, kako bi ih kontrolisali.

Bez obzira na to što danas postoje prilično pouzdane dijagnostičke metode ovog poremećaja, sve ovo se ne smatra nikakvim problemom jer se ne pominje u kontrolisanim medijima.

U svakom humanom i naprednom ljudskom društvu, psihopatama bi trebalo zabraniti da zauzimaju pozicije sa kojih su u stanju da ugrožavaju druga ljudska bića.

Ako već oni ne mogu doći pameti, možemo li bar mi?!!

Da li trebamo dozvoliti tim duhovnim retardima da nas potpuno porobe u ime njihovih "svevišnjih gospodara"?!?

Život je religija. Životna iskustva čovjeka odražavaju u kakvoj vrsti interakcije se on nalazi s Bogom.

Oni koji spavaju su oni koji nemaju nimalo vjere, u smislu svoje interakcije sa Svim Što Jeste.

Neki ljudi misle da ovaj svijet postoji kako bi ga oni sputavali, ignorisali ili uništavali.

Za takve pojedince svi svijetovi će prestati da postoje. Oni će postati upravo ono što su i dali životu. Oni će postati jedan obični san iz prošlosti.

Ljudi koji obraćaju striktnu pažnju na objektivnu realnost sa svoje lijeve i desne strane, postaće realnost Budućnosti.
IZ GALAKSIJE
nioivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 14:13   #86
pazite jos ovaj bullshit koji mi je sad pao na pamet:

tu se igra strašna bitka ....


farmaceutska tvrtka koja proizvodi cjepiva protiv svinjske gripe

protiv

novinara i farmaceutske tvrtke koja prozivodi tablete za smirenje
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 14:21   #87
Quote:
zerdav kaže: Pogledaj post
Ja sam poprilično siguran da iza svinjske gripe stoji evolucja znaš virusi mutiraju.
izgleda da su virusi bili zaposleni zadnjih 10tak godina.
svake dvije godine neko novo ludilo i nova gripa...
prije su izmutirali za 50 godina, sada im treba 50 tjedana... kao da imaju pomoć
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 15:18   #88
Quote:
nioivo kaže: Pogledaj post
Baš sam oduševljen da ima još ljudi koji razmišljaju glavom i da tih ljudi ima i u politici, nažalost ne u Hrvata. Kakvi referendum kaj ovi ble... Ministrica je odlično obavila posao a ne kao jadnik Milinović koji je kupio neispitano cjepivo i ugovorom se obavezao kupiti još???????????? Alo ljudi šta je bilo sa tim ugovorima tim cjepivom izbila je afera, čovjek dobio otkaz i sad šute, bagra, svinje i glupe kokoši. Kakve teorije zavjere, kakve gluposti, zavjera ne postoji postoji samo pandemija psihopatije. Ljudi koji obole žeđaju za novcem i moći i tako su se oni probili na vrh piramide vlasti koju su i sami stvorili. Otuda ubijaju djecu, ljude, naivne, jadnike, sve nas koji smo im roblje. Centar je Rim, težnja uspostava novog carstva po uzoru na moć Rimskog. Tko je glavni, onaj koji ima znanje, novac taj ima i moć. Tko su ti kome sve svi klanjaju, čime nas oni varaju. Bog postoji, Isus postoji ali Vatikan je .... neću dalje. Da li možete mirno spavati dok djeca umiru od gladi, dok ih se mući i kasapi u palestini. Možemo jer nemamo izbora, nemamo snage ni znanja. No imat ćemo, uskoro, pozdrav braćo
A kako ti pomažeš Palestincima u nevolji osim što vapiš tu na forumu ?
Ti se nemoraš cijepit ako nećeš al zašto se ja nebih cijepio ?
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 15:19   #89
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
izgleda da su virusi bili zaposleni zadnjih 10tak godina.
svake dvije godine neko novo ludilo i nova gripa...
prije su izmutirali za 50 godina, sada im treba 50 tjedana... kao da imaju pomoć
Ovaj virus se pojavio prije 30 godina.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 15:25   #90
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
izgleda da su virusi bili zaposleni zadnjih 10tak godina.
svake dvije godine neko novo ludilo i nova gripa...
prije su izmutirali za 50 godina, sada im treba 50 tjedana... kao da imaju pomoć
možda trebamo pitat vidovitog Milana kaj on misli o tome...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 16:26   #91
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Ovaj virus se pojavio prije 30 godina.
Kemičari su morali od nečega početi.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 17:12   #92
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
Kemičari su morali od nečega početi.
treba im svima podavati otkaze, toliko truda i novaca za razvijanje virusa svinjske gripe koji je po svim pokazateljima daleko bezopasniji od tzv. "običnih".
hrpa nesposobnjakovića.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 18:30   #93
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
A kaj znaći ostane njih par tisuća,onda se počnu parit samo između sebe,pa sve bliže prvom koljenu i na kraju unište kroz neko vrijeme i sebe zbog incestnih problema koji nastaju kod mutacije gena?
Ti problemi ne nastaju odmah nego na jedan dugi rok. Rekao bih podosta dugi rok. Ali, zar ne misliš da se ustvari događa upravo to što si rekao? David Icke (ja ne vjerujem previše u njegovu mjerodavnost i svakome prepuštam nek razmisli o njegovoj mjerodavnosti) rekao je da su mnogi članovi tih obitelji tajno u kojekakvim sanatorijima (da ne kažem ludnicama) i da imaju nasljednih bolesti.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 19:11   #94
Da li je ikad iko pročitao neki interview sa osobom koja je prebolovala famoznu svinjsku gripu?

Da li je iko preživio tu "gripu"?

Da li je ikad u medijima objavljena slika tog famoznog virusa po mikroskopom?

Da li postoje dokazi da se radi o novom virusu osim medijskih sranja?

Da li je na bilo kojem mediju neki ozbiljan naučnik ikada bilo šta izjavio o samom virusu što bi bilo relevantno za običnog čovjeka laika?

Nas ovuda upozoravaju da peremo ruke kako bi se zaštitili od tog virusa.

Sumnjam da taj virus opće postoji i mislim da se radi o medijskoj manipulaciji farmaceutskih firmi odnosno vladara planete.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 19:39   #95
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da li je ikad iko pročitao neki interview sa osobom koja je prebolovala famoznu svinjsku gripu?
zanimljivo razmišljanje. ja nisam vidio tak nekaj službeno.

Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da li je iko preživio tu "gripu"?
kruže svakakve priče...
ja sam u 2.mj ove godine imao gripu s identičnim simptomima svinjske gripe. (pa i onim specifičnim)

Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da li je ikad u medijima objavljena slika tog famoznog virusa po mikroskopom?
pa nema to neznam kakav oblik... osim toga, jel bi im vjerovao da je BAŠ to slika H1N1 ?

Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da li postoje dokazi da se radi o novom virusu osim medijskih sranja?
piše na dijagnozama

Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da li je na bilo kojem mediju neki ozbiljan naučnik ikada bilo šta izjavio o samom virusu što bi bilo relevantno za običnog čovjeka laika?
imaš u dnevniku svaki dan "naučnici" (aka. doktori, ups, liječnici) govore

Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Nas ovuda upozoravaju da peremo ruke kako bi se zaštitili od tog virusa.
to mi je banana lagano jer mislim da virus ne možeš nositi na rukama, već samo bakterije... no ok, bakterije mogu sjebat imunitet... bla bla bla

Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Sumnjam da taj virus opće postoji i mislim da se radi o medijskoj manipulaciji farmaceutskih firmi odnosno vladara planete.
želiš glumit heroja?
znam tko ima dijagnosticiranu svinjsku gripu, pa te mogu uputiti...
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 19:51   #96
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Da li je ikad iko pročitao neki interview sa osobom koja je prebolovala famoznu svinjsku gripu?

Da li je iko preživio tu "gripu"?

Da li je ikad u medijima objavljena slika tog famoznog virusa po mikroskopom?

Da li postoje dokazi da se radi o novom virusu osim medijskih sranja?

Da li je na bilo kojem mediju neki ozbiljan naučnik ikada bilo šta izjavio o samom virusu što bi bilo relevantno za običnog čovjeka laika?

Nas ovuda upozoravaju da peremo ruke kako bi se zaštitili od tog virusa.

Sumnjam da taj virus opće postoji i mislim da se radi o medijskoj manipulaciji farmaceutskih firmi odnosno vladara planete.


Umiru od salmonele 100 %.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 20:03   #97
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Sumnjam da taj virus opće postoji i mislim da se radi o medijskoj manipulaciji farmaceutskih firmi odnosno vladara planete.
Virus postoji, kao i mnogo drugih sojeva i varijanti virusa gripe koji se javljaju i mutiraju svake godine.
E sad, zašto je baš ovaj virus odabran da bi farmaceutske korporacije zgrtale pare, to mi je pak enigma...
__________________
"….Take your protein pills and put your helmet on.."
Mathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 20:03   #98
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
Kemičari su morali od nečega početi.
Hm...

Otkad se to kemičari bave virusima...???
__________________
"….Take your protein pills and put your helmet on.."
Mathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 20:27   #99
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post


Umiru od salmonele 100 %.
Sjećaš li se ti možda "ptičije gripe" od prije par godina i slučaja kad su lovci krenuli masovno ganjat kojekakve mrtve labudove i ptičurine po Hvratskoj?

Zar ti se ne čini da je to dio iste kampanje "prodajmo što više" tzv. "lijekova" protiv "gripe"?

Ja se sjećam kad su mediji gotovo iz minuta u minut javljali kako je neko negdje našao nekakvog krepanog labuda i kako je labud odmah išao na vještačenje, a lovci čistili i podmazivali puške i kretali u masovno trijebljenje "opasnih" i sumnjivih primjeraka pričije vrste.

Evo šta kažu o samoj gripi oni koji podgrijavaju "situaciju" oko "gripe":

http://www.svinjskagripa.com/

Koliko je tu napuhavanja vidi se iz samih naslova.

Pazi ovaj: "Predsjednički kandidati bi mogli oboljeti od svinjske gripe".

Ministar Milinović: Trenutno je stotinjak građana hospitalizirano, bit će još umrlih

I Disney odlučno protiv svinjske gripe !

A da se malo podsjetimo "smtonosne" ptičije gripe:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ud/307157.aspx

U Hrvatskom zagorju pronađen (pazi sad) mrtav ... labud.

Inače do te ptičije gripe labudovi su živjeli vječno a kad bi im ipak život dosadio obavjestili bi medije da umiru prirodnom smrću a ne od ptičije gripe. Ovaj je bio jako neodgovoran.

Hebo te....
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel

Zadnje uređivanje COD2 : 16.11.2009. at 20:36.
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 20:57   #100
So far, H5N1 infections in humans are attributed to bird-to-human transmission of the virus in most cases. Until May 2006, the WHO estimate of the number of human to human transmission had been "two or three cases"

~wikipedia.org
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.